بهترین برنامه های اسکرین شات گرفتن برای اندروید و iOS + لینک دانلود

اسکرین شات گرفتن
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

شما احتمالا با نحوه گرفتن اسکرین ‌شات گرفتن در اندروید و iOS آشنا هستید. هرچند اسکرین شات در اندروید با اسکرین شات در آیفون متفاوت است. اما هنگامی که می‌خواهید از تمام یک صفحه وب یا یک چت اسکرین‌شات بگیرید، از کدام برنامه های اسکرین شات برای اندروید و iOS استفاده می‌کنید؟

توانایی اسکرین شات گرفتن از ویژگی‌های ناب تلفن های هوشمند است؛ شما می توانید فقط با فشار چند دکمه به راحتی تصویری واقعی از صفحه نمایش بگیرید که می‌تواند برای بعضی کارها استفاده شود. در عین حال، یکی از مشکلات اصلی اسکرین شات در اندروید و همچنین اسکرین شات در آیفون این است که تنها می‌توان عکسی گرفت که صفحه نمایش قادر به ارائه آن است. به این معنا که اگر نمایشگر گوشی کوچک است و وضوح صفحه نمایش کم است، اسکرین‌شات نیز محدود خواهد بود.

برنامه عکس از صفحه گوشی اندروید

به منظور دستیابی به میدان دید وسیع‌تر و برای دور زدن محدودیت‌های بالا توسط کاربران، ویژگی «اسکرین‌شات اسکرولی طولانی» (Long-scrolling screenshot) پیشگام شده است. در این مقاله می‌توانید ضمن آشنایی با بهترین برنامه های اسکرین شات برای اندروید و iOS، آن‌ها را دانلود کنید. لازم به ذکر است بدانید در این زمینه روش های دیگری که در مدل های محبوب گوشی های امروزی وجود داشته است نیز مطرح شده است که در این زمینه بدون نیاز به برنامه میتوانید از طریق ویژگی های موجود در گوشی های مختلف اسکرین شات هایی که مدنظر دارید را تهیه کنید که پیشنهاد میشود در این زمینه نیز توضیحات درج شده را مطالعه فرمائید و نظر خودرا باما در میان بگذارید.

فهرست مطالب

نحوه اسکرین شات گرفتن از دستگاه های اندرویدی

 

با وجود سازندههای سختافزاری بسیاری که وجود دارد و همچنین آپدیتهای مختلفی که منتشر میسود. اسکرین شات در اندروید را خیلی مختلف میکند. به طوری که اسکرین شات گرفتن از گوشی سامسونگ با اسکرین شات گرفتن از گوشی هواوی و البته بقیه گوشی های اندرویدی متفاوت است. در ادامه نحوه اسکرین شات گرفتن از دستگاه های اندرویدی برای گوشیهای ساموسنگ، هواوی و گوگل پیکسل را میگوییم. در این خصوص پیشنهاد میشود باما در ادامه مقاله برنامه اسکرین شات گوشی همراه باشید.

اسکرین شات گرفتن از گوشی ساموسنگ

اسکرین شات در اندروید

گوشی ساموسنگ برخلاف آیفون، سازنده های مختلفی برای سخت افزارهای خود دارد. بنابریان از یک مدل گوشی به مدل دیگر، اسکرین شات گرفتن در اندروید مختلف میشود. اما در اکثر گوشیهای سامسونگ، کلیدهای ترکیبی برای اسکرین شات دکمه پاور و دکمه صدا کم کن (دکمه پایینی صدای گوشی) هست.اگرهم دکمه خانه (home) گوشی فیزیکی باشد ممکن است کلید های ترکیبی اسکرین شات دکمه خانه و دکمه پاور باشد.

برخی از گوشی های سامسونگ یک منوی تنظیمات سریع برای اسکرین شات گرفتن دارد. اگر گوشی دستیار گوگل یا Bixby دارد با دستور صوتی از دستیار صوتی گوشی بخواهید که برایتان اسکرین شات بگیرد. در ادامه مقاله باما همراه باشید.

اسکرین شات در اندروید 10 سامسونگ، البته برخی از گوشی های آن به این صورت است که دستتان را به صورت صاف (مثل وقتی میخواهید کاراته بزنید) یک سمت صفحه نمایش بگذارید و به سمت دیگر بکشید.

شرکت سامسونگ در محصول خود از یک برنامه اسکرین شات گوشی اختصاصی استفاده میکند که طبق توضیحات فوق بدون نیاز به آموزش و راهنمایی دیگران میتوانید این اقدام را انجام دهید. لازم به ذکر است بدانید که در این خصوص اگر با سوال یا مشکلی مواجه شدید میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید و سوالات خود در این خصوص را برای ما ارسال کنید. ناگفته نماند که انجام اینکار در هرگوشی ذکر شده است که در ادامه میتوانید به سایر برند ها نیز دسترسی داشته باشید.

نحوه اسکرین شات گرفتن از گوشی هواوی

اسکرین شات گرفتن از گوشی هواوی

نحوه اسکرین شات گرفتن از گوشی هواوی تقریبا شبیه نحوه اسکرین شات تمام گوشی های اندروید ست. دکمه های اسکرین شات هواوی فشردن همزمان دکمه پاور و دکمه کم کردن صدا است. البته در گوشی های جدید هواوی با فعال سازی قابلیت اسکرین شات از منوی تنظیمات میتوانید با زدن دو ضربه روی صفحه از آن اسکرین شات بگیرید. پیشنهاد میشود در بخش نظرات پیشنهادات و نیازهایی که دارید را باما در میان بگذارید.

اسکرین شات در گوشی هوآوی بسیار آسان بوده است که در محصولات جدید شیائومی با کشیدن نوار بالای گوشی به سمت پایین میتوانید به لیستی از ابزارهای کاربردی دسترسی داشته باشید که یکی از ضروری ترین آنها اسکرین شات بوده است که با لمس آن میتوانید از صفحه ای که در آن حضور دارید یک تصویر تهیه کنید. لازم به ذکر است بدانید که در ادامه این مقاله به بهترین برنامه اسکرین شات اندروید نیز اشاره شده است که نباید آنرا از دست داد.

اسکرین شات گرفتن از گوشی گوگل پیکسل

اسکرین شات گرفتن در گوشی های گوگل پیکسل یکی از راحت ترین تکنیک گرفتن اسکرین شات در گوشی است. به این صورت که دکمه home را میزنید و خیلی سریع گزینه اسکرین شات گرفتن را انتخاب میکنید. به همین سادگی و راحتی! اسکرین شاتها هم در گالری تصاویر ذخیره میشود و میتوانید همانند تصاویر دیگر و یا با برنامه های ادیت عکس، آنها را ویرایش کنید.

گوگل پیکسل به محصولی با رابط کاربری ساده معروف است که در این زمینه بدون نیاز به آموزش میتوانید از صفحه دلخواه خود اسکرین شات تهیه کنید. لازم به ذکر است بدانید که در ادامه این مقاله میتوانید به اطلاعات تکمیلی مربوط به برنامه اسکرین شات گرفتن آیفون دسترسی داشته باشید که روند تهیه اسکرین شات نسبت به گوشی های اندرویدی کمی متفاوت بوده است که در این خصوص پیشنهاد میشود توضیحات درج شده را با دقت مطالعه کنید.

نحوه اسکرین شات گرفتن از صفحه گوشی آیفون و آیپد

اسکرین شات در آیفون

در این بخش آموزش اسکرین شات در آیفون داریم. اگر شماهم یک گوشی آیفون یا آیپدی دارید که دکمه Home فیزیکی دارد (مثل گوشی آیفون SE)، دکمه روشن و خاموش را بگیرید و همزمان دکمه خانه را فشار دهید. در این موقع شما صدای شاتر دوربین را میشنوید و یک فلش نور هم روی صفحه نمایش میبینید. یعنی کلید های اسکرین شات در گوشی آیفون دکمه خانه و دکمه پاور است.

برای گوشی هایی که دکمه Home ندارند مانند آیفون X، آیفون 11 و آیفون 12 و آیپد پرو جدید و دستگاه های iPad Air- دکمه کناری یا Side button را به همراه دکمه افزایش صدا فشار دهید.

اگر هم از مداد اپل بریا دستگاه iPadOS استفاده میکنید برای اسکرین شات در iOS کافی است خودکار را از یک گوشه گوشی به سمت مخالف بکشید  تا از صفحه نمایش عکس بگیرد.

در ادامه میتوانید به لیست خوبی از بهترین برنامه های موجود برای تهیه اسکرین شات دسترسی داشته باشید که در این میان برنامه های اندروید و آیفون بسیاری معرفی شده است.

بهترین برنامه اسکرین شات گوشی اندروید و iOS

شیائومی در یکی از رندرهای اخیر خود از می یوآی (MIUI)، برای اولین بار ویژگی «اسکرین‌شات طولانی» را معرفی کرد. این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد تا نسبت به سایر تلفن‌های هوشمند، اسکرین‌شات‌های طولانی‌تری بگیرند. در این زمینه اگر تصمیم دارید به یک برنامه اسکرین شات با کشیدن دست دسترسی داشته باشید برنامه های خوبی در این خصوص معرفی شده است که در انتهای مقاله میتوانید گزینه های پیشنهادی خود را برای ما ارسال کنید. برنامه های معرفی شده با لینک دانلود همراه هستند که به صورت مستقیم میتوانید آنها را از گوگل پلی و اپل دریافت کنید.

هنوز هیچ یک از تلفن‌های هوشمند اندرویدی این ویژگی را ندارند؛ گرچه اگر این قابلیت به‌طور پیش فرض روی تلفن همراه نصب شود، بسیار ارزشمند است. با این حال برای سایر افرادی که از می یوآی (MIUI) استفاده نمی‌کنند نیز ویژگی اسکرین‌شات اسکرولی طولانی در دسترس است؛ کافی است یک نرم افزار عکس گرفتن از صفحه گوشی اندروید یا یکی از برنامه های اسکرین شات برای اندروید یا iOS مانند نرم‌افزارهای زیر را روی تلفن همراهشان نصب کنند.

 

اپلیکیشن  LongShot برنامه اسکرین شات گوشی

برنامه های اسکرین شات برای اندروید

دانلود برای اندروید

LongShot یک اپلیکیشن قدرتمند برای اندروید است که می‌توانید برای ساختن اسکرین‌شات‌های اسکرولی و طولانی از آن استفاده کنید. در واقع بهترین برنامه های موجود برای گرفتن اسکرین شات بلند است. این برنامه دارای امکانات اصلی زیر است:

 • ابزار دوخت که به شما امکان می‌دهد چندین اسکرین‌شات را به هم وصل کنید و یک عکس طولانی درست کنید.
 • ابزاری که می‌تواند به‌طور خودکار از صفحات طولانی وب عکس بگیرد.
 • ابزاری شناور که به سرعت و به‌طور متوالی چند اسکرین شات می‌گیرد.

اگر می‌خواهید از یک صفحه کامل وب اسکرین شات بگیرید، فقط به پایین صفحه بروید. بدون هیچ اقدام دیگری عکس گرفته می‌شود. همچنین برای شخصی‌سازی بیشتر می‌توانید نقاط شروع و پایان مورد نظرتان را مشخص کنید. هیچ محدودیتی در تعداد اسکرین‌شات‌هایی که می توانید به هم وصل کنید وجود ندارد.

طبق توضیحات درج شده در خصوص این برنامه بدنیست بدانید که لانگ شات یک ابزار قدرتمند و مفید در این زمینه بوده که با رابط کاربری ساده آن میتوانید بسیاری از نیازهای خود در این زمینه را بطور کامل پوشش دهید. ناگفته نماند که در این زمینه تنظیمات خوبی برای شما درنظر گرفته شده است که اگر بدنبال اپلیکیشن اسکرین شات حرفه ای ios هستید در ادامه این مقاله میتوانید به برنامه های خوبی برای ای او اس دسترسی داشته باشید.

LongShot تمام تصاویر خود را با فرمت Lossless ضبط می‌کند. هرگونه ماتی احتمالی که هنگام اشتراک‌گذاری تصویر با سایر برنامه‌ها مشاهده می‌کنید، ناشی از فشرده‌سازی تصویر در انتهای کار است. این برنامه رایگان است و حاوی هیچ‌گونه علامت چاپی نیست. برای گرفتن اسکرین شات تمام صفحه اندروید، این نرم افزار را از لینک زیر دانلود کنید.

 

برنامه Web Scroll Capture برنامه اسکرین شات گوشی

برنامه اسکرین شات اسکرولی اندروید

دانلود برای اندروید

صرفا با توجه به نام برنامه Web Scroll Capture به سادگی متوجه می‌شوید که به‌عنوان یکی از برنامه های اسکرین شات برای اندروید چه کاری انجام می‌دهد. این برنامه می‌تواند از قطعه‌ای از صفحات وب که حاوی موضوع جذابی هستند عکس بگیرد تا مطالب آن را به‌صورت آفلاین مطالعه کنید.

برنامه Web Scroll Capture که به یک اسکرین شات از برنامه های قفل شده نیز معروف است از ویژگی های بسیاری برخوردار بوده که براساس آنها میتوانید به تنظیمات و ابزارهای بسیاری در این زمینه دسترسی داشته باشید. این برنامه با ارائه یک بخش دانلودی میتواند صفحاتی که مدنظر دارید را دانلود کند تا در زمان مشخص بتوانید از برگه و بخش هایی که مدنظر دارید اسکرین شات تهیه کنید. برنامه Web Scroll Capture از رابط کاربری ساده ای برخوردار است که در ادامه میتوانید به توضیحات تکمیلی آن دسترسی داشته باشید.

همچنین این اپلیکیشن به شما امکان می‌دهد صفحات وب را دانلود کنید؛ در نتیجه می‌توانید مطالب موجود در یک صفحه وب را نگهداری کنید و بعدا مطالعه کنید. هر دو ویژگی علی‌الخصوص برای افراد در حال حرکت که همزمان امکان برقراری ارتباط اینترنتی فعال را ندارند مفید است. از امکانات دیگر این برنامه می‌توان به تبدیل اسکرین‌شات‌های اسکرولی صفحات وب به پی‌دی‌اف اشاره کرد.

اگرچه نام این نرم افزار اسکرین شات اندروید القا می‌کند عملکرد آن منحصر به صفحات وب است، به این معنی که باید فقط در بالای یک مرورگر وب کار کند، اما درواقع Web Scroll Capture دامنه گسترده‌تری دارد که در صورت نیاز می‌تواند در قسمت‌های مختلف فضای اندروید نیز به کار آید. اگر قصد دانلود این برنامه اسکرین شات اندروید را دارید از لینک زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن Stitch and Share برنامه اسکرین شات گرفتن آیفون

نرم افزار عکس گرفتن از صفحه گوشی اندروید

دانلود برای اندروید

Stitch and Share یک دیگر از برنامه های اسکرین شات برای اندروید است که قابلیت تصویربرداری طولانی در حد نیاز کاربر را به او می‌دهد. اما برخلاف برنامه‌های دیگر، Stitch and Share در فروشگاه Google Play موجود نیست و این موضوع آن را به یک اپلیکیشن Sideloading تبدیل کرده است؛ این به معنی بارگیری برنامه به فرمت APK از اینترنت است تا به صورت دستی روی گوشی اندرویدی نصب شود.

اپلیکیشن Stitch and Share، مانند LongShot عملکرد مشابهی را برای گرفتن عکس‌ها به صورت فریم به فریم و دوختن آن‌ها در کنار یکدیگر دارد. نتیجه یک اسکرین‌شات طولانی است که برای دیدن کل محتوای آن لازم است اسکرول کنید. از دیگر ویژگی‌های LongShot می‌توان به امکان ویرایش اشاره کرد. خروجی این اپلیکیشن می‌تواند به صورت عکس یا لینک برای دیگران ارسال شود. همچنین برنامه LongShot سریع و راحت است. اگر این نرم افزار اسکرین شات اندروید را می‌خواهید، از لینک زیر برای دانلود آن اقدام کنید.

برنامه Stitch and Share در میان بهترین برنامه اسکرین شات اندروید یک گزینه خوب بوده است که به صورت دستی میتوانید بخش هایی که مدنظر دارید و تصمیم دارید از انها اسکرین شات تهیه شود را مشخص و سپس با زدن دکمه مربوط از آنها تصویر تهیه کنید. برنامه Stitch and Share تنظیمات خوبی را برای شما درنظر گرفته است که در این میان میتوانید به صورت فریم مانند کیفیت تصاویری که نیاز دارید را مشخص کنید. بطور کلی برنامه Stitch and Share یک گزینه خوب و ساده بوده است که لینک دانلود آن در ابتدای توضیحات درج شده است.

نرم افزار Scroll Capture برنامه اسکرین شات گرفتن آیفون

دکمه های اسکرین شات سامسونگ

دانلود برای اندروید

Scroll Capture برنامه شگفت‌انگیز دیگری برای گوشی‌های اندروید است که اسکرین‌شات اسکرولی ایجاد می‌کند. پس از نصب، گرفتن یک اسکرین شات به آسانی ضربه زدن روی «نماد ضبط» برنامه است تا با این اشاره، نرم افزار Scroll Capture کار خودش را انجام دهد. برای دانلود این نرم افزار عکس گرفتن از صفحه موبایل اندروید از لینک زیر استفاده کنید.

برنامه اسکرول کپچر یک برنامه کاربردی و مفید در این زمینه بوده که با زدن یک دکمه میتوانید تصاویری که مدنظر دارید را تهیه کنید. در این میان رابط کاربری ساده ای برای شما درنظر گرفته شده است که از طریق این موارد میتوانید اقدامات و تنظیماتی که نیاز دارید را روی برنامه قرار دهید. اگر بدنبال بهترین برنامه اسکرین شات برای ایفون هستید در ادامه پیشنهاد میشود باما همراه باشید که به برنامه های خوبی با لینک دانلود آنها اشاره شده است.

 

برنامه PICSEW برنامه اسکرین شات گرفتن آیفون

برنامه اسکرین شات اندروید

دانلود برای iOS

اپلیکیشن Picsew یک برنامه اسکرین شات در آیفون است. Picsew اپلیکیشن خوبی برای ساختن اسکرین شات اسکرولی در iOS است؛ زیرا نسبت به برنامه‌های بالا امکانات بیشتری دارد. از همه مهم‌تر این که Picsew می‌تواند تصاویر را در امتداد هر دو محور عمودی و افقی متصل کند و به شما امکان می‌دهد در صورت نیاز اسکرین‌شات‌های اسکرولی بسیار جذاب و منظره مانند ایجاد کنید. همچنین Picsew دارای گسترش Snapshot وب است؛ به این ترتیب شما می‌توانید با یک ضربه از کل صفحه وب، اسکرین‌شات بگیرید.

مانند بسیاری از این برنامه‌ها، Picsew امکان دوخت اتوماتیک یا دستی را نیز دارد. تعداد اسکرین‌شات‌هایی که می‌توانید به هم متصل کنید تا یک تصویر واحد به‌دست آید محدودیتی ندارد.

این برنامه با هر محتوای قابل اسکرول در دستگاه iOS شما، از جمله برنامه‌های شخص ثالث و برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی کار می‌کند. این برنامه اسکرین شات برای iOS را در زیر دانلود کنید.

نرم افزار Stitchcraft برنامه اسکرین شات گرفتن آیفون

یکی از بهترین جایگزین‌های LongShot در اندروید Stitchcraft است. Stitchcraft، برخلاف رقیب خود، ویژگی اسکرول و پرتاب اتوماتیک ندارد؛ اما هنوز هم یک برنامه قوی است.

Stitchcraft فاقد ابزار خودکار است؛ به این معنی که باید تمام اسکرین‌شات‌ها را به‌صورت جداگانه بگیرید. فقط برای نتیجه دوخت بهتر اطمینان حاصل کنید که مقدار کمی همپوشانی بین آن‌ها وجود دارد. فرآیند دوخت اتوماتیک است. تصاویری را که می‌خواهید در شات‌اسکرین طولانیتان داشته باشید انتخاب کنید و برنامه آن‌ها را در کنار هم قرار می‌دهد. اگر ترجیح می‌دهید کنترل بیشتری روی فرایند داشته باشید، می‌توانید فرآیند دوخت را نیز به‌صورت دستی انجام دهید.

Stitchcraft با صفحات وب، برنامه‌های شخص ثالث، پیام‌های موضوعی و تصاویر پس‌زمینه ثابت کار می‌کند. سایر ویژگی‌های قابل توجه شامل ابزار حاشیه‌نویسی، امکان مدیریت تصویرها و آسان بودن اشتراک‌گذاری تصاویر در شبکه‌های اجتماعی است.

این برنامه با پشتیبانی از شبکه و پیام رسان های مختلف به شما این امکان را میدهد تا بعد از تهیه تصاویر بتوانید به صورت مستقیم آنها را در شبکه هایی که مدنظر دارید به اشتراک بگذارید. این ویژگی در کنار سایر موارد ذکر شده به شما این امکان را میدهد تا بتوانید به یک گزینه عالی که در لیست دانلود برنامه اسکرین شات بدون دکمه برای اندروید نیز حضور خوبی داشته است دسترسی داشته باشید.

برنامه رایگان است؛ با این وجود نسخه حرفه‌ای بدون آگهی آن نیز موجود است. برای گرفتن اسکرین شات پیوسته اندروید می‌توانید این اپلیکیشن را در زیر دانلود کنید و نظر خود را در مورد این برنامه باما در میان بگذارید.

دانلود برای اندروید

اپلیکیشن Tailor برنامه اسکرین شات گرفتن آیفون

بهترین برنامه اسکرین شات اندروید

دانلود برای iOS

اپلیکیشین بعدی برای اسکرین شات در آیفون برنامه Tailor است. Tailor یکی دیگر از برنامه‌های همه‌کاره iOS است. این نرم‌افزار با محبوب‌ترین نرم‌افزار روی دستگاه شما از جمله پیام‌رسان فیسبوک، واتساپ و توییتر کار خواهد کرد.

اپلیکیشن Tailor به‌طور خودکار یک صفحه وب یا برنامه را برای شما اسکرول نمی‌کند؛ بلکه شما باید تمام اسکرین‌شات‌های خود را به‌صورت دستی بگیرید و سپس آن‌ها را به Tailor اضافه کنید. برنامه می‌تواند همه آن‌ها را به‌طور خودکار به هم وصل کند. نسخه اصلی برنامه رایگان است. با 3 دلار پرداخت درون برنامه‌ای، می‌توانید تبلیغات و علامت چاپ را حذف کنید. برای دانلود این برنامه از لینک زیر استفاده کنید.

برنامه های پیش فرض اندروید (Android Manufacturer Apps)

برخی از توسعه‌دهندگان تلفن‌های اندرویدی در تلاشند به توانایی گرفتن اسکرین‌شات‌های طولانی توسط دستگاه‌های خود دست یابند. سامسونگ و هواوی در این راه گام برداشته‌اند. سامسونگ ویژگی Capture More خود را با Note 5 معرفی کرد. این نسخه در Galaxy S8 به عنوان Scroll Capture معرفی شد. برای استفاده از این ویژگی به Advanced Settings بروید و Smart Capture را روشن کنید. طبق معمول اسکرین‌شات بگیرید، اما برای افزودن عکس‌های بیشتر روی Scroll Capture ضربه بزنید. تا زمانی که تمام محتوای مورد نیاز خود را پوشش نداده‌اید به Scroll Capture ضربه بزنید.

در دستگاه‌های هواوی، Power + Volume Down را فشار دهید تا یک اسکرین‌شات ساده بگیرید. بلافاصله روی Scrollshot ضربه بزنید تا یک اسکرین‌شات طولانی داشته باشید. صفحه به‌طور خودکار شروع به اسکرول می‌کند؛ برای متوقف کردن آن روی صفحه ضربه بزنید.

اسکرین شات تمام صفحه اندروید

حتما برای شما هم پیش آمده که برای اسکرین شات گرفتن از یک مقاله، چت یا رسپی غذا مجبور شده باشید چند بار از صفحه گوشی عکس بگیرید و در نهایت برای چیدن آن‌ها در کنار هم و استفاده از آن دچار مشکلات زیادی شده‌اید. این مشکل را می‌توان با استفاده از یک برنامه عکس از صفحه گوشی اندروید یا iOS کاملا مدیریت کرد. شما می‌توانید در این مقاله تعدادی از برنامه های اسکرین شات برای اندروید و iOS را ببینید و با امکانات آن‌ها آشنا شوید. پس از بررسی کامل برنامه های اسکرین شات برای اندروید و iOS، برنامه مناسب خودتان را انتخاب و دانلود کنید. شما در مورد چه اپلیکیشن‌هایی به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ در زیر همین پست با ما مطرح کنید.

در این مطلب همانور که خواندیم اسکرین شات گرفتن در گوشی های اندرویدی و iOS کمی باهم تفاوت دارند. با اینحال کلید های ترکیبی برای اسکرین شات و همچنین بهترین برنامه اسکرین شات اندروید و بهترین برنامه های موجود برای گرفتن اسکرین شات بلند را معرفی کردیم.

سخن پایانی

مقاله ای با موضوع برنامه اسکرین شات با یک دکمه لمسی در اختیار شما عزیزان قرار گرفت که در این میان روش و برنامه های خوبی در خصوص برنامه اسکرین شات گوشی معرفی شد که اگر برنامه خوب دیگری سراغ دارید که در لیست برنامه اسکرین شات اندروید وجود نداشته میتوانید آنرا برای ما ارسال کنید. لازم به ذکر است بدانید که نظرات شما در تولید و بررسی مطالب این چنینی تاثیرگذار خواهد بود که پیشنهاد میشود در مورد مقاله برنامه اسکرین شات گرفتن آیفون نظر خود را بیان کنید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402