معرفی بازی The Walking Dead Onslaught ؛ تریلر، گیم پلی و سیستم مورد نیاز

بازی مردگان متحرک / تریلر بازی The Walking Dead Onslaught
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

از مهمترین عناوین واقعیت مجازی اخیر که به تازگی منتشر شده است می‌توان به بازی The Walking Dead Onslaught اشاره کرد. در این مقاله نسخه جدید بازی The Walking Dead را برای شما معرفی می‌کنیم. با ما باشید.

پس از انتشار بازی The Walking Dead Saints & Sinners که چندی پیش و توسط استودیو بازی‌سازی Skydance Interactive ساخته شده بود، همگی شاهد عمق موجود در این ژانر دنیای بازی‌های ویدیویی و به ویژه در قالب پلتفرم PlayStation VR و دیگر پلتفرم‌های واقعیت مجازی بودیم. این بازی موفق شد با ترکیب المان‌های ترس و بقا با تضاد انسانی و وحشت اگزیستانسیالیستی حضور سری The Walking Dead در دنیای گیمینگ را یک پله بالاتر ببرد. بازی The Walking Dead Onslaught که به تازگی منتشر شده است از برخی جهات نسبت به رقیب خود ضعف دارد، اما با این وجود با بهره‌گیری از امکانات استودیوهایی همانند Survios و AMC تجربه‌ای به مراتب لذت‌بخش‌تر را بر اساس سریال تلویزیونی The Walking Dead برای ما به ارمغان آورده است. در ادامه «تریلر بازی The Walking Dead Onslaught» را مشاهده می کنید.

همراه پلازا بمانید تا جوانب مختلف بازی واقعیت مجازی The Walking Dead Onslaught را با همدیگر مورد بررسی قرار دهیم. در ویدیوی بالا نیز می‌توانید تریلر بازی The Walking Dead Onslaught را تماشا کنید و با گیم پلی آن بیشتر آشنا شوید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 


داستان بازی The Walking Dead Onslaught


در خلال داستان بازی The Walking Dead Onslaught VR همانطور که می‌توانید تخمین بزنید در قالب بازمانده‌ای ناامید قرار می‌گیرید که باید در مقابل تهدید پایان ناپذیر زامبی‌ها مقابله کند؛ در حالی که کشمکش‌هایش هم با ترس‌های کلی و هم با ترس‌های انسانی دنیای جدیدی که در آن گرفتار شده است ادامه می‌یابد.

روایت داستانی بازی TWD Onslaught در قالب یک مقدمه و هفت بخش گفته می‌شود. خلاصه داستان مقدمه بازی مردگان متحرک از این قرار است که ریک (Rick) به بیرون می‌رود تا به دنبال دریل (Daryl) بگردد؛ چراکه دریل چندین روز است که مفقود شده است. او رد پای رشته‌ای از گلوله‌های تیروکمان را دنبال می‌کند و بالاخره موفق به پیدا کردن دریل می‌شود.

ریک و دریل شروع به جر و بحث باهم می‌کنند، اما هنگامی که یوجین (Eugene) به آن‌ها می‌گوید گروهی از زامبی‌ها در راه هستند بحث را متوقف می‌کنند. به غیر از این مورد، دریل هنگامی که از یک پل عبور می‌کرد پای خود را مجروح کرده و می‌افتد و ریک مجبور است به تنهایی به راه خود ادامه دهد. ریک نهایتا خود را به دریل می‌رساند و هر دو به خودرو یوجین رفته و به شهر آلکساندریا (Alexandria) برمی‌گردند.

