چالش های هفته سوم فصل ششم بازی Fortnite مشخص شدند

هفته سوم فصل ششم بازی Fortnite امروز پنج‌شنبه آغاز می‌شود؛ ما در این مطلب چالش‌های این هفته را پیش از موعد برای شما مشخص کرده‌ایم. با ادامه مطلب همراه باشید.

چالش‌های هفته سوم فصل ششم بازی Fortnite دیروز مشخص شدند و ما در این مطلب برای شما آشکار می‌کنیم که برای گرفتن Battle Starهای این هفته باید چه کارهایی را به انجام برسانید. سه تا از چالش‌های این هفته، در بخش رایگان بازی قرار خواهند داشت و چهار چالش دیگر نیز مربوط به بخش Battle Pass بازی هستند، مثل همیشه. بنظر می‌رسد کمپانی اپیک گیمز (Epic Games) برخی از این چالش‌ها را با کمی فضای هالووینی طراحی کرده است، زیرا رفته رفته به هالووین نزدیک می‌شویم.

چالش‌های هفته سوم فصل ششم، شامل Revive کردن پنج بازیکن در بازی‌های مختلف و انجام دادن یک ماموریت چند مرحله‌ای می‌شود که با بازکردن صندوقچه‌ای در منطقه Lonely Lodge آغاز می‌شود. همچنین برای به انجام رساندن یکی دیگر از چالش‌های این هفته باید زنگ درِ خانه‌ای که یک دشمن درونش است را به صدا درآورید، تاکنون بازیکنان تنها می‌توانستند درها را باز و بسته کنند؛ اما گویا قرار است همراه با اضافه شدن این چالش، ویژگی جدیدی به بازی اضافه شود که با وجود آن بازیکنان بتوانند زنگ خانه‌ای را به صدا درآورند.

دیگر چالش‌های این هفته که ارزش گفتن دارند، شامل زدن یک بازیکن با گوجه از فاصله حداقل 20 متری و شلیک کردن به سه هدف در پنج گالری شوتینگ (Shooting Galleries) مختلف می‌شوند. شما می‌توانید لیست چالش‌های هفته سوم را در پایین مشاهده کنید.

fortnite season 6 / فورتنایت فصل ششم

چالش‌های رایگان

  • یک بازیکن را در طول یک بازی Revive کنید (5 بار) – 5 Battle Star
  • مرحله‌ اول: صندوقچه‌ای را در منطقه Lonely Lodge باز کنید (1 بار) — 5 Battle Star
  • زنگ خانه‌ای که یک دشمن در آن است را به صدا در آورید (5 بار) – 10 Battle Star

چالش‌های Battle Pass

  • مرحله اول: در یک بازی به مناطق Risky Reels و Wailing Woods سر بزنید (2 بار) – 1 Battle Star
  • با یک گوجه از فاصله حداقل بیست متری بازیکنی را مورد اصابت قرار دهید (1000 بار) – 5 Battle Star
  • به 3 هدف در گالری‌های شلیک مختلف، شلیک کنید (5 بار) – 10 Battle Star
  • یک دشمن را از روند بازی حذف کنید (10 بار) – 10 Battle Star

آپدیت 6.02 بازی Fortnite هم‌اکنون در دسترس قرار دارد و این آپدیت حالت جدید Disco Domination Limited Time را به بازی اضافه می‌کند. برای اخبار بیشتر از بازی Fortnite هرروزه با پلازامگ همراه بمانید. شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha