В 1win казино вас ждут захватывающие игры и щедрые бонусы. Регистрация проста, вход удобен, а промокоды помогут увеличить ваши шансы на выигрыш. Immediate Spike

بی ارزش ترین پول های دنیا ؛ ارزش پول ایران و دیگر کشورها

بی ارزش ترین پول دنیا
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

آيا می‌دانید بی ارزش ترین پول دنیا متعلق به کدام کشور است؟ کشورهایی که کم ارزش ترین پول دنیا را دارند، معمولا اقتصاد ضعیفی نیز دارند. اگر دوست دارید درباره کم ارزش ترین پول‌های جهان بیشتر بدانید، همراه ما بمانید.

در سال‌های اخیر جهان دچار تغییرات فراوانی شده. ظهور کووید 19 باعث شد تا بسیاری از کشورهای جهان تصمیمات مهمی برای سلامت کارکنانشان در صنایع بزرگ بگیرند؛ تصمیماتی که اقتصاد کشورها را نیز تحت تأثیر قرار داد و حتی بر ارزش پول آن‌ها نیز مؤثر بود. اما چه عواملی باعث می‌شوند پول یک کشور باارزش یا بی‌ارزش تلقی شود؟ نرخ سود بانکی، تورم، رشد اقتصادی و ذخایر ارزی یک کشور از عوامل تأثیرگذار بر ارزش پول آن هستند. کشورهایی که کم ارزش ترین پول دنیا را دارند، معمولا وضعیت اقتصادی یا مدیریتی ضعیف، تورم بالا و کسری بودجه نیز دارند. گاهی اوقات نیز برخی از کشورها عمدا ارزش پول خود را پایین می‌آورند تا میزان صادراتشان به بازارهای جهانی بیشتر شود. در این مقاله از پلازا، قصد داریم درباره بی ارزش ترین پول دنیا 2022 صحبت کنیم و با کشورهایی که کم‌ارزش‌ترین پول‌ها را دارند، آشنا شویم.

فهرست مطالب

بی ارزش ترین پول های دنیا ۲۰۲۲

برخی از ارزها پایین‌ترین جایگاه را در فهرست 180 ارز مورد تأیید سازمان ملل به خود اختصاص می‌دهند. در این بخش درباره ده مورد از کم‌ارزش‌ترین پول‌های دنیا صحبت خواهیم کرد. لازم به ذکر است که بی ارزشترین پول دنیا را براساس ارزش آن نسبت به دلار و یورو که از مهم‌ترین پول‌های جهان هستند، به شما معرفی می‌کنیم. در بخش بعدی نیز می‌توانید پول کشورها به ترتیب کمترین ارزش را به‌صورت خلاصه در جدول مشاهده کنید. برای آشنایی با گران‌ترین و ارزشمندترین پول های دنیا نیز می‌توانید به این مقاله مراجعه کنید.

10. ریل کامبوج (Cambodian Riel) ؛ کم ارزش ترین واحد پولی دنیا

پول کشورها به ترتیب کمترین ارزش

 • کد ارز ریل کامبوج: KHR
 • 1 دلار آمریکا = 4,123 ریل کامبوج
 • 1 یورو = 4,136 ریل کامبوج

کامبوج یک ایالت پادشاهی در جنوب شرقی آسیا است. «ریل کامبوج» واحد پول کامبوج محسوب می‌شود. ریل کامبوج در لیست بی ارزش‌ ترین پول جهان رتبه دهم را از آن خود کرده است. این واحد پولی در سال 1995 برای جایگزینی واحد پول هندوچینی به کار گرفته شد. اما به‌دلیل محبوبیت پایینش در بین مردم کامبوج نتوانست پیشرفت چشمگیری در بازار جهانی به دست آورد. درحال حاضر مردم محلی کامبوج از دلار آمریکا و یا سایر ارزهای قوی برای خرید و فروش استفاده می‌کنند. این موضوع باعث شد تا ارزش ری‌یل کامبوج روز به روز کمتر شود و از آن به‌عنوان کم ارزش ترین پول دنیا یاد کنند.

9. گوارانی پاراگوئه (Paraguayan Guarani)

بی ارزش ترین پول دنیا 2022

 • کد ارز گوارانی پاراگوئه: PYG
 • 1 دلار آمریکا = 6,858 گوارانی پاراگوئه
 • 1 یورو = 6,875 گوارانی پاراگوئه

«گوارانی پاراگوئه» در لیست کم ارزش ترین پول جهان رتبه نهم را کسب کرده است. پاراگوئه دومین کشور فقیر آمریکای جنوبی محسوب می‌شود. این کشور به‌دلایل مختلف همچون شکست اقتصادی، نرخ بالای فقر، بیکاری و فساد‌های متوالی دچار رکود شده است. این کشور با اینکه صادرات پنبه و سویا را در دست دارد اما همچنان نتوانسته به اقتصاد کشور خود کمک کند. به‌همین دلیل گوارانی پاراگوئه را یکی از کم ارزش ترین واحد پولی دنیا می‌شناسند.

8. فرانک گینه (Guinean Franc)

کم ارزش ترین پول دنیا

 • کد ارز فرانک گینه: GNF
 • 1 دلار آمریکا = 8,614 فرانگ گینه
 • 1 یورو = 8,640 فرانگ گینه

«فرانک گینه» در لیست کم ارزش ترین واحد پول دنیا قرار دارد. با وجود اینکه گینه در بین کشورهای آفریقا سرشار از معادن طبیعی مثل آلومینیوم، الماس و طلا است اما یکی از متورم‌ترین اقتصادهای جهان را از آن خود کرده است. به‌همین دلیل فرانک گینه را به نوعی بی ارزش ترین پول دنیا می‌شناسند. عامل اصلی این اتفاق را باید نرخ بالای تورم، فقر زیاد و باندهای گانگستری ثروتمند دانست. با این حال در چند ماه گذشته ارزش فرانک گینه کمی بهبود یافته و چند صد فرانک رشد داشته است.

7. سام ازبکستان (Uzbekistani Som)

بی ارزش ترین پول جهان

 • کد ارز سام ازبکستان: UZS
 • 1 دلار آمریکا = 10,909 سام ازبکستان
 • 1 یورو = 10,940 سام ازبکستان

در  رتبه بندی ارزش پول کشورها از آخر به اول «سام ازبکستان» رتبه هفتم بی ارزش ترین پول جهان را کسب کرده است. سام ازبکستان واحد پولی نسبتا جدید و مدرنی محسوب می‌شود که رییس جمهور این کشور در سال 1994 آن را وارد بازار کرد. اما این واحد پولی با وجود اینکه در سال 2018 برای ارتقای آن در اقتصاد جهانی اقدامات نظارتی انجام شد، نتوانسته پیشرفت چشمگیری کند. به‌همین دلیل سام ازبکستان را به‌عنوان یکی از کم ارزش ترین واحدهای پول دنیا می‌شناسند. ازبکستان از کشورهای در حال توسعه است که اقتصاد چندان قوی‌ای ندارد. اگرچه در سال‌های اخیر رشد اقتصادی اندکی در این کشور شکل گرفته، اما هنوز راه درازی در پیش دارد.

6. کیپ لائوس (Laotion Kip) بی ارزشترین پول جهان

جدول بی ارزش ترین پول دنیا

 • کد ارز کیپ لائوس: LAK
 • 1 دلار آمریکا = 15,327 کیپ لائوس
 • 1 یورو = 15,372 کیپ لائوس

در سال 2022، «کیپ لائوس» جایگاهش به‌عنوان هفتمین پول کم‌ارزش جهان را از دست داد و به جایگاه ششم رسید. کیپ لائوس واحد پولی لائوس در جنوب شرقی آسیا به‌شمار می‌آید. از همان سال 1953 که کیپ لائوس منتشر شد نرخ و ارزش بسیار کمی داشت. اما به‌طور کلی می‌توان گفت نسبت به سال‌های اولیه خود در برابر دلار آمریکا تقویت شده است. با این حال باید آن را یکی از کم ارزش ترین پول جهان دانست.

5. لئون سیرالئون (Sierra Leonean Leone) کم ارزش ترین پول دنیا

بی ارزشترین پول دنیا

 • کد ارز لئون سیرالئون: SLL
 • 1 دلار آمریکا = 14,135 لئون سیرالئون
 • 1 یورو = 14,170 لئون سیرالئون

«لئون سیرالئون» در لیست بی ارزش ترین پول دنیا رتبه پنجم را از آن خود کرده است. سیرالئون یکی از فقیرترین کشورهای آفریقایی محسوب می‌شود. به‌همین دلیل واحد پولی آن هم به‌عنوان یکی از کم ارزش ترین واحد پولی جهان شناخته شده است. جنگ‌های داخلی زیادی در این کشور اتفاق افتاده همچنین درگیری مردم با ویروس‌های مختلف از جمله ویروس ابولا را می‌توان از عوامل کاهش ارزش ارز لئون سیرالئون دانست. اقتصاد این کشور به‌دلیل جنگ بسیار ضعیف شده و شدت گرفتن ویروس کرونا آن را نسبت به دو سال قبل با رکود بیشتری همراه کرده است.

4. روپیه اندونزی (Indonesian Rupiah)

بی ارزش ترین پول دنیا

 • کد ارز روپیه اندونزی: IDR
 • 1 دلار آمریکا = 14,831 روپیه اندونزی
 • 1 یورو = 14,874 روپیه اندونزی

اندونزی کشوری واقع در آسیای جنوب شرقی است. این کشور اقتصاد باثبات و توسه یافته‌ای دارد. اما ارزش پول آن بسیار کم بوده و باید آن را به‌عنوان یکی از بی ارزش ترین پول دنیا شناخت. در سال 2016 رییس جمهور این کشور برای تقویت ارزش پولی دستور چاپ 7 اسکناس جدید از 1 هزار تا 100 هزار روپیه را داد و آن‌ها را جایگزین اسکناس‌های قدیمی کرد. اما این اقدام او مشکلات موجود را نه تنها برطرف نکرد بلکه روپیه اندونزی همچنان به‌عنوان یکی از کم ارزش ترین واحد پولی دنیا شناخته می‌شود.

3. دونگ ویتنام (Vietnamese Dong) کم ارزش ترین پول جهان

پول کشورها به ترتیب کمترین ارزش

 • کد ارز دونگ ویتنام: VND
 • 1 دلار آمریکا = 23,418 دونگ ویتنام
 • 1 یورو = 23,483 یونگ ویتنام

«دونگ ویتنام» در جدول بی ارزشترین پول دنیا رتبه سوم را از آن خود کرده است. ویتنام در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته و شرقی‌ترین کشور شبه جزیره هند و چین به‌شمار می‌آید. این کشور پس از گذراندن دوره طولانی جنگ هنوز نتوانسته صاحب اقتصاد متمرکزی بشود. به‌همین دلیل می‌توان گفت دونگ ویتنام همچنان یکی از بی ارزش ترین پول دنیا 2022 و 2021 شناخته می‌شود. ویتنام را باید یکی از فقیرترین کشورهای جهان دانست. اما کارشناسان بزرگ اقتصادی معتقدند این کشور مسیر درستی را برای رشد اقتصادش انتخاب کرده و به زودی موفقیت چشمگیری خواهد داشت.

2. ریال ایران (Iranian Rial)

بی ارزش ترین پول دنیا 2022

 • کد ارز ریال ایران: IRR
 • 1 دلار آمریکا = 284,410 ریال ایران (نرخ دلار رسمی اعلام شده بانک مرکزی)
 • 1 دلار آمریکا = 295,990 ریال ایران (نرخ دلار ایران در بازار آزاد)
 • 1 یورو = 295,470 ریال ایران

اگر جدول ارزش پول ایران را بررسی کنید، می‌بینید که ریال ایران رتبه دوم را به‌عنوان بی ارزش ترین پول دنیا 2022 کسب کرده است. سقوط اقتصادی ایران با انقلاب اسلامی شروع شد و پس از جنگ ایران و عراق شدت گرفت. تحریم‌های اقتصادی که به‌دلیل برنامه‌های هسته‌ای ایجاد شدند و به دنبال آن محدودیت ارز خارجی برای ایرانیان توسط دولت یکی از عوامل مهم کاهش ارزش پول ایران در جهان است. همه این اتفاقات موجب شد تا امروزه ریال ایران به‌عنوان بی ارزش ترین پول دنیا ۲۰۲۲ شناخته شود.

در سال 2016 با توافقات هسته‌ای فشار تحریمات برای ایران کمتر شد. نتیجه این توافق به ثبات رسیدن ارزش پول کشورمان بود. اما مجددا در سال 2018 با ادعای آمریکا مبنی بر ادامه فعالیت هسته‌ای ایران، فشار تحریم‌ها شدیدتر شد. به‌دنبال این اتفاق ایران که حدود 69% از درآمد خود را از فروش نفت به دست می‌آورد دیگر نتوانست آن را صادر کند. همچنین دیگر به بازار کالاهای جهانی دسترسی نداشت. به‌همین دلیل کشور با کسری بودجه زیادی روبه‌رو شد و نتیجه آن تاثیر سوء بر روی صنایعی همچون پتروشیمی بود. نهایتا در سال 2020 به‌دلیل افزایش زیاد تورم ارزش پول ایران در جهان کاهش یافت و حدود 600% کم شد.

1. بولیوار ونزوئلا (Venezuelan Bolivar) بی ارزش ترین پول های جهان

کم ارزش ترین پول دنیا

 • کد ارز بولیوار ونزوئلا: VEF
 • 1 دلار آمریکا = 782,635 بولیوار ونزوئلا
 • 1 یورو = 785,739 بولیوار ونزوئلا

«بولیوار ونزوئلا» در لیست بی ارزش ترین پول دنیا رتبه نخست را از آن خود کرده است. کشور ونزوئلا در انتهای شمالی آمریکای جنوبی قرار دارد. این کشور در دوران شیوع ویروس کرونا دچار رکود اقتصادی شدیدی شد. به‌همین دلیل در رتبه اول کم ارزش ترین پول جهان جای گرفت. حتی می‌توان گفت ارزش این پول در سال 2022 نسبت به 2020 و 2021 کاهش بیشتری پیدا کرده است.

در سال 2018 مقامات این کشور تصمیم گرفتند با حذف صفرهای ارز بولیوار ونزوئلا به تقویت آن کمک کنند. اما نتیجه این اقدام چیزی جزء تورم 830% نبود. روی ارز بولیوار ونزوئلا کلمه «پترو» رمزنگاری شده است. این کلمه به معنی مبارزه با دلار آمریکاست که باعث تورم بیشتر در این کشور می‌شود. همه این اقدامات باعث شد تا امروزه بولیوار ونزوئلا در لیست کم ارزش ترین واحد پولی دنیا مقام اول را کسب کند.

جدول بی ارزش ترین پول دنیا

مشکلات اقتصادی، تورم و نرخ بالای بیکاری باعث شده تا ارزش پول کشورهای زیادی در دنیا کاهش پیدا کند. این موضوع شامل حال کشور ما هم شده و ارزش پول ایران در جهان به شدت کاهش پیدا کرده است. در این بخش می‌توانید خلاصه‌ای از مطالب بخش قبل را در جدول‌های مربوط به بی ارزش ترین پول دنیا در سال‌های 2021 و 2022 مشاهده کنید.

جدول بی ارزش ترین پول دنیا 2021

در ادامه می‌توانید کمترین واحد پول در سال 2021 را در جدولی که آماده کردیم مشاهده کنید. همانطور که می‌بینید، بولیوار ونزوئلا رتبه اول کم‌ارزش‌ترین پول دنیا و ری‌یل کامبوج رتبه دهم را از آن خود کرده‌اند. کشورمان ایران نیز در این سال جایگاه دوم کم ارزش ترین پول دنیا را دارد.

واحد پولکشورکدنمادبرابری با 1 دلار آمریکا
بولیوارونزوئلاVEFBs.S. یا Bs.حدود 460,609,000,000
ریالایرانIRRحدود 42,250.00
دونگویتنامVNDحدود 22,693.50
روپیهاندونزیIDRRpحدود 14,324.05
لئونسیرالئونSLLLeحدود 11,122.00
سامازبکستانUZSсўм یا so’mحدود 10,799.36
کیپلائوسLAKحدود 10,850.52
فرانکگینهGNFFG, Fr, GFrحدود 9,512.22
گوارانیپاراگوئهPYGحدود 6,831.49
ری‌یلکامبوجKHRحدود 4,069.16

جدول بی ارزش ترین پول دنیا 2022

در این بخش نیز می‌توانید بی‌ارزش‌ترین پول‌های دنیا در سال 2022 را مشاهده کنید. در این سال تغییراتی در ارزش این پول‌ها صورت گرفته و جایگاه پول برخی کشورها مانند لائوس و ازبکستان در جدول تغییر کرده است. نظر شما درباره تغییرات این پول‌ها در سال ۲۰۲۲ چیست؟

واحد پولکشورکدنمادبرابری با 1 دلار آمریکا
بولیوارونزوئلاVEFBs.S. یا Bs.حدود 782,635
ریالایرانIRRریالحدود 295,990
دونگویتنامVNDحدود 23,418
روپیهاندونزیIDRRpحدود 14,831
لئونسیرالئونSLLLeحدود 14,135
کیپلائوسLAKحدود 15,327
سامازبکستانUZSсумحدود 10,909
فرانکگینهGNFFG, Fr, GFrحدود 8,614
گوارانیپاراگوئهPYGحدود 6,858
ری‌یلکامبوجKHRحدود 4,123

سوالات متداول

1. کشوری را نام ببرید که بی ارزش ترین پول دنیا را دارد؟

کشورهای ونزوئلا، ایران و ویتنام به ترتیب رتبه اول تا سوم را به‌عنوان بی ارزش ترین پول دنیا از آن خود کرده‌اند.

2. ارزش پول ایران در چه جایگاهی در جهان قرار دارد؟

چند سالیست که به شدت ارزش پول ایران در جهان کاهش یافته است. کشور ایران رتبه دوم در لیست کم ارزش ترین پول جهان را داراست.

کلام آخر

در این مقاله فهرست بی ارزش ترین پول جهان را به شما معرفی کردیم و توضیحاتی درباره هریک از آن‌ها ارائه دادیم. همانطور که گفتیم عوامل مختلفی بر کم ارزش یا بی ارزش بودن پول یک کشور تأثیر می‌گذارند. نظر شما درباره این مسئله چیست؟ فکر می‌کنید در سال‌های آینده چه تغییراتی در جدول بی ارزش ترین پول دنیا رخ می‌دهد؟ به نظرتان امکان دارد که پول کشورمان روزی از این فهرست خارج شود؟ فراموش نکنید که نظراتتان را در بخش دیدگاه‌ها با ما و خوانندگان پلازا به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران2 دیدگاه
avatar
کامیار
.
25 مرداد 1401، 13:50
پاسخ
17
5
وقتی مردم عوام تو کوچه خیابون درباره اقتصاد حرف بزنن همین میشه. من وقتی نظرات رو بعضی جاها میخونم حیران میشم. بیش از هفتاد درصد ادمای این کشور خیال میکنن پول کویت و امارات باارزشترین پولهای دنیاست چون مثلا هر کدوم سه یا چهار برابر دلار هست!!! یعنی اقتصاد رو تا این حد برای خودشون ساده کردن. وقتی ازشون سوال میکنی مگر کره جنوبی جزو اقتصادهای مطرح نیست؟ میگن بله. میپرسی پس چرا وون کره جنوبی در برابری با دلار امریکا اینقدر ارزانه از جواب دادن عاجز میشن. یا چرا واحد پول چین که اقتصاد دوم جهان هست اینقدر پایینه و تازه بازم سعی دارن یوان چین رو ارزانتر کنن؟ مردم عادی اقتصاد رو اینطور میفهمن. پس از یه سایت زرد نمیشه توقع داشت مطلب علمی بزنه. سایت زرد هم باید هم پیاله مردم بشه دیگه. اقتصاد مثل علم شیمی توی سیارات مختلف هست. شما ازمایش شیمی روی زمین انجام بدی نتیجه اش چند هزار بار با نتیجه ای که در یک سیاره دیگه میده متفاوته. راستی اگه این کشور اینقدر بده چرا نمیرید و شر رو کم نمیکنید؟ برید المان. هفت سال زندگی کردم. لیاقت شما همون المان هست که برای یه بطری ابجو 4 یورو پول و 0.8 یورو مالیات بدید. یعنی یه بطری ابجو بخای کوفت کنی مالیات ارتش و دولت باید بدی. برید کانادا تا یه سرما خوردگی ساده رو مجبورتون کنن سه جا ازمایش بدید. خودتونم بدونید دردتون چیه قبول نمیکنن. باید چندین ازمایش پس بدید.
avatar
ان ا
.
22 آبان 1401، 23:18
پاسخ
1
10
@کامیار
خب داداش نزنیمون چته حالا همه را گرفتی به فحاشی . یعنی تو اقتصاد دانی؟ همین اقتصاد شماها بوده که اسکناس ارزش چاپ کردن نداره. خودت ابجو و مشروب میزدی دلیل نمیشه همه را اینکاره بدونی. اقتصاد دان!!!؟؟؟
avatar
ارسلان طالبی
.
25 مرداد 1401، 15:38
پاسخ
3
6
@کامیار
درباره ارزش پولی درست میگید ولی اینکه اوضاع اقتصادی آلمان از ایران بهتره هم شکی توش نیست. بنظرم جانب دارانه نظردادید.
avatar
طرفدار امید دانا
.
15 دی 1400، 11:47
پاسخ
18
15
من خودم طرفدار وضع فعلی نیستم ولی مشخصه نوشته شما سطحی و بدون تحقیق هستش. شما برو روزنامه اطلاعات تاریخ ۲۱ تیر ۱۳۴۱ رو فقط صفحه اولش رو یه نگاه بنداز. تیتر بزرگ زده هشتاد درصد مردم ایران گرسنه و نیمه گرسنه هستند. تازه این برای زمانیه که تحریم نبودیم و فروش روزانه نفتمون دو الی سه برابر الان بود. اگه باهوش باشید میرید دنبال این سوال که چرا اونموقع هم همینطوری بوده؟به جای حدس و گمانه زنی هم خوبه برای جواب به اسناد، مدارک و مستندات رجوع کنیم.شروع توروم و گرانی و غیره از چهل سال پیش نبوده عزیزم، از خیلی سال قبل ترش بوده. منم دلم میخواست شروعش از چهل سال پیش میبود ولی نیست. ولی شرف دارم و میگم که نیست.من یک نمونه‌ش رو براتون مثال زدم، آرشیو روزنامه های اطلاعات و کیهان هم موجود هست که اطلاعات خیلی خوبی از اوضاع و احوال اونموقع ارائه میده.درضمن سال ۲۰۱۶ که فرمودید تحریم ها کمتر شد غلطه، در بعضی جاها بیشتر هم شد.زشته آدم فکت هایی که خود آمریکایی ها بهش اعتراف کردن رو تحریف کنه و بگه این ما بودیم که بخاطر ادامه فعالیت هسته‌ایمون باعث شدیم اونا ناراحت بشن و اهرم فشار اقتصادیمون رو فعال کنن. همیشه این اهرم فعال بوده، از قبل از انقلاب هم بوده.میدونم زرد هستید ولی دیگه انقدر چرت گویی و تحریف برای رضایت خوانندگانی که گاگ سیاسی دارن هم درست نیس.دونستن تاریخ واقعی و مستند از گذشته کشورتون تصویر درستر و واضحتری از وضعیت فعلی در اختیارتون میذاره.قسمت اعظم دلیل بالا و پایین شدن دلار هم بعلت جریانات سیاسی داخل کشوره، یعنی علت داخلی داره نه صرفا خارجی.
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402