ترفندهای عکاسی از غذا ؛ آموزش گرفتن عکس های جذاب از غذا

ترفندهای عکاسی از غذا
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

غذاها همیشه سوژه‌های خوبی برای عکاسی هستند. عکاسی از غذا یکی از سخت‌ترین انواع عکاسی محسوب می‌شود. لذیذ و خوشمزه نشان دادن غذا به همین راحتی نیست و برای خلق یک عکس زیبا، باید تکنیک های عکاسی از غذا را به خوبی بلد باشید و ترفندهای عکاسی از غذا را بدانید. برای یاد گرفتن این تکنیک‌ها و ترفندها با ما همراه باشید.

لازمه‌ی گرفتن یک عکس خوب از غذا فقط داشتن دوربین حرفه‌ای نیست. موارد زیادی هستند که در عکاسی از غذا نقش مهمی دارند. توجه به جزئیاتی مثل نورپردازی، زاویه دوربین و یا ترکیب‌بندی را می‌توان از تکنیک های عکاسی از غذا دانست. فرقی ندارد هدفتان عکاسی برای مجله غذا باشد یا عکس‌های تبلیغاتی. حتی با دوربین موبایل می‌توانید به بهترین شکل عکاسی از غذا را انجام دهید. در این مقاله از پلازا ترفندهای عکاسی از غذا را به شما آموزش می‌دهیم و درباره تکنیک های عکاسی حرفه ای از غذا صحبت می‌کنیم.

تکنیک های عکاسی از غذا

آنچه در ادامه می‌خوانید

ترفندهای عکاسی از غذا ؛ نکات مهمی که باید بدانید

اگر در مراحل اولیه یادگیری عکاسی از غذا هستید، حتما نیاز به تجهیزات حرفه ای ندارید. با تجهیزات ساده هم می‌توانید عکس‌های خوبی بگیرید. فقط کافیست از ترفند های عکاسی از مواد غذایی آگاه باشید. در ادامه، تکنیک های عکاسی از غذا را برایتان می‌گوییم.

1. نور طبیعی

ایده عکاسی از غذا

عکاسی از غذا نیازمند نور خوب است. برای داشتن نور ایده‌آل می‌توانید از فلاش (استروب) استفاده کنید. اما یادتان باشد فلاش‌ها کمی گرانند و کار کردن با آن دشوار است. پس اگر مبتدی هستید استفاده از فلاش را به زمان دیرتری موکول کنید. پیشنهاد می‌کنیم اگر به عکاسی از غذا با موبایل علاقه‌مند هستید، به هیچ‌وجه از فلاش موبایل استفاده نکنید. چراکه این نوع نور اصلا مناسب عکاسی نیست و بیشتر از اینکه مفید باشد، مضر است. بهترین گزینه برای عکاسی از خوردنی‌ها نور طبیعی (پنجره) است. شما باید منبع نور را پیدا کنید. یکی از تکنیک های مهم عکاسی نورپردازی از پشت است. این کار در مدل‌های مختلف عکاسی روش مناسبی به شمار می‌آید.

2. نورپردازی با رفلکتور ؛ از بهترین ترفندهای عکاسی از غذا

آموزش عکاسی از غذا

در این روش عکاسی از غذا یک پنجره پشت به غذا وجود دارد. در واقع این پنجره منبع نور ما است که باعث ایجاد سایه در قسمت جلو می‌شود. از تکنیک های عکاسی از غذا استفاده کرده و با رفلکتور نقره ای نور پنجره را بر روی غذا بازتاب می‌دهیم. یادتان باشد حتما از رفلکتور نقره‌ای استفاده کنید. رفلکتور نقره‌ای نسبت به رفلکتور سفید نور روشن‌تری را منعکس می‌کند. برای نشان دادن جزئیات غذا این مدل رفلکتور عملکرد بهتری دارد.

3. نورپردازی با دیفیوزر ؛ از بهترین ترفندهای عکاسی از غذا

آموزش عکاسی تبلیغاتی از غذا

در مدل نورپردازی با دیفیوزر به جای انعکاس مستقیم نور بر روی غذا آن را پخش می‌کنیم. وقتی سوژه عکاسی بسیار براق باشد و یا روی سطح صیقلی قرار بگیرد از این روش (لایه پخش‌کننده) استفاده می‌کنیم. این لایه پخش‌کننده یکی از ترفندهای عکاسی از غذا برای داشتن نور نرم‌تر است. استفاده همزمان دیفیوزر و رفلکتور باعث می‌شود تا عکاسی از سوژه به صورت حرفه ای انجام شود. در این روش دورتادور سوژه روشن شده و بازتاب نور و سایه ملایم‌تری شکل می‌گیرد.

4. تزئین غذا ؛ از ترفندهای عکاسی از غذا

ترکیب بندی در عکاسی غذا

یکی از ترفندهای عکاسی از غذا تزئین آن است. اگر شما لذیذترین غذا را هم بپزید اما ظاهر جذابی نداشته باشد در جذب مخاطب موفق نخواهید شد. مهم‌ترین ترفندهای عکاسی تبلیغاتی غذا این است که مخاطب را به وجد بیاورید. در واقع شما باید بتوانید آنقدر بیننده را وسوسه کنید که دلش بخواهد عکس را برداشته و از آن میل کند. پس می‌توان گفت تزئین و چیدمان غذا برای عکاسی از موارد بسیار مهم به شمار می‌آیند.

یادتان باشد قبل از اینکه غذا حاضر شود تنظیمات دوربین و نور را چک کنید. بهتر است همه این موارد با یک جایگزین امتحان شود. اگر با غذای آماده بخواهید تنظیمات دوربین را چک کنید، غذا تازگی خود را از دست می‌دهد. پس حتما اول با یک جایگزین همه چیز را در حالت آماده قرار بدهید. سپس به محض کشیدن غذا در ظرف اصلی، عکاسی از سوژه را شروع کنید. جایگزین یکی از تکنیک‌های اصلی عکاسی برای تازه نگه داشتن و خوشمزه به نظر رسیدن خوراکی محسوب می‌شود.

5. فوکوس

عکاسی از مواد غذایی در خانه

یکی از تکنیک های عکاسی از خوراکی‌ها فوکوس است. برای این کار شما به لنز نیاز دارید. با فوکوس غذای شما از آن چیزی که واقعا هست بزرگ‌تر نشان داده می‌شود. هر لنزی حداقل فاصله برای فوکوس دارد. منظور از حداقل فاصله، نزدیک‌ترین فاصله لنز تا سوژه است. عکاسی از سوژه با فوکوس باعث می‌شود که کیفیت بهتری پیدا کند. شفافیت و درخشندگی عکس با این روش کاملا قابل مشاهده خواهد بود.

ترفندهای عکاسی از غذا ؛ اشتباهات رایج

عده ای معتقدند عکاسی ژانرهای مختلفی دارد. عکاسی از غذا یکی از این ژانرهای سخت و دشوار است. در واقع باید گفت عکاسی یک کار تیمی محسوب می‌شود. اگر هدف این کار ثبت جذابیت غذا باشد کار سخت‌تر هم می‌شود. برای داشتن یک عکس حرفه‌ای همه عوامل باید درست عمل کنند. در ادامه اشتباهات رایج عکاسی از غذا را معرفی می‌کنیم و آن‌ها را به‌طور مختصر توضیح می‌دهیم.

1. ترکیب بندی نامناسب

تکنیک های عکاسی حرفه ای از غذا

در عکاسی از غذا ترکیب‌بندی درست را باید یک هنر دانست. داشتن مهارت در این زمینه لازمه آموزش و کار فراوان در طی سال‌های زیاد است. مهم‌ترین چیز در عکاسی از مواد خوراکی حفظ سادگی آن است. حواستان باشد برای ترکیب‌بندی درست از اعداد فرد در اِلمان‌ها استفاده کنید. اعداد فرد نسبت به اعداد زوج تقارن بیشتری در ترکیب‌بندی دارند.

ترکیب‌بندی درست یکی از ترفندهای درست در عکاسی است. این‌که چه وسیله یا بافتی را به صحنه اضافه می‌کنید باعث بالا یا پایین شدن کیفیت عکس می‌شود. مورد مهم بعدی در بحث ترکیب‌بندی رنگ‌های پس‌زمینه هستند. رنگ‌ها تاثیر مستقیم بر کیفیت غذا دارند. پس از رنگ‌های خیلی روشن و بی روح استفاده نکنید.

2. زاویه دید بد

عکاسی از غذا برای اینستاگرام

یکی از مهم‌ترین تکنیک های عکاسی از غذا داشتن زاویه دید مناسب است. پیش از آغاز عکاسی حتما زاویه مناسب را پیدا کنید. البته باید گفت زاویه مناسب بستگی به سوژه عکاسی دارد.

برای مثال می‌توان به برگرها یا لازانیا که از غذاهای چند لایه هستند، اشاره کرد. این موارد را حتما از کنار (سطح چشم) عکاسی کنید. در این روش همه اِلمان‌ها به خوبی دیده می‌شوند. غذاهایی مثل پیتزا که سطح صافی دارند بهتر است از بالا (زاویه 90 درجه) ثبت شوند. در مبحث ثبت سوژه به زاویه دید مناسب توصیه زیادی می‌شود.

زاویه بالا یا 90 درجه یکی از مناسب‌ترین ترفندهای عکاسی برای میزهای غذا یا صحنه‌هایی با اِلمان‌های زیاد است. اگر زاویه شما در این‌گونه از عکس‌ها درست نباشد ممکن است همه اِلمان‌ها در عکس جا نگیرند.

3. فوکوس اشتباه

عکاسی از غذا با موبایل

در ترفندهای عکاسی از غذا بسیار مهم است که شما فوکوس را کجا انجام می‌دهید. معمولا مناسب‌ترین قسمت برای فوکوس جلوی غذا در نظر گرفته می‌شود. پس حتما به این‌که مقدار این بزرگنمایی چقدر باشد از قبل فکر کنید. فوکوس یکی از مهم‌ترین تکنیک های عکاسی از غذا به شمار می‌آید.

عکس شما زمانی جذاب به نظر می‌رسد که از فوکوس استفاده کنید و قسمت زیادی از عکس تار باشد. هدف عکاسی از مواد خوراکی نشان دادن جذابیت آن است. به‌طوری که بیننده با دیدن عکس دلش بخواهد کمی از آن را بخورد. اگر فوکوس را به خوبی انجام دهید به هدفتان می‌رسید.

4. نور نامناسب

ایده عکاسی از غذا

نور مناسب از اصلی‌ترین موارد در عکاسی از غذا محسوب می‌شود. به عکاسی لقب نقاشی با نور را داده‌اند. در مقوله عکاسی اگر نور نباشد هیچ چیزی ثبت نمی‌شود. پس این‌که عکس شما خوب یا بد شود به نور مناسب بستگی دارد. همان طور که قبلا اشاره شد انتخاب نور مناسب یکی از تکنیک های اصلی در عکاسی از غذا به شمار می‌آید. شما باید منبع نور را بشناسید.

شناخت نور مناسب از ترفندهای مهم برای داشتن عکس حرفه‌ای است. گاهی اوقات نیاز است نور را بازسازی کنید. ممکن است از شما سوژه‌ای در هوای آفتابی بخواهند. اما هوای آن روز ابری و بارانی باشد. شما باید بتوانید نورپردازی عکاسی از غذا را درست انجام دهید.

5. کراپ اشتباه

ترفندهای عکاسی از غذا

کراپ یا فتوشاپ یکی از ترفندهای عکاسی به شمار می‌آید. ممکن است در روند عکاسی ار غذا با مشکلاتی روبه‌رو شوید. خوبی این ابزار برطرف کردن مشکلات عکاسی است. اما کراپ کردن نیازمند دقت و توجه به نکات مهمی خواهد بود. حواستان باشد از فاصله خیلی نزدیک عکس نگیرید. جزئیات در عکاسی مهمند.

باید مشخص باشد که شما چه چیزی را به تصویر کشیده‌اید. ابزار کراپ یکی از تکنیک های عکاسی محسوب می‌شود. اما درست استفاده کردن از آن بسیار مهم است. کراپ را خیلی تنگ نبندید. اجازه دهید سوژه عکاسی به خوبی و با جزئیات قابل مشاهده باشد. عکس‌های خیلی نزدیک جذابیت خود را از دست می‌دهند.

6. استفاده بیش از حد و نامناسب از وسایل تزئینی

تکنیک های عکاسی از غذا

در ترفندهای عکاسی از غذا، استفاده از وسایل تزئینی از قاشق گرفته تا چاقو و تخته آشپزی، مهم است. اما راز یک عکس خوب این است که همه‌ی وسایل به هم مرتبط باشند. از خودتان بپرسید آیا این وسیله با بقیه عکس جور درمی‌آید؟ مثلا استفاده از نمک و فلفل در یک عکس از سوپ خیلی هم به‌جا و مناسب است. اما به‌نظرتان این مسئله درباره عکاسی از کروسان صدق می‌کند؟ حتما به تمام آیتم‌هایی که در عکستان قرار می‌دهید توجه کنید و بدانید که استفاده از یک وسیله تزئینی بد و نامناسب، می‌تواند ضربه بزرگی به عکستان بزند.

چگونه عکس‌های وسوسه‌کننده از غذا ثبت کنیم؟

عکاسی از غذا امروزه در فضاهای مختلف با سرعت زیادی انجام می‌شود. خیلی از این عکس‌ها زیبا و شگفت‌انگیز هستند. تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که چگونه این تصاویر اینقدر جذاب به‌نظر می‌رسند؟

بله درست حدس زدید ترفندهای عکاسی از مواد غذایی باعث ثبت عکس‌های وسوسه‌انگیز می‌شوند. در این قسمت از آموزش عکاسی غذا به چند مورد از این ترفندها اشاره می‌کنیم.

نورپردازی اصولی ؛ از مهم‌ترین ترفندهای عکاسی از غذا

آموزش عکاسی از غذا

نورپردازی از اصلی‌ترین تکنیک های عکاسی به شمار می‌آید. اگر شما نورپردازی را از جلوی ظرف غذا انجام دهید سایه‌ها کمتر دیده می‌شوند. این مورد باعث شده تا بافت غذا هم مشخص نباشد و از جذابیت عکس می‌کاهد. پس حتما از کنار ظرف غذا یا پشت آن نورپردازی کنید. با این روش عکس شما درخشش بیشتری دارد.

همان‌طور که در قسمت‌های قبل اشاره کردیم منبع نور بسیار مهم است. منبع نور شما می‌تواند یک پنجره بزرگ، فلاش یا نور به صورت غیرمستقیم باشد. عکاسی غذا به کمک پنجره بزرگ دل‌انگیزتر است. نور طبیعی پنجره عکسی با درخشش زیبا و ملایم ثبت می‌کند.

زیبایی بصری را بشناسید

در عکاسی از غذا زیبایی بصری حرف اول را می‌زند. منظور از زیبایی بصری همان چیدمان غذا است. برای گرفتن عکس وسوسه‌کننده شما نیاز به تزیین جذاب غذا دارید. چون شکل ظاهری غذا باید بیننده را جذب کند. گاهی اوقات همه تلاشمان را برای عالی شدن طعم و مزه غذا انجام می‌دهیم. اما از این‌که چیدمان و زیبایی بصری در عکاسی از خوراکی‌ها مهم‌تر است، غافل می‌شویم.

ابتدا مطمئن شوید که تکه‌های غذا به مناسب‌ترین حالت ممکن روی هم قرار گرفته‌اند. اطراف ظرف غذا را تمیز نگه دارید. اگر سوژه عکاسی از غذا یک چیز گرم یا منجمد است قبل از سرد یا آب شدن کار را تمام کنید. توجه به جزئیات از مهم‌ترین ترفندهای عکاسی غذا به شمار می‌آید.

زاویه جدید پیدا کنید

برای گرفتن عکس مناسب از غذا باید زاویه درستی داشته باشید. از همان چیزی که بیننده مستقیما خودش می‌بیند عکس نگیرید. انتخاب زاویه درست برای عکاسی یکی از مهم‌ترین تکنیک های عکاسی از غذا محسوب می‌شود.

