راهنمای جامع سفر به قطر | 0 تا 100 مسافرت به قطر

راهنمای سفر به قطر
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در اختیار داشتن اطلاعات کافی در مورد اقامت در شهر و کشوری که قصد سفر به آنجا را دارید یکی از مهمترین گام‌هایی است که باید در مسیر بهبود کیفیت سفر خود بردارید. در راهنمای سفر به قطر قصد داریم تا هر آنچه باید درباره سفر به این کشور بدانید را از شرایط آب و هوایی گرفته تا انتخاب بهترین هتل برای اقامت را در اختیارتان قرار دهیم. اگر برایتان جای سوال است که به چه علت باید به قطر سفر کنیم؟ با ما تا انتهای این راهنما همراه باشید.

کشور قطر از مهمترین کشورهای خاورمیانه است و پایتخت شهر دوحه به شمار می‌آید. این کشور که از جمله کشورهای عربی واقع در جنوب غربی آسیاست و همسایه جنوبی ایران نیز به شمار می‌آید به دلیل منابع نفت و گاز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و در طی سال‌های گذشته به یک مرکز تجاری مهم در خاورمیانه تبدیل شده و به همین خاطر است که هدف سرمایه‌گذاران بسیاری شده است.

فهرست مطالب

راهنمای کامل سفر به قطر

راهنمای کامل سفر به قطر
راهنمای کامل سفر به قطر

همانطور که در بخش مقدمه هم اشاره کردیم کشور قطر پایتخت دوحه از جمله کشورهای عربی و مهم در خاورمیانه است که تعداد بسیاری از جمعیت آن را مهاجرین تشکیل می‌دهند واحد پول این کشور ریال قطری است و زبان انگلیسی در قطر بسیار رایج است لما با تمام این اوصاف زبان رسمی مردم قطر عربی می‌باشد.

کشور قطر از جمله کشورهای منطقه خاورمیانه و کشورهای عربی است که از شهرت بسیار زیادی برخوردار است و در سال‌های اخیر سیاست‌های اقتصادی این کشور تا حدودی تغییر پیدا کرده و وابستگی کمتر این کشور به اقتصاد مبتنی بر نفت می‌باشد. این کشور عربی دارای جاذبه‌های دست‌ساز و طبیعی است که از چشم گردشگران ایرانی پنهان نمانده و به همین خاطر در این سال‌ها شاهد افزایش سفرهای خارجی به این کشور از سوی ایرانیان بوده‌ایم.

آب و هوای قطر

آب و هوای قطر
اطلاع از آب و هوای قطر

کشور قطر که در حاشیه خلیج فارس قرار گرفته و در همسایگی ناحیه جنوبی ایران می‌باشد در حقیقت یک شبه جزیره کوچک است که بیشتر زمین‌های آن را بیابان‌ها و صحراهای خشک در بر گرفتند از این رو دارای آب و هوای گرم و خشک است و به طور کلی میزان بارندگی برف و باران در قطر در سطح پایینی می‌باشد و تنها به میزان ۷۵ میلی‌متر در سال می‌رسد.

در کشور قطر بیشتر روزهای سال آفتابی و گرم هستند و متوسط دمای هوا حدوداً ۳۸ درجه سانتیگراد می‌باشد لازم به گفتن است که دمای هوا در بالاترین حالت خود در کشور قطر به نزدیک ۵۰ درجه سانتیگراد نیز خواهد رسید.

شرایط آب و هوای کشور قطر حتی در زمستان هم تغییر دمای زیادی نمی‌کند و هوا در بیشتر نقاط این کشور در کمترین میزان خود به ۲۳ درجه سانتیگراد می‌رسد.

بهترین فصل برای سفر به قطر

بهترین فصل برای سفر به قطر
چه فصلی از سال به قطر سفر کنیم؟

با توجه به اینکه کشور قطر دارای تنوع فصلی چندان زیادی نیست و شرایط آب و هوایی آن بیشتر گرم و خشک است و تابستان‌ها با افزایش دمای هوا حالت شرجی به خود می‌گیرد بسیار آزاردهنده خواهد بود امکاناتی که در قطر قرار داده شده است فضایی است که از گرمای هوا در امان باشید.

با توجه به شرایط عنوان شده پیشنهاد ما برای سفر به کشور قطر فصل بهار یا پاییز است درست است که در این فصول سال نیز دمای هوا همچنان تا حدودی گرم است اما از میزان شدت گرمای هوا نسبت به تابستان کاسته شده است. سفر به قطر در فصل زمستان هم می‌تواند گزینه مناسبی باشد زیرا که در این فصل گرمای شدیدی که در این منطقه حکم فرماست رو به خنکی رفته و در آنجا خبری از بارندگی شدید زمستانی نیز نخواهد بود.

چگونه به قطر سفر کنیم؟

چگونه به قطر سفر کنیم؟
تجربه سفر به قطر با کشتی

یکی از اطلاعات مهم در رابطه با سفر به کشور قطر این است که شما برای سفر به این کشور نیاز به اخذ ویزا دارید و اولین کاری که باید برای سفر انجام دهید این است که به صورت الکترونیکی ویزای خود را دریافت نمایید. مدت زمانی که ویزای شما برای سفر به قطر صادر می‌شود حدوداً ۷ روزه می‌باشد برای اینکه بتوانید ویزای توریستی قطر را دریافت کنید نیاز به ارائه مدارکی همچون اسکن صفحه اول پاسپورت، اسکن عکس پاسپورتی و بلیط هواپیمای رفت و برگشت به کشور قطر را دارید.

لازم به ذکر است که برای سفر به قطر به دلیل اینکه مرز مشترکی میان کشور ایران و قطر از طریق دریا می‌باشد شما یا می‌توانید از طریق هواپیما به قطر سفر کنید یعنی سفر هوایی را انتخاب کنید یا از طریق راه دریایی و سفر با کشتی، که می‌توانید تجربه متفاوتی را در کارنامه سفرهای خود بدست آورید.

از آنجایی که پرواز قطر برای اغلب زمان‌ها موجود است و مدت زمان آن برای تهران به دوحه تقریباً دو ساعت می‌باشد اغلب گردشگران سفر با هواپیما به قطر را ترجیح می‌دهند.

اما اگر می‌خواهید سفری متفاوت و خاص به قطر داشته باشید سفر از طریق کشتی‌های کروز که از شهر بوشهر حرکت می‌کنند گزینه دومی است که پیش روی شما قرار دارد باید بدانید که سفر با کشتی زمان بیشتری طول می‌کشد و تقریباً ۲۰ ساعت زمان خواهد برد تا شما به کشور قطر برسید.

اقامت در قطر

اقامت در قطر
بهترین هتل‌های قطر

تا به اینجای راهنمای سفر به قطر با شرایط آب و هوایی این کشور، بهترین زمان برای سفر و اینکه چگونه می‌توانید به قطر سفر کنید آشنا شدید حال بهتر است برای انتخاب محل سکونتتان در طول سفر اطلاعاتی در رابطه با بهترین هتل‌های قطر نیز داشته باشید.

مجموعه هتل‌هایی که در قطر وجود دارند همگی دارای امکانات به روز و استانداردهای روز دنیا هستند و بهترین خدمات رفاهی را نیز به مسافران ارائه می‌دهند. با توجه به اینکه قطر از جمله کشورهای ثروتمند جهان شناخته شده است تقریباً بیشتر هتل‌های این کشور لوکس، درجه یک و خاص و فوق العاده می‌باشند که علی رغم ظاهر مدرن بازتابی از سنت‌های قطری نیز محسوب می‌شوند.

بنابراین قبل از اینکه سفر خود را به قطر آغاز کنید بهتر است لیستی از هتل‌های آن را در اختیار داشته باشید و بعد از بررسی و مقایسه امکانات هر یک از آنها به راحتی بتوانید هتل مورد نظر خود را در قطر برای اقامت انتخاب و رزرو کنید.

هتل 5 ستاره فریزر سویتس دوحه

 • شماره تلفن: ۰۹۷۴۴۴۲۴۳۴۴۴
 • آدرس: قطر، دوحه Al Meena St، Doha، Qatar

هتل 5 ستاره فور سیزن دوحه 

 • شماره تلفن: ۰۹۷۴۴۴۹۴۸۸۸۸
 • آدرس: قطر،  دوحه Diplomatic St، Doha، Qatar

هتل 4 ستاره آماری دوحه

 • آدرس: قطر، دوحه، مشیرب، خیابان الدیوان

هتل 4 ستاره رادیسون بلو

 • آدرس: Salwa Road Intersection of C, Doha 1768 Qatar
 • تلفن: 97444281428

هتل 3 ستاره زباراح 

 •  شماره تلفن: ۰۹۷۴۴۴۴۷۰۰۰۰
 • آدرس: قطر، دوحه Building ۹، Doha، Qatar

رستوران‌های قطر

رستوران‌های قطر
آشنایی با رستوران‌های قطر

شاید دغدغه خیلی از دوستان گردشگر به کشورهای مختلف این باشد که چگونه می‌توان در آنجا رستورانی را پیدا کنند که غذاهای با کیفیت و خوشمزه‌ای داشته باشد؟

نکته‌ای که در راهنمای سفر به خطر می‌خواهیم به آن اشاره کنیم این است که در همه رستوران‌های آنجا می‌توانید غذاهای حلال، خوشمزه و با کیفیت پیدا کنید. تعداد رستوران‌های لوکس در کشور قطر کم نیست و با یک هزینه خوب می‌توانید غذاهای لذیذ بین‌المللی عربی را نیز در آنجا میل کنید.

رستوران اسپایس مارکت: از جمله معروف‌ترین و بهترین رستوران‌های قطر که در راهنمای سفر می‌خواهیم به شما پیشنهاد کنیم رستوران اسپایس مارکت است. این رستوران توانایی خاصی در پخت غذاهای آسیایی همچون کباب دنده دارد و در منوی آن نیز می‌توانید انواع غذاهای ژاپنی را نیز مشاهده کنید.

رستوران روبی وو: از دیگر رستوران‌های محبوب و معروف قطر رستوران روبی وو قرار دارد که در این هتل 4 ستاره رادیسون بلو دوحه قرار دارد و در آنجا می‌توانید انواع غذاهای اصیل چینی را میل کنید.

رستوران واین: اگر برای صرف کردن غذا به دنبال مکانی آرام و فوق العاده هستید پیشنهاد ما به شما این رستوران قطری است. در این رستوران عربی انواع غذاهای بین المللی سرو می‌شود.

باغ رستوران النافوره: چنانچه هوس خوردن انواع غذاهای دریایی، عربی، لبنانی و انواع کباب را دارید حتماً در سفر خود به کشور قطر سری به رستور باغ رستوران النافره بزنید. از ویژگی‌های منحصر به فرد این رستوران سرویس قلیان عربی به مشتریان است این باغ رستوران در یک فضای سرسبز و دلباز قرار گرفته و دارای محیطی بسیار دلنشین و گرم می‌باشد.

جاهای دیدنی و تفریحی قطر

جاهای دیدنی قطر
جاهای دیدنی و جاذبه‌های گردگشری قطر

یکی دیگر از موارد مهم در راهنمای سفر به قطر و اطلاعاتی که باید در رابطه با سفر به این کشور بدانید آشنایی با مراکز دیدنی و جاذبه‌های گردشگری قطر است.

همانطور که مطلع هستید، پایتخت قطر شهر دوحه است که مملو از جاذبه‌های گردشگری و دیدنی می‌باشد دوحه از مساجد عربی با معماری منحصر به فرد بسیاری تشکیل شده و دارای موزه‌های هنری مدرن و تاریخی بسیاری نیز می‌باشد علاوه بر آنها از دیگر دیدنی‌های کشور قطر می‌توان به مواردی همچون برج اسپایر، ساحل دوحه، موزه‌های هنری، پارک اسپایر، قلعه دوحه، قلعه زکریت، برج‌های بارزان و غیره اشاره کرد.

جاهای تفریحی قطر
هیجان و تفریح در قطر

در سفر به قطر علاوه بر بازدید از جاذبه‌های دیدنی و گردشگری که در پاراگراف قبل به آنها اشاره کردیم شما امکان تجربه بسیاری از تفریحات هیجان انگیز همچون مسابقات شترسواری، ورزش‌های آبی، اسب سواری، استراحت در سواحل شنی، بازی گلف و غیره را نیز خواهید داشت.

یکی از مهیج‌ترین تفریحات در سفر به قطر غواصی کردن در آب‌های ساحلی آن است که از جمله ورزش‌هایی است که بسیار طرفدار دارد. شما در هر گروه سنی مختلفی که باشید در این شبه جزیره می‌توانید این تفریح مهیج را تجربه کنید.

خوشبختانه در کشور قطر تفریحات مهیج برای کودکان نیز فراهم است که کودکان در سفر به دنبال آن هستند پارک آبی قطر بهترین مقصد برای تفریح کودکان می‌باشد.این پارک آبی فعالیت‌های متنوع و مختلفی در حوزه سرگرمی و هیجان برای کودکان ارائه می‌دهد که آنها می‌توانند در کنار خانواده خود از سفر به قطر لذت ببرند.

یکی دیگر از مجموعه‌های تفریحی قطر مجموعه کیدزانیا است که در منطقه اسپایر دوحه واقع شده و حدوداً ۶۰ فعالیت سرگرم کننده برای کودکان دارد. این مجموعه تفریحی مناسب کودکان سنین ۱ تا ۱۴ سال می‌باشد که تفریحات آن توسط مربیان مخصوص انجام می‌شود.

همچنین بخوانید :

بازارها و مراکز خرید قطر

بازارها و مراکز خرید قطر
معرفی بازارها و مراکز خرید قطر

در طی چند سال گذشته کشور قطر سرمایه‌گذاری بزرگی را در زمینه توسعه فضاهای شهری و ایجاد بسترهای گردشگری بیشتر کرده است تا به نتایج خوبی دست پیدا کند و امروزه توانسته توجه گردشگران خارجی زیادی را به سمت خود جلب نماید.

از جمله تلاش‌هایی که این کشور برای جلب رضایت گردشگران انجام داده است ساخت مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری چند منظوره است که علاوه بر خرید کردن مکانی جذاب برای سرگرمی و تفریحی به شمار می‌آید.

در حقیقت می‌توان گفت: با خرید کردن از مراکز تجاری و بازارهای قطر تجربه نابی از خرید کردن را به دست خواهید آورد.

مرکز خرید قطر مال: یکی از معروف‌ترین و لوکس‌ترین مراکز خرید قطر مرکز خرید قطر مال است که در منطقه الریان قرار گرفته و ارائه دهنده اجناسی از برندهای مشهور همچون آدیداس، بولگاری و جک اند جونز می‌باشد. این مجتمع تجاری معروف دارای تجهیزات به روز و مدرنی است که فضای آن را از محوطه‌های سنتی و قدیمی بازارها و پاساژهای خرید متمایز کرده است.

بازار سوق واقف: علاوه بر این مرکز خرید لوکس در کشور قطر، برای خرید می‌توان به بازار سوق واقف که حالت سنتی و اصیل دارد  و مملو از مغازه‌های پارچه فروشی، ادویه‌جات، شیرینی‌ها، کالاهای خانگی (گلدان‌های بزرگ) و سوغاتی‌ها و هنرهای مختلف می‌باشد را اشاره کرد. این بازار سنتی قطر معمولا به دست بومیان و افراد قدیمی در هنرهای دستی و صنایع اداره می‌شود.

مرکز خرید حزم: یکی دیگر از مراکز خرید لوکس و شیک قطر است که دارای معماری به سبک ایتالیایی است و فروشگاه‌ها، کافه‌ها و رستوران‌های مختلفی در این محل در انتظار مراجعه‌کنندگان می‌باشد.

مرکز خرید سیتی سنتر: از جمله مراکز خرید قدیمی و بزرگ کشور قطر که دارای  ۳۵۰ فروشگاه و ۳۸ رستوران می‌باشد.

سوغات قطر

خرید سوغات در سفر به قطر
بهترین سوغات قطر

کشور قطر دارای انبوهی از وسایل منحصر به فرد است که به ندرت همچون آنها را در سایر کشورها خواهید دید در سفر به قطر از صنایع دستی گرفته تا منسوجات و ادویه‌های محلی و عطر از جمله مواردی هستند که در بازارهای سنتی قطر همچون بازار سوق واقف می‌توانید آنها را به عنوان سوغات تهیه کنید.

در ادامه راهنمای سفر به قطر می‌خواهیم چند نمونه از بهترین سوغاتی‌های قطر را که می‌توانید برای دوستان و خانواده خود تهیه کنید را معرفی کنیم.

 • طلا، مروارید و جواهرات
 • ادویه‌جات و ترشی‌جات
 • قهوه جوش عربی
 • قلیان تزیین شده
 • چوب یا عطر عود
 • پارچه و منسوجات
 • شال پشمینه
 • جعبه های چوبی زینتی

آداب و رسوم قطر

آداب و رسوم قطر
آشنایی با آداب و رسوم قطر

در رابطه با آداب و رسوم مردم قطر باید بگوییم که مردم این کشور از نوادگان بادیه‌نشین هستند، گروه‌های عشایری که در بیابان‌های خاورمیانه زندگی می‌کردند. درست است که قطر تلاش کرده با فعالیت‌هایی که انجام می‌دهد به عنوان یکی از مقاصد گردشگری محبوب در جهان شناخته شود اما همچنان مهمان نوازی خود را از گذشته حفظ کرده است.

این کشور با اقتصاد چشمگیری که داشته است میزبان مهاجران زیادی از سراسر جهان است و بدون شک مهاجر پذیری روی سرعت تغییرات اجتماعی آن نیز تاثیرگذار بوده است به همین دلیل است که امروزه با سفر به این کشور می‌توان چهره مدرن‌تر از آن را در مقایسه با سایر کشورهای عربی مشاهده کرد.

مردم قطر مذهب اسلام دارند و بیشتر سنی هستند حواستان باشد وقتی که به این کشور سفر می‌کنید پا در یک کشور مسلمان گذاشته‌اید و نباید کاری را انجام دهید که با هنجارها و آداب و رسوم آنها مغایرت داشته باشد.

خانواده برای مردم قطر از اهمیت بالایی برخوردار است. می‌توان گفت شب‌ها بسیاری از جوانان در کنار والدین خود در رستوران‌ها و کافه‌های محلی مشغول به فعالیت هستند. خانواده‌های قطری یکی از وعده‌های اصلی خود را به صورت خانوادگی صرف می‌کنند و یکی از مهمترین دورهمی‌های هفتگی خانواده‌های قطر ناهار روز جمعه است که بعد از نماز آن را صرف می‌کند.

از جمله مراسم خاص مردم قطر که بخش مهمی از مراسم سنتی و رایج آنها به شمار می‌آید مراسم مربوط به ماه رمضان است آنها با برگزاری جشن‌های مختلف به استقبال ماه رمضان می‌روند. از جمله این رسم‌ها در ماه رمضان برگزاری دورهمی‌هایی برای مردان و زنان مسلمان است که بعد از نماز عشا برگزار می شود که در آن با شیرینی و چای و قهوه از هم پذیرایی می‌کنند.

یکی دیگر از مراسم سنتی ماه رمضان در قطر مراسم شلیک توپ است که نزدیک به افطار برگزار می‌شود مردم قطر در هنگام غروب با شلیک توپ همه را از زمان افطار با خبر می‌کنند.

از دیگر آداب و رسوم مرسوم مردم قطر برگزاری جشن عید فطر است. آنها پس از یک ماه روزه‌داری  و دعا عید فطر را در پایان این ماه به مدت ۳ روز جشن می‌گیرند. این سه روز به عنوان تعطیلات رسمی محسوب می‌شود و مردم این فرصت را دارند دور هم جمع شوند و غذاهای مخصوص درست کنند. در جشن عید فطر سراسر کشور قطر چراغ‌ها، بنرهای رنگارنگ و نمایش آتش‌بازی برقرار است.

غذاهای محلی قطر

غذاهای محلی قطر
غذاهای محلی قطر

غذاهای محلی و سنتی کشور قطر علاوه بر عطر و طعم خوشی که دارند با سلیقه و ذائقه ایرانیان نیز بسیار نزدیک می‌باشند بنابراین پیشنهاد می‌کنیم در سفر خود به کشور قطر حتماً از غذاهای سنتی و محلی آنجا همچون کباب و شاورمای عربی، حمص، مکبوس یا مجبوس، مدروبا، سالونا، مرگوگ، ثرید قطری و قوزی امتحان کنید.

مراکز درمانی

بهترین مراکز درمانی قطر

کشور قطر یک کشور چند فرهنگی با بیش از 80 ملیت است که، دارای سیستم مراقبت‌های پزشکی قوی با پوشش جهانی می‌باشد. از جمله بهترین مراکز درمانی و بیمارستان‌های قطر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

شرکت پزشکی حمد (HMC)

 • آدرس: شهر پزشکی حمد، دوحه، قطر

بیمارستان Sidra Medicine

 • آدرس: قطر، دوحه، خیابان اللقطه، شهر آموزش

بیمارستان ارتوپدی و پزشکی ورزشی قطر

 • آدرس: قطر، خیابان الواب

بیمارستان الاهلی

 • آدرس، دوحه، قطر، بن عمران، المنتظه

بیمارستان العمادی

 • آدرس: دوحه، قطر، C-Ring Road

شماره تلفن های ضروری

ایست شماره تلفن‌های ضروی کشور قطر به شرح زیر می باشد.

 • کد تلفن کشور قطر: ۹۷۴+
 • شماره تلفن سفارت ایران در قطر: ۰۰۹۷۴۴۴۸۳۱۵۵۰
 • شماره تلفن سفارت قطر در ایران: ۰۲۱۲۲۰۵۱۲۵۵

سوالات متداول راهنمای جامع سفر به قطر

1چگونه به قطر سفر کنیم؟

برای سفر به قطر به دلیل اینکه مرز مشترکی میان کشور ایران و قطر از طریق دریا می‌باشد شما یا می‌توانید از طریق هواپیما به قطر سفر کنید یعنی سفر هوایی را انتخاب کنید یا از طریق راه دریایی و سفر با کشتی.

2بهترین هتل‌های قطر برای اقامتی راحت کدامند؟

هتل 5 ستاره فریزر سویتس دوحه، هتل 5 ستاره فور سیزن دوحه، هتل 4 ستاره آماری دوحه، هتل 4 ستاره رادیسون بلو و هتل 3 ستاره زباراح

3معروفترین مراکز خرید قطر کدامند؟

مرکز خرید قطر مال، بازار سوق واقف، مرکز خرید حزم و مرکز خرید سیتی سنتر

جمع بندی

قطر کشور کوچکی با مساحت تقریبی ۱۱۴۹۳ کیلومتر مربع است که در شمار کشورهای منطقه خاورمیانه محسوب می‌شود و در ناحیه جنوب غربی قاره پهناور آسیا و در کرانه خلیج فارس واقع شده‌است. این کشور که از جمله کشورهای همسایه ایران به شمار می‌آید و از راه‌های دریایی دارای مرزهای مشترکی با ایران می‌باشد از جمله مقاصد گردشگری محبوب و پرطرفدار در نزد ایرانیان است که در طی چند سال اخیر توانسته گردشگران زیادی را به خود جلب نماید. درست است که این کشور دارای آب و هوای گرم و خشک است و به طور کلی میزان بارندگی در آن نسبت به سایر کشورهای جهان در سطح پایین‌تری می‌باشد اما می‌تواند بهترین گزینه برای سفرهای پاییزی و بهاری باشد.

در راهنمای سفر به قطر سعی شده است تا به طور مفصل و کامل شما را با هر آنچه باید در رابطه با سفر به کشور قطر بدانید آشنا کنیم. ناگفته نماند تعداد رستوران‌ها، هتل‌ها، مراکز خرید، جاذبه‌های دیدنی و گردشگری مشهور قطر از لیستی که ما در این مطلب به آنها اشاره کردیم به مراتب بیشتر می‌باشد اما ما سعی کردیم آنچه که از نظر مسافران و گردشگران دارای امتیاز بیشتری می‌باشد و جزء بهترین‌ها است را به شما معرفی کنیم تا بتوانید در برنامه سفر خود به کشور قطر و خرید در این کشور برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشید. این مهم را به خاطر داشته باشید که برای سفر به کشور قطر نیاز به ویزای توریستی دارید و از طریق راه‌های هوایی و دریایی( با استفاده از کشتی‌های کروز در بوشهر) می‌توانید سفر خود را به این کشور عربی انجام دهید.

آیا تا به حال به قطر سفر کرده‌اید؟ به نظر شما سفر با هواپیما به قطر بهتر است یا با کشتی؟ برای خوانندگان پلازا تجربه سفر خود را به این کشور عربی به اشتراک گذاشته و باید و نبایدهای که باید در سفر به قط رعایت شود را نیز شرخ دهید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402