فیلم سینمایی رزیدنت اویل به زودی ساخته می شود!

سال 2021 سال خوبی برای طرفداران سری رزیدنت اویل است. فیلم سینمایی رزیدنت اویل به عنوان سومین عنوان سینمایی این سری برای سال 2021 معرفی شد.

این روزها فیلم سینمایی رزیدنت اویل (Resident Evil) نقل محافل هالیوود است. شبکه اینترنتی نتفلیکس در حال حاضر دو پروژه مرتبط با رزیدنت اویل در دست ساخت دارد. سریالی که تمرکزش را برروی بچه‌های آلبرت ویسکر گذاشته و انیمیشینی که به‌گونه‌ای ادامه فیلم‌‌های رزیدنت اویل است. در ادامه این‌ دو پروژه، فیلم سینمایی رزیدنت اویل نیز معرفی شد.

امر ساخت و توسعه فیلم سینمایی رزیدنت اویل بر عهده Constantin Film خواهد بود که در گذشته با خانم میلا یوویچ همکاری داشته‌اند، ولی این مرتبه با بازیگرانی کاملا جدید بر صحنه ساخت حاضر می‌شوند. کارگردانی این فیلم بر عهده آقای یوهانس رابرتس، کارگردان فیلم‌های 47 Meters Down و The Strangers: Prey at Night خواهد بود.

بازیگران فیلم سینمایی رزیدنت اویل

بازیگران فیلم سینمایی رزیدنت اویل عبارتند از:

  • کایا اسکودلاریو (بازیگر فیلم Crawl) در نقش کلیر ردفیلد
  • هانا جان کامن (بازیگر فیلم Ant-Man and the Wasp) در نقش جیل ولنتاین
  • رابی امل (بازیگر فیلم The Babysitter) در نقش کریس ردفیلد
  • اون جوگیا (بازیگر فیلم Zombieland: Double Tap) در نقش لئون کندی
  • تام هاپر در نقش آلبرت وسکر
  • نیل مک‌دونا در نقش ویلیام بیرکین

طی نگاهی اجمالی متوجه می‌شویم که بازیگران این فیلم اکثرا تجربه بازی در فیلم‌های ترسناک را دارند. در کنار آن‌ها مک‌دونا و هاپر در نقش‌های ضد قهرمانی داستان ایفای نقش می‌کنند که بسیار مناسب آن‌هاست.

طبق سخنان رابرتس هدف او در فیلم سینمایی رزیدنت اویل جدید، برگرداندن آن به اصل و ریشه داستان بوده و البته در کنار جزئیات قدیمی، جزئیاتی جدید را برای همگام سازی و ارتباط بیشتر و دقیق‌تر وقایع فیلم در آن می‌گنجاند. او گفت:

هدف اصلی از ساخت این فیلم سینمایی، برگشت به دو نسخه اصلی و اولیه بازی و بازسازی آن حس و تجربه ترسناکی‌ست که در اولین برخورد با بازی‌ها تجربه کردم. همگام با این ترس می‌خواهم داستان از بین رفتن انسان در شهر کوچک آمریکایی روایت شود که برای مخاطبین امروزی قابل درک و قابل لمس باشد.

نظر شما چیست؟ آیا فیلم سینمایی رزیدت اویل موفق می‌شود؟ شاید ما دیگر از حضور میلا یوویچ و پل دبلیو. اس. اندرسون بهره نبریم، ولی بازیگرانی خبره در این فیلم سینمایی فعالیت دارند. فکر می‌کنید بازیگران معرفی شده مناسب چنین فیلمی هستند؟

2
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha