بهترین کانال های تلگرام آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

آیا به دنبال یادگیری زبان از طریق کانال های آموزش زبان انگلیسی در تلگرام هستید؟ بهترین کانال های تلگرام آموزش زبان انگلیسی کمک خواهند کرد تا زبان را به سرعت یاد بگیرید. فقط کافیست که در کانال های تلگرام یادگیری زبان انگلیسی عضو شوید. در این مقاله فهرستی از کانال های تلگرامی زبان انگلیسی برای شما فراهم شده است.

آیا به دنبال این هستید که سطح آگاهی خود را از زبان انگلیسی افزایش دهید؟ شما با یادگیری زبان انگلیسی می‌توانید به یک شهروند جهانی تبدیل شوید و با افراد بسیار زیادی در سراسر جهان با استفاده از محبوب‌ترین زبان، به راحتی ارتباط برقرار کنید. اگرچه یادگیری یک زبان جدید می‌تواند یک چالش برای شما باشد، با تمرین و اراده قوی، می‌توانید به سرعت زبان انگلیسی را یاد بگیرید و از آن استفاده کنید. در این مقاله از پلازا نکاتی درباره یادگیری زبان و کانال های آموزش زبان را خواهید خواند.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

مزایای یادگیری زبان انگلیسی

کانال تلگرامی زبان انگلیسی

بهبود یافتن مهارت گوش دادن

وقتی هر زبان جدیدی را یاد می‌گیرید، مهارت گوش دادن خود را افزایش می‌دهید. یادگیری زبان جدید مستلزم توجه دقیق به اصوات، تلفظ‌ها، تفاوت بین تلفظ کلمات و ساختارهای زبان جدید است. این توجه به جزئیات باعث می‌شود که مهارت گوش دادن فرد افزایش پیدا کند.

همچنین بخوانید :

فرصت های شغلی و آموزشی

وقتی انگلیسی یاد بگیرید، درهای جدیدی را در زندگی خود باز خواهید کرد و فرصت‌های پیشرفت شغلی و اهداف آموزشی برای شما در دسترس خواهد بود. بسیاری از فرصت‌های شغلی، نیاز به مهارت در خواندن، نوشتن و فهمیدن زبان انگلیسی دارند؛ بنابراین بدون یادگیری آن، این فرصت‌ها از دست می‌روند. همچنین اگر شما در خواندن، نوشتن و صحبت کردن به زبان انگلیسی به مهارت دست پیدا کنید یا یک سخنران ماهر شوید، امکان پیشرفت در حرفه خود را چند برابر خواهید کرد.

تقویت حافظه

یادگیری زبان جدید باعث افزایش ارتباطات مغز می‌شود و این منجر به افزایش حافظه خواهد شد. این به شما کمک خواهد کرد تا در انجام وظایف مربوط به حافظه عملکرد بهتری داشته باشید. همچنین می‌توانید سریع‌تر و آسان‌تر حقایق و اطلاعات را به یاد بیاورید. از طرفی بهبود حافظه باعث افزایش توجه و تمرکز می‌شود.

گسترش دادن گزینه های سرگرمی

کانال های تلگرام آموزش زبان انگلیسی

هنگامی که شما زبان انگلیسی را یاد بگیرید، به سرعت متوجه خواهید شد که بسیاری از گزینه‌های سرگرمی برای شما در دسترس است. بسیاری از فیلم‌ها، نمایش‌های تلویزیونی، کنسرت‌ها و آثار فرهنگی و هنری، به زبان بین‌المللی انجام می‌شود. همچنین از آن جایی که هالیوود بسیاری از فیلم‌های محبوب را به زبان انگلیسی تولید می‌کند، یادگیری آن می‌تواند کمک کند که فیلم‌ها را بهتر درک کنید و از سرگرمی‌ها لذت ببرید. به این صورت دیدن فیلم‌ها بدون زیرنویس نیز برای شما امکان‌پذیر خواهد شد.

افزایش گزینه های سفر

فهمیدن زبان انگلیسی به شما امکان می‌دهد تا به هرجایی از دنیا سفر کنید. بیشتر مکان‌های دنیا به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند، به این صورت یادگیری آن در سفر به شما کمک بسیاری می‌کند و باعث می‌شود از تجربه سفر خود لذت بیشتری ببرید. پس از یادگیری زبان انگلیسی، فرصت‌های سفر شما به سرعت افزایش پیدا می‌کند.

کانال های تلگرام آموزش زبان انگلیسی

در ادامه مقاله با معرفی لیست کانال های تلگرام آموزش زبان انگلیسی با ما همراه باشید.

1. کانال آموزش زبان Learn English

لینک عضویت کانال Learn English

کانال آموزش گرامر زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته Learn English، به شما کمک می‌کند تا تلفظ درست لغات انگلیسی را بیاموزید. همچنین این کانال آموزش گرامر انگلیسی در تلگرام، معنای لغات را به صورت کامل برای شما توضیح داده و کوییزهایی برای تست کردن شما نیز قرار می‌دهد. این کانال تلگرام آموزش انگلیسی با آهنگ نیز انگلیسی را آموزش می‌دهد. به علاوه، این کانال تلگرام انگلیسی به زبان ساده معنای اصطلاحات انگلیسی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد.

2. کانال Learn English Quickly

لینک عضویت کانال Learn English Quickly

این کانال آموزش لغات انگلیسی در تلگرام را انجام می‌دهد و تفاوت‌های کلمات را شرح می‌دهد. کانال آموزش زبان انگلیسی از صفر رایگان Learn English Quickly همچنین توضیحات گرامری را پست می‌کند که بسیار مفید و پرکاربرد هستند. این کانال، تلفظ‌های صحیح کلمات را نیز آموزش می‌دهد تا در گفتن آن‌ها به مشکل بر نخورید. این کانال یکی از بهترین کانال های تلگرام آموزش زبان انگلیسی است که معنی اصطلاحات مهم را نیز به شما آموزش می‌دهد.

3. کانال تلگرام یادگیری زبان انگلیسی مدرسه ی زبان

کانال های آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

لینک عضویت کانال مدرسه ی زبان، مکالمه و موسیقی

یکی دیگر از بهترین کانال های تلگرام آموزش زبان انگلیسی، مدرسه زبان است که هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان مفید است. این کانال مکالمه زبان انگلیسی در تلگرام، مکالمات مختلف را پست می‌کند تا برای صحبت کردن به زبان انگلیسی مشکلی نداشته باشید. در این کانال تلگرام یادگیری زبان انگلیسی با فیلم، کلمات و اصطلاحات را آموزش خواهید دید. کانال تلگرام آموزش انگلیسی برای کودکان مدرسه‌ی زبان، ضرب المثل‌های انگلیسی را نیز به زبان ساده شرح می‌دهد.

4. کانال تلگرام آموزش انگلیسی و لغات

لینک عضویت کانال اموزش انگلیسی و لغات

اگر می‌خواهید لغات زیادی از زبان انگلیسی را بیاموزید، می‌توانید در این کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی رایگان عضو شوید. کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی با فیلم های كوتاه، معنای لغات را توضیح می‌دهد و زبان را به صورت ساده آموزش می‌دهد و یکی از بهترین کانال های آموزش زبان انگلیسی در تلگرام محسوب می‌شود.

5. کانال Prospect & Vision

لینک عضویت کانال Prospect & Vision

کانال تلگرام فیلم های آموزش زبان انگلیسی Prospect & Vision، با استفاده از کوییزها، انگلیسی را به شما آموزش می‌دهد. این کانال از بهترین کانال های تلگرام برای آموزش زبان انگلیسی محسوب می‌شود که قسمت‌هایی از کتاب‌های آموزش زبان را نیز در اختیارتان قرار می‌دهد. با عضویت در این کانال، یادگیری گرامر را نیز برای خود امکان پذیر خواهید کرد.

6. کانال تلگرام یادگیری زبان انگلیسی English Agency

کانال تلگرام یادگیری زبان انگلیسی

لینک عضویت کانال English Agency

کانال تلگرام آموزش انگلیسی مبتدی English Agency، متون انگلیسی را به همراه ترجمه قرار می‌دهد و همچنین آموزش گرامر را نیز انجام می‌دهد. از طریق عضویت در این كانال تلگرام يادگيري زبان انگليسي، می‌توانید مکالمات روزمره را به زبان انگلیسی مطالعه کنید و تلفظ صحیح کلمات را نیز بیاموزید.

