آیا Tears of the Kingdom واقعا بهترین بازی افسانه زلدا است؟

آیا Tears of the Kingdom واقعا بهترین بازی افسانه زلدا است؟
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

Tears of the Kingdom یکی از بهترین نسخه های زلدا بوده که مورد تحسین کاربران و منتقدین بسیاری از سراسر جهان قرار گرفته است. این موضوع امروزه برای طرفداران قدیمی زلدا یک مانع بشمار میرود زیرا آنها اعتقادی به این موضوع ندارند.

با این اوصاف میتوان گفت که نام بازی دیگری قرار است به میان بیاید. در مورد اینکه کدام بازی از Tears of the Kingdom بهتر است شایعات بسیاری از سوی کاربران زلدا باز منتشر شده که در ادامه قصد داریم شمارا به شکل بهتری با این عنوان و بازی ذکر شده آشنا کنیم. همچنین اگر به دنبال دلیل برتری Tears of the Kingdom نسبت به دیگر نسخه های Zelda هستید پیشنهاد میشود تا انتهای مقاله با پلازا همراه باشید که به اطلاعات خوبی اشاره نموده ایم.

فهرست مطالب

بهترین بازی زلدا

در طول این مقاله نگاهی خواهیم داشت به دلایل مربوط به برتری بازی Tears of the Kingdom نسبت به دیگر نسخه های زلدا که این موضوع میتواند شمارا با یکی از بهترین بازی های جهان در سبک نقش آفرینی مواجه کند.

دلایل برتری Tears of the Kingdom

سبک جهان باز و گرافیکی عالی بازی Tears of the Kingdom سبب شد تا بازی مورد تحسین منتقدین بسیاری قرار گیرد که در سری بازی های زلدا بهترین کنترل کننده روی شخصیت را در این بازی خواهید داشت. با این حال برخی از گیمرهای بازی احساس میکنند که TOTK فاقد مقیاس مربوط به فضای بازی نسبت به نسخه های قبلی زلدا. بوده است. زمانی که صحبت از سیاه وال و داستان سرایی میشود این بازی های Zelda است که به ذهن گیمرها می آید زیرا تجربه منحصر به فرد آنها میتواند ترجیحات بهتری را نسبت به دیگر بازی ها ارایه دهد. این موضوع سبب شده تا بازی Tears of the Kingdom نسبت به سلیقه های یک بازی خوب به نظر بیاید.

آیا Tears of the Kingdom واقعا بهترین بازی افسانه زلدا است؟

بازی Tears of the Kingdom با اینکه هیاهوی بسیاری را به سمت خود کشید در عرصه جهانی توانست بسیاری از نتایج را به سمت خود جذب کند و تیم موضوع سبب شد تا بازی به تنهایی عنوان بهترین بازی Legend of zelda را به خود اختصاص دهد. از سوی دیگر بسیاری از دوست داران زلدا براین باور بودند Tears of the Kingdom جنبه های کلیدی بسیاری را در خود جای داده و همین امر یکی از دلایل تقویت بازی و بهبود بخش گیم پلی بوده است.

اطلاعات درج شده نشان میدهد که این بازی یکی از پرفروش تریم بازی های زلدا بوده با اینکه سازگاری خوبی با سبک های کلاسیک نداشته ولی نمیتوان منظر جدید و جذاب بازی را نادیده گرفت. با اینکه سری بازی های زلدا ده ها سال است که انتشار یافته آمد ولی بازهم در نسخه های از این فرنچایز نظیر Tears of the Kingdom شاهد ویژگی های نوینی هستیم که به تقویت گیم پلی کمک شایانی میکنند و این موضوع از اصلی تریم دلایل محبوبیت بازی بوده است.

رسد و تکامل و بهینه شدن را در تک تک بازی های زلدا نسبت به نسخه های دیگر شاهد هستیم که تیم موضوع روی تقویت Tears of the Kingdom نقش مهمی داشته این به نحوی که گیم پلی بازی توانسته امتیاز بالایی را از سوی منتقدین کسب کند. با اینکه طرفداران بازی مختلف سبک های سنتی هستند باید بدانید که مکان هایی در بازی وجود داشته که با طراحی گرافیکی عالی توانسته اند واضح ترین طرح های گرافیکی را ارایه دهند. این موضوع خوشبختانه روی پلتفرم بازی که نینتندو سوییچ بوده به خوبی دیده شده و میتواند ساختار های گرافیکی بهتری را در سیستم سخت افزاری بالاتر ارایه دهد. در حال حاضر هیچ یک از بازی های zelda توان رقابت با این بازی را نداشته زیرا Tears of the Kingdom به طور یکپارچه میتواند از زاویه دید بالا به پایین گرافیک خوبی را ارایه دهد.

حس خوب و عالی در درگیری گیم پلی بازی سبب خواهد شد تا طرفداران بازی همیشه شاهد یک طرح اولیه خوب در سیستم مبارزه ای باشند. همچنین باید گفت که Tears of the Kingdom از یکسری سیستم های دشواری مراحل برخوردار بوده که در طول مراحل میتواند شمارا با سختی های سازماندهی شده خوبی مواجه کند. این موضوع نه تنها روی تقویت گیم پلی تاثیر مستقیمی داشته بلکه می‌تواند به کاربران این اجازه را بدهد که از یک روال ساده و یکنواخت دور باشند و به طور مداوم با مزیت های بیشتری سروکار داشته باشند.

آیا Tears of the Kingdom واقعا بهترین بازی افسانه زلدا است؟

بازی Tears of the Kingdom با بهره‌مندی از سیستم مهارت انفرادی می‌تواند فرصت تازه ای برای شما به ارمغان بیاورد که برای رویارویی با چالش های دشوار میتوانید خود را آماده نبردها کنید. این مورد بسته به مهارت های شخصی شما قابل رشد بوده زیرا این سمت هستید که میتوانید با ترکیب مهارت ها به ویژگی های جدید دسترسی پیدا کنید.

این موضوع در بازی Tears of the Kingdom سبب تقویت گیم پلی شده که در دیگر بخش های بازی شاهد چنین اقدامی نبوده تیم و توسعه دهنده بازی در نسخه های دیگر از یک روال ساده و رو به رشد استفاده نموده است و همین موضوع یکی از اصلی ترین دلایل متمایز شدن بازی نسبت به دیگر نسخه های بازی شده است. با پایان بخش توضیحات مربوط به دلایل متمایز شدن بازی باید گفت که این بازی از لحاظ ویژگی های دیگر نیز به نسبت دیگر نسخه ها بهتر بوده است. یکی از این موارد استفاده از خط داستانی پویا در کنار المان های جهان باز بوده است. دنیای وسیع بازی که با خط داستانی عالی برخوردار بوده میتواند فرصت مناسبی برای تجربه ای وسیع و عالی را برای گیمرها به ارمغان بیاورد.

بازی افسانه زلدا: اشک پادشاهی در مه 2023 برای پلتفرم نینتندو سوئیچ منتشر شده که طراحی اصلی بازی Hidemaro Fujibayashi بوده است.

سخن پایانی

نقد و بررسی بازی Tears of the Kingdom به پایان رسید و همانطور که شاهد بودید این بازی از جهات مختلفی نظیر وسعت دنیا و خط داستانی و گیم پلی و سیستم های اجرایی نسبت به دیگر نسخه های بازی متفاوت بوده است که میتوان گفت این بازی از بهترین نسخه های زلدا بشمار رفته و توانسته سبب سرگرمی گیمرهای بسیاری در پلتفرم نینتندو سوییچ شود. نظر شما نسبت به عنوان این مقاله چیست؟ شما عزیزان میتوانید نظر خود نسبت به بازی Tears of the Kingdom را بیان کنید و به تکمیل شدن مقاله از زوایای دیگر کمک نمایید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402