سریال Biohackers نتفلیکس ؛ داستان، تریلر، بازیگران و تاریخ پخش

سریال Biohackers نتفلیکس ؛ داستان، تریلر، بازیگران و تاریخ پخش
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

از دستکاری‌های ژنتیکی و بهبود عملکردهای فیزیکی گرفته تا افزایش طول عمر را در سریال Biohackers مشاهده کنید. با معرفی سریال Biohackers 2020 همراه ما باشید.

بعد از موفقیت سریال آلمانی Dark، شبکه نتفلیکس سریال دیگری به نام Biohackers ساخته کشور آلمان را منتشر خواهد کرد. سریال علمی تخیلی Biohackers درباره دانشجویان نابغه رشته‌های مختلف پزشکی، زیست‌شناسی و بیولوژیکی است که در دانشگاه فرایبورگ آلمان تحصیل و زندگی می‌کنند، ولی طی مدتی متوجه می‌شوند که ویژگی‌های جدیدی به دست آوردند. نقش اول سریال Biohackers هم از این قاعده مستثنی نیست.

سریال علمی تخیلی Biohackers به کارگردانی کریستن دیتر (Christian Ditter) و تیم تراچت (Tim Trachte) به زودی منتشر می‌شود. تریلر سریال Biohackers جزئیات زیادی را به ما نمایش نمی‌دهد، ولی می‌توانیم ارتباطی که بین میا و پروفسور لورنز شکل گرفته را ببینیم؛ ارتباطی که منجر می‌شود پروفسور لورنز بر روی میا و برادر کوچکش آزمایشاتی انجام دهد. تریلر همچنین دانشمندان بلندپرواز و جاه‌طلبی را نشان می‌دهد که بر روی پروژه‌ها و آزمایشات مخفی کار می‌کنند. در ویدیوی بالا می‌توانید تریلر سریال Biohackers 2020 را تماشا کنید. در ادامه این مقاله از پلازامگ بیشتر به این اثر خواهیم پرداخت.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 


داستان سریال Biohackers


سریال آلمانی Biohackers به دوستی، عشق و انتقام در دنیای بایوهکینگ می‌پردازد؛ دنیایی که به واسطه علم پزشکی و ژنتیک می‌تواند فعالیت‌های فیزیکی را بهینه و عمر بشر را طولانی کند. ناگفته نماند که این آزمایشات جلوی چشم میا، دانشجوی پزشکی اتفاق می‌افتند.

میا آکرلند دانشجوی پزشکی دانشگاه فرایبورگ است. او به محض ورود به این دانشگاه با جاسپر دانشجوی زیست شناسی و نیکلاس هم‌اتاقی عجیبش آشنا می‌شود. میا تا حدی به فناوری پیشرفته Biohacking علاقه‌مند می‌شود که خود را با دنیای پر از آزمایشات ژنتیکی و غیرقانونی درگیر می‌کند. علاقه میا به این فناوری شاید به این خاطر باشد که می‌خواهد علت مرگ پدرش را بفهمد. زمانی که این آزمایشات به دست افراد نادرستی می‌افتد، میا باید تصمیم بگیرد که از برادر و دوستانش محافظت کند یا انتقام مرگ پدرش را بگیرد.

سریال Biohackers

محور اصلی سریال Biohackers درباره میا دانشجوی سال اول دانشگاه و لورنز استاد دانشمند و سخنران مشهور دانشگاه است. میا به بهانه ثبت نام در دانشگاه می‌خواهد اعتماد استاد لورنز را به دست بیاورد؛ چون فکر می‌کند او در مرگ اسرارآمیز برادرش دست داشته است.

برای روشن شدن این مسئله، میا وارد دنیای خطرناک آزمایشات ژنتیکی می‌شود. زمانی که میا با جاسپر زیست‌شناس و نیکلاس آشنا می‌شود باید بین اصول و احساساتش یکی را انتخاب کند که از دوستانش محافظت کند یا انتقام مرگ پدرش را بگیرد.

 


بازیگران سریال Biohackers 2020


در این قسمت می‌توانید با بازیگران سریال Biohackers 2020 بیشتر آشنا شوید.

 

لونا ودلر در نقش میا آکرلند

داستان سریال Biohackers

لونا ودلر (Luna Wedler) بازیگر آلمانی در اکتبر سال 1999 (1378) در زوریخ به دنیا آمد. او به خاطر بازی در فیلم‌های Blue My Mind 2017 (ذهن آبی من)، Dem Horizont so nah 2019 و The Most Beautiful Girl in the World 2018 (قشنگ‌ترین دختر دنیا) شناخته می‌شود و همچنین نقش اول سریال جدید نتفلیکس به نام Biohackers را ایفا می‌کند.

 

کارو کالت در نقش لوتا

تریلر سریال Biohackers

کارو کالت (Caro Cult) بازیگر آلمانی در 27 جولای سال 1994 (5 مرداد 1373) در نیدرزاکسن، آلمان متولد شد. کارو برای بازی در آثاری چون Nightlife 2020 (زندگی شبانه)، High Society 2017 (جامعه عالی) و Babylon Berlin شناخته می‌شود.

 

جسیکا شوارتس در نقش استاد تانجا لورنز

بازیگران سریال Biohackers 2020

جسیکا شوارتس (Jessica Schwarz) بازیگر 43 ساله آلمانی در 5 مه سال 1977 (15 اردیبهشت 1356) به دنیا آمد. او در سال 2000 حرفه بازیگری خود را شروع کرد و به خاطر بازی در فیلم‌های Romy 2009 (رومی)، No Regrets (بدون پشیمانی) و Buddenbrooks (بوددنبروک) شناخته شد. جسیکا شوارتس در سریال Biohackers نقش استاد تانجا لورنز را ایفا می‌کند.

 

توماس پرن در نقش نیکلاس

سریال علمی تخیلی Biohackers

توماس پرن (Thomas Prenn) بازیگر 29 ساله‌ای است که در سال 1994 (1373) به دنیا آمد و با بازی در فیلم‌های Tranen der Sextner Dolomiten 2014 و Der namenlose Tag 2017 شناخته شد. توماس در سریال Biohacker نقش نیکلاس را بازی می‌کند.

دیگر بازیگران سریال Biohackers عبارتند از:

 • سباستین جکوب دوپلبائر (Sebastian Jakob Doppelbauer)
 • آدریان جولیوس تیلمن (Adrian Julius Tillmann)
 • جینگ شیانگ (Jing Xiang)
 • النور دانیل (Eleonore Daniel)
 • زینب بوزبی (Zeynep Bozbay)
 • بنو فورمان (Benno Fürmann)

 


تاریخ پخش سریال Biohackers نتفلیکس


سریال Biohackers نتفلیکس

فصل اول سریال Biohackers که 6 قسمت دارد قرار بود در 30 آوریل سال 2020 (11 اردیبهشت 1399) منتشر شود، ولی به دلیل شیوع و توجه مردم به ویروس کرونا، شبکه نتفلیکس تصمیم گرفت که انتشار این سریال را به تاخیر بیندازد؛ زیرا بعضی از صحنه‌های سریال Biohackers می‌تواند به نادرستی به این همه‌گیری اشاره داشته باشد. با این حال، قرار است شبکه نتفلیکس سریال Biohackers را در 20 آگوست سال جاری (30 مرداد 1399) منتشر کند.

 


حواشی سریال Biohackers


علاوه بر فیلمبرداری سریال در دانشگاه فرایبورگ، بیشتر قسمت‌های فصل اول در استودیوهای مونیخ فیلمبرداری شده‌اند. فیلمبرداری سریال Biohackers از ماه مه سال 2019 (خرداد 1398) شروع و در سپتامبر سال 2019 (مهر 1398) به پایان رسیده است. به گفته شبکه اینترنتی نتفلیکس:

داستان سریال Biohackers درباره میا دانشجوی پزشکی است. میا مثل هر دانشجوی دیگری برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی وارد دانشگاهی می‌شود که آزمایش‌های ژنتیکی مخفی در آن انجام می‌شوند. زمانی که میا اعتماد استاد لونز را به دست می‌آورد، مشخص می‌شود که او یک راز بزرگی را مخفی می‌کند؛ رازی که می‌تواند سرنوشت بشریت را متحول کند.

سریال Biohackers 2020

سایت Express با کارو کالت بازیگر نقش هم‌اتاقی میا در سریال Biohackers مصاحبه کرده است و کارو کالت بازیگر نقش لوتا در این مصاحبه گفت:

من نقش شخصیتی را بازی می‌کنم که بر خلاف سایر شخصیت‌ها وارد اتاق Biohacking نشده است. من نقش زن قدرتمندی را بازی می‌کنم که بخش بزرگی از فمینیسم و آزادی زن در سریال Biohackers را به خوبی نشان می‌دهد. لوتا به گونه‌ای بامزه و آزاد است که به هر شکلی که دوست داشته باشد زندگی می‌کند و خودش را به دست جریان زندگی می‌دهد. سریال Biohackers سریالی هیجان‌انگیز است که با ادغام جنبه‌های کمدی‌اش می‌تواند ترکیب عالی داشته باشد.

 


کلام آخر


فصل اول سریال Biohackers

در تریلری که از سریال Biohackers مشاهده کردیم دیدیم که میا وارد دانشگاه می‌شود و اتفاق خاصی جز مهمانی و خوشگذرانی با افراد جدید در کار نیست. ولی زمانی که میا با یک دانش‌آموز عجیب مواجه می‌شود، وارد مسیر تازه‌ای از فناوری می‌شود. ژانر علمی تخیلی همیشه طرفداران خودش را داشته است. البته این نکته را در نظر بگیریم که بیشتر فیلم و سریال‌های علمی تخیلی در فضای تاریکی ساخته می‌شوند. مطمئن باشید زمانی که سریال Biohackers منتشر بشود، انگشت به دهان خواهیم ماند. نظر شما درباره این مجموعه و داستان آن چیست؟ در پایین همین صفحه می‌توانید نظرات خودتان را برای ما بنویسید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 32.6 میلیون دلار
  Wonder Woman 1984
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 20.3 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 17.6 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 9 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 7.8 میلیون دلار
  Monster Hunter
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 7.1 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 4 میلیون دلار
  Fatale
  اکران: 18 دسامبر 2020
بازی ها
 • 01 بهمن 1399
  HITMAN 3
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 09 بهمن 1399
  The Medium
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 17 بهمن 1399
  Nioh / Nioh 2 Remastered
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 28 اسفند 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5