استعلام شارژ همراه اول ؛ نحوه استعلام باقیمانده شارژ همراه اول

MCI / استعلام شارژ همراه اول
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

استعلام شارژ همراه اول چگونه است؟ روش‌های مختلفی برای استعلام باقیمانده شارژ همراه اول وجود دارد که در این مطلب به آن‌ها خواهیم پرداخت.

یکی از نگرانی‌های دائمی کاربران اعتباری اپراتورها تمام شدن شارژ سیم‌کارت آن هم درست در مواقعی است که باید یک تماس تلفنی برقرار یا یک پیامک ارسال کنید. به همین خاطر است که باید مدام حواستان به میزان اعتبار باقی مانده سیم‌کارت باشد تا در مواقع نیاز بدون شارژ نمانید. اما چطور می‌توانیم از میزان شارژ باقی مانده سیم‌کارت اعتباری خود مطلع شویم. اگر کاربر همراه اول هستید، با ادامه این مطلب آموزش استعلام باقیمانده شارژ همراه اول همراه ما باشید تا با روش‌های اطلاع از موجودی سیم کارت اعتباری همراه اول و چگونگی انجام آن‌ها آشنا شوید. با پلازا باشید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

روش های استعلام شارژ همراه اول

به طور کلی 3 روش اطلاع از باقیمانده شارژ همراه اول وجود دارد. می‌توانید از طریق کد همراه اول برای شارژ باقی مانده، اپلیکیشن همراه من، تلفن گویا و یا مراجعه به وبسایت همراه اول موجودی سیم کارت اعتباری همراه اول خود را چک کنید. در ادامه به نحوه انجام هر کدام از آن‌ها می‌پردازیم.

روش اطلاع از باقیمانده شارژ از طریق وبسایت همراه اول

برای استفاده از این روش ابتدا باید به این صفحه در وبسایت همراه اول مراجعه و سپس با شماره تلفن و رمز عبور خود وارد حساب کاربری خودتان شوید. اگر رمز عبور را نمی‌دانید یا اگر تا به حال در سایت ثبت نام نکرده‌اید بر روی گزینه ثبت نام کلیک و مراحل آن را طی کنید. پس از ورود به سایت می‌توانید موجودی سیم کارت اعتباری همراه اول خود را مشاهده کنید.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
حذف اهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول ؛ چطور می توان ...
محمد علی محمدی25 خرداد 1401 12:30
thumbnail
روش های استعلام مانده اینترنت ایرانسل و همراه اول
نگار رئیسی15 خرداد 1401 12:30
thumbnail
لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول چگونه است؟
زهرا مظفری03 اردیبهشت 1400 12:00
thumbnail
ساعت اینترنت شبانه همراه اول + روش های خرید اینترنت ...
زهرا مظفری08 فروردین 1400 12:00

استعلام باقیمانده شارژ از طریق تلفن گویا

برای استفاده از این روش کافی است از خط همراه اول خود با شماره تلفن گویا 444 تماس برقرار و بر اساس راهنمای صوتی گزینه اعلام موجودی را انتخاب تا پروسه استعلام باقیمانده شارژ همراه اول شما آغاز و نتیجه به اطلاعتان برسد.

نحوه استعلام باقیمانده شارژ همراه اول از طریق کد دستوری

کد باقیمانده شارژ همراه اول دائمی یکی دیگر از روش‌هایی است که با استفاده از آن می‌توانید از میزان شارژ باقی مانده سیم‌کارت اعتباری خود اطلاع پیدا کنید. کد شارژ باقیمانده همراه اول ستاره 140 ستاره 11 مربع (#11*140*) است. نتیجه شماره گیری این کد دستوری این است که شارژ همراه اول از طریق پیامک به شما ارسال خواهد شد.

استعلام باقیمانده شارژ همراه اول از طریق اپلیکیشن همراه من

اپلیکیشن همراه من به طور کلی بهترین روش برای مدیریت سیم‌کارت همراه اول و همچنین اطلاع از باقی مانده شارژ حساب است. با این برنامه علاوه بر اینکه می‌توانید در هر لحظه از میزان شارژ سیم‌کارت خود مطلع شوید قادر خواهید بود به خدمات آنلاین دیگری مثل خرید شارژ، دریافت ریز مکالمات، مشاهده بسته‌های تخفیفی و تشویقی، نمایش کدهای PUK و PIN سیم‌کارت دسترسی داشته باشید.

MCI / استعلام باقیمانده شارژ همراه اول

اما برای استعلام باقیمانده شارژ در این برنامه پس از نصب در صفحه اصلی می‌توانید از میزان باقی مانده شارژ خود اطلاع پیدا کنید. کاربران اندروید می‌توانند اپلیکیشن همراه من را از این صفحه و کاربران iOS نیز می‌توانند از نسخه تحت وب آن استفاده کنند.

کلام آخر

اگر به دنبال استعلام شارژ همراه اول هستید می‌توانید با استفاده از روش‌های بالا این کار را انجام دهید و همیشه از میزان شارژ باقی مانده حساب خود اطلاع داشته باشید. از نظر شما بهترین روش اطلاع از موجودی سیم کارت اعتباری همراه اول کدام یک از روش‌های بالا است؟

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022