جسارت داشته باشید. دوربین را در دست بگیرید و از زاویه‌های مختلف شروع به عکاسی از سوژه کنید. زاویه پایین و یا زاویه مستقیم از بالا برای جذابیت بیشتر عکس انتخاب مناسبی به نظر می‌رسند.

اهمیت به پس‌زمینه ؛ از مهم‌ترین ترفندهای عکاسی از غذا

آموزش عکاسی تبلیغاتی از غذا

عکس خوب می‌تواند یک داستان را روایت کند. این کار به عهده پس‌زمینه عکس شماست. اگر پس‌زمینه درست انتخاب کنید حال‌و‌هوای عکس شما به خوبی نشان داده می‌شود.

ابتدا باید بدانید هدف عکاسی از غذا به صورت حرفه ای چیست؟ نشان دادن یک میز شام عاشقانه؟ روایت یک روز تابستانی و پیک‌نیک با دوستان؟ یا صرفا هدف شما اشاره مستقیم به خود ظرف غذاست؟ اینکه پس‌زمینه شما شامل چه جزئیاتی باشد از ترفندهای مهم عکاسی به شمار می‌آید.

نشان دادن بخار چای یا قهوه جذابیت عکس شما را دوچندان می‌کند. یا به طور مثال امروزه استفاده از دستی که قاشق یا یک تکه پیتزا را برداشته در فضای مجازی زیاد دیده می‌شود. رعایت این موارد در پس زمینه به جذابیت بصری عکس شما کمک خواهد کرد.

از نزدیک عکس بگیرید

خیلی اوقات برای عکاسی از غذا ها باید به سوژه کاملا نزدیک شد. مثلا نشان دادن لایه‌های لازانیا با پنیر آب‌شده و سس مخصوص آن از نزدیک دهن بیننده را حسابی آب می‌اندازد. از ترفندهای عکاسی باید به عکس‌های کلوزآپ اشاره کرد. نشان دادن دود برخاسته از منقل کباب بسیار وسوسه‌انگیز است. پس لازم نیست همیشه همه قسمت‌های سوژه در عکاسی به طور کامل مشخص باشد. به جزئیات جذاب توجه کنید.

حواستان به سایه‌ها باشد

سایه‌های پررنگ در عکس‌ها، از نقاط ضعف عکس محسوب می‌شوند و باعث می‌شوند توجه‌ها از بافت غذا پرت شود. اگر سایه‌های پررنگی می‌بینید، زاویه نور یا دوربین را به‌گونه‌ای تغییر بدهید که بافت غذا به خوبی در مرکز توجه باشد.

 از رنگ‌های اشتها آور استفاده کنید

ترکیب بندی در عکاسی غذا

حواستان به روانشناسی رنگ‌ها باشد. معمولا رنگ‌های توسی، مشکی و آبی اشتها را کور می‌کنند و طیف‌های قرمز و زرد، باعث افزایش اشتها می‌شوند. البته که استثنائاتی نیز وجود دارد؛ دسرها، شکلات و آبنبات‌ها و غذاهایی که به‌طور طبیعی آبی هستند، می‌توانند اشتهاآور به‌نظر بیایند. به ارتباط بین رنگ‌های درون عکس و حسی که می‌خواهید آن عکس به بیننده منتقل کند، فکر کنید.

در عکس‌هایتان از وسایل تزئینی با بافت و طرح‌های جالب که با سایر رنگ‌های درون عکس هم‌خوانی دارند استفاده کنید. در میان ترفندهای عکاسی از غذا، این را نیز در نظر داشته باشید که استفاده از فیلترهایی با رنگ سرد برای بعضی خوراکی‌ها مانند پنیر و گوشت، باعث می‌شود آن غذاها لذیذ به نظر نیایند.

ویرایش عکس ؛ از مهم‌ترین ترفندهای عکاسی از غذا

در ادامه مقاله آموزش عکاسی از غذا باید بگوییم که قطعا یک عکس خوب، عکسی است که بدون ویرایش یا ادیت هم زیبا باشد. اما حقیقت این است که حتی بهترین عکس‌ها هم با کمی ادیت، بهتر می‌شوند. شما می‌توانید وایت بالانس یا همان تعادل رنگ سفید را تنظیم کنید تا رنگ‌های سرد کمتر شوند و عکستان گرمای بیشتری داشته باشد. بهتر است کنتراست، روشنایی و سچوریشن (همان غلظت رنگ‌ها) را نیز کمی بیشتر کنید.

از فضای منفی استفاده کنید

عکاسی از مواد غذایی در خانه

در ادامه معرفی تکنیک های عکاسی از غذا، به استفاده از فضای منفی اشاره می‌کنیم. فضای منفی همان فضاهای تاریک یا خالی اطراف یک سوژه است. اجازه بدهید کمی فضای خالی در عکستان باشد. به بیننده اجازه نفس کشیدن بدهید و همیشه زوم نکنید. این کار باعث آرامش ذهن و چشم مخاطب می‌شود.

استایل خودتان را پیدا کنید

هر کسی سبک متفاوتی در عکاسی دارد. سبک شما چیست؟ سعی کنید عکس‌های متفاوتی ثبت کنید و بعد ببینید کدامیک از آن‌ها با روحیات و خلق‌وخوی شما بیشتر جور درمی‌آید. برای عکاسی از غذا برای اینستاگرام و داشتن یک پیج محبوب، سبک خودتان را بیابید و عکس‌هایتان را به اشتراک بگذارید. اینگونه توجه آدم‌هایی که سلیقه‌ای مشابه دارند را به سوی پیجتان جلب می‌کنید.

استفاده از پایه دوربین ؛ از کاربردی‌ترین ترفندهای عکاسی از غذا

تکنیک های عکاسی حرفه ای از غذا

فرقی بین عکاسی از مواد غذایی در خانه یا استودیو وجود ندارد. سعی کنید از پایه استفاده کنید تا عکس‌هایتان تار نشوند. اگر پایه دوربینتان کنترل از راه دور هم داشته باشد، عالی می‌شود. لازم به ذکر است که حتی برای عکاسی با موبایل هم می‌توانید از پایه استفاده کنید. این روزها پایه‌های متفاوتی با امکانات مختلف برای عکاسی با موبایل در بازار وجود دارد.

استفاده از سوژه‌های انسانی ؛ از بهترین ترفندهای عکاسی از غذا

عکاسی از غذا برای اینستاگرام

یک ایده عکاسی از غذا که در آموزش عکاسی تبلیغاتی از غذا خیلی به کار می‌آید، استفاده از سوژه انسانی و حرکت است. نیازی نیست غذا همیشه در سطحی صاف و بدون حرکت عکاسی شود. استفاده از سوژه انسانی و معرفی جنب و جوش و حرکت به عکس، باعث زنده و گیرا شدن آن می‌شود. استفاده از دست‌ها در عکس، یا وجود غذاهایی گاز زده از عواملی هستند که نه تنها باعث بهبود عکس می‌شوند، بلکه مانند نوعی مقیاس نیز عمل می‌کنند؛ بیننده از این طریق می‌تواند از اندازه غذا باخبر شود.

از مواد اولیه و جفت‌های معروف استفاده کنید

نمی‌توانیم از ارتباط غذاها با یکدیگر غافل شویم. قطعا قرار گرفتن یک لیوان شیر کنار کوکی، یا سیب زمینی سرخ شده کنار همبرگر و مثال‌هایی به این شکل، باعث افزایش کیفیت عکس می‌شود و یک صحنه کامل و زیبا به‌وجود می‌آورد.

کلام آخر

عکاسی از غذا با موبایل

عکاسی از خوردنی‌ها یکی از مشاغل سرگرم‌کننده در عین حال دشوار محسوب می‌شود. برای این‌که بتوانیم با حفظ سادگی سوژه، عکس جذابی بگیریم باید ترفندهای عکاسی از خوراکی ها را بلد باشیم و با مسائلی مانند نورپردازی و ترکیب بندی در عکاسی غذا آشنا باشیم. ما در این مقاله تلاش کردیم آموزش عکاسی از غذا را به طور ساده برای افراد مبتدی توضیح بدهیم. آیا به عکاسی از غذا علاقه‌مند هستید؟ شما می‌توانید ترفندها و تکنیک‌هایی که می‌دانید را از بخش دیدگاه‌ها با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 23.3 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 21.1 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 20.3 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.3 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 13.9 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400