بازی مردگان متحرک / تریلر بازی The Walking Dead Onslaught

داستان هفت قسمت بعدی بازی The Walking Dead Onslaught هنوز مشخص نیست، اما فهرست اسامی قسمت‌های مختلف بازی را در بخش زیر می‌توانید مشاهده کنید:

 • مقدمه: What Comes Before And After
 • قسمت اول: Desperate Days
 • قسمت دوم: Strange Circumstances
 • قسمت سوم: The Rabbit Hole
 • قسمت چهارم: Around The Bend
 • قسمت پنجم: Roads Less Traveled
 • قسمت ششم: When Dust Settles
 • قسمت هفتم: The Promise

گیم پلی بازی The Walking Dead Onslaught/ تاریخ انتشار بازی واقعیت مجازی The Walking Dead Onslaught

فهرست کاراکترهای بازی مردگان متحرک: هجوم را در بخش زیر می‌توانید مشاهده کنید:

 • کیت فرگوسن (Keith Ferguson) در نقش ریک گرایمز (Rick Grimes)
 • نورمن ریدس (Norman Reedus) در نقش دریل دیکسون (Daryl Dixon)
 • ملیسا مک‌براید (Melissa McBride) در نقش کارول پلیتر (Carol Peletier)
 • جی.کی. باوز (G. K. Bowes) در نقش میشون هاوثورن (Michonne Hawthorne)
 • جاش مک‌درمیت (Josh McDermitt) در نقش یوجین پورتر (Eugene Porter)
 • کتی کاوادینی (Cathy Cavadini) در نقش راننده (Driver)
 • شخصیت مورگان جونز (Morgan Jones)
 • شخصیت مگی ری (Maggie Rhee)
 • شخصیت نیگان (Negan)
 • شخصیت راجول (Rajul)

 


گیم پلی بازی واقعیت مجازی The Walking Dead Onslaught


بازی TWD Onslaught / بازی The Walking Dead Onslaught VR

در کنار عناوین مختلف واقعیت مجازی که در سال 2020 منتشر شده‌اند بازی TWD Onslaught دومین عنوانی است که در آن شاهد حضور بازیگران، موقعیت‌ها و کنش‌های سری تلویزیونی این مجموعه هستیم. اکشن گیم پلی بازی The Walking Dead Onslaught در قالب مبارزه افرادی همانند ریک گرایمز، میشون و دریل دیکسون با زامبی‌ها نمود پیدا کرده و استودیو واقعیت مجازی Survios در بازی خود تمرکز خود را بر این امر گذاشته است.

همچنین بخوانید :

در واقع می‌توان گفت در گیم پلی نسخه جدید بازی مردگان متحرک شاهد عدم حضور برخی المان‌ها هستیم که از جمله آن‌ها می‌توان به عدم حضور زامبی‌های ترسناکی که در مه حرکت می‌کنند اشاره کرد. به عبارت دیگر تهدید آمیزی زامبی‌ها در سری واکینگ دد رفته رفته کمتر شده است. جا دارد در پرانتز اشاره کنیم که وقایع نسخه جدید بازی The Walking Dead بین فصل‌های نهم و دهم سریال اتفاق می‌افتند.

نکته دیگر در رابطه با این بازی آن است که همانند تماشاگران سری تلویزیونی The Walking Dead بازیکنانی که از پلتفرم واقعیت مجازی استفاده می‌کنند نیز به دیدن و کشتن زامبی‌ها در این پلتفرم عادت کرده‌اند. با این وجود می‌توان گفت بازی واقعیت مجازی The Walking Dead Onslaught در هسته اصلی گیم پلی خود کمی محافظه‌کارانه عمل کرده و تجربه‌ای آرکیدوار را برای ما به ارمغان آورده است.

بازی مردگان متحرک: هجوم

در رابطه با گیم پلی بازی The Walking Dead Onslaught می‌توانیم بگوییم وظیفه اصلی شما به عنوان قهرمان بازی همانطور که مشخص است کشتن زامبی‌هاست؛ اما متاسفانه کل وظیفه شما در این بازی به همین نکته خلاصه می‌شود. اگر گیم پلی نسخه جدید بازی The Waking Dead را با بازی دیگری همانند Saints & Sinners مقایسه کنیم متوجه خواهیم شد که در بازی دوم المان‌هایی همانند تنوع در اسلحه‌ها، ساخت ابزار و لوت‌های متفاوت سبب اضافه کردن عمق به گیم پلی بازی در قالب پلتفرم‌های واقعیت مجازی شده بودند.

در سوی دیگر ماجرا در بازی The Walking Dead Onslaught شاهد آن هستیم که اغلب این المان‌ها و عناصر ترسناک موجود در آن بازی به نفع ارائه یک تجربه سنتی اکشن فدا شده‌اند. در واقع می‌توان گفت در بازی The Walking Dead Onslaught بیشتر احساس جان ویک (John Wick) بودن به شما دست خواهد داد. برخی از بازیکن‌های بازی جدید مردگان متحرک احتمال دارد از «تبدیل شدن» به کاراکترهای محبوب خود در سری تلویزیونی و استفاده از اسلحه‌های آن‌ها بدون هیچگونه هدایت قبلی لذت ببرند. برخی دیگر نیز ممکن است ساعت‌ها به کشتن زامبی‌ها به شکل نامحدود در این بازی ادامه دهند، صرفا برای آن‌که وقت گذرانی کنند.

استودیو بازی‌سازی Survios در ساخت نسخه جدید بازی The Walking Dead مسئولیت جدیدی را عهده ‌دار شد و در واقع می‌توان گفت برای از عهده این مسئولیت بر آمدن باید روی نقاط قوت خود در زمینه ساخت بازی‌ها متمرکز می‌شد؛ نقاط قوتی از جنس گیم پلی عناوینی همانند بازی Raw Data و بازی Creed Rise to Glory که قبل از این شاهد آن‌ها بوده‌ایم. می‌توان گفت بیشتر از تمام عناصر دیگر در بازی The Walking Dead Onslaught مکانیزم تیراندازی و فرار (Run-and-gun) این کمپانی بازی‌سازی نمود و بروز یافته است.

بازی The Walking Dead / بازی The Walking Dead Onslaught

بر همین اساس می‌توان گفت بازیکنان در نسخه جدید بازی The Walking Dead مشکل چندانی در نگه داشتن اسلحه‌ها جهت هدف گیری و تیراندازی به شکل دستی و در عین بارگیری مجدد (Reload) نخواهند داشت. همین مقوله به یک بازی که در حالت معمولی خود گیم پلی سختی ندارد و تنها نیازمند چرخش و حرکت است افزونه قابل توجهی محسوب می‌شود؛ افزونه‌ای که از طریق کنترلر جوی استیک (Joystick) و یا چرخش بازوی بازیکن به وقوع می‌پیوندد.

مکانیزم‌های ضربه محکم (Snap) و چرخش نرم نیز در گیم پلی بازی The Walking Dead Onslaught قابل دسترسند؛ اما با این وجود می‌توان گفت بهترین استراتژی مقابله با زامبی‌ها در این بازی استفاده از حافظه عضلانی برای کشتن این موجودات است. تفنگ‌ها در نسخه جدید بازی واکینگ دد برای استفاده توسط دو دست، سنگینی مناسبی دارند. علاوه بر این شما به عنوان بازیکن در این بازی می‌توانید از یک دست نیز برای شلیک کردن استفاده کنید؛ تا زمانی که بتوانید درست هدف گذاری کنید. به کمک این مکانیزم‌ها قادر خواهید بود به لحظه‌های نابی همانند گردن گیری زامبی‌ها و اعدامشان از این راه دست پیدا کنید؛ لحظه‌های سینمایی که برپایه و از روی سری تلویزیونی واکینگ دد ساخته شده‌اند.

علاوه بر مکانیزم‌های گفته شده سازندگان بازی The Walking Dead Onslaught در زمینه مبارزات نزدیک برد (Melee) نیز سنگ تمام گذاشته‌اند؛ چراکه مکانیزم هل دادن زامبی‌ها به عقب تبدیل به یک ویژگی خوب دیگر شده که هم قدرتمند و هم سرگرم‌کننده است. در این بازی حتی می‌توانید به زامبی مورد نظر خود پشت پا بزنید و افتادن زنجیره‌وار زامبی‌های دیگر را نیز تماشا کنید.

دانلود بازی The Walking Dead Onslaught / بازی واقعیت مجازی The Walking Dead Onslaught

از آنجا که در بازی The Walking Dead Onslaught خبری از مکانیزم‌های Stamina و یا Breaking Weapon بازی Saints & Sinner نیست، بازیکن‌ها زامبی‌کش‌های بسیار قدرتمندتری هستند. در این بازی به هنگام رویارویی با دشمنان خود دیگر نگران میزان انرژی‌تان نخواهید بود. علاوه بر این قادر خواهید بود گلوله‌های ذخیره‌تان را از دست دهید و در حین شلیک به زامبی‌ها به راحتی بارگیری مجدد (Reload) کنید. البته با این وجود در رابطه با گلوله‌ها و جان (Health) خود به برخی تمهیدات نیاز خواهید داشت؛ منابعی که به وفور در این بازی در اختیار شما قرار داده خواهند شد.

کمپانی Survios برای حفظ ریتم در بازی خود منابع گلوله‌ای‌تان را کم نمی‌کند. به عبارت دیگر در گیم پلی بازی The Walking Dead Onslaught تا زمانی که اسلحه‌ خود را آماده نگه دارید و مواظب زامبی‌ها باشید به ندرت خواهید مرد. زامبی‌های نسخه جدید بازی The Walking Dead هم زشت هستند و هم همیشه این سو و آن سو می‌روند و همچنین اگر تعدادشان زیاد شود خطرناک می‌شوند. در واقع می‌توان گفت این مقوله‌ها تنها مواردی هستند که اگر بخواهید از گیم پلی نسخه جدید بازی The Walking Dead لذت ببرید باید نگرانشان باشید؛ تا جایی که پس از یک مدت، بازی و گیم‌پلی آن برای شما تکراری شود.

بازی مردگان متحرک / تریلر بازی The Walking Dead Onslaught

علاوه بر این در بازی The Walking Dead Onslaught از تجربه دوباره مراحل و این بار با تغییر مجموعه اسلحه‌هایتان و استفاده از ارتقاهای مختلف نیز لذت خواهید برد. به غیر از این مورد درجه‌های سختی مختلف نیز سبب خواهند شد که در نسخه جدید بازی The Walking Dead به چالش کشیده شوید. به عنوان مثال تجربه‌تان در درجه سختی کارآموز (Novice) با درجه سختی حرفه‌ای (Veteran) تفاوت زیادی خواهد داشت.

در درجه سختی حرفه‌ای باید انتظار لوت‌های بزرگ و ارزشمند، به افول رفتن گلوله‌ها و گیم پلی متمایل به مبارزه نزدیک برد چندگانه را داشته باشید. البته در حالت کلی آن می‌توان گفت بازیکن‌ها در بازی The Walking Dead Onslaught در چرخه‌‌ای از جمع‌آوری منابع، هدشات کردن زامبی‌ها و هل دادن درها تا آخر پروسه گیم پلی قرار می‌گیرند.

 


تاریخ انتشار بازی واقعیت مجازی The Walking Dead Onslaught


اولین قسمت (پیش درآمد) نسخه جدید بازی The Walking Dead در تاریخ 29 سپتامبر 2020 (8 مهر 1399) منتشر شد. در رابطه با قسمت‌های بعدی تاریخ انتشار بازی واقعیت مجازی The Walking Dead Onslaught هنوز اطلاعاتی در دست نیست.

گیم پلی بازی The Walking Dead Onslaught/ تاریخ انتشار بازی واقعیت مجازی The Walking Dead Onslaught

 


سیستم مورد نیاز بازی The Walking Dead Onslaught


سیستم مورد نیاز بازی مردگان متحرک: هجوم به شرح زیر است:

 

حداقل سیستم مورد نیاز

 • سیستم عامل: ویندوز 10
 • پردازنده: Intel Core i5-4590 / AMD FX 8350
 • حافظه رم: 12 گیگابایت
 • پردازنده گرافیکی: Nvidia GTX 970 / AMD Radeon R9 290
 • اینترنت: Broadband Internet Connection
 • حافظه داخلی: 7 گیگابایت

دانلود بازی The Walking Dead Onslaught / بازی واقعیت مجازی The Walking Dead Onslaught

سیستم مورد نیاز پیشنهادی

 • سیستم عامل: ویندوز 10
 • پردازنده: Intel i5-4590 / AMD Ryzen 5 1500X
 • حافظه رم: 12 گیگابایت
 • پردازنده گرافیکی: Nvidia GTX 1080 / AMD Radeon RX 480
 • اینترنت: Broadband Internet Connection
 • حافظه داخلی: 7 گیگابایت

 


حواشی بازی مردگان متحرک: هجوم


دانلود بازی The Walking Dead Onslaught / بازی واقعیت مجازی The Walking Dead Onslaught

در این بخش برخی از مهمترین حواشی و نکات جالب در رابطه با بازی مردگان متحرک: هجوم را با همدیگر بررسی می‌کنیم. همراه پلازا بمانید.

 • وقایع بازی The Walking Dead Onslaught بین قسمت‌های Wrath و A New Beginning سری تلویزیونی واکینگ دد روی می‌دهند و بر اساس اتفاقات این سری تلویزیونی پی‌ریزی شده‌اند.
 • آهنگ قرار داده شده در تریلر گیم پلی بازی The Walking Dead Onslaught آهنگ Let It Rain On Me ساخته شده توسط The Fake Arts و متیو سیمون کلارک (Matthew Simon Clark) است.
 • در این بازی مشخص شد که نام خانوادگی میشون (Michonne)، هاوثورن (Hawthorne) است.
 • بر خلاف اکثر عناوین واکینگ دد چه در دنیای سینما و چه در دنیای گیمینگ زامبی‌های این بازی را می‌توان با شلیک به بدنشان از پای درآورد.

دانلود بازی The Walking Dead Onslaught / بازی واقعیت مجازی The Walking Dead Onslaught

در مقاله‌ای که خواندید جوانب مختلف بازی The Walking Dead Onslaught را برای شما مورد بررسی قرار دادیم و امیدواریم با خواندن مقاله‌مان به اطلاعات کافی از این بازی دست پیدا کرده باشید. در حالت کلی آن می‌توان گفت بازی The Walking Dead Onslaught VR یک عنوان واقعیت مجازی سرگرم‌کننده است که به ویژه اگر به روایت داستانی سری تلویزیونی واکینگ دد علاقمند باشید، می‌تواند تا مدت‌ها شما را پای خود نگه دارد.

نظر شما در رابطه با نسخه جدید بازی The Walking Dead چیست؟ نظرات خود را از قسمت پایین و از طریق بخش کامنت‌های سایت با ما در میان بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران6 دیدگاه
avatar
.
13 اسفند 1399، 20:42
پاسخ
0
0
Ok Ko Ghdssssewwp0993332223222222
avatar
محمد باقرزاده
.
13 اسفند 1399، 20:41
پاسخ
0
0
منزل
avatar
محمد باقرزاده
.
13 اسفند 1399، 10:09
پاسخ
0
0
بازی های آفلاین و باحال
avatar
علی اصغر باقرزاده
.
13 اسفند 1399، 10:06
پاسخ
0
0
گوگل پلی
avatar
Ko
.
13 اسفند 1399، 20:43
پاسخ
0
0
@علی اصغر باقرزاده
Sjdkdkskskskekekekekekdkdjccmke99934775830202k2kdkd9uifykgipftld7tdro7fyif7og6ir7979t79t0t7lyovkyvjcgjvjl jbklcjvuic
avatar
اعظم شعبانی
.
23 مهر 1399، 20:13
پاسخ
0
0
دانلود بازی The Walking Dead Onslaught رو هم قرار بدین. مرسی
avatar
بهزاد
.
27 مهر 1399، 22:27
پاسخ
0
0
@اعظم شعبانی
موافقم دانلود بازی The Walking Dead Onslaught رو هم قرار بدین.
نمایش 1 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها