بررسی بازی فارکرای 7

 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بار دیگر شاهد هنرنمایی شرکت نام آشنای Ubisoft Montreal خواهیم بود زیرا قرار است محصول جدیدی تحت عنوان بازی فارکرای 7 عرضه شود. در مورد این بازی جدید شایعات بسیاری در دنیای مجازی دست به دست می شود که قصد داریم شمارا با واقعی ترین آنها آشنا کنیم.

براساس شایعات عرضه شده از سوی افشاگران بسیار شرکت یوبی سافت در حال ساخت دوبازی جدید بوده که پیش بینی شده یکی از آنها در حالت مولتی پلیر و مورد دیگر نسخه جدید فرنچایز فارکرای یعنی بازی Far Cry 7 بوده است. در این خصوص برخی مدیران اجرایی Ubisoft Montreal به اخبارهای منتشر شده واکنشی نشان داده اند که میتوان گفت روند توسعه بازی از سوی یوبی سافت در دست اقدام بوده است. اگر این موضوع اثبات شود بی شک شاهد تکان خوبی در سبک بازی های جهان باز خواهیم بود.

فهرست مطالب

بازی فارکرای 7

با پایان معرفی بازی فارکرای ۷ با اطلاعات ضد و نقیض بسیاری مواجه خواهید بود که بسیاری از سایت های مطرح دنیا به آنها اشاره ای نموده اند و حال قرار است شما با آنها مواجه شوید. وب سایت Insider Gaming که در زمینه افشاگری بازی های آینده فعالیت بسیار خوبی داشته اعلام نموده که دو پروژه مخفی یوبی سافت که در دست توسعه قرار دارد Project Blackbird که یک بازی انفرادی و Project Maverick که پروژه چند نفره است بوده اند. حال میتوان گفت که روند توسعه و ساخت بازی Far Cry 7 در حاله ای از ابهام قرار ندارد.

بررسی بازی فارکرای 7

بررسی بازی فارکرای 7

نسخه هفتم از سری بازی های فارکرای در دست توسعه قرار دارد و این موضوع خبر خوبی برای دوست داران این بازی بوده زیرا قرار است با یکسری هیجانات جدید مواجه شوند و با گزینه خوبی برای فراموشی تلخی های نسخه 6 بازی مواجه باشند. نسخه 6 فارکرای متاسفانه آنگونه که شایسته اش بوده دیده نشد و این مورد به دلیل باگ و مشکلات بسیاری بوده که در این بازی وجود داشت.

اگر بخواهیم به سمت گیم پلی بازی Far Cry 7 برویم بدنیست بدانید که این بازی قرار است با نسل جدیدی از بازی های جهان باز رقابت داشته باشد و این موضوع برای یوبی سافت بسیار مهم و حیاطی بوده زیرا این شرکت یکی از بهترین ها در ساخت بازی های اپن ورلد بوده که اگر بازی های این شرکت در میان بهترین های این سبک حضور نداشته باشد بی شک میتوان انتظار نابودی این شرکت در سال های آتی را داشت.

به هر حال میتوان گفت که فارکرای 7 آمده تا به تمام کم و کاستی هایی که یوبی سافت در سال های اخیر از آنها امتنا کرده بود پایان دهد و دلیلی برای جذب نظر کاربرانی بوده که در سال های اخیر از دست داده اند و حال فرصت تازه ای برای این است که بار دیگر آنها را به سمت خود بکشانند.

بررسی بازی فارکرای 7

اگر بخواهیم به اطلاعات خود بازی اشاره ای داشته باشیم باید بدانید که این پروژه زمان بسیاری در دست اقدام بوده که یوبی سافت برای ایده پردازی های درون آن هزینه بسیاری را صرف نموده است. اگر به دنیای بازی بخواهیم اشاره ای داشته باشیم باید بدانید که از دید پلازا قرار نیست با یک دنیای چند صد مایلی سروکار داشته باشیم و بیشتر شاهد گیم پلی درگیرانه و جذاب خواهیم بود.

براین اساس میتوان انتظار یک گیم پلی پویا و سرگرم کننده را داشت که برپایه آن گیمر بتواند خود را سرگرم چالش هایی کند که شایسته اش بوده است. گیم پلی چند جانبه بازی میتواند شمارا برای مدت زمان طولانی سرگرم کند زیرا ساختاری که از دید ما قرار است برای بازی درنظر گرفته شود به نحوی بوده که قادر به جذب گیمرهای دیگر از سبک های دیگر خواهد بود و این مورد اصلی ترین مزیتی است که میتوان به آن اشاره داشت.

تاریخ انتشار بازی فارکرای ۷

با تمام این تفاسیر میتوان گفت که این بازی میزبان یکسری شخصیت های جدید نیز خواهد بود که براساس آن گیمرها میتوانند با اشخاصی که از دید خودشان جذاب هستند سروکار داشته باشند.

اگرچه اطلاعات زیادی در خصوص بازی در دست نیست اما گزارش های منتشر شده نشان می دهد که پروژه ماوریک در آلاسکا اتفاق می افتد و قرار است یک غارتگر کاملا وحشی و تیرانداز به دنبال استخراج اطلاعات از اشخاص و مکان های مختلف باشد. محل انتخاب بازی در گذشته از سوی یوبی سافت در قالب یک نظرسنجی مطرح شد که یکی از آن موارد آلاسکا بود که همین گونه نیز شد و قرار است بازی فارکرای 7 در آلاسکا جریان داشته باشد.

تاریخ انتشار بازی فارکرای ۷

در خصوص زمان انتشار بازی اطلاعات و حتی شایعات عرضه شده بسیار اندک بوده اند ولی اگر نیم نگاهی به پروژه های در دست ساخت یوبی سافت داشته باشید متوجه خواهید شد که زمان کافی برای اتمام تمام بازی هارا ندارد ولی به هرحال پیش بینی ما برای انتشار این بازی سال 2025 و حتی 2026 بوده که در این میان نمیتوان بازهم مطمئن بود که بازی بدون تعویق در زمان انتشار، مستقیما عرضه شود زیرا مراحل تست و باگ گیری بسیار دشوار بوده است.

ژانر بازی فارکرای ۷

در رابطه با سبک بازی Far Cry 7 باید بدانید که همان روند جهان باز با ویژگی های اکشن قرار است در نسخه هفتم فرنچایز فارکرای پیاده سازی شود که این موضوع دلیل خوبی برای سرگرمی در دراز مدت بوده است. در خصوص شخصیت های بازی Far Cry 7 اطلاعاتی عرضه نشده و به آن نیز اشاره ای نشده زیرا تصویر و یا اطلاعات درست حسابی از مرکز ساخت بازی به بیرون درز نکرده که بخواهیم به آن اشاره ای داشته باشیم.

پلتفرم های بازی Far Cry 7

پلتفرم های بازی Far Cry 7

پلتفرم هایی که قرار است بازی برای انها عرضه شود نیز مشخص نشده ولی رایانه های شخصی به دلیل محبوبیت بالای بازی در این پلتفرم حتمی خواهد بود ولی در رابطه با کنسول های بازی نمیتوانیم به طور حتم به آنها اشاره ای داشته باشیم.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400