بهترین بازی ماشین سنگین اندروید؛ معرفی پرطرفدارترین بازی های ماشین سنگین موبایل

پرطرفدار ترین بازی ماشین سنگین / برترین بازی تریلی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

یکی از برترین و پرطرفدار ترین عناوین در بین بازی های ویدئویی، بهترین بازی ماشین سنگین است. همیشه دوست داشته اید رانندگی کامیون اسکانیا را تجربه کنید؟ بنابراین تجربه شبیه سازی برترین بازی های تریلی واقعی بهترین گزینه برای شماست.

برای کسانی که علاقه‌مند به رانندگی با ماشین‌های سنگین هستند، در زیر فهرست بهترین بازی کامیونی را معرفی کرده‌ایم. نکته مثبت در مورد بازی‌های معرفی شده در این مطلب این است که اکثرا رایگان هستند و در عین حال تجربه رانندگی واقعی با کامیون را فراهم می‌کنند. همچنین می‌توانید اطلاعات مفیدی را درباره این ماشین‌ها بدست آورید. در این لیست تاحد ممکن سعی نمودیم به بهترین بازی ماشین سنگین اندروید اشاره داشته باشیم که میتوانید با معرفی بهترین کامیون بازی های اندروید، آیفون و کامپیوتر همراه پلازا باشید.

فهرست مطالب

9.بازی کامیون بنز GBD Mercedes Truck Simulator بهترین بازی ماشین سنگین اندروید

بهترین بازی ماشین سنگین اندروید

اگر بدنبال سرگرمی هستید باما همراه باشید که تصمیم داریم لیستی از بازی کامیون برای گوشی را برای شما معرفی نمائیم. گیم های قرار گرفته در این لیست جزو بهترین بازی تریلی بوده اند که امتیازات آنها به نسبت بازی های مشابه بیشتر بوده و گیم پلی بهتری را ارائه داده اند که به نسبت سلیقه خود میتوانید از آنها برای سرگرمی کمک بگیرید. لیست بهترین بازی ماشین سنگین اندروید با گزینه های مختلفی همراه بوده که میتواند سبک و سیاق های خوبی را در این زمینه برایتان قرار دهد که در ادامه به معرفی بازی ها خواهیم پرداخت.

1. بازی رانندگی ماشین سنگین Truck Simulator 3D

پرطرفدار ترین بازی ماشین سنگین / بازی شبیه ساز رانندگی کامیون / Truck Simulator 3D

بازی با ماشین‌های کوچک را فراموش کرده و با برترین بازی شبیه‌ساز تریلی، تبدیل به یک راننده واقعی شوید. این بازی در ایالات متحده آمریکا طراحی شده و دارای یازده شهر ایالات متحده با تصاویر عالی است. همچنین می‌توانید از بین هشت کامیون باورنکردنی، کامیون مدنظر خود را انتخاب کنید. Truck Simulator 3D قطعا یکی از بهترین بازی های کامیون اندروید است که در آن می‌توانید تریلی خود را به شکلی که دوست دارید، تنظیم کنید.

همچنین بخوانید :

به لطف فیزیک واقع‌گرایانه و نقشه آمریکا با شهرهای مهم، تجربه رانندگی واقعی با کامیون را خواهید داشت. به علاوه، این بازی دارای یک چرخه شب و روز است که با گرافیکی شگفت‌انگیز تزئین شده است. یک دوربین داخلی نیز در کلیه کامیون‌ها وجود دارد. با این توصیفات اگر مشتاق برای دانلود بهترین بازی اسکانیا برای اندروید هستید، توصیه ما در پلازا بازی کامیونی Truck Simulator 3D است. در ادامه لینک دانلود آن از گوگل پلی قرار داده شده است.

دانلود بهترین بازی اسکانیا Truck Simulator 3D برای اندروید

2. بازی کامیونی American 3D Truck Driving بهترین بازی ماشین سنگین اندروید

بهترین کامیون بازی اندروید / بهترین بازی کامیون اندروید / American 3D Truck Driving

با این مورد از پرطرفدار ترین بازی های کامیون دنیا، می‌توانید پادشاه جاده شوید. در بازی کامیونی American 3D Truck Driving که یکی از بازی های کامیونی برتر برای گوشی است، می‌توانید راننده کامیون‌های باری شوید و طبق ماموریت‌هایی که به شما می‌دهند، بارها را به انبارهای مختلفی در سطح شهر برسانید. اگر می‌خواهید راننده واقعی آمریکایی باشید، برای بهبود رانندگی باید کامیون خود را ارتقا دهید.

اگر بدنبال یک بازی ماشین سنگین جدید گوشی موبایل هستید پیشنهاد میشود توضیحات مربوط به این بازی را از دست ندهید. از اصلی ترین ویژگی این بازی میتوان به طراحی زیبای آن اشاره داشت که در لیست بازی های ماشین سنگین اندروید جایگاه خوبی را بدست اورده است. همچنین باید بدانید که صداگذاری خوبی در بازی پیاده سازی شده است که میتواند روند اجرای بازی را تحت تاثیر خود قرار دهد. این بازی ماشین سنگین دارای طراحی واقع گرایانه بوده است که این موضوع نشان میدهد با ویژگی های ظاهری و گیم پلی بسیار خوبی قادر به سرگرم شدن خواهید بود.

دانلود پرطرفدار ترین بازی ماشین سنگین American 3D Truck Driving برای اندروید و iOS

3. بازی کامیون حرفه ای USA Truck Driver: 18 Wheeler

برترین بازی تریلی / USA Truck Driver: 18 Wheeler / بازی ماشین سنگین اسکانیا

USA Truck Driver: 18 Wheeler یکی دیگر از پرطرفدار ترین بازی های کامیون دنیا است که امکان رانندگی با تریلی های شگفت‌انگیز آمریکایی را به شما ارائه می‌دهد. در این بازی ماشین سنگین حرفه ای، شانس این را خواهید داشت تا بر اساس مأموریت‌های مختلف، یک راننده تریلی بین‌المللی شده و به کشورهای مختلف سفر کنید. اگر همیشه می‌خواستید بدانید که رانندگی با یک کامیون 18 چرخ چگونه است، این بازی تجربه واقعی رانندگی با 18 چرخ را در مکان‌های حیرت‌انگیز و همچنین بزرگراه‌های فوق‌العاده به شما می‌دهد.

با دانلود بازی کامیون با گرافیک بالا برای اندروید میتوانید به گیم پلی خوبی دسترسی داشته باشید. گیم پلی‌ی که میتواند شمارا برای ساعات طولانی سرگرم کند و در این میان با ارائه چالش های جدید سبب تقویت گیم پلی شود. از اصلی ترین چالش های این بازی میتوان به موانع آن اشاره داشت که ماشین و پیچ و خم جاده از اصلی تری موانعی هستند که باید از انها برای رسیدن به پایان مراحل عبور کنید. این بازی یکی از دوست داشتنی ترین و هیجان انگیز ترین بازی های موجود در لیست بهترین بازی ماشین سنگین اندروید بوده است.

دانلود بازی کامیون 18 چرخ اسکانیا USA Truck Driver: 18 Wheeler برای اندروید

4. بازی کامیون اندروید Heavy Truck Simulator

بازی های کامیونی / Heavy Truck Simulator / دانلود بازی کامیون 2020 برای اندروید

بازی کامیون Heavy Truck Simulator از جمله بازی های شبیه ساز کامیون است که در آن امکان سفر در مکان‌های شگفت‌انگیز برزیل را با برندهای مختلف کامیون خواهید داشت. در این بازی حتی می‌توانید زمانی را نیز به خوابیدن پس از یک رانندگی طولانی اختصاص دهید. این بازی از گرافیکی با کیفیت عالی برخوردار است که می‌توانید این گرافیک‌ها را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید.

همچنین امکان انتخاب نوع محموله و نوع کامیون خود را خواهید داشت و در صورت اتمام سوخت هنگام رانندگی، در بسیاری از شهرهای برزیل می‌توانید سوختگیری مجدد کنید. برآمدگی‌های موجود در جاده‌های خاکی در کنار گیم‌پلی و فیزیک واقع‌گرایانه، سرگرمی و واقعیت بیشتری را به این بازی اضافه کرده است. این بازی کامیون سواری شامل دکمه های خوبی برای کنترل ماشین بوده است که از این طریق میتوانید مهارت خود برای مدیریت ماشین را به نمایش بگذارید. محموله های بسیاری برای شما درطول بازی درنظر گرفته شده است که با رساندن آنها به مقصد می‌توانید هزینه‌های خوبی را دریافت کنید.

همچنین بخوانید :

دانلود برترین بازی تریلی Heavy Truck Simulator برای اندروید

5. بازی کامیونی Euro Truck Evolution

بازی های کامیونی / Euro Truck Evolution / بازی ماشین سنگین باربری

 

Euro Truck Evolution یکی از بازی های ماشین سنگین بنز و از برترین بازی های تریلی واقعی برای موبایل است و شما را قادر می‌سازد که یک راننده واقعی کامیون شوید. در این بازی بسیاری از کامیون‌های اروپایی با گزینه‌های مختلف سفارشی را می‌توانید انتخاب کنید. علاوه براین، امکان این را دارید تا به مکان‌های شگفت‌انگیزی مانند پراگ، برلین، پاریس، رم، مادرید و… سفر کنید.

در این بازی ماشین سنگین گوشی باید بدانید که به جزئیات بهای خوبی داده شده است و شاید بتوان همین مورد را از اصلی ترین دلایلی دانست که سبب شد این بازی در لیست بازی تریلی اسکانیا واقعی برای گوشی حضور پیدا کند. ویژگی های طراحی و گیم پلی بالا میتواند گزینه خوبی برای سرگرمی باشد که بازی ویژگی های بسیاری را در این زمینه دارا است. همانطور که شاهد هستید این بازی از جزئیات مهم بسیاری برخوردار بوده که این موضوع می‌تواند شمارا با یک محصول عالی و کاملا سگررم کننده مواجه کند. مسیرهای متنوع و وجود محموله های عالی سبب سرگرمی شما در دراز مدت خواهد شد.

دانلود تریلی بازی Euro Truck Evolution برای اندروید و iOS

6. بازی دنده سنگین اسکانیا 2 ؛ از بهترین بازی های تریلی جدید

پرطرفدار ترین بازی ماشین سنگین / بازی ماشین سنگین 2020 / بازی دنده سنگین اسکانیا 2

 

بازی دنده سنگین اسکانیا 2 یکی دیگر از برترین و بهترین بازی های تریلی واقعی است که این بار شما را با تریلی های اسکانیا در جاده ها با خود همراه می کند. همچنین با گرافیک سه بعدی و حقیقی لذتی واقعی از رانندگی در جاده‌ها با یک خودروی غول پیکر خواهید چشید. اگر بخواهیم از فضای داخلی کامیون نیز بهترین توصیف را داشته باشیم باید گفت که در بازی دنده سنگین : اسکانیا 2 طراحی داشبورد کاملا مطابق واقعیت است. مناطقی که می‌توانید در آن برانید شامل محیط‌های متنوع، پتروشیمی، مزرعه و…است. وجود بارهای متنوع با گرافیک بالا نیز در این بازی کاملا مهیا خواهد بود. این بازی ماشین سنگین که برای اندروید طراحی شده با مزایای ظاهری بسیاری همراه بوده است و بدنیست بدانید که سازنده آن در تلاش است تا با بکارگیری ویژگی‌های بیشتر، گیمرهای بیشتری را به سمت بازی خود جذب نماید که هرچند وقت یکبار شاهد بروزرسانی بازی و اضافه شدن ویژگی های جدید به آن هستیم.

دانلود بازی دنده سنگین اسکانیا 2 برای اندروید

7. بازی تریلی Truckers of Europe 2 (Simulator) ؛ از بازی های کامیونی برتر گوشی

Truckers of Europe 2 (Simulator) / بازی های کامیونی / دانلود بازی کامیون با گرافیک بالا برای اندروید

اگر به دنبال بازی کامیونی کاربری با گرافیک واقع‌گرایانه هستید، پس Truckers of Europe 2 به نیازهای شما پاسخ خواهد داد. با گرافیک جذاب و گیم پلی اعتیادآور، کنترل یک کامیون در جاده‌های اروپا را احساس کنید! لینک دانلود بهترین بازی ماشین سنگین 2020 برای اندروید و آیفون در ادامه قرار داده شده است. از ویژگی‌های این بازی می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • فیزیک کامیون واقع‌گرایانه
 • 7 کامیون مختلف برای رانندگی
 • 12 تریلر مختلف
 • صداهای واقعی موتور
 • فضای داخلی برای هر کامیون
 • بهبود سیستم هوش مصنوعی ترافیک
 • در سراسر جاده ها و بزرگراه های کشور رانندگی کنید
 • شرایط آب و هوایی واقع‌گرایانه
 • چرخه روز و شب
 • آسیب و مصرف سوخت
 • کنترل آسان (دکمه یا فرمان لمسی)
 • گرافیک و عملکرد عالی HD

دانلود بازی ماشین سنگین در برف و باران Truckers of Europe 2 برای اندروید | آیفون

دانلود بازی کامیون مود شده Truckers of Europe 2 برای اندروید

8. بازی کامیونی جدید Truck Simulator USA – Evolution

پرطرفدار ترین بازی ماشین سنگین / Truck Simulator USA - Evolution / شبیه ساز رانندگی با کامیون های بزرگ

آیا از بازی ماشین سنگین 2020 که از جاده‌های اروپایی گذر می‌کنند خسته شده‌اید؟ بازی Truck Simulator USA را امتحان کنید که از شما دعوت می‌کند تا هیجان کامیون‌ها و جاده‌های آمریکایی را تجربه کنید که ایالات متحده، کانادا و مکزیک را پوشش می‌دهند. همچنین در این بازی از جاده‌هایی عبور خواهید کرد که پس زمینه آن کویر، کوه، برف و بسیاری از موارد دیگر خواهد بود.

 • وجود برندهای مختلف از کامیون‌های آمریکایی
 • پوشش دادن ایالات متحده، کانادا و مکزیک
 • مکان‌های مختلف آب و هوایی: کویری، برفی، کوهستانی، شهری
 • کنترل بهبود یافته (فرمان شیب‌دار، دکمه‌ها یا فرمان مجازی)
 • گیربکس دستی با H-Shifter و کلاچ
 • صداهای واقعی موتور (V8، کامینز، و …)
 • تعداد زیادی تریلر برای حمل و نقل
 • دارای بخش چند نفره آنلاین و بخش داستانی
 • مشاهده آسیب‌های وارد شده به ماشین
 • سیستم آب و هوایی جدید (برفی، بارانی، آفتابی و …)
 • قابلیت ارائه درخواست کامیون یا ویژگی‌های جدید در صفحات اجتماعی تیم سازنده.

دانلود بازی شبیه سازی رانندگی کامیون Truck Simulator USA – Evolution برای اندروید | آیفون

9.بازی کامیون بنز GBD Mercedes Truck Simulator بهترین بازی ماشین سنگین اندروید

بازی کامیون بنز

بازی کامیون بنز GBD Mercedes Truck Simulator نیز از دیگر بازی های شبیه ساز رانندگی با کامیون است. با این شبیه ساز تبدیل به بهترین راننده کامیون مرسدس بنز در خیابان های ریو دو ژانیرو می شوید. از آپشن های جذاب این بازی وجود 5 مدل مختلف از کامیون های بنز برای رانندگی است. برای دانلود این بازی بر روی لینکی که در ادامه قرار دادیم کلیک کنید. البته لازم به ذکر است که این بازی در دسته بازی های تحریم شده گوگل پلی برای ایران قرار دارد. برای آموزش دانلود برنامه های تحریم شده ایرانی در گوگل پلی بر روی این مطلب کلیک کنید.

دانلود بازی کامیون بنز GBD Mercedes Truck Simulator از گوگل پلی برای اندروید

10. بازی شبیه ساز رانندگی کامیون US Truck Simulator 2021 : Ultimate Edition

بازی شبیه سازی رانندگی کامیون / US Truck Simulator 2021 : Ultimate Edition

اگر واقعاً مشتاق رانندگی با کامیون خود در جاده‌های واقعی هستید که در سطح یکپارچه اما طبیعی ساخته شده‌اند، بازی ماشین سنگین باربری 2021 بهترین انتخاب برایتان است. از ویژگی‌های این مورد از برترین بازی های تریلی واقعی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شبیه‌ساز پارک کردن ماشین با محتوای اختصاصی
 • رانندگی واقع‌گرایانه در شهر
 • کنترل فرمان بسیار روان
 • وجود اتوبوس‌های حامل توریست بزرگ در شهر
 • طراحی محیط شهر بصورت 3D
 • طراحی کوهستان‌ها بصورت 3D
 • چالش‌های جذاب و سفرهای جاده‌ای طولانی
 • قابلیت تغییر زاویه دوربین
 • بهترین بازی کامیون اندروید 2021

دانلود بازی تریلی اسکانیا واقعی برای گوشی US Truck Simulator 2021 : Ultimate Edition برای اندروید

11. بازی World Truck Driving Simulator بهترین بازی ماشین سنگین

11. بازی World Truck Driving Simulator بهترین بازی ماشین سنگین 

World Truck Driving Simulator یکی از بهترین شبیه سازی های کامیون سواری بوده است که عملکرد عالی آن میتواند حس خوبی را به شما منتقل کند. در این بازی کامیون واقعی میتوانید روی تمام بخش های ماشین اعم از دیفرانسیل ، ترمز ، راننده اتوماتیک ، پیکان هشدار ، نوربالا ، نور پایین و… دسترسی داشته باشید که طراحی تمام اجزای بازی به بهترین شکل ممکن صورت گرفته است. طراحی عالی از اصلی ترین ویژگی های این گیم بشمار میرود که میتوانید برای مدت زمان طولانی در بازی حضور داشته باشید و سرگرم شوید.

دانلود بهترین بازی ماشین سنگین اندروید World Truck Driving Simulator برای اندروید

12. بازی Euro Truck Driver 2018 بهترین بازی کامیون اندروید

12. بازی Euro Truck Driver 2018 بهترین بازی کامیون اندروید

Euro Truck Driver 2018 یک بازی تریلی اسکانیا واقعی برای گوشی های اندرویدی بوده است که از مارک های بسیاری برخوردار بوده که در نقشه وسیعی از اروپا میتوانید حضور پیدا کنید و رانندگی نمائید. از دیگر مزایای عالی این بازی میتوان به وجود صحراهای دیدنی اشاره داشت که در طول مسیر میتوانید با منابع طبیعی بسیاری مواجه شوید که بی شک دیدن آنها میتواند نظر هر شخصی را به سمت خودش جذب نماید. استفاده از کنترلر های واقع گرایانه در ساخت این بازی سبب شده تا گیم پلی خوبی در آن پدیدار شود.

امروزه بازی Euro Truck Driver 2018 با درنظر داشتن ویژگی های بسیار و طراحی عالی توانسته گیمرهای بسیاری را به سمت خود جذب نماید که اگر برای مدت زمان اندکی وارد بازی شوید متوجه خواهید شد که شبیه سازی صدای موتور به نسبت واقعیت کاملا نزدیک بوده است. همچنین حالت چند نفره بازی و طراحی بصری و مکانیکی میتواند گیم پلی طولانی مدتی را برای سرگرمی در اختیار شما عزیزان قرار دهد. سیستم شبانه روزی و آب و هوایی پویا میتواند شمارا در شرایط سختی قرار دهد که با پشت سر گذاشتن آنها میتوانید به مرحله های خوب و دشواری دیگری بروید.  در ادامه میتوانید به لینک دانلود بازی ماشین سنگین Euro Truck Driver 2018 دسترسی داشته باشید.

دانلود بازی Euro Truck Driver 2018 برای اندروید

13. بازی Truck Simulator OffRoad 4 بازی ماشین سنگین حرفه ای

13. بازی Truck Simulator OffRoad 4 بازی ماشین سنگین حرفه ای

Truck Simulator OffRoad 4 یک بازی ایده آل برای دوست داران آفرود بوده است که در این زمینه میتوانید به گزینه های خوبی از 6×6 و 8×8  دسترسی داشته باشید. بیش از 24 مرحله رایگان برای شما درنظر گرفته شده است که با حضور در آنها میتوانید به گیم پلی خوبی برای سرگرمی دسترسی داشته باشید. در ابتدای بازی 3 مرحله آموزشی برایتان درنظر گرفته شده تا بطور کامل با پیچ و خم بازی آشنا شوید. با پشت سر گذاشتن 24 مرحله مبتدی میتوانید به 21 ماموریت دشوار و برتر بروید که پشت سر گذاشتن آنها کار دشواری بوده است.

بازی Truck Simulator OffRoad 4 در میان بازی ماشین سنگین باربری جدید ایرانی و خارجی یکی از گرافیکی ترین وزیباترین موارد موجود بوده که از موتور فیزیکی مدرنی در ساخت بهرهمند بوده است. طراحی عالی صدا سبب شده تا با افکت های زیبایی همراه باشید که در روند گیم پلی تاثیرگذار خواهند بود. همچنین بدنیست بدانید که این بازی ماشین سنگین شامل گزینه های گرافیکی بوده که براساس نوع دستگاه خود میتوانید آنها را دستکاری کنید. در ادامه این مقاله و جهت دانلود بازی های بیشتر باما همراه باشید.

دانلود بازی Truck Simulator OffRoad 4 برای اندروید

همچنین بخوانید :

14. بازی Truck Simulator : Ultimate بازی کامیون برای گوشی

14. بازی Truck Simulator : Ultimate بازی کامیون برای گوشی

Truck Simulator : Ultimate یک بازی چند فصله از مراحل عالی بوده است که براساس آنها میتوانید برای مدت زمان طولانی در بازی حضور داشته باشید و سرگرم شوید.لازم به ذکر است بدانید که برای جا به جایی محموله در این بازی میتوانید به بیش از 100 شهر سفر کنید و در مزایده های بسیاری شرکت نمایید تا سود بیشتری را کسب کنید. بازی شامل بخش مربوط به مدیریت کسب و کار بوده است که با حضور در این بخش میتوانید دارایی های خود را به شکل خوبی مدیریت نمایید تا بتوانید یک بازی ماشین سنگین جدید خریداری کنید.

Truck Simulator : Ultimate شامل گزینه های تکمیلی نیز بوده است که برای کارهای روزانه و یا مدیریت شرکت خود میتوانید اشخاص مختلفی را استخدام کنید. گیم پلی عالی و روان در کنار وسعت بالای بازی بی شک میتواند گزینه خوبی برای سرگرمی باشد. بیش از 32 کامیون با طراحی زیبا در این گیم وجود داشته است که با کنترلر های حرفه ای میتوانید ماشین خود را مدیریت کنید. در میان بهترین بازی تریلی بی شک این گیم گزینه خوبی برای سرگرمی بوده است که نباید آنرا ساده از دست داد.

دانلود بازی Truck Simulator : Ultimate برای اندروید

15. بازی Cargo Transport Simulator بازی کامیون برای گوشی

15. بازی Cargo Transport Simulator بازی کامیون برای گوشی

Cargo Transport Simulator یک بازی پویا با طراحی زیبا بوده است که در مسیر های مختلفی از این بازی میتوانید رانندگی کنید و برای دقایق طولانی سرگرم شوید. این بازی در میان بهترین بازی تریلی آخرین گزینه معرفی شده بوده است که به نسبت سلیقه خود میتوانید بازی های خوبی را تجربه نمائید. لازم به ذکر است بدانید که این بازی اندرویدی از سیستم شبانه روزی پویا برخوردار بوده است که با وجود این ویژگی میتوانید در شرایط مختلفی به رانندگی کردن بپردازید.

دانلود بازی Cargo Transport Simulator برای اندروید

16. بازی Grand Truck Simulator 2 بازی ماشین سنگین اسکانیا واقعی

16. بازی Grand Truck Simulator 2 بازی ماشین سنگین اسکانیا واقعی

اگر بدنبال یک بازی ماشین سنگین برای گوشی به سبک یکپارچه سازی با سیستم جذاب هستید پیشنهاد میشود که بازی Grand Truck Simulator 2 را از دست ندهید زیرا این گیم از گرافیک خوبی برخوردار بوده که در آن میتوانید به کامیون های بسیاری دسترسی داشته باشید. وجود طراحی واقع گرایانه سبب شده تا در طول مسیر و هنگام رانندگی با بخش های مختلفی درگیر شوید که این مورد روی گیم پلی بازی تاثیر بسزایی خواهد داشت.

نمایش مصرف سوخت در کنار حالت های مختلف برای رانندگی و ارائه سیستم تعلیق از ابتدایی ترین مواردی بوده که میتوان در خصوص بازی Grand Truck Simulator 2 به آن اشاره داشت. مدیریت چراغ ها در مواقعی که نور کافی ندارید و یا استفاده از بوق برای کنار رفتن ماشین های دیگر میتواند شمارا با بازی خوبی مواجه کند. مسیرهای این گیم از چند شهر کوچک آغاز خواهد شد و تا سائوپائولو و دیگر شهر های برزیل ادامه خواهد داشت. گیم پلی روان بازی میتواند شمارا برای مدت زمان طولانی سرگرم نماید که در این زمینه پیشنهاد میشود باما جهت معرفی بازی های بیشتر همراه باشید.

دانلود بازی Grand Truck Simulator 2 برای اندروید

17. بازی Trash truck simulator بازی ماشین سنگین باربری

17. بازی Trash truck simulator بازی ماشین سنگین باربری

اگر از طرفداران بازی های دشوار کامیون سواری هستید باید بدانید که بازی Trash truck simulator گزینه خوبی برای شما بوده که در آن میتوانید به مراحل بسیاری دسترسی داشته باشید. حمل زباله در شهری شلوغ میتواند مهارت رانندگی شمارا تحت تاثیر قرار دهد و این مورد دلیل خوبی برای سرگرمی بوده است. حجم 44 مگابایتی بازی میتواند شمارا در مقابل مراحل بسیاری قرار دهد که از این سو با یکی از بهترین بازی کامیون اندروید مواجه خواهید بود.

از دیگر ویژگی های بازی Trash truck simulator میتوان به مدل های مختلف کامیون در کنار لودر های بزرگ اشاره داشت. هریک از کامیون های موجود شامل ارتقاء دهی های بسیاری بوده که از این طریق میتوانید روی بخش های مختلفی از کامیون خود تمرکز داشته باشید. سیستم شبانه روزی و آب و هوایی میتواند روند اجرای بازی را به شکل بهتری در اختیار شما قرار دهد. فیزیک واقع گرایانه و صدای عالی و طراحی چشم نواز از دیگر مزایای برجسته بازی Trash truck simulator بوده است که در ادامه میتوانید به لینک دانلود بازی برای اندروید و ای او اس دسترسی داشته باشید.

دانلود بازی Trash truck simulator برای اندروید و آیفون

18. بازی Truck simulator off-road 2 بهترین بازی ماشین سنگین

18. بازی Truck simulator off-road 2 بهترین بازی ماشین سنگین

Truck simulator off-road 2 یک بازی ماشین سنگین جدید 96 مگابایتی بوده که با حجم مناسب خود توانسته مراحل بسیاری را برای سرگرمی در خود جای دهد و این مورد از اصلی ترین ویژگی بازی بشمار رفته است. توسعه دهنده این بازی اخیرا از مراحل جدیدی رونمایی کرده که در آن شاهد گیم پلی بهبود یافته و گرافیک تقویت شده خواهید بود. این ویژگی ها میتواند شمارا برای مدت زمان طولانی در بازی نگه دارد و دلیل خوبی برای سرگرمی باشد.

برای دانلود بازی کامیون با گرافیک بالا برای اندروید پیشنهاد میشود بازی Truck simulator off-road 2 را از دست ندهید زیرا کاربرانی که بدنبال بازی خارج از جاده بوده اند به سمت این گیم روی اورده که علاوه بر موارد ذکر شده شاهد رانندگی در مسیر های مختل مانند جنگل خواهید بود. از دیگر نکاتی که در خصوص بازی Truck simulator off-road 2 میتوان به آن اشاره داشت رانندگی با ماشین های مختلف و حتی ماشین های بزرگ که شباهتی به کامیون ندارند بوده است. این بازی تنها برای پلتفرم اندروید عرضه شده که در ادامه لینک آن برایتان درج شده است.

دانلود بازی Truck simulator off-road 2 برای اندروید

19. بازی The Road Driver – Truck and Bus Simulator دانلود بازی کامیون 18 چرخ اسکانیا

19. بازی The Road Driver – Truck and Bus Simulator دانلود بازی کامیون 18 چرخ اسکانیا

The Road Driver – Truck and Bus Simulator را میتوان یک بازی ماشین سنگین با گرافیک بالا دا نست که در آن شاهد ماموریت های ویژه بسیاری خواهید بود. بسیاری از محموله های شما در این بازی از وزن بالایی برخوردار هستند که در برخی مراحل شاهد خواهید بود که بار شما یک کامیون دیگر بوده است که باید آنرا با 18 چرخ جا به جا کنید. استفاده از فیزیک واقع گرایانه در ساخت این بازی سبب شده تا کیفیت خوبی در بازی پدیدار شود.

بازی The Road Driver – Truck and Bus Simulator شامل طراحی خوب و صدای عالی بوده که این مورد سبب خواهد شد تا در طول رویداد های بازی با یک گزینه خوب و سرگرم کننده مواجه باشید. کامیون های بسیاری در این گیم وجود داشته که اگر بخواهیم صادقانه نظر خود را در مورد این بازی 54 مگابایتی بیان کنیم بی شک از بهترین بازی های این لیست بوده که میتواند شمارا برای مدت زمان خوبی سرگرم نماید.

این بازی اندرویدی از سیستم منحصر به فرد آب و هوایی برخوردار بوده که در آن شاهد حالت های مختلفی نظیر خورشیدی ، ابری ، بارانی خواهید بود. این مورد در طول شبانه روز رخ خواهد داد که موارد این چنینی سبب شده اند تا این بازی در میان گیمرها و دوست داران بازی های کامیون سواری در جایگاه خوبی قرار گیرد. برای دانلود بازی ماشین سنگین باربری جدید ایرانی باما همراه باشید که در ادامه به بازی خوب دیگری اشاره کرده ایم. بدنیست بدانید که این بازی تنها برای پلتفرم اندروید درنظر گرفته شده است.

دانلود بازی The Road Driver – Truck and Bus Simulator برای اندروید

20. بازی Mud Truck Simulator Games بازی ماشین سنگین حرفه ای IOS

20. بازی Mud Truck Simulator Games بازی ماشین سنگین حرفه ای IOS

برای دانلود بازی ماشین سنگین آی او اس باما همراه باشید که تصمیم داریم گزینه خوب دیگری که در سال 2022 جزو بهترین ها بوده است را برایتان معرفی نماییم. بازی Mud Truck Simulator Games یک سطح جدید از بازی های آفرود بوده که در آن به هیجانات بسیاری دسترسی خواهید داشت. چالش های متمایز این بازی دلیل خوبی برای سرگرمی بوده است که شرکت سازنده انتشار این بازی را تنها برای گوشی های آیفون درنظر گرفته است.

درخشش بازی Mud Truck Simulator Games در میان بهترین بازی کامیون واقعی آیفون دلیل خوبی برای نصب آن بوده که در این میان میتوانید به محموله های بسیاری دسترسی داشته باشید و مهارت رانندگی خود را از زوایای مختلف به چالش بکشید. طراحی 3 بعدی و وجود هیجانات بسیار از دیگر ویژگی های این بازی بوده است. اگر بدنبال این هستید که یک بازی ایده آل و طولانی مدت را برای سرگرمی در اختیار داشته باشید پیشنهاد ما به شما این بازی بوده که در ادامه به لینک دانلود آن دسترسی خواهید داشت.

دانلود بازی Mud Truck Simulator Games برای آیفون

21. بازی Truck Simulator Off-Road 4 بازی ماشین سنگین برای گوشی

21. بازی Truck Simulator Off-Road 4 بازی ماشین سنگین برای گوشی

بازی اندرویدی Truck Simulator Off-Road 4 برخلاف دیگر بازی های لیست بهترین بازی ماشین سنگین اسکانیا واقعی برای آیفون و اندروید مانند Truck Simulator: Ultimate یک تجربه کاملا خارج از شهر را برای شما ایجاد میکند که در نقش یک راننده 18 چرخ باید به دنبال رساندن بارهایی باشید که در جاده های عمومی به شما واگذار شده است. مسیر های پیش رو مملو از چالش هایی بوده که میتواند شمارا با سختی های متنوعی مواجه کند.

در این میان میتوانید شاهد یک کیفیت 1080 باشید که به شکل کاملا حرفه ای طراحی و در قالب یک بازی اندرویدی پیاده سازی شده است. در تمامی بخش های بازی میتوانید به ویژگی های مناسبی دسترسی داشته باشید از اصلی ترین امکان آن میتوان به 6*6 و 8*8 اشاره داشت که برخی از آنها نیز رایگان بوده است. در ادامه توضیحات و اماده سازی مقاله میتوانید با بازی خوب دیگری مواجه شوید. همچنین لینک دانلود بازی Truck Simulator Off-Road 4 برایتان در ادامه قرار گرفته است.

دانلود بازی Truck Simulator Off-Road 4 برای اندروید

22. بازی Truckers of Europe 3 بازی تریلی اسکانیا واقعی برای گوشی موبایل

22. بازی Truckers of Europe 3 بازی تریلی اسکانیا واقعی برای گوشی موبایل

این بازی یک شبیه ساز رانندگی از لحاظ بصری بسیار زیبا و جذاب بوده است. گیم پلی بازی شما را پشت فرمان چندین کامیون برای انجام ماموریت های مختلف در سراسر اروپا قرار می دهد که در این میان میتوانید از سد چالش های بسیاری عبور کنید و با موانع متنوعی رو به رو شوید. در نگاه اول شاید بازی چندان حرفه ای نباشد و بیشتر ساده و شبیه به سایر شبیه سازی های رانندگی به نظر برسد ولی باید دبانید که جذابیت های بسیاری درون بازی وجود داشته که میتواند شمارا سرگرم نماید.

موزیک های شنیدنی بسیار این قابلیت را به شما میدهد تا بتوانید از رانندگی در بازی لذت ببرید. با این حال در حین انجام ماموریت ها، باید زمان را فراموش نکنید زیرا به مواردی نظیر سوخت و تعمیر و نگهداری کامیون خود نیاز خواهید داشت.این بازی دارای مشاغل سریع به عنوان یکی از حالت های متعدد و کمپین داستانی است.

دانلود بازی Truckers of Europe 3 برای اندروید

23. Truck Simulator : Europe بهترین بازی ماشین سنگین اندروید

23. Truck Simulator : Europe

بازی شبیه سازی رانندگی ماشین سنگین در اروپا یکی دیگر از گزینه های خوب برای سرگرمی بوده است که بدنیست بدانید در این بازی قادر به رانندگی در مسیر های بسیاری خواهید بود. وجود بیش از 13 کامیون جدید و شگفت انگیز که با طارحی خوبی همراه هستند به شما امکان آشنایی با سبک و سیاق داخلی و رانندگی ماشین هارا میدهد. فضای داخلی واقعی و واقع گرایانه سبب شده تا بتوانید لذت بالایی از این بخش ببرید. همچنین باید گفت که این بازی میزبان بیش از 25 ایستگاه رادیویی بوده که در طول رانندگی میتوانید به موسیقی های بسیاری گوش دهید. جاده های مختلف با عوارض بزرگراهی و یا رانندگی در سراسر اروپای وقعی از اصلی ترین مزایای Truck Simulator : Europe بوده که نباید آنرا نادیده گرفت. سیستم شبیه سازی ترافیک و چالش های واقع گرایانه بسیار سبب تقویت گیم پلی بازی خواهد شد که بدنیست بدانید این موضوع در بازی Truck Simulator : Europe به خوبی توسعه یافته است و میتواند شمارا برای مدت زمان خوبی سرگرم نماید. طراحی دیدنی و صدای عالی از دیگر مزایای برجسته این بازی اندرویدی بوده است.

دانلود بازی Truck Simulator : Europe برای اندروید

سوالات متداول

1. بهترین بازی ماشین سنگین باربری جدید ایرانی کدام است؟

در میان بازی‌های ایران، بازی که مخصوص ماشین سنگین باشد به‌سختی پیدا می‌شود. در عوض می‌توانید از نمونه‌های خارجی استفاده کنید.

2. برترین بازی تریلی جهان کدام بازی است؟

تقریبا تمام بازی‌هایی که در این فهرست معرفی کردیم جزو بهترین بازی های ماشین سنگین هستند و همه آن‌ها کیفیت بسیار خوبی دارند.

سخن پایانی

مقاله ای تحت عنوان بازی ماشین سنگین گوشی در کنار دانلود بازی های کامیون اندروید و بهترین کامیون بازی برای ایفون به پایان رسید که در این میان به بازی های بسیار خوبی اشاره شد که میتوانید نظر خودرا نسبت به بازی های این لیست باما به اشتراک بگذارید. معمولا بازی های کامیون اندروید بدلیل صفحه نمایش کوچکتر نسبت به نسخه ویندوز از حجم کمتری برخوردار هستند که در این لیست بازی ماشین سنگین باربری جدید ایرانی نیز معرفی شده است که با مطالعه لیست فوق میتوانید آنرا دریافت کنید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران16 دیدگاه
avatar
سحر
.
04 شهریور 1401، 21:45
پاسخ
0
0
از جذاب ترین بازی ها بازی های ماشینی هست حالا چه ماشین سرعت چه اینطوری بازی ماشین بزرگ که این بازی ها هم جذابیت خودشو داره اینکه باری رو از جایی تحویل بگیری مسیری رو طی کنی تا به مقصد برسونی حالا توی راه چه قدر اتفاق می‌تونه برات بیوفته واقعا بازی سرگرم کننده ای هست یکی از بهترین بازی هاش American 3D Truck Driving هست که چیزی که خیلی این بازی رو خیلی خاص می‌کنه گرافیک بازی و صداهای شبیه سازی شده‌ش هست که انگار داری بازی سه بعدی انجام میدی مخصوصا اگر هدفون گذاشته باشی واقعا حس عجیبی داره فکر می‌کنی واقعا توی اتوبان هستی الان امکان داره با ماشین ها تصادف کنی میتونم بگم بهترین بازی شبیه سازی شده است
avatar
ارسلان طالبی
.
05 شهریور 1401، 10:20
پاسخ
0
0
@سحر
خیلیا قدر بازی های شبیه سازی رو نمیدونن. ولی باید بگم که واقعا خوب هستن.حس طبیعی خیلی جالب به آدم میدن. مخصوصا شبیه سازی پرواز
avatar
salar
.
03 شهریور 1401، 23:12
پاسخ
0
1
بازی های ماشین سنگین هم دنیای خاص خودشون رو دارن از این جهت هم که روندنشون تو دنیای واقعی مثل پراید اونقدر در دسترش نیشت تجربه حالبیه. از چیزی ک فکر میکردم خیلی پرطرفدارتره و اینجا با بازی های زیادی هم برای اندروید هم برای ایفون اشنا شدم که حتما امتحانشون میکنم.
avatar
متین
.
02 شهریور 1401، 20:08
پاسخ
0
1
کسایی که عاشق گیم هستند و اکثرا فکر میکنم عاشق بازی های ماشینی باشن و من خودم علاقه زیادی به ماشین بازی دارم و روندن ماشین های سنگین و کامیون هم یه لذت دیگه ای داره که اگه نمیتونیم تو واقعیت سوارشون بشیم و امتحان کنیم حداقل تو این بازی های میتونیم از لذتش بی بهره نمونیم. به نظرم . بازی شبیه ساز رانندگی کامیون US Truck Simulator 2021 بازی خیلی خوبیه ،بقیه رو هم‌که مشخصاتش رو خوندم دوست دارم که دانلود کنم و امتحان کنم و خودمو به چالش بکشم
avatar
حسام
.
01 شهریور 1401، 21:32
پاسخ
0
3
قبلا یک سری بازی truck driving بودن که واقعا حس و حال خوبی داشتن، ولی خیلی وقته که بازی خیلی خوبی توی این سبک از بازی های ریسینگ ساخته نشده. مثلا بازی اسکانیا 2، با اینکه مدل های متنوعی از تراک ها در اون آورده شده و محیط بازی خوبه، اما از گیم پلی خوبی بهره نمی بره و بعد از یه مدتی خسته کننده میشه. دوربین های اول شخصی هم که توی این بازی ها به کار برده شده، اون حس رانندگی با یک وسیله سنگین رو خوب القا نمی کنن.
avatar
متین
.
31 مرداد 1401، 18:03
پاسخ
0
0
کلا بازی ماشینی خیلی هیجان انگیزه و راندن ماشین‌های سنگین برای عاشقان رانندگی مثل رویاست و ولی در دنیای اندرویدی می‌توان به آرزوهای خود جامع عمل پوشاند و رانندگی با کامیون و ماشین‌های سنگین را در تماشایی‌ترین پیست‌ها و جاده‌ها تجربه کرد. خیلی خوب کامل بازی ماشین سنگین برای گوشی رو معرفی کردید و انتخاب رو برای همه راحت کردید .میشه بازی مورد علاقه رو با اطلاعاتی که گذاشتید دانلود کنیم و لذت ببریم .
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402