مروری بر تاریخچه بازی های اساسین کرید از ابتدا تاکنون (2007 تا 2020)

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سری بازی های Assassins Creed یکی از جذاب‌ترین عناوین دنیای گیم محسوب می‌شود که از همان ابتدا طرفداران زیادی را به خود جذب کرد. با گذشت نزدیک به 15 سال، اکنون تاریخچه مجموعه بازی های اساسین کرید از همیشه غنی‌تر و جذاب‌تر است. از آنجا که سری بازیهای اساسینز کرید نسخه‌های اصلی و فرعی زیادی دارد، در این مطلب به معرفی تمام نسخه های اساسین کرید می‌پردازیم.

نزدیک به پانزده سال از انتشار مجموعه بازی‌ های اساسین کرید که توسط کمپانی بزرگ و قدرتمند یوبیسافت طراحی شده است می گذرد. بازی اساسین کرید امروزه طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. این بازی‌ها داستان شخصیت‌های مختلفی را که عضو انجمن Assassins هستند و باید علیه دشمنانشان یعنی Templars بایستند روایت می‌کنند. بازی های اساسین کرید در سبک مخفی کاری، جهان باز و اکشن ماجراجویی طبقه‌بندی می‌شوند. در ادامه با بررسی مجموعه تمام اساسین کرید ها همراه پلازا باشید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

مروری بر تاریخچه بازی اساسین کرید از ابتدا تاکنون

در ادامه مروری بر تمام بازی های اساسین کرید از سال 2007 میلادی تاکنون خواهیم داشت.

1. بازی Assassin’s Creed

مجموعه بازی های اساسین کرید / سری بازیهای اساسینز کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2007

این بازی شروع کننده مجموعه بازی‌ های اساسین کرید است و شاید امروزه دیگر به اندازه هشت سال پیش تاثیرگذار و چشم‌گیر به نظر نرسد؛ اما در ذهن کاربران قدیمی، خاطرات خوشی را از خود بر جای گذاشته است. این بازی همانطور که از نام مجموعه پیداست و می‌توان حدس زد به شما یک ماموریت مهم می‌دهد: ترور. بازی از شما می خواهد که این کار را مرتب تکرار کنید.

با گذشت سال‌ها از زمان انتشار این مجموعه، بیشتر ویژگی‌ها در بازی که آن زمان جزو نقاط قوتش به حساب می‌آمدند، حالا دیگر کاملا عادی شده‌اند؛ برای مثال از آن زمان تاکنون گرافیک مجموعه بازی‌ های اساسین کرید شاهد پیشرفت زیادی بوده است. همچنین نحوه بالا رفتن و پریدن از دیوارها خیلی بهتر شده‌اند؛ اما نقش این بازی به عنوان شروع کننده این مجموعه سخت از یاد می‌رود.

پس از این نسخه از مجموعه بازی اساسین کرید بود که در سال 2008، بازی فرعی Assassin’s Creed: Altaïr’s Chronicles برای اندروید، سیمبین، iOS، ویندوز فون و نینتندو DS عرضه شد.

2.تاریخچه بازی اساسین کرید | بازی Assassin’s Creed 2

سری بازی های Assassins Creed / تمام نسخه های اساسین کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2009

این مورد از سری بازیهای اساسینز کرید فقط یک دنباله‌ ساده از بازی قبل خود نبود؛ مانند یک برادر بود که دست برادر کوچک‌تر خود را گرفت و نام مجموعه اساسین کرید را بیش از پیش بر سر زبان‌ها انداخت. می‌توان گفت که از لحظه تولد اتزیو، روح تازه‌ای به این مجموعه بخشیده شد و شما می‌توانید کنترل این شخصیت را از همان دوران کودکی به عهده بگیرید. اساسین کرید 2 را می‌توان سردمدار تمام نسخه های اساسین کرید لقب داد.

شهرهای ونیز، رم، فلورانس و اتمسفر رنسانس زیبای ایتالیایی به زمین بازی شما تبدیل می شوند. همچنین این بازی اسلحه‌های جدیدی را مانند Hidden blade در اختیار شما می‌گذارد. مقبره‌های کشف نشده در اعماق شهرهای ایتالیا، دریاها و ماموریت‌های اضافی، موسیقی متن جسپرکید و جذابیت‌های بی‌پایان اتزیو، جای هیچ حرفی را باقی نمی‌گذارند.

دو بازی Assassin’s Creed: Bloodlines و Assassin’s Creed II: Discovery که از نسخه‌های فرعی این مجموعه هستند، در سال 2009 برای کنسول دستی PSP، نینتندو DS و iOS عرضه شد.

3.تمام نسخه های اساسین کرید | بازی Assassin’s Creed Brotherhood

مجموعه بازی های اساسین کرید / سری بازیهای اساسینز کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2010

این بازی دنباله‌ای مستقیم و سریع از Assassin’s Creed 2 بود که می‌خواست حرکات شما را تنها به یک شهر محدود کند. روی کاغذ به نظر می‌رسید که این امر یک فاجعه است؛ اما کسانی که ناامید شده بودند با سورپرایزی به نام Assassin’s Creed Brotherhood آشنا شدند. یک بازی خوب، آنقدر خوب که پس از سال‌ها در بین مجموعه بازی های اساسین کرید همچنان در یادها مانده و چهره این سری را برای همیشه تغییر داده است.

این مورد از سری بازیهای اساسینز کرید، ملاقات اتزیو با داوینچی در رم رقم می‌زند. وی برای شما وسایل سرگرم‌کننده و مفیدی از دارت سمی گرفته تا چتر نجات و یک تانک قرن 15 طراحی می‌کند. کنترل یک Assassins، تسخیر قلمروها و بخش چند نفره اعتیادآور، همه در Assassin’s Creed Brotherhood وجود دارند. این بازی، داستان عاطفی پنهانی نیز در خود دارد و شهر رم هم آنقدر متنوع است که شما هرگز بیشتر از آن نمی‌خواهید.

4.تاریخچه بازی اساسین کرید | بازی Assassin’s Creed Revelations

تاریخچه بازی اساسین کرید / مجموعه بازی های اساسین کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2011

یک بازی محبوب را در نظر بگیرید. احتمالا خوب است که شخصیت قهرمان داستان بین 15 تا 35 سال سن داشته باشد و ممکن است بعد از آن به هر دلیلی بمیرد چون شما صرفا یک کاراکتر افسانه‌ای سوار بر اسب شاخ دار نیستید. اتزیو نیز از این قاعده مستثنا نیست؛ بلکه به لطف داستان بازی Assassin’s Creed Revelations شما شاهد بهترین نمونه آن هستید. این بازی یکی از جالب‌ترین و پرفروش‌ترین داستان‌های سری بازیهای اساسینز کرید است که تا‌کنون نوشته شده.

مسلما این درخشش در همه قسمت‌های بازی دیده نمی‌شود. قسطنطنیه، سرد و بی روح به تصویر کشیده شده است و بخش برج دفاعی که به قلمروها اضافه شده اساسا بدترین آن است؛ اما بازی، داستانی زیبا که شامل ایثار و فداکاری صادقانه هست را روایت می‌کند که موجب می‌شود قلب شما به همان اندازه که می‌شکند، عاشق این بازی بشود.

5.تمام نسخه های اساسین کرید | بازی Assassin’s Creed 3

سری بازی های Assassins Creed / تمام نسخه های اساسین کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2012

Assassin’s Creed 3 به عنوان یکی دیگر از بازی های اساسین کرید برای کامپیوتر، پس از پنج سال اولین بازی بدون حضور اتزیو بود. شخصیت اصلی آن کانر کاراکتری مهربان و دلسوز، کامل و قهرمانانه است؛ اما نمی‌توان با آن به راحتی ارتباط برقرار کرد یا آن را با اتزیو در نسخه‌های قبل مقایسه کرد. بازی بیشتر روی حالت مخفیانه تاکید دارد؛ اما کنترل‌های مخفیکاری، بسیار ضعیف طراحی شده‌اند؛ بنابراین این مراحل بیشتر آزاردهنده هستند تا سرگرم‌کننده و چیزی که بیشتر موجب ناامیدی می‌شود، وجود همین کنترل های ضعیف است؛ مثلا بالا رفتن از تمام درختان یکسان است!

Assassin’s Creed 3 ایده‌های خوبی مانند نبرد کشتی‌ها، وجود یک سیستم سازگار با محیط‌زیست و یک دوره زمانی جذاب دارد؛ اما در نهایت ناامیدکننده است.

در همین سال بود که بازی Assassin’s Creed III: Liberation که یکی از نسخه‌های فرعی است برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هفت و نسل هشت عرضه شد.

6.تاریخچه بازی اساسین کرید | بازی Assassin’s Creed 4: Black Flag

سری بازی های Assassins Creed / تمام نسخه های اساسین کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2013

همانطور که گفتیم Assassin’s Creed 2 با فروش و استقبال زیادی روبه‌رو شد و اساسین کرید 3 موجب ناامیدی و نارضایتی کاربران شد. در این زمان Assassin’s Creed 4 Black Flag به عنوان بهترین نسخه اساسین کرید شگفتی آفرید. این بازی نه تنها موجب برآورده شدن انتظارات، بلکه موجب اختراع و بهبود بسیاری از ویژگی‌های سری بازی‌ های اساسین کرید شد.

ماموریت‌های اعتیادآور، نبرد بین کشتی‌ها، موسیقی متن فوق‌العاده، شنا کردن زیبای نهنگ‌ها در اقیانوس‌ها، همه از مزایای این بازی هستند. Black Flag تنها یک بازی نیست؛ بلکه یک روایت و داستانی ماهرانه است از یک دوره تاریخی و یک قوم که امروزه دیگر وجود ندارند.

در سال 2013، بازی Assassin’s Creed: Pirates به عنوان یکی از نسخه‌های فرعی برای گوشی‌های اندروید و iOS عرضه شد.

7.سری بازیهای اساسینز کرید | بازی Assassin’s Creed Rogue

مجموعه بازی های اساسین کرید / سری بازیهای اساسینز کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2014

وقایع این بازی بین Assassin’s Creed IV: Black Flag و Assassin’s Creed III اتفاق می‌افتد و با معرفی یک شخصیت جدید یعنی شی پاتریک کورماک همراه است. او بعد از روبرو شدن با خیانت اعضای فرقه حشاشین، به تمپلارها می‌پیوندد. این نسخه جنگ‌های دریایی نیز دارد که ویژگی برجسته Black Flag بود. در ابتدا وقتی بازی عرضه شد، مورد توجه زیادی قرار نگرفت. باید توجه داشت که این بازی وقتی در نوامبر 2014 برای پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 عرضه می‌شد، در همان روز Assassin’s Creed Unity برای PS4 و ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر شد. نسخه کامپیوتری بازی نیز بعدا در سال 2015 عرضه شد.

8.تاریخچه بازی اساسین کرید | بازی Assassin’s Creed Unity

تاریخچه بازی اساسین کرید / تمام نسخه های اساسین کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2014

اگر بخواهیم با شما روراست باشیم، باید بگوییم که اساسین کرید یونیتی مشکلاتی دارد. این بازی پروژه‌ای جاه‌طلبانه بود که می‌خواست دنیایی بزرگتر از دنیای سری بازی های Assassins Creed خلق کند و یک بخش مالتی پلیر جدید را از نو بسازد. بازی، سرگذشت یک اساسین به نام آرنو و ماجراجویی‌های او در انقلاب فرانسه و درون یک پاریس فوق‌العاده دیدنی است. سیستم ترور در بازی علاوه بر اینکه از گرافیک فوق‌العاده‌ای برخوردار است، فرصت‌هایی خلاقانه برای کشتن ایجاد می‌کند که تحسین‌برانگیز است. علاوه بر این‌ها، در این بازی معماها و چالش‌های بسیار پیچیده‌تر و جالب‌تری از آنچه در سری بازی های Assassins Creed شاهد بودیم وجود دارند و همچنین وجود جزییات زیاد طراحی موجب می‌شود که این بازی نمره قبولی بگیرد.

در سال 2014، محتوای قابل دانلود Assassin’s Creed: Freedom Cry که داستان آن 20 سال بعد از Black Flag روایت می‌شود، برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هفت و هشت عرضه شد.

9.سری بازیهای اساسینز کرید | بازی Assassin’s Creed Syndicate

سری بازی های Assassins Creed / تمام نسخه های اساسین کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2015

Syndicate بازی با سبک خاص خودش است؛ این بازی تصویری زیبا از لندن در دوره ویکتوریا را نمایش می‌دهد و شما می‌توانید به کاوش در این شهر زیبا بپردازید.

در این قسمت از سری بازی های Assassins Creed، خط داستانی جذاب، پریدن از روی زیپ لاین‌ها و استفاده از Hidden blade، حل معماها و رازها با چارلز دیکنز و خیلی جزئیات دیگر وجود دارند که به جذابیت بازی افزوده‌اند. کاراکترهای اصلی این بازی دوقلوهای جذاب ایوی و جیکوب فرای هستند که شما می‌توانید بین آن‌ها سوئیچ کنید. کاراکترها بسیار زنده هستند طوری که شما دوست دارید که در واقعیت هم با آن‌ها سروکار داشته باشید. Assassin’s Creed Syndicate تمام ویژگی‌های خوب مجموعه بازی های اساسین کرید را جمع کرده و به شما نشان می‌دهد. از جاده‌ها و مناظر شهر لندن لذت ببرید و هرج‌ومرج ایجاد کنید.

بازی فرعی Assassin’s Creed Chronicles: China در همین سال برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم عرضه شد. در سال 2016 نیز ادامه این مجموعه سه‌گانه با نام‌های Assassin’s Creed Chronicles: India و Assassin’s Creed Chronicles: Russia منتشر شد. بازی Assassin’s Creed Identity نیز در همان سال برای گوشی‌های اندروید و iOS عرضه شد.

10.تاریخچه بازی اساسین کرید | بازی Assassin’s Creed Origins

مجموعه بازی های اساسین کرید / تاریخچه بازی اساسین کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2017
همچنین بخوانید :

بازی Assassin’s Creed Origins، دنیایی زیبا و درعین‌حال غنی و گسترده از سری بازی های Assassins Creed را پیش روی شما می‌گذارد؛ دنیایی پیچیده که هر انتخاب شما می‌تواند شما را به یک گنج برساند یا در انتها فقط به یک شیر گرسنه که قصد جانتان را دارد ختم شود. Bayek و همسر قاتلش Aya، کاراکترهای جدید مجموعه بازی های اساسین کرید در تلاش برای کشتار و انتقام در سراسر مصر هستند. مصر، شهری زیبا با برج‌ها و اهرام بلند فقط قسمتی از جذابیت‌های این بازی هستند. سیستم مبارزه جدیدی به بازی اضافه شده و شما را مجبور می‌کند با چنگ و دندان بجنگید تا بتوانید به مبارزه بعدی برسید. همچنین پیشرفت هوش مصنوعی دشمنان، سلاح‌های جدید و انتخاب‌های بسیاری که می‌توان در طول بازی انجام داد از ویژگی‌های آن هستند. محدودیت‌ها کمتر شده و شما می‌توانید کاملا از اتفاقات پیش رو لذت ببرید.

در این سال، بازی موبایل Assassin’s Creed Unity: Arno’s Chronicles به عنوان ادامه بازی Unity برای گوشی‌های اندروید عرضه شد.

11.سری بازیهای اساسینز کرید | بازی Assassin’s Creed Odyssey

سری بازیهای اساسینز کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2018

همه‌ زیبایی‌هایی که درباره بازی Assassins Creed Origins در متن بالا گفته شد را بخوانید و تصور کنید که آن شاهکار دوباره تکرار بشود؛ اما این بار در یونان باستان و شاید بهتر از سری قبل. Odyssey شما را در زمان به عقب برمی‌گرداند و سرگذشت دو کاراکتر جدید به نام الکسیوس و کاساندرا را روایت می‌کند. شما در ابتدا یکی از دو کاراکتر را انتخاب کرده و در ادامه بازی هم انتخاب‌های زیادی باید انجام دهید که این فوق‌العاده است.

Odyssey دنیایی عظیم شامل زیبایی، ظرافت و حواس‌پرتی‌های بسیار، شخصیت‌های به‌یادماندنی و داستان‌های احساسی است. مبارزات بازی دستخوش تغییر شده‌اند و بازی شامل یک درخت توانایی گسترده شامل زره‌ها و مهارت‌ها و قابلیت ارتقاء آن‌هاست. Odyssey یک بازی RPG پرعمق و با درخشندگی زیاد است که از زمان Witcher 3 تاکنون بی‌سابقه بوده. بعضی این بازی را از تمامی نسخه های اساسین کرید بهتر می‌دانند.

در همین سال نیز بازی Assassin’s Creed Rebellion برای گوشی‌های اندروید و iOS عرضه شد.

12.تاریخچه بازی اساسین کرید | بازی Assassin’s Creed Valhalla

تریلر Assassin's Creed Valhalla / تمام نسخه های اساسین کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2020

داستان بازی Assassin’s Creed Valhalla درباره گروهی از وایکینگ‌ها است که از سرزمین‌های خودشان خارج می‌شوند و به انگلستان حمله می‌کنند. آن‌ها قصد دارند با این کار صاحب زمین‌های جدیدی برای زندگی کردن شوند و آسایش نسل‌های آینده خودشان را تضمین کنند. شخصیت اصلی بازی اساسینز کرید: والهالا ایوور (Eivor) نام دارد که یکی از همین وایکینگ‌ها است و آن‌ها را رهبری می‌کند.

روستای محل زندگی ایوور نقش پررنگی هم در داستان و هم در گیم پلی بازی دارد. این روستا در واقع پایگاهی است که در آنجا تدارکات لازم برای نبردها و حملات وایکینگ‌ها پیش‌بینی می‌شوند. بخش‌های مختلف روستا نیز قابل ارتقا هستند و می‌توان با بزرگتر کردن این پایگاه، به امکانات و آیتم‌های جدیدتری هم دست پیدا کرد.

یکی از ویژگی‌های جالب این قسمت از سری بازی های Assassins Creed، امکان انتخاب جنسیت مرد یا زن برای شخصیت اصلی است. شما در ابتدای بازی می‌توانید تعیین کنید که ایوور یک قهرمان مذکر یا مونث باشد. البته مثل بازی‌های قبلی این مجموعه، بخش‌هایی از داستان نیز در زمان معاصر روایت خواهد شد. این قسمت‌ها که در دنیای مدرن سری بازی های Assassins Creed جریان دارند، ماجراهای مربوط به شخصیت لیلا حسن را دنبال می‌کنند که در دو بازی Origins و Odyssey با او آشنا شده بودیم.

ترتیب بازی های Assassins Creed

بطور خلاصه می‌توانید در جدول زیر، تمام نسخه های بازی اساسین کرید را مشاهده کنید.

نام بازیسال انتشارپلتفرمسری اصلی/سری فرعی
بازی Assassin’s Creed2007جاوا، اندروید، ویندوز، ایکس باکس 360، پلی استیشن 3سری اصلی
بازی Assassin’s Creed: Altaïr’s Chronicles2008اندروید، سیمبین، iOS، ویندوز فون، نینتندو DSسری فرعی
بازی Assassin’s Creed II2009جاوا، اندروید، ویندوز، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4سری اصلی
بازی Assassin’s Creed: Bloodlines2009کنسول دستی PSPسری فرعی
بازی Assassin’s Creed II: Discovery2009سیستم عامل iOS، کنسول دستی نینتندو DSسری فرعی
بازی Assassin’s Creed: Brotherhood2010جاوا، سیمبین، اندروید، ویندوز، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4سری اصلی
بازی Assassin’s Creed: Revelations2011جاوا، سیمبین، اندروید، ویندوز، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4سری اصلی
بازی Assassin’s Creed III2012جاوا، اندروید، ویندوز، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ، Wii Uسری اصلی
بازی Assassin’s Creed III: Liberation2012ویندوز، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ، کنسول دستی PSPسری فرعی
بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag2013ویندوز، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ، Wii Uسری اصلی
بازی Assassin’s Creed: Pirates2013اندروید، iOSسری فرعی
بازی Assassin’s Creed Rogue2014ویندوز، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچسری اصلی
بازی Assassin’s Creed Unity2014ویندوز، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ، استادیاسری اصلی
بازی Assassin’s Creed: Freedom Cry2014ویندوز، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4سری فرعی
بازی Assassin’s Creed Syndicate2015ویندوز، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ، استادیاسری اصلی
بازی Assassin’s Creed Chronicles: China2015ویندوز، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، پی اس ویتاسری فرعی
بازی Assassin’s Creed Chronicles: India2016ویندوز، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، پی اس ویتاسری فرعی
بازی Assassin’s Creed Chronicles: Russia2016ویندوز، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، پی اس ویتاسری فرعی
بازی Assassin’s Creed Identity2016اندروید، iOSسری فرعی
بازی Assassin’s Creed Origins2017ویندوز، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ، استادیاسری اصلی
بازی Assassin’s Creed Unity: Arno’s Chronicles2017اندرویدسری فرعی
بازی Assassin’s Creed Odyssey2018ویندوز، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ، استادیاسری اصلی
بازی Assassin’s Creed Rebellion2018اندروید، iOSسری فرعی
بازی Assassin’s Creed Valhalla2020ویندوز، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، استادیاسری اصلی

در ویدئوی زیر می‌توانید «مروری بر تمام نسخه های بازی Assassins Creed» داشته باشید:

سوالات متداول

1. بهترین بازی اساسین کرید کدام است؟

با توجه به نظر هواداران، بازی Assassin's Creed II را می‌توان بهترین بازی اساسین کرید نامید.

2. ترتیب بازی های Assassins Creed چیست؟

برای مشاهده ترتیب بازی های Assassins Creed به جدول بالا مراجعه کنید.

سخن پایانی

در این مقاله بطور خلاصه، ویژگی‌‌‌‌‌‌‌ مجموعه بازی های اساسین کرید و تاریخچه آن را از ابتدا تاکنون بررسی کردیم. در انتها نیز در یک جدول لیست تمام نسخه های اساسین کرید را ارائه دادیم. نظر شما راجع به سری بازی های Assassins Creed چیست؟ به نظر شما کدام عناوین از سری بازیهای اساسینز کرید جذاب‌تر و بهتر بوده است؟ شما می‌توانید در قسمت کامنت‌ها، نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران28 دیدگاه
avatar
ASSASSIN_ARROW
.
27 فروردین 1401، 23:39
پاسخ
0
0
برادرا منتور اررو هستم فرقه برپا داره میشود بیاید تا دوباره حشاشین بیدار شوند
avatar
sajjad safabakhsh
.
05 فروردین 1401، 13:13
پاسخ
0
1
فقد assassins origin و دیگر هیچ بابا اینا اومدن همش اروپا رو گذاشتن بابا اروپا تاریخش کجا بود مصر خیلی باحاال بود به شخصه لذت بردم اگه یوبی سافت دشمنیش با ایرانی ها رو بزاره کنار بنظرم شاهکار های زیادی توی ایران باستان می تونه بسازه تازه خوده حشاشیون هم که اصلش مال ایرانه پس دیگه چه شود
avatar
مهران
.
05 مرداد 1400، 19:24
پاسخ
2
0
Assassin’s Creed 3 واقعا بازی خوبیه برای پی سی ولی برای کنسول سخته کنترل کردنش مگر نه داستان و گرافیک خوبی داره
avatar
محمد مهدوی
.
04 اسفند 1399، 08:23
پاسخ
0
0
سلام من خودم به شخصه همه سری بازی های اساسینس رو بازی کردم ولی بعد از اساسینس اورجینس سری های اودیسی و والهالا اون حس اساسینس بودن رو به من نداد به نظر من یوبی سافت باید سبک مبارزه و مخفی کاری رو بگردونه به حالت سندیکیت
avatar
.
29 بهمن 1399، 14:45
پاسخ
0
0
مقاله خوبی بود. منتها برخی از نسخه های اساسین کرید رو قرار ندادید مثل لایبریشن،فریدم کرای،و حتی روگ! درسته اینا نسخه های فرعی بازی اند ولی یه اشاره میکردین بهتر بود تا بدونیم بعد کدوم نسخه،این نسخه ها اومدن.
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022