تاریخ عرضه قسمت دوم بازی Life Is Strange 2 مشخص شد

تاریخ عرضه قسمت دوم بازی Life Is Strange 2 مشخص شد
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

شرکت اسکوئر انیکس با انتشار یک تریلر لایو اکشن، تاریخ عرضه دومین قسمت از بازی Life Is Strange 2 را اعلام کرد. بر این اساس، قسمت دوم این بازی در تاریخ بیست و چهارم ژانویه (چهارم بهمن ماه) منتشر خواهد شد.

قسمت دوم بازی Life Is Strange 2 با نام Rules (قوانین) در روز بیست و چهارم ژانویه 2019 (چهارم بهمن ماه) عرضه خواهد شد. این خبر توسط اسکوئر انیکس (Square Enix) و استودیوی توسعه دهنده این بازی یعنی Dontnod Entertainment منتشر شده است. قسمت اول بازی که Roads (جاده‌ها) نام داشت، در اواخر ماه سپتامبر (اوایل مهر ماه) عرضه شد، بنابراین اگر همه چیز مطابق با برنامه‌ریزی‌ها پیش برود، در حدود چهار ماه بین هر قسمت باید منتظر ماند.

علاوه بر اعلام تاریخ عرضه قسمت دوم این بازی، اسکوئر انیکس یک تریلر لایو اکشن با بازی گونزالو مارتین (Gonzalo Martin) که صداپیشگی یکی از شخصیت‌های اصلی بازی به نام شان دیاز (Sean Diaz) را بر عهده دارد، منتشر کرد. این تریلر یک صحنه محوری و عاطفی از قسمت اول این بازی را نشان می‌دهد، پس در خصوص اسپویلرها آگاه باشید. می‌توانید این تریلر را در ادامه مشاهده کنید.

علاوه بر این، اسکوئر انیکس خلاصه داستان قسمت دوم را منتشر کرده است و در آن، حضور شخصیت کاپیتان اسپریت (Captain Spirit) که در اسپین آف رایگان این بازی حضور داشت را در این قسمت تأیید می‌کند. در انتهای مطلب می‌توانید خلاصه داستان را به طور کامل مطالعه کنید.

جان بروک (Jon Brooke) از اسکوئر انیکس در بیانیه‌ای گفت که قسمت دوم این بازی نقطه عطفی برای پنج قسمت این فصل خواهد بود.

در هر دو فصل گذشته یک لحظه خاص در بازی وجود داشت که باعث حیرت طرفداران در سراسر دنیا می‌شد و ما احساس می‌کنیم که اپیزود دوم این فصل، دارای آن لحظه خاص برای Life is Strange 2 خواهد بود.

اپیزود اول این بازی موفق شد از وب سایت معتبر گیم اسپات امتیاز 9 از 10 را دریافت کنید. نظر جس مک دونل (Jess McDonell) منتقد این وب سایت در خصوص این بازی را در زیر می‌توانید بخوانید:

اپیزود اول بازی Life is Strange 2 یک قسمت اول موفق بوده که شامل روایتی از زندگی بی پروای دو برادر لاتین است که در جامعه‌ای متأثر از سیاست زندگی می‌کنند.

 

خلاصه داستان اپیزود دوم Life Is Strange 2 :

داستان شان و دنیل در قسمت دوم ادامه می‌یابد. در فرار از دست پلیس پس از حادثه‌ای غم انگیز در شهر سیاتل و آشکار شدن قدرت ماوراء الطبیعه عجیب، شان و دنیل دیاز سفر خود را در ماه‌‌های زمستان ادامه می‌دهند. طی مبارزه و مقاومت این دو برادر در برابر سرما، دنیل به طور شدیدی بیمار می‌شود. شان تصمیم می‌گیرد که ریسک کنند و راه خانه پدربزرگ خود را برای یافتن پناهگاه و تجدید قوا در پیش گیرند.

قسمت دوم بازی life is strange 2 ا/ life is strange 2: episode 2

آن جا، آن‌ها با همسایه مجاورشان یعنی کریس اریکسن (Chris Eriksen) ملاقات می‌کنند، پسر جوانی که اعتقاد دارد قدرت‌های عجیب و غریبی شبیه به قدرت‌های دنیل دارد و آن‌ها با شخصیت تغییر یافته ابرقهرمانی او یعنی کاپیتان اسپریت رو در رو می‌شوند. با دوست شدن سریع دنیل و کریس، این به شان بستگی دارد که اطمینان حاصل کند دنیل از قوانینی که برای قدرت‌هایش بر سر آن‌ها به توافق رسیده‌اند، پیروی کند: هرگز در جاهای عمومی از آن استفاد نکند؛ هرگز درباره آن صحبت نکند؛ از خطر فرار کند.

آیا دنیل می‌تواند با موفقیت حقیقت را از آدم‌های اطرافش پنهان کند؟ آیا وسوسه‌ برای کشف قدرت عظیمی که درون او وجود دارد، خیلی زیاد خواهد بود؟ آیا او قوانین را زمانی که نیاز باشد، خواهد شکست؟

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 32.6 میلیون دلار
  Wonder Woman 1984
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 20.3 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 17.6 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 9 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 7.8 میلیون دلار
  Monster Hunter
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 7.1 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 4 میلیون دلار
  Fatale
  اکران: 18 دسامبر 2020
بازی ها
 • 01 بهمن 1399
  HITMAN 3
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 09 بهمن 1399
  The Medium
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 17 بهمن 1399
  Nioh / Nioh 2 Remastered
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 28 اسفند 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5