امتیاز دوربین پوکوفون F1 در DxOMARK با امتیاز آیفون 8 برابر است

امتیاز دوربین پوکوفون F1 در DxOMARK با امتیاز آیفون 8 برابر است
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

به تازگی بنچمارک DxOMARK گزارش جدیدی از بررسی دوربین پوکوفون F1 محصول شیائومی منتشر کرده است. در ادامه می‌توانید جزئیات امتیازت این گوشی هوشمند را در بخش‌های مختلف مشاهده کنید.

پوکوفون F1 یکی از دستاوردهای موفق شرکت شیائومی است که در کنار قیمت مقرون‌به‌صرفه، از ویژگی‌‌های قابل قبول و حتی قابل تحسینی نیز بهره می‌برد. در این راستا آخرین تستی که این گوشی هوشمند از سر گذرانده است، تست دوربین توسط DxOMARK بوده که اخیرا نتیجه آن منتشر شده است. نتیجه منتشر شده حاکی از نزدیکی امتیاز دوربین این گوشی هوشمند با امتیاز آیفون 8 است. با این حال خوب است بدانید این گوشی هوشمند در بدنه پشتی خود از دوربینی دوگانه با آرایش عمودی برخوردار است. درواقع دوربین پوکوفون F1 از دو لنز 12 و 5 مگاپیکسلی تشکیل شده است که این محصول را به عنوان انتخابی مناسب برای دوستداران عکاسی با گوشی‌های هوشمند تبدیل کرده است.

pocophone f1 camera/ نتیجه DxOMArk دوربین پوکوفون F1 /

همان‌طور که قبلا هم بیان کردیم در تست‌های DxOMARK دوربین گوشی‌های هوشمند از نظر کیفیت رنگ، فوکوس اتوماتیک سریع و دقیق به همراه میزان نوردهی مورد بررسی قرار می‌گیرند. با این حال دوربین پوکوفون F1 توانست امتیاز 91 را کسب کند. بررسی‌ها نشان می‌داد که این امتیاز در صورتی که ویژگی‌ بوکه دوربین دوم عملکرد بهتری داشت، می‌توانست بهتر باشد. درواقع نتیجه نهایی مربوط به کارایی ویژگی بوکه این دوربین با نتیجه‌ای ضعیف بود و نتوانست کمکی به افزایش امتیاز آن کند. از طرفی با وجود داشتن فلش عالی نیز باز هم تصاویر ثبت شده در تاریکی، خیلی ایده آل و عالی نبودند.

همچنین در بخش فیلمبرداری با دوربین پوکوفون F1 ویژگی‌هایی مانند فوکوس خودکار، رنگ‌ها و همین‌طور پایداری و عدم لرزش قابل تحسین بودند. اما با همه این‌ها در بخش فیلمبرداری در فضای کم نور و همین‌طور سوژه‌های پویا، دوربین پوکوفون F1 برای اینکه با دوربین گوشی‌های پرچمدار 2018 رقابت کند، می‌بایست عملکرد بهتری از خود نشان می‌داد.

کلام آخر

همه این‌ها در حالی است که متاسفانه DxOMARk دوربین سلفی 20 مگاپیکسلی پوکوفون F1 را هنوز مورد بررسی قرار نداده است. در مقام مقایسه نیز باید بگوییم که شیائومی می نوت 3 و گوشی‌های اولیه پیکسل نیز توانسته بودند امتیاز 91 را از DxOMARK کسب کنند. همچنین امتیاز سامسونگ گلکسی نوت 8 و آیفون 8 پلاس نیز معادل 94 بوده است. نظرات خود را در پلازامگ با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
plaza-ads