7. کانال آموزش زبان تلگرام Vision Press

لینک عضویت کانال Vision Press

کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی صفر تا صد Vision Press، کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی را به صورت رایگان برای شما قرار می‌دهد و کوییزهایی از لغات یا اصطلاحات را پست می‌کند. این کانال از بهترین کانال های تلگرام آموزش زبان انگلیسی است که نکات گرامری را نیز آموزش می‌دهد.

8. کانال English language learners

لینک عضویت کانال English language learners

همچنین بخوانید :

یکی دیگر از بهترین کانال های آموزش زبان انگلیسی در تلگرام، کانال English language learners است که مکالمات ساده را به همراه ترجمه فارسی برای یادگیری شما قرار می‌دهد. همچنین در این کانال قادر خواهید بود که پادکست‌های آموزش زبان انگلیسی را گوش دهید. این کانال تلگرام یادگیری زبان انگلیسی اخبار انگلیسی را نیز برای شما پست می‌کند.

9. کانال آموزش زبان Hoonam language academy

لینک عضویت کانال Hoonam language academy

یکی از کانال های تلگرام آموزش زبان انگلیسی، کانال Hoonam است که با استفاده از جملات زیبای انگلیسی، زبان را آموزش می‌دهد. همچنین این کانال، تفاوت معنی کلمات شبیه به هم را برای شما شرح می‌دهد تا دچار اشتباه نشوید. این کانال با استفاده از فیلم‌های آموزشی، درس‌هایی از زبان انگلیسی را آموزش می‌دهد.

10. کانال English Test

کانال آموزش گرامر انگلیسی در تلگرام

لینک عضویت کانال English Test

با عضویت در این کانال، می‌توانید به اشتباهات رایج خود در هنگام استفاده از زبان انگلیسی پی ببرید و آن‌ها را اصلاح کنید. همچنین کوییزهایی از قسمت گرامر یا لغات برای شما قرار داده می‌شود که به شما کمک می‌کند تا زبان خود را تقویت کنید.

11. کانال تلگرام یادگیری زبان انگلیسی English Café

لینک عضویت کانال English Café

کانال English Café یکی از کانال های آموزش زبان انگلیسی در تلگرام است که با کوییزهای مختلف سطح زبان شما را بالاتر می‌برد. همچنین در مورد موضوعات مختلف روزمره، جملات و کلماتی را آموزش می‌دهد که بسیار کمک کننده هستند. این کانال، نکته‌های گرامری را نیز در اختیار شما قرار داده است تا دچار اشتباهات رایج نشوید. این کانال همچنین از فیلم و موسیقی نیز برای آموزش زبان استفاده می‌کند.

12. کانال آموزش زبان Speak English like an American

لینک عضویت کانال Speak English like an American

کانال آموزش زبان Speak English like an American با استفاده از داستان‌های کوتاه و پادکست‌ها، نکات زبان انگلیسی را به شما می‌آموزد. همچنین اصطلاحات پر کاربرد انگلیسی را به همراه معنی آن‌ها قرار می‌دهد. این کانال تعداد بسیار زیادی از لغات انگلیسی را نیز آموزش می‌دهد و دایره لغات شما را بزرگ‌تر می‌کند. لازم به ذکر است که این کانال برای افراد مبتدی نیز بسیار مفید است.

13. کانال Listen Learn Experience Podcast

لینک عضویت کانال Listen Learn Experience Podcast

یکی از کانال های آموزش زبان انگلیسی، کانال زبان انگلیسی Listen Learn Experience Podcast است که با استفاده از پادکست‌های آموزشی، زبان انگلیسی را به طور کامل آموزش می‌دهد. این پادکست‌ها شامل آموزش گرامر، لغات و مکالمات است.

سخن پایانی

فهرستی که مشاهده کردید به منظور معرفی کانال های آموزش زبان انگلیسی بود. مزایای یادگیری زبان انگلیسی بسیار زیاد است و به شما کمک می‌کند که در زندگی پیشرفت زیادی کنید. یادگیری یک زبان جدید همچنین شما را به چالش می‌کشد تا ذهن خود را گسترش دهید و درهای جدیدی را در زندگی خود باز کنید و از منظری متفاوت به جهان نگاه کنید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران2 دیدگاه
avatar
فرشاد
.
23 اردیبهشت 1401، 18:37
پاسخ
0
0
برخی از گروه های خوبی رو از قلم انداخته بودین
avatar
.
01 فروردین 1401، 10:21
پاسخ
0
1
ممنون از پیشنهاد خوبتون
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022