چگونه در واتساپ پیام های محو شونده ارسال کنیم؟

ارسال پیام محو شونده واتساپ
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

ارسال پیام محو شونده واتساپ چگونه انجام می‌گیرد؟ ویژگی جدید ارسال تصاویر پاک شونده واتس اپ چطور کار می‌کند؟ در این مقاله نحوه فرستادن عکس یا ویدیو محو شونده در واتساپ را به شما توضیح می‌دهیم.

واتساپ ویژگی جدیدی را ارائه کرده است که برنامه پیام‌رسان خود را با سایر برنامه‌های اجتماعی هماهنگ می‌کند: امکان ارسال عکس یا ویدیویی که گیرنده می‌تواند فقط یک بار قبل از اینکه محو شود، آن را مشاهده کند. ما ابتدا در مورد این ویژگی در ژوئن زمانی که وارد نسخه بتا شد نوشتیم، اما این ویژگی در چند هفته گذشته برای کاربران غیربتا ارائه شده است. ما در این مقاله از پلازا، در چند مرحله ساده به آموزش تنظیم ارسال پیام های حذف شونده و نحوه استفاده از ویژگی View Once و همچنین نحوه دور زدن آن را توضیح خواهیم داد.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

ارسال پیام محو شونده واتساپ

نحوه ارسال پیام های ناپدید شونده در واتساپ به صورت زیر است:

1. ابتدا واتس اپ را به روز کنید

برای ارسال تصاویر پاک شونده واتس اپ، می‌توانید با مراجعه به فروشگاه Google Play یا Apple App Store و بررسی به‌روزرسانی‌های موجود، WhatsApp را به‌روزرسانی کنید.

2. عکس یا ویدیویی را برای اشتراک‌گذاری پیدا کنید

ارسال تصاویر پاک شونده واتس اپ

همچنین بخوانید :

برای استفاده از گزینه View once در واتساپ، یک چت موجود با یک مخاطب را باز کنید یا یک مکالمه جدید را شروع کنید. برای پیوست کردن یک تصویر به یک پیام، می‌توانید روی نماد دوربین ضربه بزنید و یک عکس یا فیلم جدید بگیرید، یا روی نماد گیره کاغذ ضربه بزنید و یکی را از گالری خود انتخاب کنید. برای ارسال حذف خودکار ویدیو در واتساپ، ارسال را نزنید.

3. روی نماد View Once ضربه بزنید

در آموزش پیام پاک شونده در واتساپ، متوجه خواهید شد که یک علامت ساعت در واتساپ جدید در قسمت متن درست در سمت چپ دکمه Send ظاهر شده است: یک دایره با 1 در وسط. روی این نماد ضربه بزنید.

فرستادن عکس محو شونده در واتساپ

 

اولین باری که این کار را انجام می‌دهید، یک پنجره بازشو دریافت می‌کنید که به شما اطلاع می‌دهد پس از اینکه گیرنده مکالمه را باز کرد و یک بار آن را مشاهده کرد، رسانه از آن حذف می‌شود. Ok را بزنید و این نماد View Once باید از سفید به سبز تبدیل شود.

4. پیام را ارسال کنید

برای تایمر دار کردن عکس ارسال شده واتساپ و فرستادن ویدیو محو شونده در واتساپ، روی دکمه Send ضربه بزنید و پیامی در رشته گفتگو ظاهر می‌شود که نماد View Once را نشان می‌دهد و تأیید می‌کند که یک عکس یا ویدیو ارسال شده است، اما شما نمی‌توانید آن را ببینید.

فرستادن ویدیو محو شونده در واتساپ

پس از ارسال پیام محو شونده واتساپ و مشاهده رسانه، پیام از عکس یا ویدیو به Opened تغییر می‌کند و عدد 1 از نماد ناپدید می‌شود. به این صورت ناپدید شدن عکس در واتساپ صورت می‌گیرد. گیرنده شما همان پیام را یک بار در تلفن خود می‌بیند و دیگر نمی‌تواند آن رسانه را مشاهده کند.

سوالات متداول

چگونه عکس های یکبار مصرف واتساپ را دوباره ببینیم؟

این مورد فقط با گرفتن اسکرین شات امکان پذیر است.

سخن پایانی

در پاپ آپی که هنگام استفاده برای اولین بار از View Once ظاهر می‌شود، به شما گفته می‌شود که این حذف خودکار عکس در واتساپ برای بهبود حریم خصوصی وجود دارد، اما به گیرنده هشدار داده می‌شود که پس از فرستادن عکس محو شونده در واتساپ، همچنان می‌تواند یک اسکرین شات گرفته شود.

چیزی که واتس اپ به شما نمی‌گوید این است که بر خلاف سایر برنامه‌های اجتماعی (به عنوان مثال اسنپ چت و اینستاگرام)، اگر کسی این کار را انجام دهد، به شما اطلاع نمی‌دهد. این بدان معناست که عکس یا ویدیوی شما که فکر می‌کردید محو می‌شود، ممکن است بدون اطلاع شما همچنان در جایی وجود داشته باشد.

در مورد ارسال پیام محو شونده واتساپ ذکر این نکته ضروری است که از آنجایی که دور زدن مکانیسم‌هایی که از گرفتن اسکرین شات بدون اطلاع فرستنده جلوگیری می‌کنند بسیار آسان است، واتس‌اپ می‌گوید که نمی‌خواهد کاربران را با احساس امنیت کاذب مواجه کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد به اشتباه تصور کنند که یک اسکرین شات بدون اجازه آن‌ها نمی‌تواند گرفته شود.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401