معرفی بهترین جاهای دیدنی کیش | در سفر به کیش کجا بریم؟

 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

جزیره کیش که در جنوب ایران واقع شده است از جمله زیباترین جزیره ها به شمار می آید که دارای جاذبه های دیدنی بسیار زیادی است. به همین خاطر از جمله محبوبترین مقاصد گردشگری در ایران به شمار می آید. این جزیره با آب و هوای خوب، شن های سفید و آب های زیبا جاذبه های دیدنی فراوانی را برای گردشگران فراهم کرده است. از این رو سفر به کیش از پر طرفدارترین تورهای داخلی محسوب می‌شود .امروز با معرفی بهترین جاهای دیدنی کیش  همراه ما باشید.

همچنین بخوانید :

تفریحات و مکان های تفریحی زیبایی که در جزیره کیش وجود دارند از جمله تفریح های بسیار مهیج و تکرار نشدنی به شمار می آیند. در این مقاله می خواهیم لیست بهترین مکان های دیدنی کیش در بهار، تابستان، پاییز و زمستان را در اختیارتان قرار دهیم و کمی بیشتر شما را با مکان های دیدنی کیش آشنا کنیم.

فهرست مطلب

لیست بهترین جاهای دیدنی کیش

توصیه ما این است که برای رفتن به همه مکان های تفریحی و دیدنی کیش، یک برنامه ریزی دقیق و درست داشته باشید تا بتوانید در مدت زمان اقامت خود در این جزیره از بهترین اماکن تفریحی و گردشی کیش دیدن کنید. آشنایی کامل بادیدنی های کیش باعث می شود در طول سفر به این جزیره زیباترین و به یادماندنی ترین خاطرات را برای خود ایجاد کنید. زیرا که هر نقطه از این جزیره زیبا دارای فضاهای هیجان انگیز بسیاری می باشد که با آن ها روبرو می شوید.

1- جزیره هندورابی

مکان های دیدنی کیش/جاهای دیدنی کیش در زمستان
نمایی از جزیره هندورابی

از جمله جاذبه های دیدنی کیش در زمستان، جزیره هندورابی می باشد که یک جزیره کاملا مستقل است. به خاطر نزدیکی این جزیره به کیش می توان آن را جزء یکی از جاذبه های دیدنی کیش در فصل زمستان به شمار آورد.

برای رفتن به این جزیره و زدن کمپ ساحلی بهترین زمان دی و بهمن می باشد و اصلا ماه اسفند برای کمپ در این ساحل زیبا پیشنهاد نمی شود. علت آن هم این است که در این زمان معمولا لاکپشت‌ها ی کمیاب پوزه عقابی در حال تخم‌گذاری در ساحل هندورابی هستند.

 • آدرس: شمال غربی جزیره کیش، جزیره هندورابی
 • ساعت بازدید: همه روزه به صورت شبانه روزی

2- باغ پرندگان، از بهترین جاهای دیدنی کیش

جاهای دیدنی جزیره کیش/ معرفی مکان های دیدنی کیش
باغ پرندگان کیش

باغ پرندگان کیش یکی از جاهای دیدنی در جزیره کیش است. این باغ شامل بیش از ۲۰۰ گونه پرندگان از سراسر جهان است.

باغ پرندگان کیش یک جاذبه دیدنی بسیار مناسب برای خانواده ها و گردشگران است که به دنبال دیدن پرندگان و طبیعت هستند.

باغ پرندگان کیش دو بخش دارد، بخش اول که به پرندگان در قفس اختصاص دارد و بخش دیگری که شما پرندگان را به صورت آزاد در یک محوطه فنس کشیده شده می‌توانید ببینید.

 • آدرس: جزیره کیش، جنوب شرقی جزیره، داخل پارک دلفین
 • شماره تلفن: 07644471010
 • ساعت بازدید: همه روزه از ساعت 16 الی ساعت 20

3- مجموعه تفریحی دلفیناریوم

جاذبه های دیدنی کیش/ جاهای دیدنی کیش برای کودکان
مجموعه تفریحی دلفیناریوم

مجموعه تفریحی دلفیناریوم یکی از جاذبه های دیدنی در جزیره کیش است. این مجموعه شامل نمایش های دلفین، شنا با دلفین، نمایش های دریایی و غیره است. مجموعه تفریحی دلفیناریوم یک جاذبه دیدنی بسیار مناسب برای خانواده ها و گردشگران است که به دنبال تفریح و سرگرمی هستند.

همچنین بخوانید :

4- نخلستان کیش

مکان های دیدنی کیش/ جاهای دیدنی کیش در شب
نخلستان کیش

ساحل نخلستان یکی از ساحل های زیبا در جزیره کیش است. این ساحل شامل: شن های سفید و آب های زیبا است و بسیاری از اماکن تفریحی مانند: بازی های کودکان، دوچرخه سواری، پاراگلایدینگ و غیره را در خود جای داده است. ساحل نخلستان یک جاذبه دیدنی بسیار مناسب برای گردشگران علاقه مند به آب و هوای گرم و آب های زیبا است.

5- ساحل مرجانی کیش

جاذبه های دیدنی کیش/ جاهای دیدنی کیش در بهار
ساحل مرجانی کیش

این ساحل یکی از زیباترین سواحل جنوب ایران به حساب می آید که در نزدیکی یکی از معروف ترین مراکز خرید کیش یعنی بازار مرجان واقع شده است. علت نامگذاری این ساحل وجود مرجان هایی که به رفت سفید هستند و زمانیکه میمیرند جالتی اسفنجی شکل به خود میگیرند و رنگ آن ها سفید می شود.مکان های دیدنی نزدیک به ساحل مرجانی جزیره کیش به شرح زیر می باشند.

 • کاخ شماره یک پهلوی کیش: 2 کیلومتر تا ساحل مرجانی (جزیره کیش)
 • اسکله تفریحی کیش: 4 کیلومتر تا ساحل مرجانی (مرکز جزیره کیش)
 • باغ پرندگان و پارک دلفین: 6 کیلومتر تا ساحل مرجانی (جنوب شرقی جزیره کیش)
 • کشتی یونانی: 8 کیلومتر تا ساحل مرجانی (جنوب غربی جزیره کیش)
 • شهر زیرزمینی کاریز: 11 کیلومتر تا ساحل مرجانی (جزیره کیش، بلوار میرمهنا)
 • شهر باستانی حریره: 11 کیلومتر تا ساحل مرجانی (جزیره کیش، جاده کرانه)
 • خانه مردم شناسی بومیان کیش: 15 کیلومتر تا ساحل مرجانی (جزیره کیش، محله سفین)

راه های دسترسی

 • آدرس: جزیره کیش، جنوب شرقی جزیره

6- کشتی یونانی، از معروف ترین جاهای دیدنی کیش

مکان های دیدنی کیش/ مکان های تفریحی و دیدنی کیش
تماشای کشتی یونانی در شب

بدون شک می دانید که یکی از مهمترین نمادهای جزیره کیش، کشتی یونانی می باشد که در نزدکی کلبه هور و در بخش غربی جزیره واقع شده است. این کشتی سال های بسیار زیادی است که به گل نشسته است. بخش داخلی این کشتی به خاطر برخورد امواج دریا آسیب های بسیار زیادی دیده است و فقط می توان شاهد پوسته خارجی این کشتی زیبا بود.

برای دیدن این کشتی هم می توانید روزها و هم شب ها مراجعه کنید تماشای این کشتی در شب به خاطر نورپردازی کشتی بسیار خاص و دیدنی است به همین خاطر است که بازدید از این مکان های دیدنی کیش بیشتر در شب پیشنهاد می شود.

7- کشتی آکواریومی، از بهترین دیدنی های کیش

جاذبه های دیدنی کیش/ تفریحات و مکان های دیدنی کیش
کشتی آکواریومی در کیش

از دیگر جاذبه های دیدنی کیش برای کودکان، کشتی آکواریومی است. کف این کشتی‌ها به صورت شیشه‌ای است، به همین دلیل وقتی که روی آن ها قدم می زنید، می توانید دنیای زیر آب را ببینید.

 • آدرس کشتی‌های اکورایومی: سواحل خلیج فارس

8- شهر زیرزمینی کاریز

مکان های دیدنی کیش/ تفریحات و مکان های دیدنی کیش
شهر زیرزمینی کاریز در جزیره زیبای کیش

این شهر بسیار زیبا در حقیقت شبکه ای است برای انتقال آب های زیر زمینی به منطقه های مختلف جزیره کیش که در زمان های بسیار دور از آن استفاده می شده است و امروزه به یک موزه و مکان دیدنی در کیش تبدیل شده است.

هوای داخل این شهر زیر زمینی در همه فصل های سال خنک است و معماری آن بسیار زیبا و جذاب می باشد زیرا که دیواره های مرجانی بسیار زیبایی دارد. در این شهر زیرزمینی چندین کافه و رستوران وجود دارد که می توانید دقایقی را استراحت کرده و غذای تازه میل کنید. مکان های دیدنی نزدیک به شهر زیرزمینی کاریز کیش عبارتند از:

 • بانجی جامپینگ کیش
 •  پایاب کیش
 •  باشگاه سوارکاری مروارید در دهکده المپیک
 • پارک درخت سبز

راه های دسترسی

 • آدرس: جزیره کیش، بلوار میرمهنا، میدان المپیک، نرسیده به میدان فارور، شهر زیرزمینی کاریز
 • شماره تلفن: 07644431553
 • ساعت بازدید: همه روزه از ساعت 9 صبح تا ساعت 10 شب

9- گذر هنرمندان

جاذبه های دیدنی کیش/ جاهای دیدنی کیش در شب
گذر هنرمندان از دیدنی های کیش در شب

این گذر زیبا و جذاب در نزدیکی اسکله تفریحی کیش و بولینگ مریم واقع شده است. معمولا گردشگرانی که شب گردی در جزیره کیش علاقه زیادی دارند بعد از تفریح در اسکله به سکت گذر هنرمندان نیز رهسپار می شوند.

در این گذر شاهد تندیس هنرمندان بزرگی همچون: غلامحسین بنان، موسیقی‌دان و خواننده، ابوالحسن صبا، موسیقی‌دان و سازنده ساز، شریف لطفی، موسیقی‌دان، علی محمد حیدریان، نقاش، مرتضی ممیز، طراح گرافیک، استاد حسین بهزاد، نقاش مینیاتور، عزت الله انتظامی، بازیگر، پروین اعتصامی، شاعر، امیرکبیر، شهریار، استاد فرشچیان، جلال آل احمد و غیره خواهید بود.

10- ساحل درختان نارگیل، از بهترین دیدنی های کیش در بهار

جاهای دیدنی جزیره کیش/ معرفی مکان های دیدنی کیش
ساحل درختان نارگیل

ساحل درختان نارگیل جزیره کیش یکی از کمیاب ترین ساحل ها در ایران می باشد. این درختان در هر جایی امکان رشد ندارند و وجود آنها در این بخش جزیره کیش شکل خاصی را به این بخش از ساحل جزیره داده است. اگر به جزیره کیش رفتید حتما از این ساحل و نزدیک به 3000 درخت نارگیل آن دیدن کنید و از امکاناتی که برای گردشگران تعبیه شده است استفاده نمایید.

 • آدرس: کیش، خیابان فردوسی

11- موزه خلیج فارس کیش

موزه خلیج فارس کیش
موزه خلیج فارس کیش

مجموعه خلیج فارس با معماری و طراحی زیبایی که دارد و همچنین امکاناتی که برای مسافران فراهم آورده یکی از مهمترین مراکز فرهنگی و هنری کیش است. در این موزه علاوه برا اسناد و مدارک مربوط به خلیج فارس، نقاشی‌های گوناگون، آثار تجسمی، سنگ‌های قیمتی، سنگ‌های کیهانی، مجسمه‌ها و صنایع دستی نگهداری می‌شود. ساختمان این موزه که به شکل 2 کفه صدف طراحی شده است یکی از نماد های جزیره کیش می باشد.

 • آدرس : جزیره زیبای کیش، جاده جهان، روبروی کشتی یونانی، مجموعه هنری و موزه خلیج فارس کیش
 • تلفن تماس : 09121167225

12- پارک هنگام جزیره کیش

پارک هنگام کیش
پارک هنگام کیش

پارک هنگام که یکی از بزرگترین پارک های کیش است و دارای پوشش گیاهی مناسبی هم می باشد، در ساحل شرقی جزیره قرار دارد. موقعیت مکانی این پارک به شکلی است که در نزدیکی بازارها و مراکز خرید این جزیره قرار دارد و بسیاری از مسافران این مکان را برای رفتن و دیدن در هنگام و بعد از خرید انتخاب میکنند. امکانات این پارک به شکلی است که هم کودکان و جوانان و هم افراد دارای معلولیت میتوانند از این پارک استفاده مناسبی داشته باشند.

 • آدرس: کیش، خیابان فردوسی، میدان آبشار

بهترین جاهای دیدنی کیش در بهار

بهترین جاهای دیدنی کیش در بهار

در ادامه به معرفی بعضی از جاهای دیدنی کیش که بازدید از آنها در فصل‌های خاص جذاب تر است می‌پردازیم. البته فراموش نکنید تمام موارد بالا برای فصل ها و ماه های مختلف سال مناسب هستند.

فصل بهار از جمله فصل‌‌های خوش آب و هوا در مناطق مختلف کشور می‌باشد از این رو بیشتر افراد این فصل را برای سفر انتخاب می‌کنند. در جزیره زیبای کیش فصل بهار هوا نسبتا گرمتر از سایر نقاط ایران است اما، خوشبختانه گرمای هوا به گونه‌ای نیست که باعث آزار مسافرین شود و شما نتوانید یک سفر بهاری به این جزیره داشته باشید.

برای کیش گردی در بهار بد نیست بدانید که بهترین جاهای دیدنی کیش در فصل بهار کدامند تا بهتر و راحت‌تر بتوانید تایم سفر خود را برای بازدید از جاذبه‌های زیبا و دیدنی جزیره کیش در این فصل زیبا مدیریت کنید. در این بخش می خواهیم علاوه بر ساحل مرجان که در پاراگراف‌های قبلی به آن اشاره کرده‌ایم. چندی دیگر از این جاهای دیدنی را به شما معرفی کنیم تا در سفر به کیش بتوانید به راحتی از آنها دیدن کنید.

13- اسکله تفریحی

یکی از دیدنی‌ترین جاهای جزیره کیش در فصل بهار، اسکله تفریحی است که در شرقی‌ترین قسمت این جزیره واقع شده است. با رفتن به این اسکله زیبا می‌توانید ساعت‌ها به دور از هر شلوغی و هیاهویی از تماشای چشم‌انداز دریای خلیج فارس لذت ببرید. همچنین در این اسکله امکانات تفریحی بسیاری همچون: قایق‌سواری، غواصی، جت اسکی و فلای‌ بورد نیز وجود دارد که می‌توانید هر تفریحی که دوست دارید را هم در این اسکله تجربه کنید.

 • آدرس: کیش، خیابان سنایی، بلوار دریا

14- ساحل کلبه هور

ساحل کلبه هور کجاست؟
ساحل کلبه هور کجاست؟

این ساحل زیبا از جمله منطقه‌های گردشگری در جزیره کیش است که با سایر جاهای دیدنی کیش بسیار فرق دارد. ساحل هور در غرب جزیره کیش واقع شده است که با قرار گرفتن بر روی صخره‌های آن به راحتی می‌توان به خاطر زلال و شفاف بودن آب دریا آبزیان زیر دریا، صدف‌ها و لاک پشت‌ها دید. ساحل کلبه هور که از بهترین جاذبه‌های دیدنی جزیره کیش در فصل بهار محسوب می‌شود از بهترین مکان‌ها برای غواصی است.

 • آدرس: کیش، جاده جهان

بهترین جاهای دیدنی کیش در تابستان

آشنایی با بهترین جاهای دیدنی کیش در تابستان
آشنایی با بهترین جاهای دیدنی کیش در تابستان

جزیره زیبای کیش یکی از مقاصد مناسب برای سفرهای تابستانه می‌باشد زیرا که در این فصل به دلیل شرایط آب و هوایی و گرمای شدید که دارد جزیره خلوت بوده و گردشگران کمتری به کیش سفر می‌کنند، بنابراین به راحتی می‌توان از بیشترین جاهای دیدنی در جزیره کیش با خیال راحت دیدن کردن. علاوه بر آن در تابستان به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر بودن می‌توانید راحتر هزینه‌های سفر را مدیریت کنید.

در سفر به جزیره کیش در فصل تابستان می‌توانید از جاذبه‌هایی همچون ساحل مرجان، اسکله تفریحی، ساحل کلبه هور، ساحل کشتی یونانی و موارد متعدد بسیار دیگری که در ادامه به چند مورد از آن‌ها اشاره خواهیم کرد دیدن کنید.

15- ساحل لاکپشت‌ها

ساحل لاکپشت‌ها
ساحل لاکپشت‌ها

پیشنهاد ما برای بازدید از بهترین جاهای دیدنی جزیره کیش در فصل تابستان، ساحل لاکپشت‌ها است. در این ساحل گونه بسیار خاصی از لاکپشت‌ها زندگی می‌کنند که به آنها لاک پشت‌های پوزه عقابی، گفته می‌شود. این دسته از لاکپشت‌ها در بین ماه‌های اسفند تا مرداد ماه برای تخم گذاری به منطقه‌های محافظت شده سواحل جنوبی ایران همچون جزیره کیش می‌روند.

وجود لاکپشت‌های بسیار زیاد و خاص در ساحلی تحت همنی نام یکی از جاهای دیدنی کیش در تابستان به شمار می‌آید.

16- شهر باستانی حریره

رفتن به شهر باستانی حریره
رفتن به شهر باستانی حریره

از دیگر جاذبه‎‌های خاص و دیدنی جزیره کیش در فصل تابستان، می توان به شهر باستانی حریره اشاره کرده که خانه‌های ویران شده‌ای که بقایایی از آنها در این جزیره برجای مانده‌اند نشان از این دارند که سال‌ها قبل مردم در این منطقه روزگار پرهیاهویی داشته‌اند.

این شهر قدیمی و باستانی به طور کلی از سه بخش تشکیل شده است که شامل خانه اعیانی، بخش کارگاهی و حمام می‌شود.

 • آدرس: کیش، بلوار میرمهنا، بلوار المپیک، میدان حریره، خیابان کرانه

بهترین جاهای دیدنی کیش در پاییز

بهترین جاهای دیدنی کیش در پاییز
بهترین جاهای دیدنی کیش در پاییز

بهترین و مناسبترین فصل سفر به جزیره کیش، نیمه دوم سال است که آب و هوای بسیار مطلوبی دارد. در نیمه دوم سال یعنی فصل پاییز و زمستان خبری از گرمای شدید تابستان نیست و به همین خاطر است بیشتر افرادی که قصد سفر به این جزیره را دارند در نیمه دوم سال به کیش سفر می‌کنند.

اگر شما هم تصمیم دارید که در فصل پاییز سفر به جزیره زیبای کیش را تجربه کنید بد نسیت کمی هم درباره جاذبه‌های دیدنی کیش که در فصل پاییز می‌توانید از آنها دیدن کنید اطلاعات داشته باشید تا سفر خاطره‌انگیزی را برای خود و خانواده‌تان رقم بزنید. خوبی سفر پاییزی به جزیره کیش در این است که می‌توانید از تمامی جاذبه‌های دیدنی کیش که در فصل بهار و تابستان می‌توانستید دیدن کنید در این فصل هم دیدن کنید. اما یکی از خاص ترین جاهای دیدنی کیش در پاییز، قلعه جنی کیش است که در ادامه بیشتر درباره آن برایتان گفته‌ایم.

17- خانه مردم شناسی بومیان کیش

خانه مردم شناسی بومیان کیش
خانه مردم شناسی بومیان کیش

این خانه که نزدیک به 200 سال قدمت دارد در یکی از قدیمترین ماطق کیش قرار دارد. در این مکان نمادهایی از فرهنگ و هنر مردم کیش قرار داده شده است. اتاق های مختلفی که در این خانه تعبیه شده به نوعی سبک زندگی مردم این منطقه در فصل های گرم و سرد را معرفی میکند. چاه آب، اتاق آشپزخانه و بالکن بزرگ نیز از دیگر نمادهای این خانه هستند.

 • آدرس: محله جاسک کیش، در خیابان بهشت، خیابان سفین قدیم

18- روستای باغو

جاذبه های دیدنی کیش/ جاهای دیدنی کیش در تابستان
روستای باغو

این روستا از جمله قدیمی ترین مناطق در جزیره کیش می باشد که گردشگران برای دیدن آهوهای زیبا بیشتر به این جزیره رفت و آمد دارند.
آهوهایی که در روستای باغو جزیره کیش زندگی می کنند به خاطر آبخورهایی که در این روستا توسط اهالی روستا ساخته شده اند و به خاطر غذا به این روستا می آیند.
با ورود به این روستای زیبا شاهد چادرهای سنتی خواهید بود که نشان از آداب و روسوم مردم روستای باغو می باشد.

19- قلعه جنی کیش

خاص‌ترین جاذبه دیدنی کیش در پاییز
خاص‌ترین جاذبه دیدنی کیش در پاییز

از بهترین جاهای دیدنی کیش در فصل پاییز، جزیره جنی کیش است که با تاریک شدن هوا به یک محل وهم انگیز تبدیل می‌شود. این قلعه دیدنی که از دیدن مردم محلی جزیره کیش یک منطقه ترسناک است در حقیقت بنایی دو طبقه است که در وسط آن حیاط و باغچه کوچکی وجود دارد که در گذشته به عنوان پاسگاه هنگ مرزی مورد استفاده قرار می‌گرفته است.

بهترین جاهای دیدنی کیش در زمستان

بهترین جاهای دیدنی کیش در زمستان
بهترین جاهای دیدنی کیش در زمستان

در ایران فصل زمستان اکثریت شهرها با سرمای شدید و بارندگی همراه می‌باشند. اما در جزیره کیش خبری از سرمای شدید زمستانی نیست. به همین خاطر یکی از بهترین فصل‌های سفر به جزیره کیش، فصل زمستان مخصوصا از ماه آذر به بعد می‌باشد که این جزیره آب و هوای لطیف و دلپذیری پیدا می‌کند.

پس بهترین فرصت برای اینکه بتوانید از سفر خود به جزیره کیش نهایت لذت را برده و از بهترین جاهای دیدنی این جزیره هم دیدن کنید فصل زمستان است. در ادامه با تعدادی از جاهای دیدنی کیش در زمستان شما را آشنا خواهیم کرد.

20- دره پرتغالی

جاهای دیدنی جزیره کیش/ معرفی مکان های دیدنی کیش
نمایی از دره تاریخی پرتغالی در کیش

این دره بسیار زیبا که یکی دیگر از جاهای دینی کیش در می باشد از جمله بناهای تاریخی در این جزیره نیز به شمار می آید. علت نامگذاری این دره به خاطر سکونت پرتغال ها در این منطقه می باشد. این دره به دلیل سرازیر شدن آب های فصلی و سطحی بسیار سرسبز است و پوشش گیاهی انبوهی دارد. از جمله مکان های دیدنی در این دره می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • آب انبار سنتی کیش
 • شهر تاریخی حریره کیش

راه های دسترسی

 • آدرس: جزیره کیش، بلوار پیامبر، جاده کرانه

21- بوستان آهوان

بوستان آهوان کجاست؟
بوستان آهوان کجاست؟

از بهترین جاذبه‌های گردشگری کیش در فصل زمستان، بوستان آهوان است که مساحتی حدود ۲ هکتار دارد. در این بوستان  زیرا و دیدنی علاوه بر آهو حیوانات دیگری مانند: شغال، میمون، گوزن، شیر و روباه نگهداری می شود.

آهوهایی که در این بوستان زندگی می‌کنند آزادانه در این بوستان رفت و آمد دارند و در قفس نگهداری نمی‌شوند اما سایر حیوانات در قفس زندگی می‌کنند.

بوستان آهوان جزیره کیش یکی از بهترین جاهای دیدنی کیش برای کودکان است.

 • آدرس: کیش، انتهای خیابان فردوسی

سوالات متداول جاهای دیدنی های کیش

1 جاهای دیدنی کیش در تابستان کدامند؟

ساحل مرجان، اسکله تفریحی، پارک دلفین ها، گذرگاه هنرمندان و درخت سبز از جمله دیدنی های کیش در تابستان می باشند.

2 برای تماشای کشتی یونانی و روستای باغو در کیش کدام فصل سال مناسب‌تر است؟

مناسبترین فصل سال برای تماشای کشتی یونانی و رفتن به روستای باغو در کیش فصل زمستان است.

3هزینه هایی که بابت مکان های دیدنی کیش بپردازیم حدودا چقدر است؟

هزینه ها در کیش به شکلی است که شما میتوانید از تمام دیدنی های کیش با کمترین هزینه بازدید کنید.

همچنین بخوانید :

سخن پایانی

به طور کلی در این مقاله سعی کرده ایم شما را با مکان های دیدنی کیش آشنا کنیم و با معرفی بهترین جاهای دیدنی سعی کردیم راهنمای شما برای سفر به این جزیره زیبا باشیم. امیدواریم با توجه به لیست بهترین مکان های دیدنی کیش که در این مطلب در اختیارتان قرار داده ایم بهتر و راحتر بتوانید در فصل های  بهار، تابستان، پاییز و زمستان به این جزیره سفر کرده و از سفر خود لذت ببرید.

شما کدام یکی ازین دیدنی ها را در سفر به کیش پیشنهاد می‌کنید؟

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402