معرفی بهترین ربات های بازی تلگرام دو نفره و تک نفره

بهترین ربات های بازی تلگرام / ربات بازی دونفره تلگرامی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مقاله قصد داریم تا بهترین ربات بازی های تلگرام را به شما معرفی کنیم. همچنین لینک دسترسی به این ربات‌ها و توضیحاتی درباره آن‌ها نیز در اختیار شما قرار داده می‌شود. با پلازا همراه شوید.

برنامه تلگرام، علاوه بر پیام‌رسانی و قابلیت تماس، دارای یک سری بازی است که می‌توانید به تنهایی یا با گروهی از دوستان خود انجام دهید. این بازی‌ها برای پلتفرم‌های اندروید و iOS در دسترس هستند و سبک‌های متنوعی دارند؛ مثلا بعضی از بازی‌ها استراتژیک هستند و برخی دیگر از بازی‌های پیچیده RPG الهام گرفته‌اند. همه این بازی‌ها نیز به صورت رایگان در دسترس هستند. همچنین این ربات های تلگرامی در گروه‌های شما در Telegram به طور مستقیم فعال شده و از دستور Bot استفاده می‌کنند. اما کدام یک جزو برترین‌ها هستند؟

فهرست مطالب

بهترین ربات های بازی تلگرام

در ادامه بهترین به معرفی ربات های بازی تلگرام پرداخته و لینک آن‌ها را نیز ارائه می‌دهیم.

۱. بازی اسم فامیل

ربات بازی های تلگرام

در این بازی گروهی تلگرام که به صورت دو نفره یا چند نفره می‌توان انجام داد از اسم و فامیل گرفته تا شهر و کشور با حروف مشخصی که تعیین می‌شود، بازیکنان کلمه می‌نویسند و برای هر کلمه صحیح ۱۰ امتیاز و برای کلمات مشابه هم ۵ امتیاز در نظر گرفته می‌شود. این بازی از بازی های تلگرامی دونفره بشمار می‌رود. از طریق ربات اسم فامیل تلگرام @esm_famil_bot می‌توانید این ربات بازی سوالی تلگرام برای گروه یا چند نفره را انجام دهید.

۲. بازی حکم

ربات های بازی تلگرام

حکم نوعی بازی پرطرفدار است که معمولاً با ورق انجام می‌شود، اما با عرضه تکنولوژی، این بازی چند نفره به تلگرام هم راه پیدا کرده است. بازی به این صورت است که پس از ورود به آن چند بازیکن دیگر هم به شما ملحق شده و تا چند دفعه مشخصی که توسط بات تعیین شده است، می‌توانید بازی را تکرار کنید و امتیاز کسب کنید. با استفاده از ربات های بازی های تلگرام حکم تلگرام @telehokmbot می‌توانید این بازی را انجام دهید. این بهترین ربات حکم تلگرام است.

۳. بازیهای تلگرامی

ربات گیم تلگرام

بازی دوز، معمولاً روی کاغذ انجام می‌شد و طرح آن به شکل ۳ تایی، ۶ تایی و غیره بود. به عنوان مثال، برای دوز ۳ تایی با ۹ مهره بازی می‌شود. اما امروزه این بازی تلگرامی دونفره را به صورت آنلاین یا حتی در بات‌های تلگرام هم می‌توان انجام داد. برای انجام بازی‌هایی مثل دوز و سنگ کاغذ قیچی هم می‌توانید از ربات بازی در تلگرام @bazihaabot استفاده کنید.

۴. ربات Game

ربات های بازی تلگرام

اگر دلتان برای بازی‌های آرکید تنگ شده است، به راحتی می‌توانید بسیاری از بازی‌های این سبک را در ربات های تلگرامی گروهی Gamee پیدا کنید؛ زیرا دارای تعداد زیادی از ربات های تلگرامی از این سبک است که ساعت‌ها شما را سرگرم می‌کند. از جمله بازی‌های آن نیز Gravity Ninja و Snake هستند. دوستان خود را به این بازی‌ها دعوت کرده و آن‌ها را به چالش بکشید و سعی کنید تا در صدر جدول بمانید. بازی‌های موجود در بات بسیار ساده هستند، اما همچنان با دستورالعمل‌هایی همراه هستند تا بتوانید به سهولت بازی کنید. برای بازدید از بازی‌های برترین رباتهای بازی در تلگرام از Gamee@ استفاده کنید. این از بهترین ربات های گروهی تلگرام است.

۵. بازی جرات و حقیقت

ربات های بازی تلگرام

بازی معروف جرات و حقیقت هم با انتخاب یکی از گزینه‌های جرات یا حقیقت و پاسخ به تعدادی پرسش شروع شده و ادامه می‌یابد. جرات و حقیقت یکی از بازی‌های جذاب در تلگرام است که می‌توانید ساعت‌ها خود را سرگرم کنید. بهترین ربات جرات حقیقت تلگرام @hjbazibot است که می‌تواند تا ساعت‌ها شما را سرگرم کند.

۶. بازی تخته نرد و شطرنج

ربات بازی تلگرام

بسیاری از افراد نیز به بازی‌های فکری مانند تخته نرد و شطرنج علاقه دارند و دوست دارند زمان خود را صرف چنین بازی‌هایی کنند. در تلگرام حتی بازی‌های فکری از این دسته را هم با استفاده از ربات تخته نرد تلگرام یا ربات شطرنج می‌توان پیدا کرد. به این ترتیب، بازی تخته نرد و شطرنج را می‌توانید از طریق ربات بازی تلگرام دونفره @gamematrisbot انجام دهید. این ربات دارای انواع بازی‌های چندنفره در کنار تخته نرد است که می‌توانید همراه با دوستان از آن‌ها لذت ببرید.

۷. بازی One

ربات بازی های تلگرام

Uno از جمله دیگر ربات های تلگرام است که در زبان اسپانیایی به معنای یک یا همان One است. One یک بازی با کارت معروف و محبوب است که بسیاری در دوران کودکی آن را تجربه کرده‌اند و اکنون از طریق تلگرام امکان بازی آن به صورت گروهی با دوستانتان فراهم شده است. بنابراین، این بازی را می‌توان از بازی های تلگرامی دونفره یا چند نفره به حساب آورد.

برای افرادی که قوانین این بازی را نمی‌دانند باید بگوییم که می‌توانند از طریق ربات، قوانین را یاد گرفته و هرگونه شک و تردید در مورد بازی را از بین ببرند. به‌طور کلی در بازی One، بازیکنی که زودتر کارت‌های خود را تمام کند، برنده می‌شود. نکته خوب بازی Uno در تلگرام این است که وقتی شما تک کارت هستید، خود ربات کلمه UNO را برای شما اعلام می‌کند و مانع از این می‌شود که بازیکنان دیگر شما را متهم و مجازات کنند. One را از طریق unobot@ بازی کنید.

۸. بازی Spy

ربات بازی تلگرام

جاسوس و یا Spy از جمله ربات های تلگرامی با موضوع کارآگاهی و شبیه به مافیا است. به محض شروع بازی، شرکت‌کنندگان نقش خود را که می‌توانند مأمورین مخفی یا جاسوس باشند، تعیین می‌کنند. همه بازیکنان یک پیام خصوصی را از ربات spyfallbot@ دریافت می‌کنند که حاوی بیان یک مکان است؛ به جز یک نفر که جاسوس خواهد بود. هدف از این بازی این است که مأمورین، جاسوس را پیدا کنند و جاسوس هم محل ملاقات مأمورین را پیدا کند. سرانجام، بازی زمانی به پایان می‌رسد که بیشتر شرکت‌کنندگان یک بازیکن مشترک را متهم می‌کنند و یا وقتی که جاسوسی، مکان ملاقات مامورین را پیدا کند.

۹. Quizarium؛ ربات بازی تلگرام چالش اطلاعات

ربات بازی های تلگرام

اگر به دنبال تست دانش عمومی خود هستید، پس ربات بازی تلگرام اطلاعات عمومی Quizarium در بین ربات های بازی فکری تلگرام برای شما ساخته شده است. مفهوم موجود در این عنوان ساده است؛ ربات سوالی را می‌پرسد و بسته به اینکه شما به چه سرعت پاسخ دهید، به شما امتیاز می‌دهد.

در این ربات بازی تلگرام سوالات، وقتی سوالی مطرح می‌شود، همه افراد در گروه شروع به حدس زدن جواب می‌کنند. بسته به تعداد حروف درستی که شما حدس می‌زنید، بات امتیازهایی به شما می‌دهد. امتیازات از یک تا پنج متغیر هستند. اگر دو بازیکن به طور همزمان پاسخ صحیح را بدهند، امتیازها به هر دو بازیکن تعلق می‌گیرد. بازیکنی که در پایان این ربات سوالی تلگرام بیشترین امتیاز را کسب می‌کند، برنده می‌شود. بازی از طریق Quizarium@ در دسترس است.

۱۰. بازی Werewolf

ربات های بازی تلگرام

گرگینه از جمله ربات های تلگرامی شبیه به بازی‌های «خرس قطبی» و «مافیا» است، اما با نسخه‌ای پیشرفته‌تر. برای کسانی که قبلاً درباره این عنوان نشنیده‌اند، این ربات بازی مافیا در تلگرام را توضیح می‌دهیم. به‌طور کلی شما و دوستانتان در دهکده‌ای با افراد خاص زندگی می‌کنید. در بین این گروه، یک گرگ وجود دارد و ماموریت او این است که قبل از پایان بازی همه روستاییان را از بین ببرد. این یکی از بهترین ربات های بازی در تلگرام است.

از سوی دیگر، روستاییان باید با هم کار کنند تا بفهمند چه کسی گرگ است و او را قبل از آنکه کل جمعیت را نابود کند، از بین ببرند. در پایان هر شب، روستاییان شانس رای دادن به کسانی را که فکر می‌کنند گرگ هستند دارند. در این بازی، کسی که بیشترین رای را بیاورد از بازی خارج می‌شود، بنابراین اگر اکثریت به یک روستایی بی‌گناه رأی دهند، او از بازی خارج می‌شود. برای داشتن بهترین ربات بازی مافیا تلگرام از لینک Werewolf@ استفاده کنید.

۱۱. ربات بازی تلگرام Hangbot

ربات بازی های چالشی تلگرام

تکنولوژی امروزه جایگزین بسیاری از بازی‌ها شده و یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین و بهترین ربات گیم تلگرام یعنی جلاد با Hangbot جایگزین شده است. درست مثل شکل قدیمی‌اش، ربات به شما کلمه‌ای ارائه می‌دهد. همه افراد گروه باید حروف درست را حدس بزنند و اگر یک حدس اشتباه داشته باشید، کم کم به باخت نزدیک می‌شوید. برای انجام بازی های تلگرام دونفره، Hangbot@ را جستجو کنید.

۱۲. ربات Dreamers؛ ربات بازی گروهی تلگرام

ربات های بازی تلگرام

یکی از ربات بازی های چالشی تلگرام، ربات @DreamersBot است. این ربات نقش Moderator بازی Dreamers را ایفا می‌کند. در این بازی شما باید یک تصویر را انتخاب و آن را توصیف کنید. دیگر کاربران باید از میان تصاویری که در اختیارشان قرار گرفته یک تصویر که به بهترین شکل با توصیفات شما همخوانی دارد را انتخاب کنند. اگر تصویر درست را انتخاب کرده باشند، امتیاز دریافت خواهند کرد.

۱۳. بازی مینروب

ربات های بازی تلگرام

یکی از معروف‌ترین ربات بازی های تلگرام، ربات بازی مینروب @minroobot است. یک بازی ساده که شما در آن یک صفحه متشکل از پنجره‌ دارید که باید پنجره‌های حاوی مین را شناسایی کنید.

۱۴. ربات بازی کلمه

ربات های بازی تلگرام

ربات بازی کلمه تلگرام gamerhbot@ همانطور که از نامش پیدا است یک ربات بازی برای حدس کلمات است. این بازی امکان اجرا به صورت چند نفره و گروهی در گروه‌ها و چت‌های خصوصی را دارد و شما می‌توانید به‌شکل ناشناس نیز آن را تجربه کنید.

۱۵. ربات GameBot

ربات بازی های تلگرام

به جای اینکه فقط یک ربات را از بین بازی های تلگرام دونفره به گروه خود اضافه کنید، کافی است ربات بازی تلگرام تبر Gamebot@ را در گپ تایپ کرده و منتظر بارگیری آن باشید. سپس می‌توانید فهرستی از بازی‌های مختلف همانند Lumberjack ،Corsairs و Math Battle را انتخاب کنید. از بین همه این بازی‌ها، Lumberjack را بسیار توصیه می‌کنیم. در این بازی تلگرامی، شما به عنوان Lumberjack (چوب‌بر) با استفاده از فلش‌های چپ و راست باید سعی می‌کنید تا شاخه‌های درخت به سر شما اصابت نکنند.

۱۶. ربات Poker Texas Holdem

بازی جدید تلگرام

علاقه‌مندان به بازی پوکر، می‌توانند ساعت‌ها با ربات Poker Texas Holdem سرگرم شوند. این ربات بازی تلگرام، بیش از ۶۰۰ هزار کاربر دارد و در بیش از ۱۰ زبان مختلف از جمله زبان فارسی قابل استفاده است. در این ربات شما می‌توانید با کاربران دیگر بازی کنید و به امکانات قابل توجه زیادی از جمله مدیریت آیتم‌های مختلف بازی دسترسی داشته باشید.

۱۷. ربات بازی تلگرام Chess Bot

بازی های تلگرام

این بازی جدید تلگرام مختص به‌ دوست‌داران شطرنج است. یک ربات ساده که امکان تجربه بازی شطرنج را به‌شما می‌دهد. می‌توانید در هر زمانی با این ربات شطرنج بازی کنید. البته این بازی کاملا گرافیکی و انیمیشینی نیست و ربات ابتدا عکس صفحه شطرنج را به‌شما نشان می‌دهد و شما باید پس از انتخاب مهره مدنظر، خانه‌ای که می‌خواهید مهره به آنجا منتقل شود را انتخاب کنید.

سوالات متداول

1. بهترین ربات بازی تلگرام اطلاعات عمومی کدام است؟

ربات Quizarium یکی از ربات‌های بازی با موضوع مسابقه و اطلاعات عمومی است که می‌تواند توجه شما را به خود جلب کند. این ربات قابلیت بازی با دیگر کاربران را نیز دارد.

2. بهترین ربات بازی تلگرامی دونفره کدام است؟

پاسخ این سوال بیشتر به سلیقه شما بازمی‌گردد. اکثر ربات‌های معرفی شده در این مطلب قابلیت بازی دونفره و حتی گروهی را دارند و هرکدام نیز در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار می‌گیرند.

جمع بندی

در این مقاله تعدادی از بهترین ربات های بازی تلگرام معرفی شده و روند بازی با هر یک از آن‌ها را برای شما شرح دادیم. اگر ربات تلگرامی دیگری می‌شناسید، می‌توانید در بخش نظرات به سایر خوانندگان پلازا معرفی کنید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران10 دیدگاه
avatar
هلن
.
11 آذر 1402، 08:41
پاسخ
0
0
با دوستام بیشتر گیم نگار رو بازی می کنیم
avatar
hamidreza
.
27 اردیبهشت 1402، 14:25
پاسخ
0
0
ربات بازی پاسور رو هم معرفی کنین در حال حاضر دو بازی چهربرگ و هفت خبیث رو داره که در تلگرام ندیدم اینم ایدیش @pasurRobot
avatar
.
26 مرداد 1401، 23:13
پاسخ
0
0
ربات بازی تلگرامی دونفره، که در تلگرام سر و صدای زیادی رو به پا کرده بسیار کاربردی و محبوب هستش. این ربات برای بازی های دو نفره خیلی عالیه. میتونیم به بازی هایی مثل جمله بازی، دوز بازی، فوتبال بازی، بازی شجاعت یا حقیقت، تخته نرد و شجاعت، یک بازی، اشاره کنیم.
avatar
ماری
.
25 مرداد 1401، 22:43
پاسخ
0
1
تلگرام واقعا بهترین برنامه شبکه مجازی هست. انقدر قوی و کارا که واقعا اگه فیلتر نبود عمرا کسی به واتساپ رو میاورد. تلگرام با انواع ربات‌هایی که داره میسازه هر روز داره امکانات بیشتری به مخاطبانش میده و اونا رو جذب خودش میکنه. واسه همین نه تنها خسته کننده نیست بلکه هر روز مخاطبین بیشتری بهش اضافه میشن و برخلاف بقیه برنامه‌ها که تا گل میکنن از کیفیتشون کم میشه این برنامه اینجوری نیست. من ربات آهنگ تلگرام شنیده بودم و ازش استفاده میکردم اما دیگه ربات بازی ندیده بودم. دلم میخواد ربات بازی تلگرام دوز رو استفاده کنم و با دوستانم این بازی رو انجام بدم.
avatar
الهه
.
24 مرداد 1401، 15:17
پاسخ
0
1
واقعا حیف شد که تلگرام فیلتر شد، تلگرام واقعا خیلی بهتر واتساپ و واقعا امکانات بیشتری و حتی امنیتشم بیشتره، چند روز پیش ربات بازی منچ تلگرام رو امتحان کردم، واقعا باحال بود، یعنی تلگرام هر وقت که آپدیت میشه چیز های جدیدی به خودش اضافه می کنه واقعا بازی های خوبی داره مثلا دوز يا حکم، تو دوره ای که همه سرشون تو گوشیه و براشون مهم نیس که دورو برشون چی می گذره این مدل بازی ها براشون خوبه و باعث میشه که کمی از اون فضای دارک بیان بیرون، واقعا بازی های خوبی معرفی کردین، فکر نمی کردم اینقدر بازی تو تلگرام باشه. ممنون از سایت خوبتون
avatar
ارسلان طالبی
.
25 مرداد 1401، 10:07
پاسخ
0
0
@الهه
تلگرام واقعا بازی های سرگرم کننده ای داره یادمه یه بازی بود که یه سری نقطه دور تا دور صفحه میچرخیدن و شما باید یه تئپ رو از لابه لای این نقطه ها رد میکردین. واقعا ساعت ها بازی میکردیم و با دوستامون رکورد میزدیم و کل کل میکردیم
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402