برترین و بهترین بازی های جنگ جهانی اول و دوم برای کامپیوتر (PC)

برترین و بهترین بازی های جنگ جهانی اول و دوم برای کامپیوتر (PC)
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بازی های جنگ جهانی PC با حال و هوای خاص خود طرفداران ویژه‌ خود را دارند. یک بازی سرباز جنگ جهانی دوم خوب مولفه‌های بسیاری دارد که باید بررسی‌شان کرد. در این مقاله به دنبال بهترین بازی جنگ جهانی دوم و همچنین برترین بازی جنگ جهانی اول خواهیم بود. برای دانلود بازی جنگ جهانی برای کامپیوتر فهرست ما را حتما مطالعه کنید.

ایا بازی جنگ جهانی اول انلاین است؟ بهترین بازی جنگ جهانی برای کامپیوتر کدام است؟ این سوالات و سوالات مشابه آن در رابطه با بازی سرباز جنگ جهانی دوم و اول و عناوین مختلف در این رابطه جزو پرسش‌های بسیاری از گیمرهای مختلف است. شکی نیست که مقوله جنگ جهانی اول و دوم یکی از جذاب‌ترین مقوله‌ها برای ساختن یک بازی ویدیویی است و دقیقا به همین علت نیز سازندگان مختلف در طول دهه‌های اخیر هر یک به شیوه خود سعی کرده‌اند که خوانش خود را از جنگ جهانی اول و دوم در قالب یک بازی ویدیویی ارائه دهند. بر همین اساس بر آن شدیم تا در مقاله‌ای که پیش رویتان هست به دنبال بهترین بازی جنگ جهانی دوم و برترین بازی جنگ جهانی اول عناوین مختلف را مورد واکاوی قرار دهیم. اگر به دنبال دانلود بازی جنگ جهانی برای کامپیوتر هستید با ما باشید تا در فهرست پیش رویتان تعدادی از مهمترین بازی های جنگ جهانی PC را با همدیگر مورد بررسی قرار دهیم. همراه پلازامگ بمانید.

برترین بازی های جنگ جهانی PC

در ادامه بازی های جنگ جهانی برای کامپیوتر و کنسول را به شما معرفی می‌کنیم. با ما باشید.

12- بازی Assassin’s Creed Syndicate

بازی اساسینز کرید: سندیکا / گیم پلی بازی Assassin's Creed Syndicate

 • امتیاز متاکریتیک: 78
 • امتیاز کاربران: 6.3

در دوازدهمین جایگاه فهرست امروزمان با عنوان بازی های جنگ جهانی PC بازی Assassin’s Creed Syndicate قرار گرفته است. بازی اساسین کرید سندیکا با وجود آن‌که در رابطه با اساسین‌ها و دنیای آن‌هاست ارتباط نزدیکی با جنگ جهانی اول دارد. شاید نتوان این نسخه از اساسین کرید را برترین بازی جنگ جهانی اول نامید؛ اما با این وجود در این بازی سازندگان برای بازی‌بازها این قابلیت را فراهم کرده‌اند که یک روایت داستانی ویژه و مختص جنگ جهانی اول را تجربه کنند.

در این بازی جنگ جهانی برای کامپیوتر بازیکنان در نقش ایوی فرای (Evie Frye) و در لندن جنگ زده برای وینستون چرچیل یکسری ماموریت‌های ویژه انجام می‌دهند. بدون شک اگر به دنبال دانلود بازی جنگ جهانی برای کاپمیوتر باشید شاید این عنوان اولین انتخاب شما نباشد؛ اما با این وجود در بازی اساسین کرید سندیکا تاریخ 1916 میلادی به خوبی بازسازی شده و همچنین به خوبی با گیم پلی و روایت داستانی بازی نیز چفت و بست یافته است.

 

11- بازی Battlefield 1

بهترین بازی جنگ جهانی دوم / برترین بازی جنگ جهانی اول

 • امتیاز متاکریتیک: 89
 • امتیاز کاربران: 7.9

در یازدهمین جایگاه فهرست بازی های جنگ جهانی PC بازی Battlefield 1 قرار دارد. می‌توان گفت در میان بازی های جنگ جهانی برای کامپیوتر بازی Battlefield 1 از منظر صداقت نسبت به به تصویر کشیدن میدان نبرد آن دوران ضعیف عمل کرده است؛ اما با این وجود گیم پلی آن به قدری خوب است که بتوان آن را جزو یکی از کاندیداهای عنوان برترین بازی جنگ جهانی اول نامید.

بر همین اساس می‌توان گفت در میان بهترین بازی های جنگ جهانی بازی جنگ جهانی Battlefield 1 به واسطه گیم پلی خود یکی از عناوین ویژه ژانر تیراندازی محسوب می‌شود. مسابقات موجود در این برترین بازی جنگ جهانی اول می‌توانند بیش از 64 بازیکن را دربر‌بگیرند که وقتی با خودروهای مسلح از جمله تانک‌ها و هواپیماهای موشک انداز ترکیب می‌شود یک بازی تمام عیار را در اختیارمان قرار می‌دهد.

 

10- بازی Hearts of Iron IV

دانلود بازی جنگ جهانی برای کامپیوتر / بازی های جنگ جهانی PC

 • امتیاز متاکریتیک: 83
 • امتیاز کاربران: 7.5

در دهمین جایگاه مقاله امروزمان با عنوان بازی های جنگ جهانی PC بازی Hears of Iron IV قرار دارد. بازی Hearts of Iron IV یک بازی سرباز جنگ جهانی دوم است که در ژانر استراتژیک همزمان ساخته شده است و سازنده آن کمپانی Paradox Development Studio محسوب می‌شود. در این بهترین بازی جنگ جهانی دوم بازیکنان در قالب یک عنوان استراتژیک چند جانبه به کشمکش در نبردی می‌پردازند که در آن تاریخ را می‌توان هم از نو تکرار کرده و هم بازآفرینی کرد.

در این عنوان از میان بازی های جنگ جهانی دوم شاهد حضور موقعیت‌های بی حد و حصری هستیم که از تمامی آن‌ها می‌توان برای ساعت‌ها سرگرمی مفید و لذت بخش استفاده کرد. بر همین اساس اگر بگوییم این عنوان جزو برترین بازی های استراتژیک جنگ جهانی دوم برای کامپیوتر است پربیراه‌ نگفته‌ایم. اگر به دنبال دانلود بازی جنگ جهانی دوم برای کامپیوتر باشید و به ژانر استراتژیک نیز علاقمند باشید بازی Hearts of Iron IV جزو بهترین گزینه‌ها برای شما محسوب می‌گردد.

 

9-  بازی Call of Duty WWII

دانلود بازی جنگ جهانی دوم برای کامپیوتر / بازی جنگ جهانی برای کامپیوتر

 • امتیاز متاکریتیک: 79
 • امتیاز کاربران: 4.8

به عنوان نهمین بازی فهرست بازی های جنگ جهانی PC بازی ویدیویی Call of Duty WWII را برای معرفی به شما در نظر گرفته‌ایم. در این بازی سرباز جنگ جهانی دوم شاهد بازتعریف شدن دنیای این نبردها برای نسل جدید گیمینگ هستیم. از طریق بازی Call of Duty WWII که جزو لایق ترین عناوین لقب بهترین بازی جنگ جهانی دوم محسوب می‌شود در سرزمین نورماندی قرار گرفته و به نبرد در سرتاسر قاره اروپا خواهید پرداخت.

در بازی سرباز جنگ جهانی دوم Call of Duty WWII سازندگان چه در زمینه کمپین تک نفره و چه در زمینه بخش چندنفره که در آن حالت جدیدی به نام War Mode اضافه شده است عملکردی عالی نشان داده‌اند. همچنین جا دارد به حالت زامبی‌های نازی این بازی جنگ جهانی دوم برای کامپیوتر نیز اشاره‌ای داشته باشیم که می‌توانید با آن ساعت‌ها سرگرم شوید. اگر به فکر دانلود بازی اول شخص جنگ جهانی دوم برای کامپیوتر باشید بازی Call of Duty WWII را به هیچ وجه از قلم نیندازید.

 

8-  بازی War Thunder

بازی های جنگ جهانی دوم / دانلود بازی جنگ جهانی دوم

 • امتیاز متاکریتیک: 81
 • امتیاز کاربران: 5.8

در پنجمین جایگاه فهرست بازی های جنگ جهانی PC بازی War Thunder را برای معرفی به شما در نظر گرفته‌ایم. این بازی ویدیویی که از لایقین عنوان بهترین بازی جنگ جهانی دوم محسوب می‌شود در ژانر MMO ساخته شده است و در آن با کاربران واقعی از سراسر جهان خواهید جنگید. یکی از مشخصه‌های بازی سرباز جنگ جهانی دوم War Thunder آن است که مهارت بازیکنان در آن حرف اول و آخر را می‌زند و بر خلاف برخی عناوین دیگر این ژانر پرداخت درون بازی سبب مزیت شما نسبت به بازیکنان دیگر نخواهد شد.

علاوه بر آن در این بهترین بازی جنگ جهانی با سبک‌های مختلف بازی کردن نیز روبرو خواهید شد که می‌توانید بسته به سلیقه‌تان یکی را انتخاب کنید. به عنوان مثال می‌توانید بین حالت‌های آرکید (Arcade) و شبیه سازی (Simulation) یکی را انتخاب کنید که اولی دارای ساختاری ساده‌تر و دومی به مراتب پیچیده‌تر و شبیه به میدان نبرد واقعی است. اگر دانلود بازی کامپیوتری جنگ ایران و آمریکا مد نظر شما باشد بازی War Thunder یکی از بهترین گزینه‌ها در این زمینه است.

 

7- بازی Call Of Cthulhu: The Wasted Land

بازی جنگ جهانی دوم برای کامپیوتر / دانلود بازی کامپیوتری جنگ ایران و آمریکا

 • امتیاز متاکریتیک: –
 • امتیاز کاربران: 7.4

در هفتمین جایگاه فهرست بازی های جنگ جهانی PC بازی Call of Cthulhu: The Wasted Land قرار گرفته است. این برترین بازی جنگ جهانی اول بر اساس رمانی به همین نام اثر اچ پی لاوکرفت (H.P. Lovecraft) ساخته شده است و ژانر آن نقش آفرینی تاکتیکی (Tactical RPG) محسوب می‌شود. با وجود آنکه در بازی Call of Cthulhu: The Wasted Land شاهد نوعی روایت داستانی فانتزی‌وار نسبت به عناوین دیگر هستیم به خوبی می‌توانیم رنگ و بوی جنگ جهانی اول را حس کنیم.

در بازی ویدیویی جنگ جهانی اول Call of Cthulhu: The Wasted Land بازیکنان در نقش تیمی از بازجویان قرار می‌گیرند و به دنبال توطئه‌های ارتش آلمان در طی این جنگ شروع به یکسری تحقیقات می‌کنند. این بازی ویدیویی هم از منظر داستان و هم از منظر گیم پلی یک گزینه ایده‌ آل برای علاقمندان خود محسوب می‌شود.

 

6- بازی Valiant Hearts: The Great War

دانلود بازی جنگ جهانی / دانلود بازی اول شخص جنگ جهانی دوم برای کامپیوتر

 • امتیاز متاکریتیک: 87
 • امتیاز کاربران: 8.3

جایگاه ششم فهرست بازی های جنگ جهانی PC به بازی Valiant Hearts: The Great War اختصاص دارد. می‌توان گفت وقتی که به دنبال دانلود بازی جنگ جهانی برای کامپیوتر باشیم کمتر به یک بازی ماجراجویی معمایی فکر می‌کنیم اما با این وجود در این برترین بازی جنگ جهانی اول خلاف شاهد آن هستیم که حتی یک بازی متعلق به این ژانر نیز به خوبی می‌تواند به شیوه خود جنگ جهانی را برای ما به تصویر بکشد.

بازی ویدیویی Valiant Hearts یک سفر دراماتیک به مخاطرات جنگی است که به خوبی حرفی را که می‌خواهد به ما می‌گوید. محوریت روایت داستانی این بازی ویدیویی حول محور چهار بیگانه متعلق به جنگ جهانی اول می‌چرخد که هر یک دارای داستان مختص و ویژه خود است. این بازی جنگ جهانی اول گیم پلی چندان پیچیده‌ای ندارد اما روایت داستانی آن زاویه دیدمان را نسبت به وقایع بین سال‌های 1914 و 1918 به خوبی تحت تاثیر قرار می‌دهد.

 

5- بازی Company of Heroes 2

بهترین بازی های جنگ جهانی / بازی های استراتژیک جنگ جهانی دوم برای کامپیوتر

 • امتیاز متاکریتیک: 80
 • امتیاز کاربران: 2.2

در پنجمین جایگاه فهرست بازی های جنگ جهانی PC بازی ویدیویی Company of Heroes 2 را برای معرفی به شما در نظر گرفته‌ایم. وقایع این بهترین بازی جنگ جهانی دوم در سال 1941 و در شروع یکی از فاجعه‌آمیزترین کشمکش‌های نبرد مربوط به آن دوران رخ می‌دهند. در بازی سرباز جنگ جهانی دوم Company of Heroes 2 کنترل ارتش شوروی را به دست خواهید گرفت و وظیفه دارید که از کشور روسیه در برابر هجوم نازی‌ها محافظت کنید.

مهارت‌های استراتژیک و قابلیت‌های تاکتیکی شما در بازی Company of Heroes 2 نقش بسیار عمده‌ای بازی می‌کنند. در حالت کلی آن نیز این بازی مثال بارزی از یک عنوان استراتژیک همزمان موفق محسوب می‌شود. البته با این وجود امتیاز کاربران متاکریتیک نسبت به منتقدین به این بازی کم است که خود جای بحث و تامل دارد.

 

4-  بازی Call of Duty 2

بازی های جنگ جهانی برای کامپیوتر / بهترین بازی جنگ جهانی

 • امتیاز متاکریتیک: 86
 • امتیاز کاربران: 8.5

چهارمین جایگاه فهرست بازی های جنگ جهانی PC را به بازی Call of Duty 2 اختصاص داده‌ایم. در این بازی سرباز جنگ جهانی دوم خاطره‌انگیز بازیکنان به تجربه چهار روایت داستانی جداگانه مربوط به چهار سرباز مختلف می‌پردازند که در عین حال با چندین کمپین جدا از هم و از میان برداشتن موانع مختلف همراه می‌شود. بازیکنان در این بهترین بازی جنگ جهانی دوم آزادی آن را دارند که در طی کمپین‌ها داستان‌های هر کدام از این سربازها را دنبال کنند و یا در طی یکسری نبرهای تاریخی به مصاف دشمنان و یا همدیگر روند.

کمپانی Infinity Ward سازنده بازی Call of Duty 2 هنگام ساخت این بازی دقت زیادی به فراهم کردن تجربه‌ای واقعی از میدان نبرد کرده‌ است و همچنین در زمینه جلوه‌های بصری و تکنولوژی هوش مصنوعی نیز سنگ تمام گذاشته است؛ تا جایی که این موارد در این بازی ویدیویی نسبت به عناوین زمان خود در مرحله‌ای بسیار بالاتر قرار دارند. اگر به دنبال دانلود بازی جنگ جهانی دوم باشید می‌توان گفت بازی Call of Duty 2 از همه نظر جزو مناسب‌ترین گزینه ها برای شما محسوب می‌گردد.

 

3- بازی World of Tanks

ایا بازی جنگ جهانی اول انلاین است؟ / بهترین بازی جنگ جهانی برای کامپیوتر کدام است؟

 • امتیاز متاکریتیک: 80
 • امتیاز کاربران: 3.4

در سومین جایگاه فهرست بازی های جنگ جهانی PC بازی World of Tanks را قرار داده‌ایم. اگر به دنبال دانلود بازی جنگ جهانی برای کامپیوتر باشیم این بازی ویدیویی جزو اولین گزینه‌ها محسوب می‌شود. بازی World of Tanks یک بازی ویدیویی نبرد تانکی به شیوه آرکید است که پر از اسلحه‌های بزرگ، انفجارهای عظیم و همچنین زره‌های پرشکوه است. تنها کاری که باید در این بهترین بازی جنگ جهانی دوم انجام دهید آن است که تانک مورد نظر خود را انتخاب کرده و به سوی کشمکش‌های تند و سریعی که برای شما تدارک دیده شده‌اند بتازید.

با وجود آنکه بازی World of Tanks از منظر شبیه سازی چندان چنگی به دل نمی‌زند از سوی دیگر نیز تنها عبارت از تیراندازی بدون هدف نیست. به عنوان مثال در این بازی نیازمند آن هستید که زاویه لوله تانک خود را جهت اصابت درست به تانک‌های دیگر به درستی تنظیم کنید. اگر به دنیای تانک‌ها علاقه دارید این بازی را از دست ندهید.

 

2- بازی Sniper Elite 4

بهترین بازی جنگ جهانی دوم / برترین بازی جنگ جهانی اول

 • امتیاز متاکریتیک: 77
 • امتیاز کاربران: 6.9

به جایگاه دوم فهرست بازی های جنگ جهانی PC فرا رسیدیم و این جایگاه به عنوان دیگری به جز بازی Sniper Elite 4 تعلق ندارد. بازی Sniper Elite 4 توسط کمپانی Rebellion ساخته شده است و در جنگ جهانی دوم در سرزمین ایتالیا روی می‌دهد. قهرمان این بهترین بازی جنگ جهانی دوم کارل فیربورن (Karl Fairburne) نام دارد و وظیفه دارد که به جنبش مقاومت ایتالیا در برابر هجوم فاشیست‌ها پیوسته و این سرزمین را از هجوم نازی‌ها نجات دهد.

به زعم بسیاری از افراد بازی Sniper Elite 4 یکی از بهترین عناوین تیراندازی اسنایپری تمام دوران‌ها محسوب می‌شود. کمپانی Rebellion در ساخت این بازی موفق شده است که به نقطه‌ای برسد که تمامی نکات مثبت عناوین قبلی را یک جا جمع کرده و در قالب این بازی ارائه دهد. اگر به تیراندازی با اسنایپر علاقمند هستید بازی Sniper Elite 4 بهترین گزینه برای شما محسوب می‌گردد.

 

1- بازی Wolfenstein: The New Order

دانلود بازی جنگ جهانی / دانلود بازی اول شخص جنگ جهانی دوم برای کامپیوتر

 • امتیاز متاکریتیک: 79
 • امتیاز کاربران: 8.0

نهایتا به جایگاه اول فهرست بازی های جنگ جهانی PC فرا رسیدیم و این جایگاه به عنوان دیگری به جز بازی Wolfenstein: The New Order تعلق ندارد. این بازی ویدیویی که در فهرست دانلود بازی جنگ جهانی برای کامپیوتر امروزمان رتبه نخست را به خود اختصاص داده است توسط کمپانی MachineGames ساخته شده است و در اروپای سال 1946 روی می‌دهد. در این بازی ویدیویی شما در نقش کاپیتان بلاژوویچ (Captain B.J. Blazkowicz) قرار می‌گیرید و وظیفه دارید رژیم نازی‌ها را که هم اکنون اکثر کشورها را تصاحب کرده‌اند از میان ببرید.

در بازی Wolfenstein: The New Order چه از منظر فرم و چه از منظر محتوا شاید گرد هم آمدن یکی از بهترین عناوین تیراندازی اول شخص هستیم که وقتی با کاراکترپردازی و جنبه بشری کاراکترهای بازی همراه می‌شود تبدیل به عنوانی بسیار خاطره انگیز نیز می‌شود.

در ویدیوی زیر «بهترین بازی ها با محوریت جنگ جهانی« را تماشا کنید: 

سخن پایانی

به پایان مقاله امروزمان با عنوان بازی های جنگ جهانی کامپیوتر نیز فرا رسیدیم و امیدواریم از خواندن مقاله امروزمان نیز نهایت لذت را برده باشید. بدون شک مقوله جنگ جهانی اول و دوم به خودی خود مقوله‌ای است که می‌توان برای مدت‌ها در رابطه با آن به تحقیق و تفحص پرداخت و خسته نشد. بر همین اساس در بازی‌های ویدیویی نیز شاهد آن هستیم که سازندگان از این موضوع دست نکشیده و نهایت خلاقیت خود را برای نشان دادن زاویه‌های مختلف میدان نبرد در عناوین مختلف نشان می‌دهند.

نظر شما در رابطه با مقوله جنگ جهانی و بازی های جنگ جهانی چیست؟ نظرات خود را از قسمت پایین و بخش کامنت‌های سایت با ما در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران10 دیدگاه
avatar
sara
.
27 تیر 1398، 17:57
پاسخ
1
3
ممنون، واقعا هیجان بازیهای کامپیوتری جنگی فوق العادست
avatar
سهیل
.
29 تیر 1398، 23:42
پاسخ
1
2
هنوزم بعد گذشت حدود ۱۰ سال مدال افتخار یه بازی فوق العاده و نوستالژیک واسه من بوده و هست... جنگ نُرماندیش فوق العاده بود ?
avatar
Omid
.
23 آبان 1398، 09:28
پاسخ
4
0
این بازی Valiant Hearts خیلی مذخرفه. حال نکردم باهاش
avatar
....
.
07 تیر 1399، 02:25
پاسخ
0
2
@Omid
به من نظر که داستان و گرافیک بازی خیلی خوب بود و جنبه بسیار متفاوتی از جنگ رو نشون میداد ولی به هر حال نظرات متفاوته
avatar
سامان بیضایی
.
24 آبان 1398، 16:20
پاسخ
0
2
واقعا مدال اف هانر یک بازی فوق العاده بود.یکی بهترین بازی های بوده که تاحالا کردم.
avatar
محمد
.
24 آبان 1398، 23:23
پاسخ
1
1
کاشکی این بازی هارو توی موبایل هم میشد استفادا کرد ?
avatar
مهرداد
.
23 بهمن 1398، 17:35
پاسخ
0
0
@محمد
بگردی توی سطح نت هست
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
plaza-ads