بهترین برنامه های دوست یابی؛ شبکه های اجتماعی دوست یابی در اطراف

بهترین برنامه دوست یابی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بهترین برنامه دوست یابی به‌شما کمک خواهد کرد تا به‌راحتی با افراد مختلفی آشنا شده و با آن‌ها دوست شوید. در ادامه با ما همراه باشید تا با چندین اپلیکیشن مخصوص این کار آشنا شویم.

برخی از افراد می‌گویند که با بزرگتر شدن و اصطلاحا پا به سن گذاشتن، یافتن دوستان جدید نیز دشوارتر می‌شود. طبق تحقیقات جسیکا کاربینو، جامعه شناس و کارشناس روابط برنامه اجتماعی بامبل، با گسترش بیشتر خانواده‌ها و گروه‌های دوستانه، اما همچنان مردم نسبت به گذشته تنهاتر هستند. قبلا وقتی بچه بودیم، پیدا کردن دوست به راحتی رفتن به حیاط مدرسه بود. با این حال دوران بزرگسال موانع خاص خود را برای پیدا کردن دوست ایجاد می‌کند. اینجاست که کمک گرفتن از بهترین برنامه دوست یابی می‌تواند این کار را از همیشه ساده‌تر کند. با پلازا همراه باشید.

فهرست مطالب

بهترین برنامه های دوست یابی

گاهی اوقات دایره اجتماعی شما نیاز به گسترش دارد و صرف نظر از هر دلیلی که می‌تواند داشته باشد، مانند اینکه اخیرا نقل مکان کرده‌اید یا ارتباطتان را با یک دوست مخرب قطع کردید، در کل اضافه کردن افراد جدید به دایره ارتباطی و اجتماعی زندگیتان هیچ لطمه‌ای به شما وارد نخواهد کرد.

۱. اپلیکیشن Bumble؛ محبوب ترین اپلیکیشن دوست یابی مجازی

بهترین برنامه دوست یابی / اپلیکیشن دوستیابی در ایران | برنامه دوست دختر مجازی ایرانی

نرم افزار Bumble مشابه اپلیکیشن دوست یابی تیندر محسوب می‌شود. در این اپلیکیشن شما ‌می‌توانید یک پروفایل ایجاد کنید و تصاویر خود را درون آن قرار دهید. کاربران می‌توانند برای لایک کردن پروفایل شما انگشت خود را به سمت راست صفحه بکشند و در صورت عدم تمایل انگشت خود را به سمت چپ بکشند. این اپلیکیشن جالب یک حالت بازی ایجاد می‌کند، به این صورت که هر دو نفر باید پروفایل همدیگر را لایک کنند.

با این حال این برنامه، فقط به خانم‌ها اجازه می‌دهد تا قدم اول را بردارند و اولین پیام را ارسال کنند. اگر آن خانم در طول مدت بیست و چهار ساعت اولین پیام را ارسال نکند، این دوستی خاتمه پیدا می‌کند. طبق شرکت آماری DMR، این اپلیکیشن دوست یابی ۵۵ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد و ۷۲ درصد کاربران زیر ۳۵ سال هستند.

۲. اپلیکیشن Yubo

اپلیکیشن دوستیابی در ایران Yubo

از دید برخی کاربران بهترین برنامه رل یابی خارجی یوبو نام دارد که آن را میتوان یک پلتفرم اجتماعی جدید از اطرافیان دانست که در این زمینه با اتصال به اینترنت میتوانید به گروهی بپیوندید که تمام اشخاصی که در آن حضور دارند جزو نزدیکان شما بوده و بدنبال دوست هستند. این برنامه بطور کلی برای اندروید و ای او اس عرضه شده است که میتوانید به صورت رایگان به تمام بخش های آن دسترسی داشته باشید.

۳. اپلیکیشن Match Dating؛ بهترین روش دوست یابی مجازی

برترین اپ دوست یابی ناشناس / بهترین برنامه دوست یابی

اپلیکیشن دوست‌یابی Match Dating روزانه افراد زیادی از جمله کاربران فارسی زبان در سرتاسر دنیا را به هم متصل می‌کند. طبق گفته کمپانی سازنده، این برنامه مناسب افرادی است که به دنبال یک رابطه طولانی مدت می‌گردند. یکی از قابلیت‌های جذاب این اپلیکیشن Costume Search است. در این حالت شما می‌توانید معیارهای مهم خود را فیلتر کنید، مثلا اندازه قد و وزن فرد مورد نظر، محل تولد و بسیاری موارد دیگر را مشخص کنید. اپلیکشن Match Dating یکی از اپلیکیشن های برتر دوست یابی اندروید است که تاکنون بیش از ده میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده است.

۴. اپلیکیشن Nearby؛ برنامه دوست یابی در اطراف رایگان

برترین اپ دوست یابی ناشناس / برنامه رل یابی رایگان

برنامه رل یابی رایگان Nearby، جزو آن دسته اپلیکیشن‌هایی است که می‌توانید با استفاده از آن دوستانی در نزدیکی محل سکونت خود پیدا کنید. با این اپلیکیشن شما می‌توانید تماس تصویری داشته باشید، عکس ارسال کنید، در گفت‌و‌گوهای صوتی و یا تصویری با افراد نزدیک به محل سکونت خود شرکت کنید و زندگی روزمره خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. دلیل استفاده از این اپلیکیشن‌ های دوست‌ یابی در هرکس فرق می‌کند. برخی به دنبال همبازی در یک رشته ورزشی می‌گردند، برخی به دنبال هم‌صحبت و هم‌دل می‌گردند و بعضی‌ها هم به دنبال یک عشق واقعی می‌گردند. در هر حال جدا از اپلیکیشن دوست‌یابی، Nearby یکی از بهترین شبکه های اجتماعی دوست یابی برای ملاقات با افراد است.

۵. اپلیکیشن Badoo ؛ برنامه دوستیابی خارج از کشور

برترین اپ دوست یابی ناشناس / برنامه دوست یابی در اطراف | برنامه دوست دختر مجازی ایرانی

کمپانی Badoo معتقد است در جامعه‌ای که خیلی از افراد از کمبود اعتماد به نفس رنج می‌برند، شبکه های اجتماعی دوست یابی مثل اپلیکیشن Badoo به آنها کمک می‌کند تا از طریق فضای مجازی بتوانند برای دوست یابی اقدام کنند. نرم افزار Badoo یکی از بهترین برنامه های دوست یابی است و به شما این امکان را می‌دهد تا شریک زندگی خود را پیدا کنید و یا با آنها گپ صوتی و ویدیویی رایگان داشته باشید و دوستانی در نزدیکی خود پیدا کنید. به گفته کمپانی سازنده، Badoo خیلی بیشتر از یک برنامه دوست یابی است.

۶. اپلیکیشن MeetMe؛ از بهترین اپلیکیشن های دوست یابی

بهترین برنامه دوست یابی / اپلیکیشن دوستیابی در ایران | برنامه دوست دختر مجازی ایرانی

اپلیکیشن دوست‌ یابی MeetMe از دید خیلی‌ها برترین برنامه دوست یابی مجازی است. برنامه به شما این امکان را می‌دهد تا با افرادی که در نزدیکی شما هستند ارتباط برقرار کنید، بتوانید با آنها صحبت کنید و قرار ملاقات بگذارید. کاربران MeetMe، می‌توانند با استفاده از فیسبوک یا مستقیماً و بدون واسطه از طریق برنامه ثبت ‌نام کنند. کاربران می‌توانند پروفایلی برای خود ایجاد کنند، عکس‌های خود را درون آنها قرار دهند و به این ترتیب باقی کاربران در مورد شما تصمیم‌گیری می‌کنند که آیا می‌خواهند بیشتر با شما آشنا شوند یا خیر.

کاربران همچنین می‌توانند به جست‌و‌جوی افراد در نزدیکی مکان خود بپردازند. MeetMe در کل ابزاری مناسب برای شناخت بیشتر افرادی است که می‌توانید با آنها قرار ملاقاتی ترتیب دهید و از آن لذت ببرید. به عبارت دیگر، این یک برنامه چت و دوستیابی ناشناس است و شاید بهترین برنامه دوستیابی از نظر کاربران به‌حساب بیاید.

۷. نرم افزار دوست یابی Hey! VINA

نرم افزار دوست یابی Hey! VINA | برنامه دوست دختر یابی

Hey! VINA – Where Women Meet New Friends یکی از بهترین برنامه دوست یابی در دنیای فناوری است. این برنامه گزینه خوبی برای زمانی است که قصد دارید به سفر بروید و در طول سفر قصد ندارید که تنها باشید. با استفاده از ویژگی های این برنامه میتوانید بدنبال نزدیک ترین افرادی باشید که قصد دارند دوست جدید پیدا کنند.

۸. اپلیکیشن InMessage ؛ برترین اپلیکیشن دوست یابی

برنامه دوست دختر یابی

۹. Meetup؛ برترین اپلیکیشن دوست یابی

بهترین برنامه دوست یابی / اپلیکیشن دوستیابی در ایران | برنامه دوست دختر یابی

در اپلیکیشن دوستیابی Meetup کاربران می‌توانند افراد هم‌‌سو و هم‌جهت افکار و عقاید خود در ایران را پیدا کنید. این نرم افزار به شما کمک می‌کند تا یک شبکه شغلی ایجاد کنید، یک جامعه فناوری را کشف کنید و یک برند تجاری و شخصی ایجاد کنید و رویاهای خود را دنبال کنید. در این اپ دوست یابی بیش از ۳۳۰,۰۰۰ گروه بر اساس علایق خود را می‌توانید پیدا کنید، از کنفرانس‌های فنی گرفته تا یوگای رایگان و دیگر کلاس‌های آموزشی مشابه که می‌توانید به رایگان از آنها استفاده کنید. در Meetup شما می‌توانید با افراد همفکر خود در مورد موضوعات مختلف بحث کنید و یا به طور مستقیم و شخصی به آنها پیام دهید و قرار ملاقاتی را با آنها تنظیم کنید. به همین دلیل است که این برنامه از دید خیلی‌ها برترین اپ دوست یابی ناشناس است.

۱۰. باهم ؛ بهترین برنامه دوست یابی در ایران رایگان

بهترین برنامه های دوست یابی

بهترین برنامه چت و دوستیابی بدون فیلتر در ایران، باهم است. یک شبکه اجتماعی با ۵ قسمت مختلف از جمله چت، سرگرمی و بازی، گروه، کانال و پست. با استفاده از این بخش‌ها می‌توانید برای خودتان یک پروفایل ایجاد و با افراد جدید آشنا و ارتباط برقرار کنید. رابط کاربری این برنامه دوست یابی ایرانی، شباهت زیادی به اینستاگرام دارد و چند قابلیت جدید نیز به آن افزوده شده است.

۱۱. Skout؛ بهترین برنامه دوست یابی در ایران برای ایفون و اندروید

بهترین برنامه دوست یابی

اپلیکیشن دوستیابی در ایران SKOUT که به یک برنامه زنده و آنلاین معروف است این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید به صورت لحظه‌ای با تمام افرادی که در اطراف شما هستند ارتباط داشته باشید. در این میان برای دسترسی کامل به نرم افزار باید هزینه‌های مختلفی را پرداخت کنید که مورد یک نقطع ضعف برای برنامه بشمار می‌رود.

با استفاده از این ابزار و اتصال به اینترنت میتوانید سریعا تمامی افرادی که بدنبال دوست هستند و در نزدیکی شما حضور دارند را شناسایی کنید. از ویژگی‌های این برنامه می‌توان به امکان چت و گفتگو و حتی ارتباط های تصویری اشاره داشت که در این زمینه ویژگی های نرم افزاری دیگری نیز برای شما در این نرم افزار دوست یابی درنظر گرفته شده است. با استفاده از SKOUT میتوانید به کاوشگری بپردازید و افرادی که قصد پیدا نمودن دوست دارند را شناسایی کنید.

۱۲. Hinge Dating App

بهترین برنامه دوست یابی رایگان در ایران

یکی از بهترین اپلیکیشن های دوست یابی، برنامه Hinge است. این برنامه به تازگی کار خود را آغاز کرده و ظرف مدت کوتاهی توانسته توجه کاربران زیادی را به خود جلب کند. سازندگان برنامه مدعی هستند آن را طوری طراحی کردند که شما ظرف مدت کوتاهی با پیدا کردن دوست موردنظرتان آن را از گوشی پاک کنید.

۱۳. Slowly ؛ جدیدترین برنامه چت و دوستیابی

بهترین برنامه دوست یابی

بهترین برنامه دوست یابی در ایران رایگان که می‌توانید مدنظر داشته باشید، برنامه Slowly است. این برنامه کمی با سایر برنامه‌ها متفاوت است. در این اپلیکیشن شما می‌توانید یک پروفایل ناشناس برای خودتان بسازید و دوستان جدیدی براساس علایق و زبان‌های مشترک پیدا کنید. نکته قابل توجه این است که این برنامه همانطور که از نامش پیدا است، حس و حال روابط دوستانه قدیمی را در اختیار شما قرار می‌دهد؛ چرا که رد و بدل شدن پیام‌های بین شما و دوستتان، بسته به فاصله‌ جغرافیایی که از یکدیگر دارید، ممکن است چندین ساعت یا حتی چندروز طول بکشد. درست انگار که با ارسال نامه در حال ارتباط با هم هستید.

۱۴. purp ؛ بهترین اپلیکیشن دوست یابی

بهترین برنامه دوست یابی

سوالات متداول

بهترین برنامه دوست یابی در ایران رایگان کدام است؟

باهم را می‌توان از بهترین برنامه‌های دوست‌یابی ایرانی به‌حساب آورد.

آیا برای استفاده از نرم افزار های دوست یابی خارجی و ایرانی نیاز به فیلترشکن داریم؟

در برخی از برنامه ها بله و در برخی خیر که توضیحات مربوط به این بخش در اطلاعات مربوط به هر برنامه ذکر شده است.

سخن پایانی

به نظر شما دوست‌هایی که صرفا توسط این شبکه های اجتماعی دوست یابی معرفی می‌شوند، تا چه حد قابل اطمینان هستند؟ بهترین برنامه های دوست یابی ایرانی از نظر شما کدام است؟ چنانچه تجربه استفاده از هر کدام از این اپلیکیشن‌های دوستیابی را دارید، نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران42 دیدگاه
avatar
میلاد
.
02 اسفند 1402، 22:57
پاسخ
1
1
دوست خوب نیکوست
avatar
رضا مرادی
.
29 آذر 1402، 18:26
پاسخ
0
0
دوستی
avatar
النا
.
23 آبان 1402، 21:18
پاسخ
3
2
اوکی ہستش
avatar
عباس ربانی
.
06 آبان 1402، 22:43
پاسخ
0
1
مهربون دلسوز وفادار
avatar
فرهاد کمالی
.
05 آبان 1402، 22:17
پاسخ
0
2
پاک باشه
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402