فیلم قاتلان ماه کامل ؛ همکاری جدید مارتین اسکورسیزی با دی کاپریو و دنیرو
مونا جلالی
نویسنده:مونا جلالی
ارسال شده در:19 مرداد 1399، 09:00

فیلم قاتلان ماه کامل ؛ همکاری جدید مارتین اسکورسیزی با دی کاپریو و دنیرو

فیلم قاتلان ماه کامل اثر جدید مارتین اسکورسیزی، فیلمساز بزرگ آمریکایی است. داستان فیلم Killers of the Flower Moon درباره چیست و چه تاریخی پخش خواهد شد؟

تولید فیلم 200 میلیون دلاری مارتین اسکورسیزی به نام Killers of the Flower Moon که یک درام جنایی و وسترن است، قرار بود در ماه مارس آغاز شود، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا این پروژه با وقفه مواجه شد. حالا اما اعلام شده است که این وقفه در فوریه سال 2021 (بهمن ماه 1399) پایان خواهد یافت و فیلمبرداری فیلم قاتلان ماه کامل در زمستان شروع می‌شود.

فیلم جدید مارتین اسکورسیزی

بر اساس گزارش وبسایت Osage News، فیلمبرداری 16 هفته‌ای فیلم قاتلان ماه کامل در فوریه 2021 و در ایالت اکلاهما، اوسیج نیشن (Osage Nation) آغاز می‌شود. این تاریخ توسط مدیر ارشد، گئوفری استندینگ بیر اعلام گشت. استندینگ بیر در این رابطه گفت:

طبق آخرین اطلاعات من، به دلیل ویروس کرونا آنها فیلمبرداری را در فوریه سال 2021 شروع می‌کنند. و آنها حدود 16 هفته اینجا (ایالت اکلاهما) خواهند بود.

چد رنفرو و ادی رونهورس سفیران رسمی اوسیج نیشن برای فیلم قاتلان ماه کامل هستند و گفته‌اند که برای پروژه آتی ساخت این فیلم با اپل و استودیو پارامونت در ارتباط خواهند بود. در حالی که پارامونت قرار بود بودجه فیلم را تامین کند و وظیفه عرضه آن را هم بر عهده داشت، اما به خاطر بودجه ساخت بالای 200 میلیون دلاری، این استودیو با اپل قراردادی بسته تا این کمپانی بودجه کلان ساخت فیلم را تامین کند و پارامونت هم این اثر را در سرتاسر جهان عرضه کند. رنفرو و رونهورس درباره فیلم قاتلان ماه کامل و تیم اسکورسیزی گفتند:

آنها به خاطر همکاری با اپل هیجان زیادی دارند، تا جایی که بی‌صبرانه منتظر شروع فیلمبرداری این اثر هستند. تولید فیلم در حال حاضر به خاطر شیوع ویروس کرونا رسما تعطیل است و زمانبندی ساخت آن خیلی مشخص نیست. از آنجایی که امنیت و سلامت عوامل بزرگترین نگرانی گروه است، به محض اینکه پروتکل‌هایی در این زمینه تعیین گشت، آنها تولید این فیلم را از سر خواهند گرفت.

بازیگران فیلم قاتلان ماه کامل

طبق گزارش Osage News، انتظار می‌رود که اعضای زیادی از بومیان آمریکایی در بین عوامل فیلم قاتلان ماه کامل باشند. این خبرگزاری نوشت:

قبل از شیوع ویروس کرونا، عوامل این اثر در حال مذاکره و گفتگو با افراد بومی زیادی در این منطقه بودند؛ افرادی مانند صنعتگران، آشپزان، افراد مسلط به زبان، صاحب خانه‌ها و زمین دارها. حتی سازندگان فیلم قاتلان ماه کامل مشتاق بودند که در داخل عمارت پارلمان اوسیج و دیگر خانه‌های تاریخی آن فیلمبرداری کنند.

توصیف خود اسکورسیزی از فیلم Killers of the Flower Moon، اثری کاملا در ژانر وسترن است. این فیلمساز در این عنوان دوباره با بازیگران خوبی چون رابرت دنیرو و لئوناردو دی کاپریو همکاری خواهد کرد. این فیلم بر اساس کتاب تاریخی دیوید گرن ساخته شده و درباره حوادث و قتل‌های معروف اوسیج نیشن است؛ حوادثی که منجر به کشته شدن اعضایی از قبیله بومیان آمریکایی شد. این قتل‌ها توجه FBI را که در آن زمان تازه تاسیس شده بود به خود جلب کرد.

داستان فیلم قاتلان ماه کامل

اوایل همین ماه، فیلمبردار همیشه همراه اسکورسیزی، یعنی رودریگو پریتو با Vanity Fair مصاحبه‌ای داشت و متذکر شد که تولید این فیلم نسبت به آثار دیگر حساسیت‌های بیشتری نسبت به امنیت و سلامت عوامل دارد؛ چراکه اسکورسیزی از بیماری آسم رنج می‌برد. پریتو در پروژه‌های دیگری مانند فیلم Silence و The Irishman با اسکورسیزی همکاری داشته است.

با توجه به بودجه 200 میلیون دلاری که برای این عنوان تخمین زده شده است، فیلم قاتلان ماه کامل می‌تواند تبدیل به پرخرج‌ترین اثر اسکورسیزی تا به امروز شود. هنوز تاریخ اکران فیلم قاتلان ماه کامل اعلام نشده و در نتیجه باید منتظر اخبار و اطلاعات بیشتری در مورد این اثر باشیم. نظر شما درباره فیلم جدید اسکورسیزی چیست؟ به نظرتان این عنوان تا چه اندازه می‌تواند موفق باشد؟ در پایین همین صفحه می‌توانید نظرات خودتان را برای ما بنویسید. اگر هم از طرفداران فیلم‌های اسکورسیزی هستید، بیوگرافی این فیلمساز را می‌توانید در این مقاله بخوانید.

2
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha