دانلود برنامه آیین نامه رانندگی برای اندروید

امروزه کمتر کسی برای آزمون آیین نامه رانندگی سراغ کتاب آن می‌رود؛ اکثر افراد تمایل دارند از یک برنامه آیین نامه رانندگی استفاده کنند. با یک برنامه آزمون راهنمایی و رانندگی، راه موفقیت شما هموارتر می‌شود.

گواهی‌نامه رانندگی که به آن در گذشته «تصدیق رانندگی» گفته می‌شد، مدرکی رسمی است مبنی بر اینکه فردی می‌تواند با وسایل نقلیه دارای موتور مانند موتور سیکلت، اتومبیل، کامیون و اتوبوس رانندگی کند. در کشورهایی که تعداد زیادی از شهروندان رانندگی می‌کنند، گواهی‌نامه رانندگی همچنین به عنوان یک مدرک هویتی ارزش دارد. معمولاً گواهی‌نامه رانندگی تنها پس از قبولی در آزمون رانندگی به شخص داده می‌شود. برای کسب گواهینامه در آزمون رانندگی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های مختلفی برای یادگیری استفاده کنید. برای آشنایی با ده برنامه آیین نامه رانندگی اندروید با ما همراه باشید.

برنامه آزمون رانندگی اندروید

آنچه در این مقاله می خوانید:

 • دانلود برنامه آیین نامه رانندگی
  • برنامه آزمون آیین نامه رانندگی
  • برنامه آیین نامه راهنمایی و رانندگی
  • برنامه آیین نامه؛ آزمون؛ خلافی
  • برنامه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی
  • برنامه آزمون اصلی و فنی آیین نامه
  • برنامه آیین نامه رانندگی + آموزش
  • برنامه آیین نامه رانندگی (آموزش و آزمون)
  • برنامه آزمون اصلی آیین‌نامه رانندگی
  • برنامه آزمون آیین نامه فنی و اصلی
  • برنامه راهنمایی و رانندگی

 


دانلود برنامه آیین نامه رانندگی


طبق قوانین رانندگی در کشور، مهم‌ترین شرط برای رانندگی، کسب گواهی‌نامه رانندگی است و برای این کار لازم است فرد آزمون آیین‌نامه را با نمره قابل قبولی بگذراند. مفاد این آزمون علائم و قوانین راهنمایی و رانندگی کشور است. نصب یک نرم‌افزار آزمون آیین‌نامه رانندگی روی تلفن همراه شما حداقل سه فایده دارد:

 • مطالب مورد نیاز شما به‌طور طبقه‌بندی شده در اختیار شما قرار می‌گیرند و کار مطالعه و یادگیری برای شما آسان می‌شود.
 • برنامه همه جا در دسترس شماست و می توانید در طول روز و در زمان‌های مرده‌تان به مطالعه بپردازید.
 • اکثر این گونه برنامه‌ها به شما امکان می‌دهند در آزمون آزمایشی شرکت کنید و خودتان را محک بزنید.

در ادامه با محبوب‌ترین اپلیکیشن های آیین نامه رانندگی آشنا می‌شویم.

 

برنامه آزمون آیین نامه رانندگی

در این برنامه، کل مطالب آزمون آیین‌نامه راهنمایی و رانندگی در چهار بخش طبقه‌بندی شده‌اند: آزمو‌ن‌ها، آموزش‌ها، پرتکرارها و نکته‌ها. شما می‌توانید در هر یک از آزمون‌های آن شرکت کنید و نتیجه را ببینید. از نکات قوت این نرم‌افزار می‌توان به مختصر و مفید بودن آن اشاره کرد. این برنامه ساختار ساده و روزنامه‌واری دارد و دسترسی به همه مطالب آن بسیار راحت است و برای همه افراد، از جمله کسانی که در استفاده از برنامه‌ها مبتدی هستند، مناسب است. از تفاوت‌های نرم افزار آزمون آیین‌نامه رانندگی با سایر برنامه‌ها می‌توان به صفحه مشکی و نوشته‌های سفید‌رنگ آن اشاره کرد.

در صورت تمایل نرم افزار آزمون آیین نامه رانندگی با حجم 18 مگابایت را از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود برای اندروید

 

برنامه آیین نامه راهنمایی و رانندگی

برنامه ازمون رانندگي براي آيفون

بخش آموزش این برنامه به دو قسمت تئوری و عملی تقسیم شده است. دو بخش دیگر آن، آزمون اصلی و تست‌زنی است. شما می‌توانید با این برنامه در 24 آزمون 30 سوالی در 20 دقیقه شرکت کرده و نتایج را مشاهده کنید. در مجموع این برنامه شامل 720 سوال در 24 آزمون و همچنین 700 سوال تکی است. برای استفاده کامل از این برنامه باید از پرداخت درون ‌برنامه‌ای استفاده کنید. برنامه آیین‌نامه راهنمایی و رانندگی دارای پشتیبانی آنلاین است.

دانلود برنامه آیین‌نامه راهنمایی و رانندگی، با حجم 9 مگابایت از  لینک زیر امکان‌پذیر است.

دانلود برای اندروید

 

برنامه آیین نامه؛ آزمون؛ خلافی

از جمله قسمت‌های این برنامه می‌توان به مطالب فنی، شامل کلاس‌های تئوری، کلاس‌های عملی، گواهی‌نامه پایه 1، پایه 2، پایه 3 و تابلوها اشاره کرد. این برنامه 12 آزمون مقدماتی و 18 آزمون اصلی دارد. مزیت این برنامه دسترسی به اخبار آیین‌نامه است. اگر نگران تغییرات در قوانین و نحوه برگزاری آزمون هستید، با استفاده از برنامه آیین نامه؛ آزمون؛ خلافی همواره در جریان جدیدترین اخبار خواهید بود. در واقع شما با لمس دکمه اخبار آیین‌نامه، به بلاگ آن متصل می‌شوید و می‌توانید آخرین اخبار را مطالعه کنید.

برتری دیگر برنامه آیین نامه؛ آزمون؛ خلافی، امکان دریافت خلافی خودرو است؛ وقتی روی خلافی خودرو کلیک می‌کنید، از شما خواسته می‌شود شماره 8 رقمی پشت کارت خودرو را ثبت کنید تا از طریق سامانه خدمات پلیس راهور، خلافی شما دریافت شود.

برای دانلود برنامه آیین نامه؛ آزمون؛ خلافی به لینک زیر مراجعه کنید. این برنامه 17 مگابایت حجم دارد.

دانلود برای اندروید

 

برنامه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی

بخش تابلوها در این برنامه زیرعنوان‌هایی مانند برچسب‌ها، تابلوهای اخباری، تابلوهای اخطاری و … دارد. برای استفاده از این بخش نیاز است اینترنت شما فعال باشد. بخش آموزش را می‌توان قوی‌ترین بخش برنامه سوالات آزمون آیین‌نامه رانندگی دانست. طبقه‌بندی این بخش به این صورت است: آموزش رانندگی، آزمون شهر، بیمه اتومبیل، انواع گواهی‌نامه، تعمیرکار شوید، تصادفات، فنی، عبور و مرور. قسمت فنی به شما کمک می‌کند اجزای اتومبیل را بشناسید.

برای دسترسی به این برنامه از لینک زیر استفاده کنید و حجم آن 14 مگابایت است.

دانلود برای اندروید

 

برنامه آزمون اصلی و فنی آیین نامه

برنامه آزمون اصلی و فنی آیین‌نامه دارای یک فهرست ابتدایی و کلی است که همه موارد زیر را در بر می‌گیرد:

آزمون آیین‌نامه، رانندگی از صفر، پیش‌نیاز، سیستم داخلی، دنده‌کشی، نقاط کور، پدال‌ها، گردش‌ها، دور زدن، لاک‌پشتی، کنترل کلاچ، ایست و حرکت، پارک، نیم‌کلاچ، دنده عقب، حرکت بین خطوط، آزمون شهری، پارک دوبل و … . بعد از باز کردن هر یک از زیرعنوان‌های بالا، وارد صفحه توضیحات می‌شوید. این دسترسی آسان، برنامه آزمون اصلی و فنی آیین‌نامه را برای افرادی که در استفاده از تلفن همراه یا نرم‌افزارهای مختلف تازه‌کارند، مناسب و مفید می‌کند. همچنین مطالب این برنامه را می‌توانید با دوستان نیز به اشتراک بگذارید.

نرم‌افزار آزمون اصلی و فنی آیین‌نامه را به حجم 7 مگابایت، در لینک زیر ببینید.

دانلود برای اندروید

 

برنامه آیین نامه رانندگی + آموزش

این برنامه کلیه مطالب را در 6 قسمت طبقه‌بندی کرده است. در قسمت شروع آزمون، 24 آزمون پوشش داده شده است. در بخش تست بزن سوالات به تفکیک موضوع مرتب شده‌اند. اگر می‌خواهید به سوالات آزمون اصلی دسترسی پیدا کنید، باید کاربر ویژه باشید. به عبارت دیگر، کل سوالات را باید خریداری کنید. مبحث آموزش نیز از علائم راهنمایی رانندگی تا فنی خودرو همه را پوشش می‌دهد. در مجموع این برنامه شامل 720 سوال در 24 آزمون و 700 سوال تکی است. طراحان آیین نامه رانندگی + آموزش ادعا می‌کنند سوالات امتحان آیین‌نامه شما صد درصد از بین این سوالات خواهند بود. از نقاط قوت این برنامه این است که می‌توانید تنظیمات را بنا به میل‌تان و بسته به شرایط تغییر دهید. یعنی انتخاب اندازه نوشته و فونت آن با شماست.

آیین نامه رانندگی + آموزش  را از لینک زیر دانلود کنید. حجم این نرم‌افزار 8 مگابایت است.

دانلود برای اندروید

 

برنامه آیین نامه رانندگی (آموزش و آزمون)

در این برنامه، بخش آزمون آیین‌نامه دارای 24 آزمون است. در صورتی که می‌خواهید شرایط‌تان را بهتر ارزیابی کنید، فرصت خواهید داشت نتایج آزمون‌های مختلف‌تان را در قسمت کارنامه پیشرفت، کنار هم ببینید. مطالب فنی نیز در 9 بخش، تقسیم‌بندی شده است: آزمون شهر، آموزش رانندگی، انوع گواهی‌نامه، بیمه اتومبیل، تصادفات، تعمیرکار شوید، عبور و مرور، فنی، نکات طلایی.

امکان دانلود نرم‌افزار آیین‌نامه رانندگی (آموزش و آزمون) در لینک زیر فراهم بوده و حجم آن 16 مگابایت است.

دانلود برای اندروید

 

برنامه آزمون اصلی آیین ‌نامه رانندگی

مطالب برنامه آزمون اصلی آیین‌نامه رانندگی در 5 بخش از جمله بخش تابلوها و آموزش تئوری، طبقه‌بندی شده‌اند. در بخش آزمون می‌توانید در 24 آزمون متفاوت شرکت کنید و در نهایت 61 سوال در بخش سوالات طلایی قرار دارند. نقطه برجسته این برنامه، امکان استعلام گواهی‌نامه است. روش کار به این صورت است که در صفحه برنامه، کد ملی خود را وارد می‌کنید و صفحه پیامک‌تان باز می‌شود تا با ارسال کد ملی به شماره مشخص شده، سرویس اعلام وضعیت گواهی‌نامه را فعال کنید. وجه ارزشمند دیگر برنامه آزمون اصلی آیین‌نامه رانندگی، طراحی مفرح و جذاب آن است. در این برنامه امکان اشتراک‌گذاری و ارتباط با ادمین در تلگرام را دارید.

نرم‌افزار آزمون اصلی آیین‌نامه رانندگی با حجم 8 مگابایت را از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود برای اندروید

 

برنامه آزمون آیین نامه فنی و اصلی

اگر تمایل دارید بارها در آزمون‌های مشابه آزمون آیین‌نامه راهنمایی و رانندگی شرکت کنید و میزان پیشرفت‌تان را بسنجید، آزمون آیین‌نامه فنی و اصلی برنامه مناسب شماست زیرا این برنامه، نرم‌افزار آزمون‌گیر دارد و درصد پیشرفت شما را مشخص می‌کند. برنامه آزمون آیین نامه فنی و اصلی، دارای 46 آزمون مقدماتی است و آزمون‌های طبقه‌بندی شده بر اساس موضوع نیز دارد. علاوه بر این، در این نرم‌افزار امکان جستجو و اشتراک‌گذاری برنامه وجود دارد. برای خرید نسخه کامل آزمون آیین‌نامه فنی و اصلی می‌توانید از درون برنامه اقدام کنید.

آزمون آیین‌نامه فنی و اصلی را می‌‌توانید از لینک زیر دانلود کنید. حجم این نرم‌افزار 18 مگابایت است.

دانلود برای اندروید

 

برنامه راهنمایی و رانندگی

برنامه راهنمایی و رانندگی دارای سه بخش کلی آزمون، تابلوها و آموزش است. بعد از شرکت در آزمون می‌توانید نمره‌تان را به همراه بررسی سوالات مشاهده کنید. این آزمون‌ها با آزمون‌های راهنمایی و رانندگی متقاضیان گواهینامه، شبیه‌سازی شده‌اند. موضوع دیگر، امکان تنظیم سایز متن در نرم‌افزار است که به شما امکان می‌دهد آن را برای شرایط بینایی خودتان به بهترین نحو تنظیم کنید.

نقطه قوت این برنامه با سایر برنامه‌های مشابه، قسمت ضمایم آن است. برنامه راهنمایی و رانندگی در قسمت ضمایم، نشانی آموزشگاه‌های رانندگی، مراکز تعویض پلاک و پلیس+10 در شهرهای مختلف و همچنین مدارک لازم برای اخذ گواهی‌نامه را در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر این، امکان به‌روز رسانی اطلاعات آموزشگاه‌ها نیز وجود دارد. برای یافتن مطالب مورد نیازتان می‌توانید در برنامه راهنمایی و رانندگی جستجو کنید. این برنامه با نسخه‌های مختلف اندروید سازگار است.

برای دانلود برنامه راهنمایی و رانندگی به لینک زیر مراجعه کنید. حجم این برنامه 12 مگابایت است.

دانلود برای اندروید

 

برنامه آیین نامه رانندگی

با گسترش فناوری، نرم‌افزارها و برنامه‌ها، جای بسیاری از کتاب‌ها را پر کرده‌اند. اکثر آن‌ها قابلیت‌هایی دارند که با مطالعه چند کتاب برابری می‌کند. آزمون آیین‌نامه راهنمایی و رانندگی یک آزمون فراگیر است و افرادی با سطح تحصیلات و بهره هوشی متفاوت در آن شرکت می‌کنند. وجود نرم‌افزارهای کاربردی برای آموزش و آزمون می‌تواند منجر به موفقیت همه آن‌ها در آزمون آیین‌نامه راهنمایی و رانندگی شود.

هم‌اکنون یک برنامه آیین نامه رانندگی را از بین برنامه‌های بالا، با توجه به قابلیت های آن، انتخاب کنید و پس از نصب برنامه برای آزمون‌تان آماده شوید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha