تریلر جدید فیلم Avengers: Endgame در مسابقات سوپر بول منتشر شد

استودیو مارول (Marvel Studios)، تریلری جدیدی از فیلم به‌شدت مورد انتظار انتقام جویان: آخر بازی (Avengers: Endgame) را در بین مسابقات سوپر بول یا همان فوتبال آمریکایی منتشر کرد.

Avengers: Endgame/انتقام‌جویان: آخر بازی

بعد از ده سالگی دنیای سینمای مارول (MCU) در سال 2018، استودیو مارول درصدد است که سال 2019 را نیز بسیار عالی شروع کند. اول اینکه بالاخره شخصیت کاپیتان مارول (Captain Marvel)، با کمک فیلم مستقل خود که در 8 ماه مارس 2019 (17 اسفند) اکران می‌شود، وارد دنیای سینمای مارول می‌شود و بعد از آن، فاز سوم دنیای سینمای مارول با اکرام فیلم Avengers: Endgame به پایان می‌رسد تا استودیو مارول بتواند فاز چهارم MCU را با اکران ادامه فیلم Spider-Man: Homecoming با عنوان Spider-Man: Far From Home شروع کند.

با اینکه تا به امروز مشخص‌شده است که استودیو مارول، فعلاً سه فیلم از دنیای سینمای مارول را برای اکران در سال 2019 میلادی در نظر گرفته است، اما به‌راحتی می‌توان گفت که فیلم انتقام جویان: آخر بازی مورد انتظارترین فیلم MCU در سال پیش رو خواهد بود؛ فیلمی که بالاخره مشخص می‌شود چه کسی در نبرد باشخصیت شرور تانوس (Thanos)، پیروز از میدان نبرد بیرون می‌آید، درحالی‌که نصف موجودات کهکشان و همچنین نصف مردم زمین در پایان فیلم Avengers: Infinity War، نابود شده‌اند.

بعد از انتشار اولین تریلر هیجان‌انگیز فیلم Avengers: Endgame در اواخر سال میلادی 2018، نوبت به انتشار تریلری جدیدی از این فیلم در بین مسابقات سوپر بول رسید. در اولین تریلر فیلم انتقام‌جویان: آخر بازی، نگاه سریعی به شخصیت‌های بازمانده از قسمت قبلی انتقام‌جویان داشتیم، اما در این تریلر کوتاه شاهد آن هستیم که جو سنگین و ساکت بر روی زمین ساکن شده است و به نظر می‌رسد که انتقام‌جویان، خود را آماده نبرد با تانوس می‌بینند. با اینکه نام تمامی بازیگران فیلم Avengers: Endgame توسط استودیو مارول هنوز مشخص نشده است، اما حضور رابرت داونی جونیور، جاش برولین، مارک رافلو، کریس ایوانز، کریس همسورث، جرمی رنر و اسکارلت جوهانسون تأیید شده است.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha