ثبت دوباره نام شیائومی در گینس با ساخت نمایشگری غول پیکر
نویسنده:ساناز اوجاقلو
ارسال شده در:04 دی 1397، 19:00

ثبت دوباره نام شیائومی در گینس با ساخت نمایشگری غول پیکر

کمپانی چینی شیائومی این بار با استفاده از قرار دادن 1005 دستگاه گوشی شیائومی می پلی در کنار هم، یک نمایشگر غول پیکر به شکل درخت کریسمس ساخته تا نام خود را برای سومین بار در کتاب رکوردهای گینس ثبت کند.

با وجود آن که تنها یک روز از معرفی گوشی شیائومی می پلی می‌گذرد، این دستگاه جدید به کمک کمپانی شیائومی آمده تا نام آن را یک بار دیگر در کتاب رکوردهای گینس ثبت کند. این شرکت برای ثبت چنین رکوردی ۱۰۰۵ دستگاه گوشی می پلی که اولین موبایل از سری پلی است را به شکل یک درخت کریسمس غول‌آسا ‌با ۸ متر طول، کنار هم قرار داد و به این ترتیب یک نمایشگر دینامیک بسیار بزرگ ساخت.

Xiaomi / شیائومی

آخرین دستگاه را هم لی جون، مدیر عامل کمپانی شیائومی، روی درخت قرار داد که عکس آن را در بالا مشاهده کردید. رکورد قبلی این شرکت هم برمی‌گردد به به‌کارگیری ۵۰۴ گوشی در ایجاد یک نمایشگر پویا.

نمایشگر ۱۰۰۵ قطعه‌ای ماجرا، در یک مرکز خرید در چین نصب شده تا هم نظر بازدیدکنندگان و مشتریان را به خود جلب می‌کند و هم به عنوان بزرگ‌ترین هات‌ اسپات وای‌فای شهر، اینترنت با سرعت بالا را در اختیار مشتریان این مرکز خرید قرار دهد. اما سخت‌ترین مرحله‌ی نصب این نمایشگر پویا که ۱۲ ساعت طول کشید، این بود که تمام گوشی‌های شیائومی می پلی نصب شده، باید به صورت هم‌زمان محتوایی یکسان را ارائه می‌دادند تا تصویری مشخص نمایش داده شود.

این سومین بار است که نام این کمپانی چینی در کتاب رکوردهای گینس ثبت می‌شود. اولین رکورد این شرکت، مربوط به کنار هم قرار دادن ۹۶۹۰ لامپ در قالب لوگوی mi به شکل موزاییکی نورانی بود که اکنون در شعبه‌ی مرکزی شیائومی در هند قرار گرفته است. همچنین با افتتاح هم‌زمان ۵۰۰ نمایندگی شیائومی در هند، دومین رکورد این کمپانی هم ثبت شد.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha