تصاویر جدیدی از بازی ترسناک Resident Evil 2 منتشر شد

کمپانی کپکام (Capcom) اخیراً تصاویر تازه‌ای از بازی ترسناک به‌شدت مورد انتظار رزیدنت اویل 2 (Resident Evil 2) را منتشر کرد؛ تصاویری که شخصیت ایدا وانگ (Ada Wong) با ظاهری جدید در آن حضور دارد.

بازی رزیدنت اویل/Resident Evil

کمتر از دو ماه دیگر تا زمان عرضه بازی ترسناک رزیدنت اویل 2 باقی‌مانده است و کپکام با انتشار تصاویر و تریلرهای مختلف، هیجان زیادی را به طرفداران این سری فوق محبوب وارد کرده است. طرفداران Resident Evil 2 شدیدا منتظر عرضه این بازی ترسناک هستند و این انتظار قرار است در ماه ژانویه سال 2019 به اتمام برسد و شاهد عرضه آن باشیم. بعد از انتشار تصاویری از طراحی‌های خیره‌کننده سازندگان بازی رزیدنت اویل 2، به‌راحتی می‌توان گفت که مطمئناً این بازی تبدیل به یکی از شگفتی‌های سال 2019 می‌شود.

همان‌گونه که در تصاویر بالا مشاهده می‌شود، طرفداران نسخه اصلی سال 1998، با دقت تمامی تغییرات ایجادشده در بازی را دنبال می‌کنند و در جدیدترین حاصل دست رنج سازندگان رزیدنت اویل 2، شاهد طراحی بی‌نظیر و فوق‌العاده‌ای از شخصیت محبوب سری، یعنی ایدا وانگ (Ada Wong) هستیم؛ به‌نوعی می‌توان گفت که ظاهر جدید ایدا ونگ، بسیار امروزی کارشده است و تا حدودی ظاهر او شبیه به رزیدنت اویل 4 شده است. طبق اطلاعات به‌دست‌آمده، به نظر می‌رسد که در بعضی از نقاط بازی، می‌توانید که کنترل ایدا وانگ را در دست بگیرد؛ هرچند که این خبر توسط کپکام تأیید نشده است.

موتور بازی‌سازی استفاده‌شده در Resident Evil 2، بانام RE Engine شناخته می‌شود که این موتور، امتحان خود را به‌خوبی در بازی ترسناک Resident Evil 7: Biohazard که در سال 2017 عرضه‌شده بود، پس داده است. بعد از عرضه عنوان اکشن محور رزیدنت اویل 6 و اعتراض زیاد طرفداران، سر کمپانی کپکام به سنگ خورد و بازی Resident Evil 7: Biohazard را در سرتاسر جهان عرضه کرد؛ عنوانی که باعث شد بعد از سال‌ها، بار دیگری سری بازی‌های رزیدنت اویل به ریشه‌های خود یعنی «ترس خالص» بازگردد.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha