توییتر دسترسی API سرویس های افزایش فالوور را لغو کرد

توییتر امکان دسترسی API را برای شرکت‌هایی که به خدمات جذب دنبال‌کننده و فالوور می‌پردازند، به دلیل تخطی مکرر از قوانین مربوط به API، غیرفعال کرده است.

توییتر به تازگی اعلام کرده که خدماتی که با آن کاربران می‌توانند مبلغی را پرداخت کنند و تعداد خاصی فالوور جذب کنند را لغو کرده است. توییتر دسترسی API را به سه سرویس بزرگ خدمات‌رسانی از طریق اسپم اعلان، غیرفعال کرده که عبارتند از: ManageFliter ،Statusbrew و Crowdfire.

توییتر در بیانیه‌ای در پاسخ به سایت TechCrunch لغو این سرویس را تایید کرده و اعلام کرده که این خدمات به صورت مداوم از سیاست‌های کاری API تخطی کرده‌اند. نحوه کار این خدمات به این صورت است که هزاران نفر کاربر مختلف را به صورت خودکار دنبال می‌کند و هدف این است که با این کار، برخی نیز به این عمل واکنش نشان داده و شما را دنبال خواهند کرد.

در بیانیه توییتر آمده:

ما این سه اپلیکیشن را به دلیل تخطی مکرر از قوانین API معلق کردیم، چرا که اقدامات آنها نوعی فرآیند دنبال کردن تهاجمی بوده است. به عنوان بخشی از تعهدی که برای ارائه خدمات سالم و سلامت داریم، تمرکز ویژه و سریعی روی مسدود کردن اسپم و جلوگیری سوءاستفاده از APIهای توییتر داریم.

توییتر / Twitter

ManageFliter نوعی خدمات است که از کاربران مبلغی بین 12 تا 49 دلار ماهیانه دریافت می‌کند تا به صورت خودکار برای آنها فالوور یا دنبال‌کننده مرتبط در حوزه‌های مختلف جذب کند. نحوه کار این خدمات به این شکل بود که دنبال کردن افراد مرتبط، راه بسیار خوبی برای جذب فالوور است. در این سرویس بعد از چند روز، کاربران می‌توانند ببینند که چه کسانی در آنها را دنبال کرده‌اند و آنهایی که این کار را نکرده‌اند، آنفالو می‌کند.

Crowdfire از کاربران خود هزینه‌ای 75 دلاری را به صورت ماهیانه دریافت می‌کرد و خدمات DM خودکار و همچنین ارسال نوتیفیکیشن دنبال کردن را به آنها ارائه می‌کرد. سایت StatusBrew ماهیانه بین 25 تا 416 دلار برای ارائه خدماتی مشابه دریافت می‌نمود. در تبلیغات این سایت آمده:

در بسیاری از مواقع، هنگامی که برخی از کاربران را دنبال می‌کنید، آنها شما را دنبال نمی‌کنند، در نتیجه، شاید دلتان بخواهد که مثلا بعد از 7 روز، دنبال کردن چنین افرادی را لغو کنید. با خدمات Cleanup Suggestion که ما به شما ارائه می‌دهیم، فهرستی از افرادی در اختیار شما قرار می‌گیرد که شما را دنبال نمی‌کنند و بدین ترتیب، می‌توانید فهرست فالوورها و فالوهای خود را مرتب کنید.

اما با این تغییر API توییتر، تمامی این خدمات حالا دیگر بی‌استفاده هستند. توییتر می‌گوید که توسعه‌دهندگان می‌توانند درخواست یک حساب کاربری مخصوص توسعه‌دهنده را ارائه دهند و نوعی اپلیکیشن مناسب و جدید را ثبت کنند، اما امکان ادامه یافتن اسپم فالو و آنفالو دیگر میسر نیست.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
علیرضا 18 فروردین 1398، 10:46

لطفا راهکاری برای بالا بردن فالوور توییتر یا خرید فالوور توییتر ارائه دهید؟ و دوم اینکه امکان خرید لایک اینستاگرام و خرید ویو اینستاگرام وجود داره؟