فیلم کوتاه Clash of Clans به رکورد 30 میلیون بازدید در یوتیوب رسید!

امکان ندارد شما اسم بازی محبوب Clash of Clans را نشنیده باشید. شرکت Supercell این بار با انتشار فیلم کوتاه Clash of Clans غوغایی به پا کرده است.

شرکت سوپرسل در حدود 5 روز پیش فیلم کوتاه Clash of Clans با نام Lost & Crowned (گم‌گشته و تاج‌دار) را منتشر کرد که خیلی سریع به رکورد 30 میلیون بازدید در یوتیوب رسید. این فیلم 11 دقیقه‌ای که در ویدیوی زیر می‌توانید تماشایش کنید، نشان از محبوبیت بیش از اندازه بازی در سطح جهان دارد. بازی Clash of Clans که در سال 2012 به صورت رایگان عرضه شده، تا به حال به‌روزرسانی‌های فراوان، در کنار عناوینی برپایه بازی اصلی را دریافت کرده که همگی آن‌ها موفق بوده‌اند. با اینکه گیم‌پلی و نحوه بازی از لحظه انتشار تغییر چندانی نکرده، ولی بازیکنان از آن خسته نشده و همیشه گروه‌ها و کلن‌های خود را پابرجا نگه داشته و دوستی‌ها و دشمنی‌های فراوانی را شکل داده‌اند.

کم لطفی‌ست اگر بگوییم این بازی موفق نبوده و البته این موفقیت به لطف گیم پلی نه چندان دشوار، ظاهر گرافیکی چشم نواز و قابلیت اجرا بر روی بسیاری از گوشی‌های پایین رده است. حال که این عنوان با بیش از نیم میلیارد دانلود تبدیل به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ویدیویی جهان شده، بدون شک می‌تواند از راه‌های دیگر مخاطبین خود را بیشتر کرده و درآمدزایی هنگفتی داشته باشد. از جمله این راه‌ها انتشار فیلم‌هایی پیرامون داستان و شخصیت‌های بازی‌ست که ما تا به حال با تعداد زیادی از آن‌ها رو به رو شده‌ایم. از جمله محبوب‌ترین آن‌ها می‌توان به دو تبلیغ منتشر شده در سال 2015 با حضور اشخاصی چون جیمز کوردن، کریستف والتس و لیام نیسون اشاره کرد.

به‌دنبال موفقیت‌های روز افزون این بازی، تیم توسعه‌دهنده فیلم کوتاهی را روز جمعه منتشر کرده که به رکورد خارق‌العاده 30 میلیون بازدید در کمتر از یک هفته دست یافته است. فیلم کوتاه Clash of Clans داستان دو اسکلت قد کوتاه و درعین حال دلیر را در حال حفاظت از گنج شاهشان بیان می‌کند. درحالی که یکی از اسکلت‌ها با مسئولیت پذیری و مهارت به وظیفه خود می‌پردازد، اسکلت دیگر ناامید و درمانده است. این داستان میان دو اسکلت لحظاتی پر از خنده و سرگرمی را در دنیای بازی Clash of Clans برایتان فراهم می‌کند.

فیلم کوتاه Lost and Crowned

شکی نیست که تا بدین لحظه بازی Clash of Clans بازیکنان و مخاطبین خود را یافته و این را می‌توان از 30 میلیون بازدید فیلم کوتاه Clash of Clans در کمتر از یک هفته متوجه شد. ساختار زیبا و دوست داشتنی و داستان کوتاه مرتبط به بازی در فیلم کوتاه Clash of Clans نیز دلیل دیگر این تعداد بیننده است. همه این المان‌ها دست به دست هم داده تا تعداد بینندگان این فیلم کوتاه از مسابقات تنیس U.S. Open آمریکا نیز پیشی بگیرد.

آیا شما تجربه بازی Clash of Clans را دارید؟ نظرات خود را در رابطه با این بازی و همچنین فیلم کوتاه آن با ما به اشتراک بگذارید.

2
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha