عدم نمایش هایلایت استوری دیگران ؛ علت نمایش ندادن هایلایت دیگران چیست؟

چرا هایلایت استوری دیگران رو نمیبینم / عدم نمایش هایلایت استوری دیگران
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

عدم نمایش هایلایت استوری دیگران ممکن است دلایل زیادی داشته باشد. دلیل اصلی علت نمایش ندادن هایلایت دیگران می‌تواند این باشد که فرد، شما را از اکانت اینستاگرام خود بلاک کرده است، به همین دلیل شما قادر به دیدن هیچ یک از پست‌ها و هایلایت‌های استوری او نیستید و یا شما را از حساب اینستاگرام خود حذف کرده است و احتمال سوم، می‌تواند این باشد که حساب کاربری او خصوصی است.

آیا تا به حال در موقعیتی بوده‌اید که به طور تصادفی هایلایت‌های اینستاگرام شخصی را نتوانید مشاهده کنید، چند راه حل وجود دارد که یکی از آن‌ها می‌تواند این باشد که شما در فایل اینستاگرام خود در گوشی شخصی، باگ‌هایی دارید که به همین دلیل است که برنامه آنطور که باید کار نمی‌کند یا به اینترنت وصل نمی‌شود. در این جا با جزئیات و دلایل آن برای عدم نمایش هایلایت استوری دیگران باهم میپردازیم.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

عدم نمایش هایلایت استوری دیگران

دلایل زیادی برای علت نمایش ندادن هایلایت دیگران وجود دارد که به شما اجازه نمی‌دهد هایلایت را ببینید، اجازه دهید با هم این موضوع را بررسی کنیم:

1. شخصی شما را بلاک کرده است:

اگر شخصی شما را از اکانت اینستاگرام خود بلاک کرده باشد، نمی‌توانید از حساب او بازدید کنید و هیچ یک از موارد او را مانند هایلایت، پست‌ها و استوری‌ها را ببینید. به علاوه، شما حتی نمی‌توانید آن‌ها را در اینستاگرام پیدا کنید. با وجود این علائم نشان می‌دهد که فرد شما را مسدود کرده است.

2. شما را از فالورهای خود حذف کرده است:

اینستاگرام این ابزار بسیار قدرتمند را در اختیار کاربران خود قرار داده است، تا هر کسی که بخواهد شخصی را از اکانت خصوصی خود حذف کند.

تمام افرادی که شما را دنبال می‌کنند در زیر عنوان “فالوورها followers” و افرادی که شما آن‌ها را دنبال می‌کنید، در بخش “دنبال کردن following” در فهرست شما لیست شده اند و در زیر لیست فالوورها، کاربر می‌تواند هرکسی را که بخواهد پست‌ها و هایلایت‌های خود را به آن‌ها نشان ندهد حذف کند.

آن‌ها به فهرست دنبال‌کنندگان یعنی فالووینگ می‌روند، به سمت پایین اسکرول می‌کنند و به سمت نام شما می‌روند و گزینه حذف را انتخاب می‌کنند و دیگر برای دیدن پست‌ها و هایلایت‌های آن‌ها دیگر آن شخص حذف شده در دسترس نمی‌باشد. همچنین اگر آن شخص دارای یک حساب خصوصی باشد، گزینه “دنبال کردن” را در حساب خود مشاهده کنید، خواهید دید که آن شخص شما را از لیست دنبال کنندگان خود حذف کرده است.

چرا هایلایت استوری دیگران رو نمیبینم / چرا هایلایت اینستاگرام باز نمیشود

3. حساب کاربری به خصوصی <<Private>> تبدیل شده است؛ عدم نمایش هایلایت استوری دیگران

اغلب اوقات، افراد حساب کاربری خود را از عمومی به خصوصی تغییر می‌دهند و معمولا در اکانت عمومی، برای دیدن پست‌ها، استوری‌ها و هایلایت‌های دیگران نیازی به فالو کردن آن‌ها ندارید.

در حالی که در اکانت خصوصی، برای مشاهده همه این موارد باید او را فالو کنید. اما اتفاقی که می‌افتد این است که وقتی یک کاربر حساب کاربری خود را از عمومی به خصوصی تغییر می‌دهد، همه افراد باید برای دیدن پست ها و … درخواستی برای او ارسال کنند و اگر درخواست شما را نپذیرفت.

شما همچنان نمی‌توانید پست‌ها و هایلایت‌های او را ببینید. بنابراین، اگر قبلاً می‌توانستید هایلایت استوری او را ببینید اما اکنون نه، ممکن است آن شخص حساب کاربری را به خصوصی تبدیل کرده باشد. می‌توانید با رفتن به حساب کاربری آن شخص این موضوع را بررسی کنید، و اگر کادر آبی رنگی پیدا کردید که می‌گوید <<دنبال کنید Follow>> این می‌تواند دلیل آن باشد.

4. اشکالات در برنامه اینستاگرام شما ؛ چرا هایلایت استوری دیگران رو نمیبینم؟

اگربرای حل مشکل نمایش ندادن هایلایت استوری دیگران تمام مواردی که در بالا ذکر شده است مشکل شما را برطرف نکرد، ممکن است مشکل از باگ خود برنامه باشد.

باگ نوعی خطا است که باعث اختلال در عملکرد صحیح هر نرم افزار و اپلیکیشن می‌شود. به همین ترتیب، برخی از صفحات در اینستاگرام ممکن است باز نشوند و شما به دلیل اشکالاتی، برخی از موارد را مشاهده نخواهید کرد. برای پاک کردن باگ‌ها، فقط باید چند تنظیمات را انجام دهید و نصب کنید. برای رفع این چالش مراحل زیر را باهم انجام می دهیم:

به تنظیمات Settings دستگاه خود بروید > به بخش «برنامه‌ها Apps» بروید، آن را باز کنید

چرا هایلایت استوری دیگران رو نمیبینم / عدم نمایش هایلایت استوری دیگران

و سپس به «اینستاگرام Instagram» بروید.

چرا هایلایت استوری دیگران رو نمیبینم / چرا هایلایت اینستاگرام باز نمیشود

روی «پاک کردن کش Clear cache» کلیک کنید.

عدم نمایش هایلایت استوری دیگران / علت ندیدن هایلایت اینستاگرام دیگران

همچنان، اگر هنوز با مشکل مواجه هستید، برنامه را حذف و دوباره نصب کنید. برای این کار، به پلی استور یا اپ استور دستگاه خود بروید، سپس «اینستاگرام» را جستجو و نصب کنید و وارد شوید. پس از ورود به سیستم، بررسی کنید که آیا علت نمایش ندادن هایلایت دیگران برطرف شده یا خیر.

5. مشکل اتصال به اینترنت ؛ چرا هایلایت اینستاگرام باز نمیشود؟

در نهایت، ممکن است مشکل از اتصال به اینترنت باشد. اگر اینترنت شما به اندازه کافی سریع نباشد، عدم نمایش هایلایت استوری دیگران برای شما پیش خواهد آمد و در عملکرد اینستاگرام با مشکلاتی مواجه خواهید شد و نمی‌توانید پست‌ها و هایلایت استوری دیگران را مشاهده کنید. از این رو، اتصال اینترنت خود را خاموش و روشن کنید و هایلایت اینستاگرام را مجددا بررسی کنید. وقتی اینترنت ثابت شد، به طور خودکار شروع به کار می‌کند.

سخن پایانی

این مقاله دلایل احتمالی متعددی را توضیح داد که چرا شما نمی‌توانید هایلایت اینستاگرام یک نفر را ببینید. شما تا به حال با مشکل عدم نمایش هایلایت استوری دیگران مواجه شده‌اید؟ موارد ذکر شده در بالا واضح ترین و عمده‌ترین علت‌ها هستند، همه این‌ها را آزمایش کنید تا بفهمید علت ندیدن هایلایت اینستاگرام دیگران چه می تواند باشد.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401