مرسدس ماشین‌ های کلاس CLA را در کنار سدان‌ های کلاس A جدید خواهد فروخت

مرسدس ماشین‌ های کلاس CLA را در کنار سدان‌ های کلاس A جدید خواهد فروخت
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

مرسدس بنز بیان کرده است که درکنار خودرو‌های کلاس A خودرو‌های کلاس CLA را هم با اندکی تغییرات در اتاق و امکانات جانبی به فروش خواهد رساند.

مرسدس بنز کلاس‌ A ساب‌ کامپکت در اوایل سال آینده در ایالات متحده عرضه خواهد‌ شد. در حالی که ساده‌ترین حالت این است که فرض کنیم که این مدل جدید به عنوان جایگزینی برای CLA معرفی شده است، اما حقیقت این است که مدل‌های CLA نیز در نمایشگاه‌های مرسدس حضور خواهند داشت.

در یک رویداد رسانه‌ای برای کلاس A در سیاتل در این هفته، یک نماینده مرسدس بنز به Roadshow گفت که کلاس فعلی CLA تا زمانی که مدل جدید آن طی یک سال آینده وارد بازار شود، فروخته می شود. کراس اوور‌های بازطراحی شده GLA نیز به دنبال این نسل خواهند آمد.

مرسدس بنز کلاس CLA

طبق گفته یکی از سخنگویان، A-Class در دو نوع دیفرانسیل جلو A220 و A220 4Matic دیفرانسیل تمام چرخ فروخته و به یک دروازه جدید فروش برای نام تجاری مرسدس بنز تبدیل خواهد شد. با توجه به اینکه چطور کلاس‌های A و CLA در کنار هم قرار می‌گیرند، مرسدس به رابطه بین خودرو‌های E کلاس بزرگ و CLS کلاس اشاره کرد. می توان از رابطه بیان شده توسط مرسدس فهمید که کلاس CLA با وجود داشتن موتور‌ها و امکانات رفاهی مشابه، کمی شیک‌تر و پیشرفته‌تر از قبل خواهد بود.

قیمت خودرو‌های کلاس A هنوز اعلام نشده است، اما انتظار می‌رود که این قیمت کمتر از 35،000 دلار باشد و قیمت کلاس CLA به احتمال زیاد به 40،000 دلار نزدیک خواهد شد. در صورتی که آپشن‌های بالاتری خواسته شود، مطمئنا 50000 دلار فروخته می‌شود که رقم بالایی خواهد بود.

کاملا بعید به نظر می‌رسد که خودرو‌هایی با این حجم از فضا در این رنج قیمت پیدا شوند که بتوانند با کلاس A و CLA رقابت کنند. این انحصار در حال حاضر تنها در اختیار CLA و Audi A3 است و در مقیاس وسیع‌تر، دیده شده است که خودروسازان کاملا از ساخت سدان‌ها دور می‌شوند. گفتنی است که A-Class جدید یک ماشین جمع و جور بسیار خوب محسوب می شود.

کلام آخر

برای اخبار بیشتر از خودرو با پلازامگ همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
plaza-ads