ویژگی های واتساپ بیزینس چیست؟ آموزش و ساخت حساب تجاری WhatsApp

ویژگی های واتساپ بیزینس
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

چقدر از واتساپ بیزینس اطلاع دارید؟ در این مقاله قصد داریم تا کاربردی‌ترین ویژگی های واتساپ بیزینس یعنی نحوه ایجاد حساب تجاری واتساپ و مزایای بیزینس اکانت واتس اپ را معرفی کنیم. با پلازا همراه باشید.

شاید تاکنون نسبت به این قضیه کم توجه یا بی اطلاع بوده‌اید اما اکثر برنامه‌های شبکه‌ اجتماعی مانند اینستاگرام یا واتساپ یک بخش مخصوص را برای حمایت از کسب‌و‌کارهای کوچک و مستقل راه اندازی کرده‌اند. این بخش مستقل به مدیران این کسب‌و‌کار این اجازه را می‌دهد و دقیق‌تر و با جزئیات بیشتر بتواند آمار ورود و خروج صفحه خود را پیگیری کند. به عنوان مثال با استفاده از این قابلیت در اینستاگرام می‌توانید بفهمید رده سنی کسانی که پست شما را مشاهده و یا لایک کرده‌اند چه افرادی هستند، بطور حدودی محل زندگی آنان کجاست و یا اینکه چه تعداد از پست‌های شما را ذخیره کرده‌اند. ویژگی های واتساپ بیزینس فقط برای کسانی فعال است که حساب خود را به «حساب تجاری» ارتقا دهند. در این مقاله قصد داریم تا سوال « واتساپ بیزینس یا حساب تجاری واتس اپ چیست؟» را پاسخ دهیم.

سازندگان نرم افزار حساب تجاری در واتساپ درباره این برنامه می‌گویند:

‏سلام، ‏ ‏واتساپ بیزنسی برنامه‌ای است که برای صاحبان کسب‌وکارهای کوچک ساخته شده است. با این برنامه، می‌توانید نمایه تجاری برای خود بسازید و به راحتی با مشتریان در ارتباط باشید. ‏ ‏آن را رایگان از WhatsApp Business دریافت کنید

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

واتس اپ بیزینس یا تجاری چیست؟

در این بخش به پاسخ این سوال می‌پردازیم که برنامه واتساپ بیزینس چیست. پیش از آنکه به این پرسش پاسخ دهیم لازم است تا نکته‌ای را ذکر کنیم. شاید برخی از شما به یاد داشته باشید که پیش از این که شرکت فیسبوک، حق امتیاز شبکه واتساپ را از آن خود کند،استفاده از این اپلیکیشن نه تنها رایگان نبود بلکه باید به صورت سالانه مبلغی حدود 99 سنت برای عضویت در این شبکه توسط کاربران آن پرداخت می‌شد. پس از اینکه واتساپ زیر پرچم شرکت فیسبوک قرار گرفت، دانلود و استفاده از این اپلیکیشن پیامرسان برای همگان رایگان و قابل دسترس شد.

این گفتگو بایک حساب تجاری است یعنی چه؟ شرکت فیسبوک به مرور به فکر تامین هزینه‌های مازاد این این شبکه عظیم که به مرور تعداد کاربران آن رشد می‌‌کردند افتاد. این راه‌حل جدید طرحی به نام اپلیکیشین واتس اپ بیزینس یا همان واتساپ تجاری بود. این طرح ابتدا در سال 2018 به صورت آزمایشی و برای مشاغل کوچک و نوپا در کشور هند آزمایش شد و به مرور و با عقد قراردادی با درگاه بانک ملی کشور هند به مرحله بهره‌برداری و فراگیری رسید.

پس از آن اپلیکیشین واتس اپ بیزینس در سایر کشورهای جهان نیز عرضه شد و اتفاقا با استقبال خوبی هم مواجه شد به طوری که اکنون بیش از 3 میلیون کسب و کار در سراسر دنیا از طریق برنامه واتساپ بیزینس با مشتریان خود ارتباط برقرار کرده و بسیاری از ارتباطات تجاری خود با آنان را به سهولت انجام می‌دهند.

واتساپ تجاری

حساب تجاری واتساپ یعنی چه ؟ واتساپ بیزینس یک برنامه قابل دانلود رایگان است که برای اندروید و iOS در دسترس است و بسته به نوع حساب کاربری، با در نظر گرفتن صاحبان مشاغل کوچک یا بزرگ ساخته شده است. معنی business account در واتساپ به این صورت است: واتساپ تجاری با استفاده از ابزارهایی که در اختیار صاحبان کسب و کار می‌گذارد مانند ابزارهای پیام خودکار، دسته بندی و پاسخ سریع به مشتریان، ارتباط آنان را با مخاطبین خدمات یا محصولاتشان آسان می‌سازد. همچنین طراحی و عملکرد آن بسیار مانند پیام‌رسان واتساپ است و می‌توان به راحتی همه کارهای قبلی نظیر ارسال پیام و عکس را نیز در آن انجام دهید.

برخی از امکانات واتساپ بیزینس که در حال حاضر در برنامه وجود دارد شامل موارد زیر است:

 • پروفایل بیزینس برای درج اطلاعات مهم، مانند آدرس، ایمیل و وب سایت شرکت.
 • آمار برای اینکه بدانید چه تعداد پیام با موفقیت ارسال، تحویل و خوانده شده است.
 • ابزارهای پیام‌رسانی برای پاسخ سریع به مشتریان.

در ادامه به تفصیل به شرح هریک از ویژگی های واتساپ بیزینس و آموزش ساخت کاتالوگ در واتساپ بیزینس خواهیم پرداخت.

تفاوت واتساپ و واتساپ بیزینس چیست؟

در این بخش به بررسی تفاوت‌های بین واتساپ و واتساپ تجاری می‌پردازیم.

تفاوت واتساپ بیزینس

فرق واتساپ و واتساپ بیزینس در چیست؟ در دی ماه سال 1396 بود که نرم افزاری جهت کمک به مشاغل مستقل معرفی شد. این نرم افزار واتساپ بیزینس نام گرفت. اولین تفاوت این نرم افزار با واتساپ در لوگوی آن است. در واتساپ بیزینس، نماد اصلی واتساپ بطور کامل حذف شده و حرف B روی لوگوی آن قرار گرفته است. دومین تفاوت در متمایز کردن پیام‌های عادی با کاری است که در آن با یک متن اعلام می‌کند که این پیام مربوط به کسب و کار است. این از مزایای واتساپ بیزینس محسوب می‌شود.

سومین تفاوت واتساپ با واتساپ بیزینس، مربوط به ساخت پروفایل بیزینس است. در این قسمت می‌توانید یک صفحه متناسب با کسب و کار خودتان بسازید و مشخصات خود را (مانند محل کار، ساعت کار، موضوع، آدرس ایمیل و ..) شرح دهید. دیگر تفاوت مربوط به پاسخ سریع یا Quick Reply است. با استفاده از این ویژگی های واتساپ بیزینس می‌توانید برای پیام‌های متداول پاسخ‌هایی از قبل آماده کنید که سریعا ارسال و در وقت صرفه‌جویی شود.

یکی از قابلیت های واتساپ بیزینس، آمار است. WhatsApp Business آمار پیام رسانی را ارائه می‌دهد، این ویژگی های واتساپ بیزینس معیارهای ساده ای را در مورد تعداد پیام‌های ارسال شده، تحویل داده شده و خوانده شده به صاحبان مشاغل ارائه می‌دهد تا بتوانند محتوای پاسخ‌های سریع یا استراتژی خود را در ارتباط با مشتریان تغییر دهند. در واقع این یک فرق واتساپ بیزینس است که کوچک، اما مفید است.

WhatsApp Business همچنین از WhatsApp Web پشتیبانی می‌کند که در آن می‌توانید سرویس را به صورت آنلاین و بدون برنامه تلفن همراه مدیریت کنید. این ویژگی های واتساپ بیزینس هنوز به اندازه برنامه تلفن همراه پیچیده نیست، اما ما انتظار داریم در آینده با پیوستن بسیاری از ویژگی‌های بزرگتر، قابلیت‌های بیشتری ارائه دهد. آخرین تفاوت واتساپ بیزینس نیز در برچسب گذاری است. با استفاده از این قابلیت می‌توانید افرادی که با آن‌ها گفتگو کردید را بر اساس رابطه و نوع کار برچسب گذاری کنید تا نوع کار هر فرد مشخص باشد.

 

مزایای استفاده از برنامه واتساپ بیزینس

سوالی که ممکن است برای بسیاری از کاربران برنامه واتساپ تجاری پیش بیاید ممکن است این باشد که اساسا چرا باید از این برنامه استفاده کنیم؟ کارایی واتساپ بیزینس یا هر پلتفرمی با این ویژگی های واتساپ بیزینس در رونق تجارت و کسب و کار چه می‌تواند باشد؟ پاسخ اینجا است.

دلیل آن ساده است! فعالیت در هر پلتفرمی که میزان مشارکت کاربران در آن فزاینده باشد باعث شناخت کسب و کار و در نتیجه موفقیت بیشتر در تجارت می‌شود. برنامه واتساپ پس از این که توسط شرکت فیسبوک خریداری و مجددا عرضه شد تا کنون سیری صعودی از نظر تعداد کاربران داشته است. در پایان سال 2017 تعداد کاربران واتساپ حدود 1.5 میلیارد نفر در سراسر دنیا بوده است. این در حالی است که در ابتدای سال 2020، این تعداد به 2.5 میلیارد نفر افزایش یافت و این یعنی جذب بیش از 1 میلیارد کاربر در کمتر از سه سال! در تصویر زیر میزان محبوبیت نرم افزار واتس اپ در کشورهای مختلف جهان را مشاهده می‌کنید. نقاط سیز رنگ، کشورهایی هستند که برنامه واتساپ بیشترین کارایی را در پیامرسانی دارد.

بیزینس واتساپ چیست

اما تنها شمارش تعداد کاربران یک شبکه اجتماعی نمی‌تواند مبنای خوبی برای سنجش کارآیی این شبکه باشد. مهمترین معیار در پلتفرم‌های این چنینی میزان مشارکت کاربران یا به اصطلاح تخصصی‌تر Engagement برنامه و شبکه اجتماعی است که برنامه واتساپ از این لحاظ نیز جایگاه خوبی دارد. یکی دیگر از مزایای آن، امنیت واتساپ بیزینس است که بسیار بالا است.

آمارهای دقیق گزارش می‌دهند که کاربران واتس اپ در طول روز بیش از 65 میلیارد پیام از طریق این اپلیکیشن ارسال می‌کنند و این یعنی بیش از 750هزار پیام در هر ثانیه! بنابراین ایده عرضه و استفاده از پلتفرمی برای انجام امور تجاری، ایده بسیار هوشمندانه‌ای به نظر می‌رسد و این دقیقا هدفی است که برنامه بیزینس اکانت واتس اپ دنبال می‌کند. همانطور که پیشتر نیز به آن اشاره کردیم هم اکنون بیش از 3 میلیون کسب و کار در حال استفاده از خدمات اکانت تجاری واتساپ هستند و 99 درصد آنان اعلام کرده‌اند که استفاده از این برنامه،درصد توجه مثبت مشتریان به محصولات و خدمات آنان حدود 40 درصد افزایش یافته است و این از خواص واتساپ بیزینس محسوب می‌شود.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
آموزش ساخت استیکر واتساپ ؛ چطور استیکر دلخواه خود ...
تیم پلازا22 مرداد 1401 06:30
thumbnail
راهنمای نصب چند واتساپ همزمان در کامپیوتر
تیم پلازا12 اردیبهشت 1401 11:30
thumbnail
نحوه تشخیص و رفع هک واتساپ ؛ چگونه بفهمیم واتساپ ما ...
تیم پلازا05 فروردین 1401 10:30
thumbnail
راهنمای دانلود واتساپ ؛ نصب واتس اپ و استفاده از آن ...
سمیرا افشاری26 آبان 1400 17:30

حساب تجاری چیست

 

انواع اکانت تجاری واتساپ

بنا بر وسعت و نوع کسب و کار، افراد می‌توانند از حساب تجاری در واتساپ استفاده کنند. حساب‌های تجاری در برنامه واتساپ business دو نوع هستند. حساب کاربری در برنامه WhatsApp Business App  و حساب کاربری در برنامه WhatsApp Business API ، که در ادامه نگاهی اجمالی به تفاوت این دو واتساپ تجاری و قابلیت های واتساپ بیزینس می‌اندازیم.

برنامه WhatsApp Business App

در واتساپ این گفتگو بایک حساب تجاری است یعنی چه ؟ این برنامه به صاحبان مشاغل و کسب و کارهای کوچک این امکان را می‌دهد تا بتوانند مکالمات تجاری و کاری را از پیام‌های شخصی خود مجزا کرده و هریک را به سبک خود مدیریت کنند. همانطور که به آن اشاره کردیم در بیزینس اکانت واتساپ، صاحب اکانت به راحتی می‌تواند با مشتری هدف خود ارتباط برقرار کند، به سرعت به سوالات آنان پاسخ دهد و برنامه زمان‌بندی دقیقی برای ارسال پیام به مشتریانش را طرح‌ریزی کند. نکته قابل توجه در ساخت اکانت تجاری در برنامه واتساپ بیزینس این است که دانلود این نرم افزار رایگان بوده و تنها هزینه‌ای که باید برای ساخت اکانت تجاری پرداخت شود، هزینه خرید سیمکارت جدید است چرا که برای ساخت اکانت تجاری واتساپ باید از سیم کارت دیگری استفاده کرد و نمی‌توان از سیم کارتی که از واتساپ شخصی شما پشتیبانی می‌کند، استفاده نمایید.

نکته دیگر این است که تنها یک دستگاه می‌تواند از اکانت تجاری واتساپ پشتیبانی کند و امکان ورود به اکانت بیزینس واتساپ از طریق دو دستگاه مجزا امکان‌پذیر نیست. یکی از خواص واتساپ بیزینس تنظیم زمان برای ارسال پیام‌های مناسبتی است. به عنوان مثال برای انتقال حس صمیمیت و پیگیری به مشتریان خود می‌توانید پیام‌هایی با مضمون روز بخیر یا پیام‌های خوشامد گویی را برای اکانت خود تنظیم کنید تا در زمان‌های مقرری در روز در گروه‌های کاریتان ارسال شوند. علاوه بر این می‌توانید با ساخت کاتالوگ در واتساپ راهی ساده و سریع را برای مشاهده لیست محصولات یا خدمات خود به مخاطبانتان نشان دهید.

برنامه WhatsApp Business API

این برنامه لوگویی مشابه با برنامه WhatsApp Business App دارد. با این تفاوت که به جای حرف B در وسط لوگو، آرم چرخ‌دنده در آن دیده می‌شود. این برنامه برای شرکت‌های بزرگ با مقاصد تجاری وسیع‌تر است و هر شخص یا کسب و کار کوچکی امکان ورود به آن را ندارد. علاوه بر این نصب آن رایگان نبوده و برای هر پیام ارسال شده در این برنامه مبلغ 0.0085 دلار باید توسط شرکت پرداخت شود.

این دو برنامه تفاوت‌های دیگری نیز در زمینه محدودیت‌های محتوا گذاری و تعداد پیام‌های ارسالی نیز با یکدیگر دارند که از مبحث این مقاله خارج است و صرفا برای آگاهی بیشتر خوانندگان به آن اشاره‌ای مختصر شد.

دانلود واتساپ بیزینس (Whatsapp Business)

واتساپ بیزینس یک برنامه رایگان برای دانلود مخصوص مشاغل کوچک است. این نرم افزار برای اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. پیش از دانلود بهتر است به موارد زیر دقت داشته باشید:

دانلود واتساپ بیزینس ورژن جدید

 • اگر از یک حساب موجود پیام‌رسان واتساپ استفاده می‌کنید ،‌می‌توانید به سادگی اطلاعات حساب کاربریتان، شامل تاریخچه گفتگو و رسانه‌ها را به یک حساب واتساپ بیزینس جدید انتقال دهید.
 • اگر تصمیم به عدم استفاده از واتساپ بیزینس بگیرید، تاریخچه گفتگوهایتان به پیام رسان واتساپ منتقل نخواهد شد.
 • شما می‌توانید مادامی که حساب‌های کاربریتان به دو شماره تلفن مجزا وصل باشد، هم‌زمان هم از پیام‌رسان واتساپ و هم از واتساپ بیزینس استفاده کنید. در حال حاضر نمی‌توان به طور همزمان از یک شماره تلفن برای هر دو برنامه استفاده کرد.

دانلود واتس اپ بیزینس (Whatsapp Business) برای اندروید | iOS

 

ساخت حساب تجاری در واتساپ

ساخت حساب تجاری در واتساپ چگونه است؟ ساخت حساب تجاری در واتساپ بیزینس دقیقا مشابه ساخت حساب کاربری در واتساپ است.

آموزش ساخت کاتالوگ در واتساپ بیزینس

 1. برای این‌کار ابتدا از طریق پلی استور یا اپ استور آخرین نسخه نرم افزار واتساپ تجاری را دانلود کنید.
 2. سپس برنامه را اجرا کرده و AGREE AND CONTINUE را انتخاب کنید.
 3. شماره خود را وارد کرده و سپس گزینه Next را بزنید.
 4. پیغامی ظاهر می‌شود با این محتوا که واتساپ بیزینس بطور خودکار پیامک دریافتی به گوشی شما را تشخیص دهد. در این قسمت CONTINUE را انتخاب کرده و سپس ادامه دهید.
 5. کادری ظاهر می‌شود که در آن باید کد 6 رقمی ارسال شده به گوشی خود را در آن وارد کنید. اگر در بخش قبل گزینه CONTINUE را انتخاب کردید، این قسمت بطور خودکار انجام می‌شود.
 6. سپس نام شرکت یا بیزینس خود را انتخاب کرده و Next را بزنید. در مرحله بعد می‌توانید عکس پروفایل کاربری خود را نیز انتخاب کنید.

در مرحله آخر نیز برای آخرین بار توافق نامه را تایید کرده و Agree را انتخاب کنید.

آموزش واتساپ بیزینس

برای ارائه کامل و با کیفیت آموزش بیزینس اکانت واتس اپ، کلیپی را آماده کردیم که در ادامه با زیرنویس فارسی از تیم پلازا برای مشاهده قرار داده شده است.

آموزش استفاده از برنامه واتس اپ بیزنس

 

آموزش ساخت کاتالوگ در واتساپ بیزینس

بیزینس اکانت واتس اپ را باز کنید. سپس روی More Options کلیک کنید. به تنظیمات بروید. سپس قسمت Business tools را انتخاب کنید. Catalog را باز کنید. برای ایجاد کاتالوگ جدید، روی Add new item ضربه بزنید. روی نماد + و سپس Add Images ضربه بزنید.

برای بارگذاری تصاویر از گالری یا دوربین برای گرفتن تصاویر جدید، استفاده کنید. شما می‌توانید حداکثر 10 تصویر بارگذاری کنید. نام محصول یا خدمات را ثبت کنید. همچنین می‌توانید جزئیات اختیاری مانند قیمت، توضیحات، لینک وب سایت و کد محصول یا خدمات را برای محصول بارگذاری شده ارائه دهید. در آخر روی ذخیره ضربه بزنید.

 

آموزش برگرداندن اکانت معمولی

چگونه بیزینس اکانت واتس اپ را به اکانت معمولی تبدیل کنیم؟ قبل از برگرداندن اکانت معمولی خود، از چت‌های خود بکاپ بگیرید. اگر نیازی به چت‌های قبلی خود ندارید، به راحتی این مرحله را رد کنید. چگونه از چت‌ها بکاپ بگیریم؟ به قسمت تنظیمات در گوشه بالا سمت راست بروید. به ترتیب گزینه‌های Chats> Chat Backup> Backup را انتخاب کنید. حساب Google Drive یا iCloud مورد استفاده خود را انتخاب کنید.

– پس از بکاپ گیری از داده‌های خود در Google Drive یا iCloud، برنامه WhatsApp Business را حذف کنید. کاربران باید توجه داشته باشند که لزوماً نیازی به حذف اکانت ندارند، فقط حذف ساده برنامه این کار را انجام می‌دهد. شما فقط باید برنامه را حذف نصب کنید.

سپس برنامه WhatsApp Messenger را از Google Play یا اپ استور نصب کنید. هنگامی که برنامه را راه اندازی کنید، از شما می‌خواهد شرایط و خدمات را قبول کنید. هنگامی که شرایط را پذیرفتید، شماره تلفن را وارد کرده و آن را تأیید کنید. پس از تأیید، حساب شما در درایو یا پایگاه داده برای بکاپ، اسکن می‌شود. مطمئن شوید شناسه ایمیلی که برای بکاپ از آن استفاده کرده اید، در دستگاهی که استفاده می‌کنید در دسترس باشد. بکاپ را انتخاب کرده و اجازه دهید چت‌ها و رسانه‌ها را بازیابی کند. به این صورت، بیزینس اکانت واتس اپ شما به اکانت معمولی تبدیل می‌شود.

پس از این کار، واتساپ پیامی به مخاطبین شما می‌دهد که مضمون آن به این صورت است:

این حساب تجاری اکنون به صورت حساب کاربری معمولی ثبت شده است.

 

سوالات متداول

واتساپ بیزینس یا حساب تجاری واتس اپ چیست؟

واتساپ تجاری با استفاده از ابزارهایی که در اختیار صاحبان کسب و کار می‌گذارد مانند ابزارهای پیام خودکار، دسته بندی و پاسخ سریع به مشتریان، ارتباط آنان را با مخاطبین خدمات یا محصولاتشان آسان می‌سازد. همچنین طراحی و عملکرد آن بسیار مانند پیام‌رسان واتساپ است و می‌توان به راحتی همه کارهای قبلی نظیر ارسال پیام و عکس را نیز در آن انجام دهید.

ساخت حساب تجاری در واتساپ چگونه است؟

1. برای این‌کار ابتدا از طریق پلی استور یا اپ استور آخرین نسخه نرم افزار واتساپ تجاری را دانلود کنید. 2. سپس برنامه را اجرا کرده و AGREE AND CONTINUE را انتخاب کنید. 3. شماره خود را وارد کرده و سپس گزینه Next را بزنید. 4. پیغامی ظاهر می‌شود با این محتوا که واتساپ بیزینس بطور خودکار پیامک دریافتی به گوشی شما را تشخیص دهد. در این قسمت CONTINUE را انتخاب کرده و سپس ادامه دهید. 5. کادری ظاهر می‌شود که در آن باید کد 6 رقمی ارسال شده به گوشی خود را در آن وارد کنید. اگر در بخش قبل گزینه CONTINUE را انتخاب کردید، این قسمت بطور خودکار انجام می‌شود. 6. سپس نام شرکت یا بیزینس خود را انتخاب کرده و Next را بزنید. در مرحله بعد می‌توانید عکس پروفایل کاربری خود را نیز انتخاب کنید. 7. در مرحله آخر نیز برای آخرین بار توافق نامه را تایید کرده و Agree را انتخاب کنید. به همین روش می‌توان در واتساپ بیزینس یک حساب کاربری ایجاد کرد.

 

سخن پایانی

بطور کلی در این مقاله سعی کردیم توضیحات کاملی از بیزینس اکانت واتس اپ، قابلیت‌ها و نحوه کار کردن با آن را توضیح دهیم. کارکردن با این نرم افزار بسیار شبیه به واتساپ معمولی است و فقط یک سری تفاوت جزئی دارد. بیزینس اکانت واتس اپ مناسب کسب و کارهای مستقل و کوچک است که به وسیله آن می‌توانید شغل و مشتریان خود را مدیریت کنید. امنیت واتساپ بیزینس با سیستم رمزگذاری سرتاسری (end-to-end encryption) تضمین شده است و می‌توان به آن مطمئن بود.

نظر شما درمورد نرم افزار بیزینس اکانت واتس اپ چیست؟ آیا تجربه کار کردن با آن را دارید؟ نظرات و تجربیات خود را در مورد ویژگی های واتساپ بیزینس با ما در بخش کامنت‌ها در میان بگذارید

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران4 دیدگاه
avatar
نامبروان
.
13 تیر 1401، 09:16
پاسخ
0
0
فوق العاده بود . خیلی سپاسگزارم از اطلاعات مفیدتون، همیشه بهترین مطالب رو در سایت شما پیدا میکنم .
avatar
جواد
.
08 دی 1400، 23:16
پاسخ
0
0
سلام. توی واتساپ بیزینس میشه کاتالوگ هم ساخت؟
avatar
سعید
.
26 آبان 1399، 20:30
پاسخ
0
2
سلام واتساپ بیزینس چند ادمین میتواند داشته باشد
avatar
محمدی
.
11 مرداد 1400، 13:09
پاسخ
0
2
@سعید
واتساپ معمولی هم میشه
avatar
سارا
.
23 آبان 1399، 08:02
پاسخ
0
2
سلامواتساپ بیزنس نصب کردم و حساب کاربری خودمو به تجاری تغییر دادم. دیگه نمیتونم از طریق آیکون واتساپ قبلی وارد حسابم بشم و از آیکون واتساپ تجاری باید وارد بشم. چطور میتونم حسابم را از تجاری به کاربری معمولی برگردانم؟ و درصورتی که به پیامرسان عادی برگردم، تاریخچه گفتگوها که قبلا تو پیامرسان عادی داشتم دوباره قابل مشاهده خواهد بود؟ممنون از راهنماییتون
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401