جیسون موموآ: هنری کویل همچنان در نقش سوپرمن باقی خواهد ماند
نویسنده:ابراهیم نجف پور
ارسال شده در:29 آذر 1397، 13:00

جیسون موموآ: هنری کویل همچنان در نقش سوپرمن باقی خواهد ماند

طبق صحبت‌های جیسون موموآ (Jason Momoa)، ستاره فیلم آکوامن (Aquaman)، هنری کویل شخصیت سوپرمن را بسیار دوست دارد و کار او با این شخصیت تمام نشده است.

هنری کویل سوپرمن/Henry Cavill Superman

مدتی پیش بود که کمپانی برادران وارنر (Warner Bros)، بیانیه‌ای را نسبت به شایعات منتشرشده در مورد خروج هنری کویل (Henry Cavill) از دنیای سینمای دی سی (DCEU)، منتشر کرده بود و به‌نوعی، تمام شایعات در رابطه با انصراف کویل از بازی در نقش سوپرمن را تکذیب کردند؛ اما به نظر می‌رسد که دل طرفداران، با انتشار بیانیه برادران وارنر، بازهم آرام نشد.

از زمان انتشار بیانیه کمپانی برادران وارنر، سه ماه می‌گذرد و به‌تازگی شایعات خروج هنری کویل از بازی در نقش سوپرمن، نظر ستاره فیلم آکوامن (Aquaman) یعنی جیسون موموآ را جلب کرده بود و ایشان بعد از گفتگوی کوتاه و دوستانه با هنری کویل، به خبرنگاران گفته است که هنری کویل عاشق سوپرمن است و از بازی در نقش این شخصیت انصراف نداده است. طبق گفتگوی انجام‌شده Entertainment Tonight با جیسون موموآ در حاشیه مراسم فرش قرمز فیلم آکوامن، ستاره سابق سریال محبوب Game of Thrones در جواب به‌تمامی شایعات منتشرشده در رابطه با هنری کویل و انصراف او برای بازی در نقش شخصیت سوپرمن در DCEU گفت:

من اخیراً با هنری کویل صحبت کردم و باید بگویم که اصلاً با شخصیت سوپرمن خداحافظی نکرده است و صد درصد عاشق این شخصیت است.

لازم به ذکر است که شایعات در مورد انصراف هنری کویل‌ از بازی در نقش سوپرمن، تا آنجایی پیش رفت که منابع مختلف اعلام کردند، کمپانی برادران وارنر به دنبال جایگزینی مناسب برای هنری کویل برای بازی در نقش سوپرمن است. برای اولین بار در سال 2013 بود که هنری کویل‌ در نقش شخصیت سوپرمن، برای فیلم Man of Steel بازی کرده بود و 3 سال بعدازآن در فیلم‌های Batman v Superman: Dawn of Justice و فیلم ناموفق Justice League نیز حضور پیداکرده بود.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha