E3 2018: تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Spider-Man کنسول پلی استیشن 4 منتشر شد

یکی دیگر از چهار بازی مهم کنفرانس سونی در نمایشگاه E3 نیز با تریلری به نمایش در‌آمد. هم‌اکنون تریلری از گیم‌پلی بازی Spider-Man انحصاری پلی استیشن 4 منتشر شده که می‌توانید در ادامه آن را تماشا کنید.

بازی Spider-man از E3 سال 2016، نبض کنفرانس‌های سونی در این نمایشگاه را در اختیار گرفته است؛ اما امسال تفاوت بزرگی با سال‌های اخیر دارد، امسال سالی‌ است که این بازی برای دارندگان کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. هم‌اکنون تریلری از گیم‌پلی این بازی در کنفرانس سونی به نمایش در‌آمد که نفس همگان را در سینه حبس کرد.

در ابتدای این تریلر مشاهده می‌کنیم که در یک زندان شورشی صورت گرفته و اسپایدرمن در حال حرکت به سوی آن زندان است. این شورش در نتیجه آزاد کردن تمام زندانیان از سلول‌های‌شان بوسیله شخصیت Electro صورت گرفته است. بعد از رودررو شدن اسپایدرمن با Electro، او پا به فرار می‌گذارد و اسپایدرمن او را تعقیب می‌کند. در حین این تعقیب و گریز، اسپایدرمن کمی با زندانیان آزاد شده مبارزه می‌کند که این مبارزات واقعا به طرز خیره کننده‌ای آکروباتیک و زیبا و متنوع هستند. استودیوی اینسومنیاک (سازنده بازی Spider-man)، برای طراحی سیستم مبارزات بازی Spider-man  از سری Batman Arkham الهام گرفته و مبارزات بازی اسپایدرمن بسیار شبیه آن مجموعه بنظر می‌رسد. اما این موضوع باعث نمی‌شود که احساس کنیم مبارزات دقیقاً تقلیدی از آن بازی است، زیرا که استودیوی Insomniac انیمیشن‌های بسیار زیبایی را برای نبردها طراحی کرده و مبارزات این بازی کاملا با شخصیت اسپایدرمن مطابقت دارند.

در ادامه تریلر مشاهده می‌کنیم که شخصیت الکترو تعقیب و گریز را به خارج از زندان می‌کشاند و پس از مدتی به اسپایدرمن خبر می‌رسد که پنج‌تا از سرسخت ترین دشمنان او آزاد شده‌اند. ابتدا شخصیت Rhino سپس Scorpion و بعد هم دو نفر دیگر از شخصیت‌های منفی مهم دنیای مارول، سر راه اسپایدرمن سبز می‌‌شوند. کار به جایی می‌رسد که این پنج شخصیت منفی اسپایدرمن را در پشت‌بام ساختمانی محاصره می‌کنند و او را شکست می‌دهند. شما می‌توانید این تریلر هفت دقیقه‌ای بسیار زیبا را در پایین تماشا کنید.

بازی Spider-man روز هفتم ماه سپتامبر مصادف با 16ام شهریورماه، بصورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha