چرا بازی GTA 6 معرفی نمی‌شود؟! صداپیشه فرانکلین در GTA 5 پاسخ داد

چرا بازی GTA 6 معرفی نمی‌شود؟! صداپیشه فرانکلین در GTA 5 پاسخ داد
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

یکی از صداپیشگان اصلی بازی GTA 5 که به جای شخصیت فرانکلین صحبت کرده بود، درباره علت تاخیر در معرفی بازی GTA 6 توضیحاتی ارائه داد.

رکورد‌های فروش بازی GTA 5 به خوبی نشان دادند که این مجموعه تا چه اندازه نزد گیمرها محبوبیت دارد. بنابراین حرف بی‌راهی نیست اگر بگوییم که GTA 6 مورد انتظارترین بازی دنیا در حال حاضر است. حالا که عمر شماره پنجم این مجموعه به حدود هفت سال می‌رسد، طرفداران به شدت منتظرند تا حداقل یک خبر رسمی از شماره ششم بشنوند. در چند وقت اخیر شایعه و گمانه‌زنی پیرامون این بازی هم کم نبوده است. در میان این همه شایعه، بالاخره یکی از عواملی که در ساخت نسخه قبلی نقش داشت، صحبت‌هایی را درباره بازی GTA 6 مطرح کرده که می‌تواند جالب توجه باشد. این فرد کسی نیست جز صداپیشه یکی از سه شخصیت اصلی بازی GTA 5 به نام فرانکلین.

صداپیشه بازی GTA 5

کمپانی راک‌استار در حال حاضر خودش را با انتشار آپدیت‌های مختلف برای بخش آنلاین GTA حسابی مشغول کرده و از سوی دیگر به پشتیبانی از Red Dead Online نیز می‌پردازد. اما افراد نزدیک به این کمپانی ادعا می‌کنند که راک‌استار هم‌زمان روی بازی GTA 6 نیز مشغول به کار است. برخی گزارش‌ها بیان می‌کنند که این بازی هنوز در مراحل اولیه تولید به سر می‌برد و برخی دیگر نیز خبر از نهایی شدن پروسه ساخت آن می‌دهند. همین اطلاعات ضد و نقیض باعث شده تا طرفداران مجموعه GTA سردرگم شوند و دید روشنی از آینده این مجموعه نداشته باشند. شاون فونتنو، صداپیشه شخصیت فرانکلین جواب همه سوالات طرفداران را نمی‌داند، اما درباره یک چیز با اطمینان صحبت می‌کند.

فونتنو اخیرا یک لایو اینستاگرامی برگزار کرد و از طریق آن، ضمن صحبت با هواداران، به دفاع از کمپانی راک‌استار پرداخت. اکثر افرادی که در لایو فونتنو حضور داشتند، نسبت به این موضوع که راک‌استار بازی GTA 5 را به یک گاو شیرده تبدیل کرده و حسابی در حال دوشیدن آن است، اعتراض داشتند. این افراد معتقد بودند که راک‌استار نباید بیش از حد روی این بازی مانور دهد و به فکر پول درآوردن از آن باشد، بلکه باید شماره بعدی مجموعه را منتشر کند. اما فونتنو در جواب این افراد گفت که آنها نباید راک‌استار را تحت فشار قرار دهند، چون ساخت بازی یک پروژه زمان‌بر است و بازی GTA 6 نیز هر زمانی که آماده رونمایی باشد، به طرفداران معرفی خواهد شد.

بازی GTA 6

فونتنو همچنین در ادامه صحبت‌های خود به وضعیت کنونی جهان و شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت که این موضوع تاثیر زیادی روی روند ساخت بازی‌های مختلف گذاشته است. او بیان کرد که نباید انتظار داشته باشیم راک‌استار همین حالا بازی GTA 6 را منتشر کند، چون در این صورت یک بازی ناقص و به‌دردنخور عرضه خواهد شد.

فونتنو صحبت‌های خودش را با اشاره به این موضوع تمام کرد که ضبط دیالوگ‌ها و فیلمبرداری بازی GTA 5 حدود چهار سال و نیم زمان برده است؛ بنابراین طرفداران این مجموعه باید زمان لازم برای کامل شدن یک بازی GTA را در نظر بگیرند و سپس نسبت به تاخیر GTA 6 اعتراض داشته باشند.

سخن پایانی

چندی پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه بازی GTA 6 در شهر وایس سیتی جریان خواهد داشت. این خبر از آنجا ناشی می‌شد که کمپانی تیک-تو (Take-Two) صاحب راک‌استار، یک دامنه اینترنتی را به نام GTA 6 و با اشاره به وایس سیتی به ثبت رسانده بود. به هر حال همه این اخبار فعلا در حد شایعه هستند و نمی‌توان به آنها اعتماد کرد. فقط باید امیدوار باشیم که راک‌استار دست بجنباند و هر چه زودتر نسخه جدید پرطرفدارترین مجموعه‌اش را معرفی کند. با ما در بخش نظرات پلازامگ همراه باشید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 19 شهریور 1400
  Life is Strange: True Colors
 • 24 شهریور 1400
  Deathloop
 • 20 مهر 1400
  Back 4 Blood