بررسی سریال Better Call Saul ؛ دانلود همه فصل‌ها و آخرین اخبار فصل ششم

فاطمه ایزدپناه - ۲۳ دی ۱۴۰۰ ۱۲:۳۰
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سریال Better Call Saul از محبوب‌ترین سریال‌های سال‌های اخیر است. سریال بهتره با ساول تماس بگیری به عنوان اسپین‌آفی بر سریال Breaking Bad ساخته شد و در موفقیت نیز پابه‌پای آن جلو رفت. دو سال پیش اعلام شد که فصل ششم سریال بهتره با ساول تماس بگیری به عنوان آخرین فصل سریال منتشر خواهد شد. در این مقاله دانلود و بررسی همه فصول سریال را داریم  درنهایت نیز مروری بر آخرین اخبار سریال Better Call Saul فصل 6 خواهیم داشت.

در ادامه ویدیو «اولین نگاه به فصل پنجم سریال بهتره با ساول تماس بگیری (Better Call Saul)» را مشاهده خواهید کرد.

استورات هریتیج از گاردین معتقد است که برکینگ بد بهترین سریال تاریخ است. «بهترین سریال تاریخ» عنوان خیلی بزرگی است؛ همچنین کمی شک‌بر‌انگیز است. ولی این تنها ادعای او نیست؛ خیلی‌های دیگر نیز این سریال را بهترین می‌نامند. هر چند بعد از انتشار فصل اول سریال «بهتره با ساول تماس بگیری» دوباره گمانه‌زنی‌ها درباره بهترین سریال تاریخ شروع شد. گاردین با این عنوان که «چطور سریال بهتره با ساول تماس بگیری از برکینگ بد سبقت گرفت؟» این سریال را ستود و راتن تومیتوز نیز با بررسی 66 نقد، 98 درصد از آن‌ها را مثبت ارزیابی کرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید


دانلود سریال Better Call Saul


در این بخش لینک‌های دانلود همه فصول سریال بهتره با ساول تماس بگیری را برای شما آماده کرده‌ایم. به محض انتشار فصل نهایی، لینک‌های دانلود سریال Better Call Saul فصل 6 را نیز در همین بخش با شما به اشتراک می‌گذاریم.


مروری بر داستان فصل های گذشته سریال Better Call Saul


سریال Better Call Saul بدون شک یکی از جذاب‌ترین و پرمخاطب‌ترین سریال‌های چند سال اخیر است. به همین مناسبت بد نیست قبل از هر چیز بر داستان فصل‌های گذشته این سریال مروری داشته باشیم.

فصل اول سریال بهتره با ساول تماس بگیری

 • تاریخ انتشار: سال 2015

جیمی وکیلی است که برای خانواده کتلمن کار می‌کند؛ خانواده‌ای که متهم به اختلاس هستند. جیمی مجبور به مراقبت از برادرش چاک است. چاک معتقد است به برق حساسیت دارد و برای همین خودش را در خانه‌ای تاریک حبس کرده است. در حالی که جیمی مشغول وکالت است، پی می‌برد که خانه سالمندان سَندپیپِر از بعضی از مشتریانش کلاهبرداری کرده است. چاک به او پیشنهاد می‌کند که این پرونده را به شرکت حقوقی هاروارد همیلتون یا HHM ارجاع دهد و از طرف دیگر هم در حال برنامه‌ریزی با شخص هاوارد همیلتون است تا این پرونده را از دست برادرش بیرون بکشد.

Better Call Saul . زمان پخش فصل پنجم better call saul

فصل نخست از این سریال به سرعت مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و اکثر آن‌ها مدعی شدند که این سریال جانشین شایسته‌ای برای سریال برکینگ بد است. راتن تومیتوز با متوسط امتیاز 8.16 از 10 و در جمع‌بندی نهایی خود گفت «این سریال یک شخصیت‌شناسی عجیب و غریب و تاریک است که تحت‌تأثیر سریال‌های دیگر قرار نگرفته است».

فصل دوم سریال Better Call Saul

 • تاریخ انتشار: سال 2016

کیم، همکار سابق جیمی به وی شغلی را در شرکت D&M پیشنهاد‌ می‌کند. اما او به علت بی‌تفاوتی و بدرفتاری با موکلین از D&M نیز بیرون می‌آید. کیم که به دلیل رفتارهای جیمی مقامش در شرکت تنزل پیدا کرده است، بانکی به نام مسا ورد را به عنوان موکل به شرکت معرفی می‌کند. این بانک اعتبارات لازم شرکت را فراهم می‌آورد؛ ولی هاوارد این موضوع را از همه پنهان می‌کند. جیمی به طور مخفیانه سبب می‌شود چاک اشتباه بزرگی مرتکب شود و این عمل باعث اخراج چاک از شرکت می‌شود. همین موضوع موجب به خطر افتادن موقعیت کیم در شرکت می‌شود. ناچو وارگا، مایک (افسر سابق پلیس) را برای حذف توکو (یکی از شخصیت های اصلی برکینگ بد) استخدام می‌کند. مایک دست به اقداماتی می‌زند که باعث به زندان افتادن توکو می‌شود.

Better Call Saul . سریال better call saul فصل 5

متاکریتیک با اعطای نمره 85 از 100 این فصل را شایسته تحسین جهانی خواند و راتن تومیتوز نیز در جمع‌بندی نهایی خود اظهار داشت: «فصل دوم سریال بهتره با ساول تماس بگیری هیجان بیشتری دارد و مخاطبان را پای نمایشگرها میخکوب می‌کند».

فصل سوم سریال بهتره با ساول تماس بگیری

 • تاریخ انتشار: سال 2017

چاک با استفاده از اسناد و مدارک محرمانه باعث رو شدن دست جیمی و تقلب‌هایش می‌شود. همین موضوع باعث می‌شود مجوز وکالت جیمی تعلیق شود. اخراج چاک از شرکت منجر به خودکشی او می‌گردد. هکتور، عموی توکو که قصد دارد به هر نحوی جلوی مایک را بگیرد، توسط مایک مورد سرقت قرار می‌گیرد و مایک 250000 دلار از او می‌دزد. گاس که یک قاچاقچی مواد مخدر است، از کشته شدن هکتور جلوگیری می‌کند و او را از مرگ نجات می‌دهد؛ ولی هکتور در کما فرو می‌رود.

Better Call Saul . فصل 5 سریال بهتره با ساول تماس بگیری

این فصل بیشتر به خاطر شخصیت‌پردازی مناسب جیمی و گسترش شخصیت وی مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. راتن تومیتوز اظهار کرد که «برخلاف بسیاری از سریال‌ها که با پیش رفتن داستان، از اوج خود فاصله می‌گیرند، سریال بهتره با ساول تماس بگیری قصد افول ندارد و محکم و استوار به راهش ادامه می‌دهد».

فصل چهارم سریال Better Call Saul

 • تاریخ انتشار: سال 2018

هاوارد به علت مرگ چاک مورد سرزنش همگان قرار می‌گیرد. در همین اثنا جیمی به وضع سابق خود بر می‌گردد. او اداره مغازه فروش تلفن همراه را به عهده می‌گیرد و از بازگشت به شرکت HMM به علت سوگواری مرگ برادرش سر باز می‌زند. او بعد از مدتی با نام جدید گود من به شرکت بر می‌گردد. گاس که ناچو را سبب به کما رفتن هکتور می‌داند، با به خطر انداختن جان او سعی در تضعیف بنیان سالامانکا دارد. هکتور به طور ناگهانی بهبود پیدا می‌کند و در همین حین شخصی به نام لالو سالامانکا برای اداره امور هکتور وارد داستان می‌شود.

Better Call Saul . فصل 5 سریال better call saul

فصل چهارم از سه فصل پیشین در جلب رضایت منتقدان، موفق‌تر عمل کرد و با گرفتن امتیاز 8.7 از راتن تومیتوز ثابت کرد که این سریال قصد قبضه کردن تلویزیون را دارد. در نقد جامع راتن تومیتوز آمده است: «این فصل همانند فصول گذشته با به تعادل کشیدن داستان، جذاب و خوش‌ساخت بود».

فصل پنجم سریال Better Call Saul

 • تاریخ انتشار: سال 2020

کسب و کار جدید جیمی در نقش سائول گودمن، او را به تجارت موادمخدر در شهر آلبوکرک میک‌شاند. هاوارد در تلاش است تا رفتار قبلی خود با جیمی را جبران کند، و لالو به جرم قتل دستگیر می‌شود. او از جیمی میخواهد برای او وثیقه بگذارد که منجر به قتل ناموفق جیمی می‌شود. درنهایت لالو متوجه خیانت ناچو می‌شود.

Better Call Saul . فصل 5 سریال better call saul

فصل پنجم سریال از فوریه تا آوریل 2020 در 10 قسمت منتشر شد. این فصل نیز بسیار عالی ظاهر شد، و به جز قسمت چهارم که اندکی منتقدین را ناامید کرد، بقیه قسمت‌ها رضایت کامل منتقدین را منجر شد. این فصل درنهایت 29 نامزدی و 5 برد ر به نام خود زد.

اخبار فصل ششم سریال بهتره با ساول تماس بگیری

 • تاریخ انتشار: سال 2022

انتظارات برای انتشار فصل ششم سریال Better Call Saul از 2 سال قبل، با به اتمام رسیدن فصل پنجم سریال آغاز شد. ساخت فصل شش Better Call Saul به عنوان آخرین فصل این سریال، در ژانویه 2020 تائید شد. در ابتدا قرار بود این فصل برای انتشار در سال 2021 آماده شود، اما با شیوع بیماری کرونا و به تعویق افتادن فیلمبرداری، انتشار سریال بهتره با ساول تماس بگیری فصل ۶ به سال 2022 موکول شد.

Better Call Saul . زمان پخش فصل پنجم better call saul

فیلمبرداری سریال Better Call Saul فصل 6 از اواخر زمستان 2021 در نیومکزیکو آغاز شد. فیلمبردرای هر قسمت 3 هفته به طول می‌انجامید و در تابستان 2021، باب ادنکیرک دچار حمله قلبی شد. وی راهی بیمارستان شد و سپس مجبور شد به مدت 1 ماه، دور از صحنه فیلمبرداری استراحت کند. تونی دالتون، از بازیگران فصل ششم سریال بهتره با ساول تماس بگیری ، گفت که در ین یک ماه فیلمبرداری متوقف نشده و صحنه‌هایی که ادنکیرک حضور ندارد را فیلمبرداری می‌کردند.

در حال حاضر می‌دانیم که فصل ششم سریال بهتره با ساول تماس بگیری شامل 13 قسمت است و در دو بخش در سال 2022 منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار دقیق آن هنوز مشخص نیست ولی می‌دانیم که در 3 ماهه اول سال 2022 باید منتظر سریال Better Call Saul فصل 6 باشیم.


بازیگران سریال Better Call Saul فصل 6


تریلر سریال Better Call Saul را دیدیم و مروری بر فصول آن داشتیم. اکنون نوبت آن رسیده تا با بازیگران این سریال مهیج نیز آشنا شویم.

باب ادنکیرک در نقش جیمی مک‌گیل/ ساول گودمن

بازیگران سریال Better Call Saul - باب ادنکیرک در نقش جیمی مک‌گیل/ ساول گودمن

باب ادنکیرک (Bob Odenkirk) با نام کامل رابرت جان ادنکیرک، متولد 22 اکتبر 1962 (30 مهر 1341) در ایالت ایلینویز آمریکا است. وی بازیگر، کمدین، نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده است. باب بیش از هرچیز برای نقش ساول گودمن در سریال Breaking Bad و اسپین‌آف آن، سریال Better Call Saul ، شناخته می‌شود. از اواخر دهه 1980 تا 1990 وی یکی از نویسندگان برنامه Saturday Night Live بود. پس از آن کمدی و کارگردانی را نیز تجربه کرد.

پس از موفقیت سریال بهتره با ساول تماس بگیری و برکینگ بد، راه بازیگری برای ادنکیرک هموارتر شد. از آن زمان تاکنون او را در آثار بسیاری نظیر سریال Fargo، فیلم The Post،  فیلم Little Women و فیلم Nobody دیدیم.

جاناتان بانکز در نقش مایک ارمنترات

نقد سریال بهتره با ساول تماس بگیری - جاناتان بانکز در نقش مایک ارمنترات

جاناتان بانکز (Jonathan Banks) بازیگر باسابقه آمریکایی، متولد 31 ژانویه 1947، برابر با 11 بهمن 1325، در واشنگتن دی‌سی است. او بازیگری را از سال 1974 آغاز کرد و اولین بار در در سال 1980 با فیلم Airplane! شناخته شد. نقش‌آفرینی او در سریال Wiseguy (1987-1990) بسیار عالی و به یاد ماندنی بود، ولی به پای نقش مایک ارمنترات نمی‌رسد. وی ایفاگر نقش مایک در سریال برکینگ بد، اسپین‌آف آن سریال بهتره با ساول تماس بگیری و همچنین فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie (2019) بود.

جاناتان برای این نقش 6 بار نامزد جایزه امی در بخش بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.

ریا سیهورن در نقش کیم وکسلر

بررسی سریال بهتره با ساول تماس بگیری - ریا سیهورن در نقش کیم وکسلر

ریا سیهورن (Rhea Seehorn) از بازیگران آمریکایی است که در سریال Better Call Saul فصل ششم نیز حضور دارد. ریا متولد 12 می 1972 (22 اردیبهشت 1351) در ایالت ویرجینیا است و بازیگری را از سال 1998 آغاز کرده است. او نزد مخاطبان با نقش کیم وکسلر در سریال Better Call Saul شناخته می‌شود؛ نقشی که برای او افتخارات بسیاری، از جمله دو جایزه ستلایت و یک جایزه ساترن به همراه داشت.

سریال Whitney (2011-2013) محصول شبکه NBC، سریال I’m with Her (2003-2004) محصول شبکه ABC و سریال Franklin & Bash (2011-2014) محصول شبکه TNT از دیگر کارهای سیهورن هستند.

پاتریک فابیان در نقش هوارد هملین

دانلود سریال Better Call Saul فصل 6 - پاتریک فابیان در نقش هوارد هملین

خوشبختانه در فصل ششم سریال بهتره با ساول تماس بگیری بار دیگر با پاتریک فابیان (Patrick Fabian) همراه می‌شویم. این بازیگر آمریکایی متولد 7 دسامبر 1964، برابر با 16 آذر 1343، در ایالت پنسیلوانیا است. پاتریک بازیگری را از سال 1992 آغاز کرد و تاکنون در چندین فیلم سینمایی و بیشمار سریال تلویزیونی حضور داشته است. البته که سریال بهتره با ساول تماس بگیری اصلی‌ترین دلیل به شهرت رسیدن وی بود. او را در فیلم End Game (2006)، فیلم Pig (2011) و فیلم Jimmy (2013) نیز دیده‌ایم. از جدیدترین اثار تلویزیونی او نیز می‌توانیم سریال Special (2019-2021) را نام ببریم.

سریال بهتره با ساول تماس بگیری بازیگران فوق‌العاده بسیاری دارد که متاسفانه در یک مقاله کوتاه مجالی برای معرفی همه آنان نیست. در فهرست زیر با برخی دیگر از بازیگران سریال Better Call Saul به اختصار آشنا می‌شویم.

 • جانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) در نقش گاس فرینگ
 • آنتونی دالتون (Tony Dalton) در نقش لالو سالامانکا
 • مایکل ماندو (Michael Mando) در نقش ناچو وارگو
 • دین نوریس (Dean Norris) در نقش هنک شریدر
 • استیون مایکل کوئیزادا (Steven Michael Quezada) در نقش استیو گومز

Better Call Saul . سریال بهتره با ساول تماس بگیری فصل 5

سخن پایانی

بی‌شک سریال Better Call Saul یکی از بهترین سریال‌های این روزهای تلویزیون است. این سریال علاوه بر طرفداران همیشگی سریال برکینگ بد، توانست تماشاگران بسیاری را جذب کند؛ حتی آن‌هایی که سریال برکینگ بد را ندیده بودند. داستان جذاب و هیجان‌انگیز این سریال فصل به فصل مهیج‌تر شد و به همگان ثابت کرد که همچنان قصد دارد پرقدرت مخاطبانش را پای نمایشگرهایشان نگه دارد. در این مطلب به بررسی سریال بهتره با ساول تماس بگیری پرداختیم و نگاهی به فصلهای منتشرشده سریال داشتیم. در هر بخش نیز به اختصار نقد سریال بهتره با ساول تماس بگیری را داشتیم. نظر شما در مورد این سریال چیست؟ شما کدام سریال را بیشتر دوست داشتید؟ Breaking Bad یا Better Call Saul؟

سوالات متداول

سریال Better Call Saul چند فصل دارد؟

6 فصل. 5 فصل سریال منتشر شده و فصل ششم نیز به زودی منتشر خواهد شد.

سریال Better Call Saul فصل 6 کی میاد؟

سه ماهه اول سال 2022. متاسفانه تاریخ دقیق انتشار فصل ششم سریال بهتره با ساول تماس بگیری هنوز مشخص نشده است.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
plaza-ads